Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) $atirka válasza Memmaao (#18839) üzenetére


$atirka
senior tag

Az a baj, hogy ha átveszed a gls-től a csomagot, csak akkor bonthatod ki, ha már kifizetted, utána a futárt már pont nem érdekli, ha csak egy tégla van a csomagolás alatt.
Na meg a jutalék, jófogáson ~2500ft hogy a sor elejére rakjanak, mert 1-2 nap és már rád épül 20-30 új hirdetés.
A vatera véd (még ha lassú menet is, de van rá lehetőség), meg olyantól nem kell vásárolni, akinek gyenge az értékelése. Én konkrétan nem dobnám oda a lassan 200+ értékelésem.

Amúgy 180 körül mozog ~20hó garival az S8+ például hwaprón.

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#18852) spawn21 válasza $atirka (#18851) üzenetére


spawn21
veterán

Ez az oldal sem a régi.

10 éve vagyok itt, 0 negatív értékeléssel. Semmit sem ér

iPhone 13p

(#18853) Memmaao válasza $atirka (#18851) üzenetére


Memmaao
addikt

Én most kb 1 év után először beléptem, 100%-os vagyok 91 poz. visszajelzéssel. Én ezt simán sutba raktam, és a jófogáson árulok mindent. Ha reális áron adsz el valamit, nem kell semmi kiemelés, megtalálja a vevőjét. Én idáig napokon belül mindent el tudtam adni, pár kivételtől eltekintve (pl. két S8 UAG tok...azok nem kellenek senkinek). Nem tudom, Te milyen viszonyban vagy a GLS futárral, aki nálatok jár, de én eddig mindent kibonthattam és mindig megvárja, hogy ellenőrizzem, hogy tényleg az van a csomagban, amit vettem.

My name is Bond, James... Dean.

(#18854) Mhalacka


Mhalacka
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi videóban egy pár beégés látható, ez ennyire tényleg durva tud lenni?
[link]
Szeretnék vásárolni, egy S8-at, de ezek után kicsit elbizonytalanított ez a dolog. :F

(#18856) Mr.Silkó válasza Szabcsizz (#18845) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Semmilyen hasonló dolgot nem tapasztaltam, a többség szintén így van ezzel szerintem, csak általában az nem ír ide, aki simán elégedett, inkább az szól hozzá, aki hibát talált vagy elégedetlen.

[ Szerkesztve ]

(#18857) $atirka válasza spawn21 (#18852) üzenetére


$atirka
senior tag

Hát amikor kerestem valamit hwaprón, nálam ez szempont volt!

Memmaao:
Sűrűn jön hozzám futár, majd megkérdem.

Mhalacka:
Ez nem beégés szerintem, inkább leesés, eléggé le van zúzva az a teló, ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#18858) $atirka válasza Mhalacka (#18854) üzenetére


$atirka
senior tag

Bocs ezt benéztem... Tényleg van ott valami, csak kis fényerővel néztem.
Hát nem tudom, nekem 4 évig volt note2, nem mondanám, hogy kíméltem, mégis hibátlan, semmi beégés. Abban bízom, hogy a technológia nem fejlődött vissza...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#18859) Mr.Silkó válasza $atirka (#18858) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Normál használattal a beégés megjelenése éveket vesz igénybe, egyébként meg garanciális hiba.

(#18860) whited


whited
addikt

Sziasztok
Garancia szempontból a B-tel megfelelő garanciát ad, ha esetleg ott venném újonnan a telefont? :R

S8

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#18861) zzola válasza whited (#18860) üzenetére


zzola
félisten

Ha EU modell, ad számlát és arra ráírják a S/N-t vagy az IMEI-t, akkor 1 év magyar gari van rá...

(#18862) Trigo válasza Memmaao (#18853) üzenetére


Trigo
csendes tag

amúgy a futáros témában annyira nem vagyok benne, de én is úgy tudom, hogy az átvétel után bonthatsz csomagot. Mi van olyankor ha a futár jelenlétében felbontod és átvertek a tartalommal? A futár fogja és visszaviszi? Szerintem (de hangsúlyozom, hogy nem tudom, csak tippelem, illetve kérdezem) ehhez neki nincs joga, illetve talán tilos is. Ő csak futár, a cége csak közvetít. Ha nem az van benne, max tanúként igazolja, hogy valóban nem az volt. De ha te tudod a választ, engem érdekelne tényleg! Tudom nagyon off ez a téma itt, de ha már benne vagyunk...

"Ha reális áron adsz el valamit, nem kell semmi kiemelés, megtalálja a vevőjét."
Ez mondjuk pontosan így van. De a kiemelés segít az olyanoknál, akik lusták a több tucatnyi oldalt végignézni.

"Én idáig napokon belül mindent el tudtam adni, pár kivételtől eltekintve"
Én egy óra alatt el tudnék mindent. :D Csak ha túl gyorsan adod el a cuccokat, az azt jelenti, hogy alul áraztad.

(#18851) kis@tis:
"A vatera véd (még ha lassú menet is, de van rá lehetőség), meg olyantól nem kell vásárolni, akinek gyenge az értékelése. Én konkrétan nem dobnám oda a lassan 200+ értékelésem."
Egyetértek. (És detto 182-nél járok. :) )

ettől függetlenül adtam már el a jófogáson is, nincs is bajom azzal se

na közben ezt találtam GLS oldalán:

"A feladó felelőssége a megfelelő csomagolás. A GLS csak abban az esetben fogad el reklamációt, ha a csomagon külsérelmi nyom látható, pl. kiszakadt a doboz.
Ha bármilyen sérülést talál a csomagoláson, kérjük, az átvételnél ellenőrizze a csomag tartalmát. A futár kárjegyzőkönyvet vesz fel a csomagátadásnál.
Abban az esetben, ha a csomag külsőleg sértetlen volt, és csak az átvételt követően észleli a sérülést, kérjük, vegye fel a kapcsolatot a feladóval. A GLS nem ellenőrizheti a csomag beltartalmát az adatvédelmi szabályzatban foglaltaknak megfelelően.
Amennyiben megsérült vagy elveszett a csomagja, kérjük töltse ki a Kárbejelentő űrlapot:"

[ Szerkesztve ]

(#18863) Trigo


Trigo
csendes tag

na és még egy utolsó, ezt is most találtam a témához:
[link]

(#18864) Memmaao válasza Trigo (#18862) üzenetére


Memmaao
addikt

Nálunk a GLS futár irtó jó fej. Hetente többször is jön, néha kávét is kap. Soha nem problémázott, hogy kinyitottam aláírás előtt pár "kényes" esetben a csomagot. A Jófogás "ingyenes házhozszállítás" opció esetén ráadásul a GLS jár el a teljes ügymenet alatt. Ők szedik be és utálják a pénzt az eladó számlájára. Szerintem a vevő itt nyugodtan megtekintheti az árut, akár el is állhat a vételtől.

My name is Bond, James... Dean.

(#18865) concrete86


concrete86
aktív tag

Sziasztok. Az miért lehet, hogy a Samsung UHD Smart TV-m smart view-vel wifin keresztül látja a telefonomon az mkv-videókat és le is játssza, ha USB-n dugom be, akkor pedig nem látja?

(#18866) kengyel válasza #67656192 (#18855) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon szar az utolsó update, nem tudom a 9-óra Sot időt megcsinálni, mert van még mellette, 2- óra telefonálásom. :D Most miért nem érted a kollégát ? ;]

kengyel

(#18867) #67656192 válasza kengyel (#18866) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ha ő is klónt vett volna mint mi itt jópáran, akkor semmi gondja nem lenne. :D

[ Szerkesztve ]

(#18868) viera válasza #67656192 (#18867) üzenetére


viera
őstag

+1 :DD
Én is néha elgondolkodok,hogy biztos klónt vettem mert nem találkozok szinte egyik hibával sem amiket itt néha leírnak.Amikor megvettem életem első Samsung telefonját,egy S7 Edge-et olvastam több hibáról róla és bevallom majdnem azért nem vettem meg. :N De végül nem foglalkoztam vele és nem is volt gondom a telóval. :N Az S8+ is teljesen jól működik nálam,nincs semmi bajom vele. :))
Úgyhogy tavasszal jöhet az S9. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#18869) #67656192 válasza viera (#18868) üzenetére


#67656192
törölt tag

Én mindig klónt veszek, nem szokott bajom lenni.:D
Amikor régebben bajom volt, akkor vagy én voltam felületes a beállításoknál vagy másoknak is volt problémája.
A Samsung romok jó ideje rendben vannak, szerintem. Ettől még hibák lehetnek a Samsung részéről a jövőben de azoknak mindenkinél jelentkezniük kell. Részemről ez a rom maradhat az oreoig, csak nehogy összecsapják ahogy szokták az első oreo romokat.
Egy telefon legelső szoftvere, amivel kiadják, illetve a főverzió váltás előtti utolsó romok a legjobbak az én tapasztalatom szerint.

[ Szerkesztve ]

(#18870) kengyel válasza #67656192 (#18867) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nem is szabad eredetit venni, egyrészt drága, és gagyi is. :D

kengyel

(#18871) viera válasza #67656192 (#18869) üzenetére


viera
őstag

Néhány hete nekem is volt egy érthetetlen merülésem aztán rájöttem,hogy a Phone info Samsung alkalmazás volt a hibás amit azóta töröltem mert amúgy is ritkán kell.Az OREO-t én is várom,kíváncsi vagyok rá.Remélem nem lesz vele gond,addig nálam is marad a DBT rom amivel elégedett vagyok.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#18872) polonic


polonic
félisten

Az Instagram elkezdett ébren maradni úgy, hogy el sem indítottam már jó ideje. Ezt miért csinálja ez a vacak?

(#18873) Mr.Silkó válasza polonic (#18872) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az appnál nincs valami háttérbeli szinkron bekapcsolva? Én végigmennék az összes beállításán. Plusz ugye újraindítanám a telót ezután.

[ Szerkesztve ]

(#18874) dnelb válasza polonic (#18872) üzenetére


dnelb
veterán

csak úgy. az android ilyen, néha beragad ez az. de resi segít.

(#18875) ollie válasza concrete86 (#18865) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit dugsz be USB -n keresztül a TV-be? A telefont?

Egyébként smart view -n keresztül nem a tv játssza le, hanem a telefon, és átküldi a dekódolt képet a tv -nek.

***

(#18876) bezz


bezz
tag

Sziasztok!
Olvasgatlak egy ideje benneteket, épp azóta, mióta eldöntöttem, hogy S8-at veszek.
Meg is van úgy 2 hete, de a hétvégén tettem át a SIM-et a jó kis Z3c-ből. amivel igazából nem sok bajom volt, de jött egy lehetőség, hogy igen kedvezményesen hozzájuthattam a Samuhoz.
Be is laktam, gyakorlatilag minden ideát van, amit eddig használtam, megy is remekül, eddig úgy néz ki az akku idővel sem lesz nagy gond, bár a Z3c ebben nagyon ott volt, igaz az utóbbi időben már nem bírta az sem a kezdeti 2-3 napokat, de az egyet még mindig 20-30% maradékkal igen.
Kicsit szokatlan még a mérete is az újnak, ezzel azért kell kompromisszumot kötnöm, mert az elhelyezése a munkám miatt problémás lesz kicsit, de vettem rá egy masszív uag tokot, csak sajna ehhez nehéz normális fóliát találni, hogy ne tolja fel. Ha valakinek van tuti tippje, szívesen veszem.
Mint írtam, minden flottul átjött rá, de van kis problémám.
Mondjuk eleve kicsit zavar ez a sokféle "felhő" (az égen is). google, cloud, onedrive, mittomén. Ezeket ha mindet használom, nem akadnak össze? Van egy kis gondom a google szinkronizálással. Azt se nagyon értem miért címtár-nak hívja a névjegyzéket, de ami a lényeg, hogy az első, szept 27-i szinkron óta, nem akar normálisan újra dolgozni. Menet közben megakad, kirak egy piros felkiáltó jelet és kiírja alulra, hogy a szinkronizálás jelenleg problémába ütközik, hamarosan újra próbálkozik. Mindeközben, ha beírok új névjegyet, akár a telón, akár a gépen, vagy törlök, az megjelenik a szinkronban. Szóval megcsinálja, csak valamiért mégis problémázik.
Erre van valami ötlete valakinek?
Újraindítást próbáltam, meg kikapcsoltam a többi fióknál a szinkronizálásokat, ilyesmi. De nem akarja mégse az igazságot...
Köszi előre is!

(#18877) #67656192 válasza viera (#18871) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen, a phoneinfoval én is megjártam.

(#18878) #67656192 válasza bezz (#18876) üzenetére


#67656192
törölt tag

Régebben nálam is volt ilyesmi.
Akkor manuálisan szinkronizáltam és a hiba megszünt. Ha jól emlékszem a Google play szolgáltatások gyorsító tárának törlése után, teljesen jó lett.

Első telepítés, belakás után néha előfordul, hogy nem frissül a Google play szolgáltatások.
Ujraindítás, wcp is szokott segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#18879) degec


degec
senior tag

Nillkin super frosted tokosok,,, !!! SOS HELP ! :R :R

Megfogtam ezt a tokot, tényleg szuper mert nem csúszós, kemény is, sarkai jó vékonyak sajna, hogy fogja ez az anyagvastagság merevség nekem megvédeni az s8-amat,egy tokbarát teljes üveggel. kicsit aggódom, mert a spiegen ultra hybrid crystal clear tok sem védte meg a telót múltkor. Kicsit lamentálok hogy cseréljem e erre a teljes üveg miatt, vagy ne. Támogassatok már meg plíz..
Teljes üveget ami tokbarát továbbra sem találok egyik gsmboltba sem.. neten még nem néztem annyira körül csak ezt találtam de ez bazi drága. [link] :U :F vélemény? link ? :D thx...

Köszönöm a segítséget szépen ! :R :R

(#18880) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na beléptem én is a klubba végre egy fekete S8+ telefonnal. Igaz használtan vettem, de korrekt áron még 10hónap UPC garival, illetve majd regisztrálom a +1 év garanciáért.

(#18881) OCTAMD válasza Nordic (#18880) üzenetére


OCTAMD
őstag

Merész vagy,magyar szolgáltatósat venni

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#18882) #67656192 válasza Nordic (#18880) üzenetére


#67656192
törölt tag

Üdv, gratulálok.
A régi tulajdonos törölte a reget?

[ Szerkesztve ]

(#18883) HaliGab23 válasza viera (#18868) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Szuper, hogy minden okés Nálad!

Tavasszal szívesen elmegyek Veled S9-et venni, ha lesz a polcon 100db, és én választok egyet Neked, akkor tuti az az egy lesz hibás :DD :DD :DD

Múltkor a media marktban porszívót vettem, odahívtam egy eladó srácot, hogy válasszon nekem egyet, mert amit én veszek el, az tuti gyári hibás :D (Lekopogom, azóta még működik :D)

Szerkesztve: Mégsem működik a dolog, ahhoz nekem is kell kifizetnem, nem elég, ha csak választok Neked :C

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#18884) Nordic válasza #67656192 (#18882) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Igen, törölte, immáron az én nevemen van regisztrálva.

OCTAMD: Nem értem miért probléma, totál független a telefon.

(#18885) HaliGab23 válasza Nordic (#18884) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Biztos a külföldi szükreimportos, magyar gari nélküli tutibb vétel :)

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#18886) OCTAMD válasza Nordic (#18884) üzenetére


OCTAMD
őstag

Csak mert hetente minimum 3db tiltott magyar szolgáltatósat kínálnak megvételre,azt tök mindegy hogy függő vagy független

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#18887) Nordic válasza OCTAMD (#18886) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát ha 700+ pozitív értékelést ezzel akar valaki elb...szni, akkor azzal úgyse tudok mit csinálni. :U

(#18888) OCTAMD válasza Nordic (#18887) üzenetére


OCTAMD
őstag

Ja a pozitív az semmit nem jelent :)

550 pozítívval is volt már bibi,de akár többel és kevesebbel is lehet.

Magyar szolgáltatósokat ár alatt bőven szabad csak.

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#18889) Ateszpapa válasza OCTAMD (#18888) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ne rontsd már el az örömét.
:N

(#18890) ollie válasza Nordic (#18887) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért kérj egy számlát, ami bizonyítja, hogy ki van fizetve a mobil.

***

(#18891) Mr.Silkó válasza degec (#18879) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szia!

Super Frosted tok van, fólia nincs, így jómagam sajnos nem tudok neked ebben segíteni, majd talán valaki más.

[ Szerkesztve ]

(#18892) spawn21 válasza OCTAMD (#18886) üzenetére


spawn21
veterán

Az olyanok miatt mint te , nem tudja eladni az sem aki normális.

iPhone 13p

(#18893) Tamagocsi123 válasza ollie (#18890) üzenetére


Tamagocsi123
tag

Hiába kér számlát ha kedvezményesen vette e meg a tulaj mert aláírt 2 év huseget. A telefont ugyan ugy tiltjak hiaba van kifizetve!
Sokan azt hiszik gyári független akkor minden ok aztan tre mobil minden s8 függetlenül ad ki az elofizetesest is.

[ Szerkesztve ]

Felhasználónak - 114 pozitív 0 negatív értékelése van az oldalon.

(#18894) mugencivic válasza Tamagocsi123 (#18893) üzenetére


mugencivic
tag

Én úgy tudom, hogy ha ki van fizetve a készülék, már nem tilthatják le, akkor sem, ha nem fizeted a beszélgetések számláját, akkor sem, ha még hűséged van.

Másszóval:
- Ha a telefon részletet nem fizeted, a telefont tiltják le.
- Ha a számlát nem fizeted, az előfizetést tiltják le.

[ Szerkesztve ]

(#18895) Ateszpapa válasza mugencivic (#18894) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Rosszul tudod.
Tiltják, mert kedvezményes áron vetted a készüléket a listaárhoz képest.

(#18896) viera válasza HaliGab23 (#18883) üzenetére


viera
őstag

Részemről,rendben van. ;)
Egyébként én meg a te ellentéted vagyok,mert amiket eddig vettem műszaki cuccot (ami nem kevés)egyikkel sem volt még gond. :N Ha valamit eladok,szinte meg sem kell hirdetnem mert az ismeretségi körömben mindig el tudom adni.Már az S8+ -nak is megvan a gazdája amikor meglesz az S9. :DD

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#18897) spawn21 válasza Ateszpapa (#18895) üzenetére


spawn21
veterán

ha nincs tartozás a telefonra, akkor nem tiltják.

iPhone 13p

(#18898) concrete86 válasza ollie (#18875) üzenetére


concrete86
aktív tag

Szia. Igen, az S8-at, USB-n, és nem látja az mkv-kat. Ha pendriveot dugok be, ott látja. Nem értem.

(#18899) No.01


No.01
őstag

Kicsit OFF, de batorkodnek itt kerdezni...

Megoldhato, h a Waze, Maps parosnal automatikusan kapcsoljon be a GPS hasznalatkor ill kapcsoljon ki amikor a program a hatterbe kerul? :F :B (IOS-nel ez nagyon kenyelmes volt es tobb ev droid kihagyas utan mar nem emlekszem... felteve ha egyaltalan anno hasznaltam)

Elore is koszonom!

(#18900) Tamagocsi123 válasza spawn21 (#18897) üzenetére


Tamagocsi123
tag

Mondod te hogy nem én meg tapasztalatbol hogy igen. Ha felhivod a tre mobilt ott is megfogmondjak. Hogy igen!

[ Szerkesztve ]

Felhasználónak - 114 pozitív 0 negatív értékelése van az oldalon.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.