Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5101) erdoke válasza Karma (#5083) üzenetére


erdoke
titán

Galaxy S-hez most jelent meg egy kis progi, ami felül sorban pirosan felvillantja a kijelző pixeleit, ha notifid van. Még arra is figyel, hogy időnként toljon rajta pár sort, hogy ne dögöljenek ki túl korán a használt diódák.

A legjobb aláírás a héten

(#5102) Kicsu válasza leslieke (#5100) üzenetére


Kicsu
csendes tag

Engem is idegesít, mert már az Asphalt-ban sem ment.... :P

Samsung Galaxy S4 I9505 4.2.2

(#5103) JMC válasza Kicsu (#5095) üzenetére


JMC
tag

Users can easily steer around courses, but learning to “drift” a car around tight corners takes a lot of practice. - Ennél kezelhetőbb tanácsot nem találtam :))

Illetve mégis. Elméletileg egy erőteljeset kell rajta "kormányozni" megfelelő irányba, és akkor elkezd driftelni.

[ Szerkesztve ]

(#5104) Paca2 válasza leslieke (#5100) üzenetére


Paca2
senior tag

drift: hirtelen (nagyon gyorsan) kell kormánymozdulatot tenni jobbra vagy balra kanyarban

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#5105) leslieke válasza Paca2 (#5104) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

így gondoltam én is, ezek szerint a drifteléshez béna vagyok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5106) Kicsu válasza leslieke (#5105) üzenetére


Kicsu
csendes tag

Egyetértek, nekem sem ment ezen instrukciók alapján. Illetve egyszer sikerült, de tök véletlen. lövésem sincs, hogy hogy csináltam :DD

Samsung Galaxy S4 I9505 4.2.2

(#5107) zack válasza Kis@ (#5099) üzenetére


zack
nagyúr

Szar a Kies...Nekem felment, de csatlakozás után random szétbontja a kapcsolatot. Ilyenkor USB-ből ki-be, és megint jó egy darabig.
Várni kell egy új remélhetőleg stabilabb verzióra...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5108) ZCoyote válasza Varszegig (#5013) üzenetére


ZCoyote
őstag

Elérte amit akart, megrendeltem a telcsit, hétfőre várom :K

Romani ite domum.

(#5109) Kicsu válasza leslieke (#5105) üzenetére


Kicsu
csendes tag

Megvan a megoldás a driftre..
kanyarnál kanyarodsz, majd egy határozott mozdulattal rákormányozol. így elkezdődik a drift. Tehát a lényeg a dupla hirtelen kormányzás.
Silverig jutottam Tokioban..... :Y

Piszok szép játék....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S4 I9505 4.2.2

(#5110) leslieke válasza Kicsu (#5109) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát nekem sehogy nem jön össze, 79 pont volt a legtöbb. De nem is érdekes, már a World Tour 3-4. pályáját is unlockoltam. 90 csillagom van, az utolsó pályához 100-ig kell eljutni, az meg simán meglesz. Most egy Pagani Zondát akarok venni, 900.000$. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5111) Kobe


Kobe
veterán

más samsung telefon esetén van valakinek tapasztalata a Telemax Kft-ről ? Oda adták be a kicsikémet, de akármit googlezok le róluk, mindenhol lehúzzák őket - megrongált telefon, slendrián szerelés - a legkorszerűbb feleszerelésük a pajszer és kalapács, nevetséges indokokkal elutasított garancia.....miért van olyan rossz sejtésem hogy ez egy nagyon hosszú és fáradságos mérkőzés lesz ? :(

(#5112) mixi10 válasza leslieke (#5110) üzenetére


mixi10
tag

4 pálya austin martin DB9-el hasítok :C

(#5113) leslieke válasza mixi10 (#5112) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Piros Lamborghini. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5114) Varszegig válasza kcst (#5058) üzenetére


Varszegig
veterán

tényleg jó ez a badapedia. köszi

(#5115) mixi10 válasza mixi10 (#5112) üzenetére


mixi10
tag

(#5116) Dead_slow válasza Varszegig (#5094) üzenetére


Dead_slow
tag

Üdv, jövő hónapban remélhetőleg én is Wave tulaj leszek, ezért érdekelne, hogy ezt a 2mp-ig halkan csörgős dolgot nem lehet-e kikapcsolni, mert volt már nálam régebbi Samu és azon nagyar zavart?

[ Szerkesztve ]

(#5117) leslieke válasza Dead_slow (#5116) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem lehet kikapcsolni, de szerintem egyáltalán nem zavaró.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5118) Dead_slow válasza leslieke (#5117) üzenetére


Dead_slow
tag

Elég rosszul tagoltam a mondatot,nem kérdés akart lenni, ez a dolog engem kifejezetten idegesít :(

(#5119) Karma válasza Dead_slow (#5118) üzenetére


Karma
félisten

Attól még nem tehetsz vele semmit.

“All nothings are not equal.”

(#5120) Dead_slow válasza Karma (#5119) üzenetére


Dead_slow
tag

Tudom, nem is ezért mondtam, csak azt hittem félreérthető voltam, mindegy nem emiatt fogom nem megvenni. :)

(#5121) ImI87


ImI87
őstag

Árulják már a Wave-et a hivatalos Samsung Shop-okban? Ha igen mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

(#5122) Teaway válasza Kobe (#5111) üzenetére


Teaway
veterán

Részlet a Telemax oldaláról:

Üf kérdése: -Honnan tudom, hogy kész a készülékem?

Telemax válasza: -Amennyiben ügyfélszolgálatunkon adta le készülékét, úgy SMS-ben értesítjük, amint készüléke átvehetõ. :W :W

Nincs itthon csokid??

(#5123) Kicsu válasza ImI87 (#5121) üzenetére


Kicsu
csendes tag

Bocs, véletlen privit küldtem.
Szóval a Camponaban láttam 114k-ért Ebony Gray színben

Samsung Galaxy S4 I9505 4.2.2

(#5124) Kicsu


Kicsu
csendes tag

A GPS helymeghatározással kapcsolatban azt tapasztaltam, hogy nem mindegy, hogy milyen hálózatot használok.
Alapból nekem a 900/1800 van beállítva akku kímélés miatt, ilyenkor nagyon nehezen talál műholdat.
Viszont ha átállítom a hálózatot automatikusra, és használja a 3G-t, akkor pillanatok alatt talál műholdat.
Próbáltam a múltkor letölteni a MO térképet Wi-fi-n, és kb. 70 mega letöltése után kivágott a főképernyőre.
Találkozott már valaki hasonló szituval?

Samsung Galaxy S4 I9505 4.2.2

(#5125) leslieke válasza Kicsu (#5124) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam is automatikus a hálózat, mégis több, mint 20 perc szabadtéri szobrozás után se talál 1 nyamvadt műholdat se.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5126) Deeday válasza leslieke (#5125) üzenetére


Deeday
senior tag

Nekem a speciális GPS és a helymeghatározás be van kapcsolva kocsiba menet közben indítottam a route 66 ot kb 2 km alatt azaz pár perc alatt talált jelet!
Route66 hoz térképet hogyan tudok letölteni ?

LG G4

(#5127) Kicsu válasza Deeday (#5126) üzenetére


Kicsu
csendes tag

Ha elindítod a programot (Route66) nyomd meg a Több gombot, ott válaszd ki a Tartalom letöltése opciót. ott már értelemszerűen válaszd ki a letöltendő cuccot. Ajánlom a Wi-fi-t, mert elég nagyok a cuccok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S4 I9505 4.2.2

(#5128) Deeday válasza Kicsu (#5127) üzenetére


Deeday
senior tag

Köszönöm szépen !
Elvileg csak a navigálásért kell fizetni ? Térképen mutatja hol vagyok meg minden az ingyenes ?

LG G4

(#5129) matthews


matthews
aktív tag

Uraim!
Elért a kék halál badán is. Lefagyott a telefon. A Daily Briefinget akartam indítani, de amikor a várost kiválasztottam, akkor hirtelen világoskék háttéren csomó angol szöveg jelent meg. Miután megpróbáltam kikapcsolni egy sárga keretben az UPLOAD TO PC felirat jelent meg. Wifivel, routeren eresztül próbáltam az Accuweathert.

A frimware verziót hogyan nézem meg? Az eredeti van rajta.
Más tapasztalt ilyet?

Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

"No brain, no problem"

(#5130) mixi10 válasza matthews (#5129) üzenetére


mixi10
tag

csillag, kettőskereszt,1234, kettőskereszt

[ Szerkesztve ]

(#5131) kamiKZ


kamiKZ
csendes tag

Sziasztok !

Régóta olvaslak benneteket és sok hasznos infót gyűjtöttem innen. Most szükségem lenne még egyre (egyenlőre) :) Kártyával kapcsolatban csak a Kingstont és a SanDisk-et ajánlottátok... Mással ne is próbálkozzak? Csak ezt a két fajtát hajlandó rendesen lekezelni? Esetleg vki próbált vmi mást is megetetni vele?

(#5132) mixi10 válasza mixi10 (#5130) üzenetére


mixi10
tag

Az Accuweathert. nekem is fenn volt, de leszedtem, mert telo újraindításkor mindig fellépett a netre, percekig frissített, sza... volt A menüben van a napi tájékoztató, ugyan azt tudja.

(#5133) leslieke válasza kamiKZ (#5131) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Vehetsz mást is, itt a legtöbben e 2 típust vették. 32 GB-ig szerintem bármilyen kártyát kezel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5134) kamiKZ válasza leslieke (#5133) üzenetére


kamiKZ
csendes tag

Köszi a választ :)

Igazából azért kérdezem,mert anno a D900-am nem volt kibékülve a Kingstonnal és Sandisket kellett venni bele...

(#5135) LACENTO válasza kamiKZ (#5131) üzenetére


LACENTO
csendes tag

Nekem Nokia 8GB Class6 van,ez volt az omniaHD-den.

(#5136) Norbu4


Norbu4
csendes tag

Sziasztok .Én is megvettem ma tetszik nagyon,a Kiest is próbálgattam már,kicsit még bonyolult nekem,de ez az első okostelóm...

(#5137) Kicsu válasza Deeday (#5128) üzenetére


Kicsu
csendes tag

Elvileg csak a regisztrálásért kell fizetni (Route66, kb 8000 Ft 1 évre). A térképeket és a hangokat ha letöltöd a telóra, akkor a navigálás teljesen ingyenes. Ne frissítsd a térképeket hálózaton keresztül.
Ugye nem mondtam hülyeséget? :F

Samsung Galaxy S4 I9505 4.2.2

(#5138) mixi10 válasza Kicsu (#5137) üzenetére


mixi10
tag

NEM :C

(#5139) mixi10 válasza mixi10 (#5138) üzenetére


mixi10
tag

Rakott fel valaki operamini-t?

(#5140) taschner válasza mixi10 (#5139) üzenetére


taschner
aktív tag

Hali.
Én raktam de töröltem is mert nekem nem tetszik rajta homályos stb.

A motorozás egy élmény!!!

(#5141) mixi10 válasza taschner (#5140) üzenetére


mixi10
tag

OK kösz :(

(#5142) Karma válasza taschner (#5140) üzenetére


Karma
félisten

Kikapcsoltad a képernyőre skálázást?

“All nothings are not equal.”

(#5143) peterk válasza Kicsu (#5137) üzenetére


peterk
senior tag

Szerintem nem így van. Nekem legalábbis a regisztrálás ingyenes volt, és a térképek letöltése is. Amiért fizetni kell, az a navigálás, és egyéb extrák (közlekedési infók, stb.).

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#5144) taschner válasza Karma (#5142) üzenetére


taschner
aktív tag

Hali! Azt hol kel kikapcsolni mert nem találom?

A motorozás egy élmény!!!

(#5145) erdoke válasza Karma (#5142) üzenetére


erdoke
titán

Kikapcsolt skálázással nem homályos, viszont borzasztóan belassul, rosszabbul tördeli az oldalakat, és túl picik a menü gombok.
Sajnos a böngészés egyértelműen a leggyengébb pontja a Wave-nek a mindennapi használat során. Megkönnyebbülés kézbe venni a HD2-t, ha netezek. :O

A legjobb aláírás a héten

(#5146) Kis@ válasza ImI87 (#5121) üzenetére


Kis@
tag

Én a Westendben voltam a Samsung Mobil-nál. Megkérdeztem a csajt, hogy lehet-e már wave-et kapni. Azt mondta, hogy persze, 120.000 Ft. Megköszöntem és sarkon fordultam. 120k azért durva ahhoz képest, hogy 1 emelettel lentebb a 220Voltnál kb 30-cal olcsóbb a gyári garis.

Kis@

(#5147) szetib válasza erdoke (#5145) üzenetére


szetib
tag

Franc enné meg akkor. Wave ezzel kilőve. Ájj, nem akartam androidot venni, de úgy néz ki nem lesz más... Nincs remény a "fokozott böngészési élményre"? Pedig mintha flasht is olvastam volna vhol.

(#5148) ImI87 válasza Kis@ (#5146) üzenetére


ImI87
őstag

Ez azért dúrva......... :W
Tudom, hogy csak naív álmodozás, de szerintem pont a hivatalos forgalmazónak kéne a legolcsóbbnak lennie. (nagy mennyiség, olcsó szállítás, stb....) :U

(#5149) fatty


fatty
aktív tag

Lenne pár kérdésem: 720-as videórögzítésnél normál minôségben nektek is szaggat? 20-30 másodpercenként kihagya felvétel . Ha leállítom alapra akkor folyamatosan megy. Ez természetes, kártyacsere megoldhatja a videórögzítés gondot?
Ja meg az Asphalt5 is beszaggat néha játék közben.

(#5150) Kobe válasza ImI87 (#5148) üzenetére


Kobe
veterán

westend samsung pontban egy galaxy kereken 160 ezerbe fáj.....épp a hivatalos viszonteladói pontok a legdrágábbak

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.