Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20004) SlyChocolate válasza Karma (#19998) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Pedig ha jól tudom pl. a nagy ellenfélnek az Androidnak van saját felület.?
Ami pl. a Samsung GalaxyTab-ban is van, az-az ott nem erőltették rá a TouchWiz-t a op.rendszerre?

[ Szerkesztve ]

(#20005) leslieke válasza Nefretiti (#19981) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy képet, mappát, bármit önállóan nem lehet levédeni PIN-kóddal. A lakatos védelem nem a PIN-kódos megoldás. Ami neked kell az Beállítások -> Biztonság -> Adatvédelem. Hátránya, hogy sok mást is levéd. Jobb jelenleg nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20006) bnss válasza attack11 (#20000) üzenetére


bnss
veterán

Az offolást, smile halmozást legyél szíves befejezni, az alapelveket pedig illene elolvasni! Köszönöm.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#20007) boszitom


boszitom
csendes tag

Hali!

Vajon a többi fórum is produkál ennyi hsz-t - ilyen rövid időn belül?

SGS 5 a csúcs

(#20008) gazfickó válasza boszitom (#20007) üzenetére


gazfickó
tag

még csak 11 hsz-a van. Azt szerintem itt termelte be :W

#20010 gamekiller: kell berakatni egy szolidabbat. Díszítősor nélkül, és persze nem attack11 nevében

[ Szerkesztve ]

(#20009) TomWexX válasza SlyChocolate (#20004) üzenetére


TomWexX
addikt

Szerintem a badának a touchwiz az alap felülete! Az alatt nincs semmi! Max a késöbbiekben írnak rá más felületet is, mint pl. a sense a droidra!

gazfickó: "Ez" biztos hogy csak a 20k ra ment! Ide jött 19984-ik hsz-nél valami átlátszó kérdéssel! (monte vs wave pff) :W Nem baj, én mondtam hogy megkapja a büntit! Csak kár hogy 1 napra szól! Bocsi az off-ért csak ez a véleményem!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20010) gamek!ller válasza bnss (#20006) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Most nincs 20.000-es hsz-ünk.. :DDD

(#20011) SlyChocolate válasza gamek!ller (#20010) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ettől a hsz-től újra kellene számozni a topicot válaszok/előzmények sorszámával együtt?
"(#19998) Karma "
Most még könnyen megoldható lenne, hogy ne legyen "foghíj".
És akkor is a 20000-dik hsz a "#20005) leslieke " lenne!
Szerintem jó megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#20012) boszitom válasza gazfickó (#20008) üzenetére


boszitom
csendes tag

Hali!

Nem "attack11" megszólalásaira gondoltam csak, hanem arra, hogy:

2010.05.17. óta EZEN a fórumon több mint 20k hsz-t adtunk elő.

Sok-sok hasznos dolog lett tisztázva, pár felesleges hsz mellett.

Nem semmi!!

Csatlakozom az előző hsz-hez

[ Szerkesztve ]

SGS 5 a csúcs

(#20013) Karma válasza TomWexX (#20009) üzenetére


Karma
félisten

Architektúrálisan teljesen más az Android és a bada. A legegyszerűbb úgy megfogni, mint ahogy az előbb is sugalltam: nincs olyan, hogy "a bada felülete", a telefonon nem bada "fut", hanem TouchWiz (SHP). Az egész rendszer az, mint mondjuk az emlegetett Montén. Annyi a különbség, hogy hozzácsaptak egy modult (ez az OSP), amivel lett egy natív alkalmazásfejleszési lehetőség az SHP-hez.

Az ígéret ennél persze több, azt ígérték, hogy később Linuxra is ráillesztik az OSP-t. Aztán hogy költséghatékonyság miatt lesz-e valami ebből, azt nem tudom. Vallásilag én nem hiszek benne.

Jelenleg nem lehetséges új felhasználói felületet csinálni. Nem tudsz hozzáférni se a rendszerhez igazán, nemhogy gyári komponenseket lecserélni. Mármint kódból. Lehetetlen.

Az Androidon ezzel szemben teljesen más a TouchWiz. Ott egy alternatív launcher (cserélhető komponens), meg pár lecserélt gyári alkalmazás. Nem megy mélyebbre (sokkal).

“All nothings are not equal.”

(#20014) philemon


philemon
csendes tag

Sziasztok! Bocsánat a csacsi kérdésért, de az után érdeklődnék: hol találom a "billentyűzet típusa" beállítást? T-Mobilos a teló S8500. Köszönöm a segítséget!! Ha már volt ilyen kérdés, akkor bocsi, de nem olvastam végig az összes hozzászólást.

(#20015) csabám válasza philemon (#20014) üzenetére


csabám
addikt

Mit értesz ez alatt, h "billentyűzet típusa" beállítás?:) Ilyen szerintem nincs.

u.i.: jóóó. . . leesett most már, ahogy olvastam sly hszét!

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#20016) Nefretiti válasza leslieke (#20005) üzenetére


Nefretiti
csendes tag

köszönöm szépen! mondjuk ez tényleg gagyi:D mert oké, hogy a saját fájlokat levédi, de a médiaböngészőt nem nagyon, abban meg ugye a képek, videók stb benne vannak .... remélem lesz majd egy jobb megoldás, mert hasznos lenne. Köszi még egyszer a segítséget ! :)

(#20017) SlyChocolate válasza philemon (#20014) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nyomd hosszan a földgömböt ábrázoló billentyűt.
Majd kattints a szövegbevitel tipusára és feljön a lista amiből választhatsz.

(#20019) s4hu|SyD^ válasza philemon (#20014) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Sok minden benne van ám a Használati útmutatóban, ha hiszed, ha nem. :)
Egyébként földgömb(HU) hosszan nyomva, nem emlékszem már, hogy álló helyzetben is működik-e, fekvőben mindenképp a QWERTY billentyűzeten persze.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20020) philemon válasza SlyChocolate (#20017) üzenetére


philemon
csendes tag

Nagyon köszönöm!!!!!!!! :DD Végre vmi jó a mai napon , ami sikerül!!!! Mégegyszer köszi!!!

(#20021) TomWexX válasza Karma (#20013) üzenetére


TomWexX
addikt

Ezt én is valahogy így gondoltam, csak nem tudtam így megfogalmazni mint te! :D És ha maga a samu csinálna hozzá +kezelőfelületet amit meglehetne venni? Ez szerintem lehetséges lenne a késöbbiekben!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20022) Tucobe


Tucobe
tag

Sziasztok! Találtatok már valami jó témát a telóra?

(#20023) marsi13 válasza mesa23 (#19992) üzenetére


marsi13
csendes tag

KÖSZÖNÖM! :R

(#20024) mesa23 válasza Tucobe (#20022) üzenetére


mesa23
aktív tag

A www.samsungwave.hu, és a www.mysamsungwave.hu-n találsz jó pár témát!!!
[link]
[link]

marsi13: nincs mit!:)

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#20025) Varszegig válasza Tucobe (#20022) üzenetére


Varszegig
veterán

és még ott a mysamsungwave.com, ott szinte végeláthatatlan gyűjteménye van a témáknak.

(#20026) peterk válasza TomWexX (#20021) üzenetére


peterk
senior tag

Hát abból kiindulva, hogy minden gyártó azon erőlködik, hogy oylan telefonokra is a saját felületét rakja amin nem az ő rendszere fut, erősen kétlem, hogy pont a Bada-ra fog a samsung másfajta felületet fejleszteni. (Ráadásul szvsz nem is érné meg nekik. Az iPhone és a WP7 mutatja, hogy nincs rá szükség, az emberek elfogadják azt ami van, ha a telefon amúgy jó.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#20027) TomWexX válasza peterk (#20026) üzenetére


TomWexX
addikt

Ez igaz! Akkor max a táccswizt fejlesztik majd tovább, de lehet azt se erre a telóra már!

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#20028) vendingo


vendingo
veterán

Megjelent újabb 2 wave modell. Hirtelen most nem tudom a típusszámukat, csak az árukat. Az egyik 50-55, a másik 60-65 ezer.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#20029) leslieke válasza vendingo (#20028) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave 525 (S5250) és 533 (S5330) lehet ez a kettő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20030) RumiTT


RumiTT
tag

Van mar ndrive vagy sygic vagy egyeb olcso navi progrmm badara? (r66 draga szvsz)

(#20031) gamek!ller válasza RumiTT (#20030) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ez megint olyan tipikus eset amikor el kellene olvasni az elso hozzaszolast.

(#20032) Karma válasza gamek!ller (#20031) üzenetére


Karma
félisten

Inkabb a visszaolvasast javasolnam, hiszen folyamatosan van errol szo, viszont az elso hozzaszolas lehetne elavult is. Csak sajnos nem az.

“All nothings are not equal.”

(#20033) Varszegig válasza Karma (#20032) üzenetére


Varszegig
veterán

ráadásul csak 1 napot kéne visszaolvasni

(#20034) leslieke válasza RumiTT (#20030) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

És, hogy választ is kapj: nem, nincs olcsóbb, sőt az R66 a legolcsóbb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20035) gamek!ller válasza Karma (#20032) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Lehet csak én vagyok így vele, de ha változna valami a témával kapcsolatban, rohannék modkerbe, hogy szerkesszék a #1-et.

[ Szerkesztve ]

(#20036) DonMedve


DonMedve
addikt

Aki a témával kapcsolatban ír,tényleg javaslom a mysamsungwave.com oldalt,temérdek téma van és van köztük nagyon jók.Mindennapra jutna egy téma megér válogatni az ember.Csak ne felejtsétek,hogy regelni kell.

Más :Nem tudom mi történt,de megint felejti a böngésző a jelszavakat. :(

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20037) DonMedve válasza DonMedve (#20036) üzenetére


DonMedve
addikt

Akit érdekel esetleg.Én pl. most ezt használom!Bár írtam a készítőnek,hogy a gombok padlizsán árnyalata helyett mondjuk kék,vagy fehér esetleg jobb lenne!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20038) Kapanyél válasza DonMedve (#20036) üzenetére


Kapanyél
őstag

Én azt vettem észre, hogy ha nem X-szel lépek ki, akkor utána genyázik a jelszavakkal, usernevekkel. De én ritkán használom a böngészőt, így nem tűnik föl, ha nem ez az összefüggés. :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#20039) ruszi_tomi válasza DonMedve (#20037) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Jól néz ki nagyon, ilyen a képet a kijelzőről hogy kell készíteni?
Előre is köszi :D :))

Oneplus 8T 8/256

(#20040) a510


a510
aktív tag

Teljesen feltöltött állapotból, mindent kilőve, wifi és bluetooth nélkül két éjszakán is teszteltem a telefont: tokban volt, és mivel passzentos, sajnos nyomja folyamatosan a menü gombot, így lezárt állapotban 7 óra alatt 70%-ra esett az akku tölöttsége, másnap 8 óra alatt 66%-ra.
Tok nélkül 97%-ra esett reggelre. Nem hiszem, hogy a tok a árnyékolna, és a hálózatkeresés (vagy vmi ilyesmi) miatt fogyna az akksi, így az a következtetésem, hogy a benyomott menü gomb miatt. Cáfoljatok, ha rosszul gondolom.

(#20041) leslieke válasza ruszi_tomi (#20039) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Menü + lezár/felold gombokat lenyomod egyszerre!

Első hozzászólást olvasd el!

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20042) DonMedve válasza ruszi_tomi (#20039) üzenetére


DonMedve
addikt

Menü+képernyőzár gombbal.

kapanyél: Köszi a tippet,kipróbálom.Hátha.Bár eddig nem volt gond,általában a letesz gombbal szoktam bezárni. :R

leslie a gyorsaság Istene! ;]

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20043) gamek!ller válasza DonMedve (#20037) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Ez nagyon tetszik.. Letöltő linket tudsz adni?

(#20044) DonMedve válasza gamek!ller (#20043) üzenetére


DonMedve
addikt

Misem természetesebb!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20045) DonMedve


DonMedve
addikt

Updatel a KIES,új verziószám,1.5.3.10103_100.Egész gyorsan megoldotta,kb 2 perc alatt megvolt!Nem is értem. ;]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#20046) RumiTT válasza gamek!ller (#20031) üzenetére


RumiTT
tag

Elolvastam az első hsz t is. Annyit írtak csak, h 2010 végére várható. Gondolom akkor még nincs kész Ndrive magyar térképe, meg sygic se lett áttéve még badára.

(#20047) s4hu|SyD^ válasza DonMedve (#20045) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hátha jön az 1.2 is hozzá. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#20048) gamek!ller válasza DonMedve (#20045) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jaja, pont akartam írni, hogy van új kies. A linket köszi! :R

(#20049) Fogash


Fogash
tag

hű, lemerültem. Ha PC-re dugom az adatkábelével, tölti az akksit? milyen módban csatlakozzak?

(#20050) mixi10 válasza Fogash (#20049) üzenetére


mixi10
tag

KIES és akkor tudod használni a telefont.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.