Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) PeteePeti válasza ECHO2235 (#3599) üzenetére


PeteePeti
őstag

Bauhaus Flipfont :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#3602) ECHO2235 válasza Ateszpapa (#3600) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

van ami mp3-ba van fent van ami flacba, flacba jobbak a cuccok, de még annyira nem tapasztaltam ki hogy ennél a telefonnál mennyire jön ki a különbség (meg a fejesen)

(#3603) ECHO2235 válasza PeteePeti (#3601) üzenetére


ECHO2235
aktív tag

köszi, kárhogy fizetős :/

(#3604) Greg Vinous


Greg Vinous
tag

Általában a gyári AKG fülest használom és komoly zenétől, goa stílusig minden van nálam.
Jobb minőségben gyűjtöm az MP3-akat.
Szerintem egyik nap nyugiban leülök és keresek pár extra jó minőségű referencia számokat, majd összehasonlítom a Zenék és a Poweramp appokat, ha lesz különbség és kihallom, akkor majd megírom.
Lehet még egy JBL fülest is beizzítok a tesztre.

(#3605) Zoli133 válasza Ateszpapa (#3600) üzenetére


Zoli133
őstag

Ha rendes az MP3-om konvert akkor 10ből 10 ember nem tudja egy vakteszten megkülönböztetni a kettőt tapasztalataim szerint. 1 emberről halottam eddig valaha akinek sikerült kettősvakteszten megkülönböztetni a flac-ot az mp3-tól és az is egy adott művel volt.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3606) lasse001 válasza DaveHutt (#3569) üzenetére


lasse001
senior tag

Szia. Ez kell hozzá:
[link]
Meg Google Chrome.

[ Szerkesztve ]

(#3607) Loboda


Loboda
senior tag

Sziasztok!
Gondolkodom a váltáson S7E-ről, S8+-ra.
Milyen módon lehet gyorsan elérni a kamerát rajta, gondolok itt arra hogy az S7-nél kétszer megnyomom a home gombot, és rögtön indul a kamera a 8-nál van hasonló lehetőség?

(#3608) bulikavagyok válasza Loboda (#3607) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Van, itt kétszer a bekapcsoló gombot kell megnyomni.

[ Szerkesztve ]

(#3609) TTTotya válasza aTom_DJ (#3577) üzenetére


TTTotya
senior tag

Én kérdeztem annó. Nálam S8-on még mindig nem jelzi, pedig manuálisan is kerestem. Lehet, hogy az a baj, hogy most mobil neten vagyok, majd délután megnézem wi-fivel feldobja e.
Köszi

(#3610) spawn21


spawn21
veterán

Ma én is belépek egy fekete s8-al. Biztosan jó lesz

iPhone 13p

(#3611) tothl válasza Greg Vinous (#3604) üzenetére


tothl
addikt

Valaki itt írta, hogy a gyári a xiaomi hybridhez képest lófütty.
Ezt cáfolom, mert nekem is van és az AKG -nak jobb hangja van szerintem. Van középtartománya is, emiatt rockzenére pl sokkal jobb és a mélyei is nagyon szépek.
Egy bajom van vele, egyelőre még nem szoktam meg, más a kiképzése, mint a Hybridnek ami tényleg egy nagyon kis füles, az árához képest meg bajnok.

(#3612) L.L.


L.L.
senior tag

OFF: Telekomnál vásárolt 20.-án átvett készülék után, ma küldték meg az sms-t, az 5000Ft-os tartozékvásárlási kuponról, amit elvileg 1 héten belűl kellett volna. Ezt azért jelzem, hogy aki a T-nél vette, és nem kapja meg a kupont, az nyugodtan kérdezzen utána.

(#3613) Ákkk válasza Greg Vinous (#3597) üzenetére


Ákkk
addikt

Van a gyári gyenge de ne a hozáadott fejhallgatót nézzűk mert az hiába akg harmat gyenge....

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#3614) #67656192 válasza spawn21 (#3610) üzenetére


#67656192
törölt tag

Biztosan :)

(#3615) Ateszpapa válasza L.L. (#3612) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Köszönöm. Pont ez járt a fejemben, hogy felhívom őket emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#3616) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Nálam működik a világító szélek cucc. Legfrissebb T-s rom.

"Fürdetés" után lehet egyből vezeték nélküli töltőre rakni a telót? Nem lesz baja?

(#3617) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Ezek szerint nincs nagy különbség, na majd kipróbálom MP3 és FLAC ugyanazt a zeneszámot.

Sanci789:

Nem lesz baja, épp az a lényege mert nem kábelen dugod be ami ügye még vizes is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3618) Loboda válasza bulikavagyok (#3608) üzenetére


Loboda
senior tag

:R

(#3619) spawn21 válasza Ákkk (#3613) üzenetére


spawn21
veterán

Ez azért van, mert valójában egy samsung füles akg tunnal. Semmi extra. De nem is tudom miért várt tőle akkor hangzást sok ember

iPhone 13p

(#3620) bulikavagyok válasza spawn21 (#3619) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én például azért vártam tőle sokat, mert úgy promózza a Samsung, h ez egy 100 dolláros füles. ;] Van itthon több 20 dollár körüli kínai fülesem is, és mindegyik jobban szól ettől. Ez nem sokkal jobb mint az S6/S7-hez kapott füles.

Szerk.: Amúgy üdv itt! :)

[ Szerkesztve ]

(#3621) poli27 válasza L.L. (#3612) üzenetére


poli27
veterán

Ez mindenkinek jár? Ha részletre van véve akkor is? Nekem nem adtak semmit.... 28. án vettem a telót!

(#3623) kentucky válasza #45553408 (#3622) üzenetére


kentucky
őstag

miről váltasz?

(#3625) Ricardo válasza #45553408 (#3624) üzenetére


Ricardo
félisten

Mi a csere oka? Meguntad a Mate 9-et, vagy csakaz újdonság varázsa .

(#3627) Mr.Silkó válasza Greg Vinous (#3604) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én most próbálgattam, hasonlítgattam a bluetooth-os Philips fejhallgatómon a gyári zenelejátszót a Poweramppel, hát ég és föld a Poweramp javára, ugyanazokkal a számokkal (r'n'b, rock, pop, vegyes). Ráadásul automatikusan beolvassa a telefonon lévő lejátszási listáimat, és ezerszer teltebb és hangosabb vele a zene, jóval több a basszus is. :)

[ Szerkesztve ]

(#3628) stemplar07 válasza Mr.Silkó (#3627) üzenetére


stemplar07
őstag

:D a valaha írt legjobb zene player a poweramp , de ha V3-at is felrakod , akkor hallasz csodát ( a pa-ban a beállításokban válaszd a béta tesztert, hamarosan le is tölthető lesz a beta ) még szebben és nagyobb dinamikával szól.

én erre leszek kiváncsi ha már a BT-t említetted ( már úton van ) : Astell&Kern High-quality Bluetooth, AK XB10: We added high sound quality to the wireless freedom!
[link]

(#3629) Mr.Silkó válasza stemplar07 (#3628) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Meglesem! :K

[ Szerkesztve ]

(#3630) DaveHutt válasza lasse001 (#3606) üzenetére


DaveHutt
őstag

Köszönöm!

(#3633) Greg Vinous válasza Mr.Silkó (#3627) üzenetére


Greg Vinous
tag

Köszönöm, mindenképpen én is letesztelem, de nyilván egy lejátszó appnál fontosabb hogy milyen szépen szól, mint hogy milyen letisztult a felület. :R

(#3634) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

Lehet ujlenyomat olvasoval ebreszteni a Kijelzot ? :F

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#3635) bulikavagyok válasza Dr.FantastiK (#3634) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen.

Bodrik: Üdv köztünk!

[ Szerkesztve ]

(#3636) Mr.Silkó válasza Greg Vinous (#3633) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szívesen. :)

Bodrik

Üdv a klubban! Akkor csak én nem kaptam ötezres kupont, vagy csak eltitkolja a gaz Telekom. :))

[ Szerkesztve ]

(#3638) Dr.FantastiK válasza bulikavagyok (#3635) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

:R

akkor ez is kipipalva, benevezek egy Feketere En is ! :))

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#3639) #67656192 válasza #45553408 (#3631) üzenetére


#67656192
törölt tag

Üdv

(#3640) Ateszpapa válasza Mr.Silkó (#3636) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Várni kell még sms ben küldik. Gondolom megvárják a 14 napot nehogy vissza vidd miközben a kupont meg elhasznaltad. Még én sem kaptam meg pedig 20.an vettem át a készüléket új elofizuval. Ha holnap sem kapom meg telefonálok nekik.

(#3641) Ateszpapa válasza Ateszpapa (#3640) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Na, ahogy ezt leírtam jött az sms kupon kód. :)

(#3642) Ricardo válasza #45553408 (#3631) üzenetére


Ricardo
félisten

Gratula! Jöhetnek a képek a fotós topicba :D

[ Szerkesztve ]

(#3643) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Csináltam egy HR-t és most már nekem is működik a világító szélek funkció, de ez csak amikor jön az üzenet akkor világít egyet aztán annyi? Mert nekem és kollégámnál is ez van, azt hittem bizonyos időközönként villogni fog amíg nem nézem meg az üzenetet, mert ennek így sok értelme nincs:(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#3644) barmar


barmar
aktív tag

Nem tudjatok mit jelent, hogy a hívás előzményekbe néhány szám alá az van írva h Smart. Talán mikor hívtak akkor is ki volt írva. Ez micsoda?

(#3645) Ateszpapa válasza KoNZoLik@ (#3643) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Csak annyi igen

(#3646) #67656192 válasza barmar (#3644) üzenetére


#67656192
törölt tag

Erre én is kíváncsi lennék.
Kedves Red asszisztens nem tudja. Azóta van mióta s8-cam van. Az s7e nem írja ki.

(#3647) 67tuareg válasza Mr.Silkó (#3565) üzenetére


67tuareg
tag

Nem csak Neked! Én feketét rendeltem a MM-ban, de amikor mentem érte kértem megnézésre egy ezüstöt mert csak fekete 8, és levendula + volt kiállítva. Nekem fekete S7 volt egy évig, úgyhogy megnéztem a jeges szürkét, a feketét ki sem bontattam.

(#3648) Oposzumtoszó válasza #67656192 (#3646) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

A smart azt jelenti, hogy az adott szám benne van egy rendszerben, így anélkül is kjelzi a készülék, hogy az szerepelne a telefonkönyvben.

(#3649) barmar válasza Oposzumtoszó (#3648) üzenetére


barmar
aktív tag

De nekem olyan számok alatt van, ahol csak a szám van kiírva, az nincs hogy ki vagy mi az. Így ennek nincs érteleme

(#3650) Oposzumtoszó válasza barmar (#3649) üzenetére


Oposzumtoszó
senior tag

Akkor passz. Nekem nincs benne pl a ügyfélszolgálat száma, de ha hívom kiírja, hogy Ügyfélszolgálat.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.