Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:10:35

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) Mr.Silkó válasza Aguinaga (#18750) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ezt írja pontosan:

Huh, bakker, most az előbb bekapcsoltam, hogy kipróbáljam a kollégának, hát leizzadtam, mire ki tudtam újra kapcsolni a funkciót! :DD Ha valakit meg akarsz szivatni, ez tökéletes hozzá! Te tudod miről beszélek, Skynet258! :D

[ Szerkesztve ]

(#18752) Aguinaga válasza Mr.Silkó (#18751) üzenetére


Aguinaga
őstag

ah, hát, köszönöm a segítséget, nekem valahogy nem akarja :(

PSN: OldSlowhand74

(#18753) Mr.Silkó válasza Aguinaga (#18752) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az a kérdés, hogy nálad is felolvas angolul mindent? Mert ha igen, akkor tényleg ez van nálad beállítva, és akkor mindenre, amit kékkel kijelölsz (magától kijelöli, ha rányomsz) mégegyszer rá kell kattintani határozottan, és akkor tudsz haladni például a menüben vele. Kicsit nehézkes, de működik.

(#18754) Aguinaga válasza Mr.Silkó (#18753) üzenetére


Aguinaga
őstag

Nem olvas fel semmit, csak pittyen egyet (mint a videóban) és továbbugrik a következő képernyőrészre

PSN: OldSlowhand74

(#18755) Skynet258 válasza Aguinaga (#18754) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha pesti vagy holnap vidd be a Westenddel szemben lévő Samsung szervizbe és ránéznek mi van vele. :K

https://geekpulse.hu

(#18756) Aguinaga válasza Skynet258 (#18755) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi, meglehet az lesz, de nem vagyok pesti, vidéken lakom és holnap (ma) is dolgozom 13-ig
Hétköznap is lehet?

PSN: OldSlowhand74

(#18757) Aguinaga válasza Aguinaga (#18756) üzenetére


Aguinaga
őstag

Valami papír kell hozzá?

PSN: OldSlowhand74

(#18758) Tomiii258 válasza Aguinaga (#18757) üzenetére


Tomiii258
tag

Esetleg ezt még próbáld meg:
1. Wake up the screen by pressing the power button
2. Press and hold the Power button so that it shows the 3 options
a. Power off
b. Restart
c. Emergency Mode
3. When the moving blue box comes on the Emergency Mode tap on that blue box
4. It asks to enable the emergency mode. To enable you will have to press power button and volume up key both simultaneously.
5. You will see the Emergency Mode enalbing screen. Once it completes 100%, you will be able to operate it normally and you disable the embergency mode now by selecting the 3 dots on the right corner.
6. By doing this your phone will recover to the original state as it was earlier and you can use it.

Tomiii258

(#18759) Aguinaga válasza Tomiii258 (#18758) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi, de sajnos nem megy, a kék keret ugrál a 3 kapcsolón, de amikor rányomok a vészhelyzet-re nem történik semmi, ugrik tovább a keret.

PSN: OldSlowhand74

(#18760) Aguinaga válasza Mr.Silkó (#18741) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ez a gépből újrahúzás alatt mit értesz? Mi kell hozzá?
(Ilyen szinten szoktam piszkálni a telefonjaimat).

PSN: OldSlowhand74

(#18761) sgeza válasza Aguinaga (#18760) üzenetére


sgeza
veterán

Kellően érdekes a dolog ahhoz, hogy előbb érdemes legyen rájönni, hogy miért csinálja, mielőtt újrahúzod!

Az sem megy, hogy amikor a kék keret ott jár, akkor nyomod meg a gombot?

Egyébként wipe data elég recoveryből, csak az egyszerűség kedvéért javasolta szerintem a kolléga a pc-s újrahúzást.
Ha ki tudod kapcsolni a telót, akkor hangerő fel + bixb + power egyszerre, amíg be nem kapcsol.
Nem vagyok benne egészen biztos, de mintha a hangerő le + power újraindítás után, ha elég gyors vagy, és nyomod a hangerő fel + bixby párost (mintha épp akkor kapcsoltad volna be, mint amikor újraindul), akkor szintén bejutsz a recoverybe.

[ Szerkesztve ]

(#18762) Mr.Silkó válasza sgeza (#18761) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

:K

(#18763) Aguinaga válasza sgeza (#18761) üzenetére


Aguinaga
őstag

Szia!

Kicsit átnyálaztam a topikot , és ezt találtam: [link]

Nálam ugyanez a hibajelenség... csak nem egy napos, hanem 2-3 hónapos a készülék.

A cache wipe nem hozott változást, a factory reset most fut...

PSN: OldSlowhand74

(#18764) bigdady válasza Aguinaga (#18763) üzenetére


bigdady
nagyúr

Miért nem írtál a srácnak lehet tudta volna mi a megoldás.

(#18765) Aguinaga válasza bigdady (#18764) üzenetére


Aguinaga
őstag

Hát tegnap olyan ideges voltam, hogy nem jól kerestem a topikban, ma reggel elsőre rátaláltam.. aztán végigolvastam a kanosszajárását, és hasonlóképp cselekedtem. Nem tudom, mi okozta a bajt :(

A FR lefutott, úgy néz ki, megy.

Mindenkinek hálás köszönet a segítségért! :R

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#18766) Mr.Silkó válasza Aguinaga (#18765) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez jó hír, örülök neki! :)

[ Szerkesztve ]

(#18767) janosibaja válasza EnterR (#18733) üzenetére


janosibaja
őstag

Ha belépsz a bxActions Pro-ba, akkor a Mode gomb alatt ezt látod?

(#18768) EnterR válasza janosibaja (#18767) üzenetére


EnterR
veterán

Igen, mindkettő pipa. Kisegítő lehetőségeknél kell valamit bekapcsolni? Úgy sem reagál, ha az összes Bixby szolgáltatást engedélyezem a Home kivételével.

PSN ID: marquuard

(#18769) szabyka95


szabyka95
őstag

az s8-am telenoros, fuggetlenitett keszulek, digi kartyaval hasznalom (neha orange).
ujraraknam a szoftvert, melyik ajanlott ?open eu? btu? ezekre lesz majd elerheto az oreo beta, ha jol emlekszem a tavalyi s7 topikbol
CSC-t is csereljek ? tud valaki linkelni egy how to-t, vagy van olyan kedves hogy par mondatban leirja a lenyeget a dolgoknak ? odint vagy mit erdemes hasznalni?
a jelenlegi telenoros szoftra mar 3 honapja nem jott frissites

(#18770) janosibaja válasza EnterR (#18768) üzenetére


janosibaja
őstag

Amikor telepíted, egyenként kiírja, milyen engedélyekrre van szüksége + feltelepíttet veled egy ingyenes plugint.

Próbáld újratelepíteni szerintem.

(#18771) Aguinaga válasza Mr.Silkó (#18766) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszönöm! :R

PSN: OldSlowhand74

(#18772) badxgirl


badxgirl
aktív tag

Sziasztok.
Ma csatlakoztunk a táborhoz, én egy s8-al, férjem pedig egy s8 plusal.
2 kérdésem volna első körben.
Az egyik, hogy ebayes olcsóbb fóliák közül ki mit használ és ajánl?
Másik hogy tudtok e valamit arról hogy a bixby kap e magyar nyelvet, illetve erre kb mikor lehet számítani? (Hetek,hónapok,évek...)

(#18773) Mr.Silkó válasza badxgirl (#18772) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Üdv a klubban! :)

Előbbire nem tudok releváns választ adni, lévén, hogy nem használok fóliát a kijelzőn. Utóbbira azt mondanám, hogy mire lesz esetleg magyar nyelv a Bixby-hez, addigra már szerintem bőven nem ezeket a telefonokat fogjuk használni. ;)

(#18774) bigdady


bigdady
nagyúr

Van jól működő LED értesítés kezelő app? Kb minden appom ikonja kék így nem tudom megkülönböztetni.

(#18775) Piwi válasza badxgirl (#18772) üzenetére


Piwi
addikt

Én rendeltem ebayről fóliát, eddig annyira bevállt hogy az üvegfólia amit meg amazonról vettem, ki sem bontottam. Tökéletesen illeszkedik, jó a tapintása, nen megy be alá a piszok és a tokom se piszkálja. 6 euro volt 2db,plusz 1.65 posta. Merem ajánlani, ha érdekel privátban átküldöm a pontos típusát

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#18777) ShadowLac válasza Piwi (#18775) üzenetére


ShadowLac
addikt

Hello. Köszi jó lenne.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#18778) Trigo válasza Aguinaga (#18765) üzenetére


Trigo
csendes tag

Hmm, kár hogy nem néztem ide egy napig. Pontosan ugyanez a gondom volt nekem is pár hete. Ugrált az a kék b.szás és csipogott mintha sose hagyná abba. :DD
Mivel szeretek mindent kipróbálni, így rányomtam erre a kisegítős látássérültes cuccra, és pontosan így kezdett nekem is ugrálni. És SEMMIT NEM LEHETETT MEGNYOMNI! Ha kikapcsoltad, és vissza, ugyanez volt. Semmire nem reagált a képernyőn. És mielőtt rányomtam, csak egy pillanatra láttam csak a kombináció leírását amivel elvileg kikapcsol (és végig se tudtam olvasni). (Valszeg azt láthattam amit ide is belinkeltetek képet.) Tehát minden létező kombinációt nyomtam a gombokkal, minden formában kb, de semmi. Aztán kb félóra agyfelrobbanós b.szakodás után (amikor már csak kikapcsolni akartam, hogy másnap szerviz, de már ezt se tudtam megoldani) valahogy valamikor eltalálhattam a megfelelő kombinációt és/vagy magától csinált valamit a teló, mert hirtelen minden helyrejött.
Nem gondolom, hogy én/mi voltunk a hülyék. Szerintem ennek a funkciónak nem így kéne működnie :DDD

(#18774) bigdady:
"Van jól működő LED értesítés kezelő app? Kb minden appom ikonja kék így nem tudom megkülönböztetni."
Ezt most nem teljesen értem. Mármint kb minden apped LED-jelzése a kék, nem?
Gyárilag is kb minden app LED-jétet különböző színre tudok rakni a telón, de én is szoktam azért testreszabni ennél komolyabban. (AOD-t nem szeretem, a ledes villogást annál jobban.)

Régen a Light Flow kiváló volt. Iszonyat részletesen beállítható, de sok memóriát zabált. De ahogy most ránéztem a véleményekre, már kuka a progi. Egy ideje a Light Managert használom. Keveset eszik, alapdolgokat tudja. Illetve erre a telóra még nem állítottam be, de a napokban ez is sorra kerül.

(#18779) Cry0


Cry0
őstag

sziasztok!
gondolkozom rajta hogy lecserélem az S7E-t egy S8-ra, ahogy nézem a mobil cornernél 166.000Ft na most használtan mi a normális ár amibe mennek ? :)

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#18780) Valkűr


Valkűr
őstag

Kicsit csalódott vagyok ezzel a bixbyvel mert én azt hittem tanul és bármit meg tud nyitni, de sajnos úgy látom nem. Pld a kényelem érdekében megnyithatná a zenelejátszómat, vagy tanulhatna más parancsokat is, de nekem ez nemigen akar összejönni. Én vagyok a benga, vagy ennyire gyerekcipőben jár a már eddig sem új dolod?

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#18781) ollie válasza Valkűr (#18780) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elvileg bármilyen appot megnyit, ha mondod a nevét így: open appname

Ki is próbáltam:
Open Deezer
Play
Stop
Close Deezer
Működnek.

[ Szerkesztve ]

***

(#18782) bigdady válasza Trigo (#18778) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez az köszi

(#18783) Trigo válasza bigdady (#18782) üzenetére


Trigo
csendes tag

nincs mit

Bixbyvel kapcs én még mindig nem jöttem rá, hogy úgy komolyan mire lehet használni. Mármint ténylegesen mikor jó használni. Autóban jó lehet nyilván, és látássérülteknek is, de ezen felül? Esetleg ha elrabolnak, és a telefonomat elveszik, de hallótávolságban marad? :D
(Én pl éjjel megkérdeztem tőle mennyi az idő, de egyrészt annyira gyorsan mondta az óra és a perc számait egymás után (szünet nélkül), hogy a nem perfekt angolommal koncentrálnom kellett rá, másrészt az órát megnézni egy gombnyomás. Szóval erre se vált be.)
De komolyan, aki használja, az megosztaná velem/velünk, hogy mikor éri meg kiváltani a tapicskolást vele? Mikor és mire éri meg úgy ISTENIGAZÁBÓL használni?

(#18784) StarKiller89 válasza Trigo (#18778) üzenetére


StarKiller89
senior tag

hogy lehet gyárilag led színt változatatni? vagy én értelek félre?
mellesleg én is örülnék ha a gmail mondjuk pirosan villogna nem kéken mint a faceboook

| Samsung Galaxy S23 |

(#18785) bigdady válasza StarKiller89 (#18784) üzenetére


bigdady
nagyúr

Gyárilag korlátozott, az edge szóra keress rá a beallitasokban. Vagy a light manager appot szedd le azzal lehet kb 8 alapszinből választani apponként

[ Szerkesztve ]

(#18786) EnterR válasza janosibaja (#18770) üzenetére


EnterR
veterán

Újra felraktam, így sem működik. Továbbá érdekes, hogy a világító szélek sem működik, hiába van bekapcsolva értesítéseknél. :( Egyetlen app sincs letiltva.

PSN ID: marquuard

(#18787) StarKiller89 válasza bigdady (#18785) üzenetére


StarKiller89
senior tag

edge képernyő beállítása jön be, itt mit tudok csinálni?

| Samsung Galaxy S23 |

(#18788) StarKiller89 válasza EnterR (#18786) üzenetére


StarKiller89
senior tag

világító szélek az nálam max az sms érkezésekor működik, érdekes egy funkció az is :D

| Samsung Galaxy S23 |

(#18789) EnterR válasza StarKiller89 (#18788) üzenetére


EnterR
veterán

Családban másik S8-on működik Viber alatt, nálam viszont semmi. Ráadásul most nézem, S Health meg azt írja, hogy a szükséges alkalmazás blokkolt vagy nincs telepítve, fogalmam sincs mire gondol, semmi nincs letiltva. :D

PSN ID: marquuard

(#18790) Valkűr válasza ollie (#18781) üzenetére


Valkűr
őstag

A zenelejátszom nem akarja

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#18791) bigdady válasza StarKiller89 (#18787) üzenetére


bigdady
nagyúr

Azon belül világító szélek majd speciális beállítások ott van az ikon szerinti LED jelzések menupont

[ Szerkesztve ]

(#18792) Trigo válasza bigdady (#18791) üzenetére


Trigo
csendes tag

De várj, félreértés lesz. Ez mi: "ikon szerinti LED jelzések menupont"?
Ott csak a világító szélek színét tudod változtatni (amúgy nálam is csak vibernél működik, de az egésznek nem nagyon látom értelmét (hiába néz ki jól), szóval ezt is ki fogom kapcsolni hamarosan).

(#18784) StarKiller89:úgy értettem a gyárilagot, hogy az appek egy részében, azok saját beállításain belül tudsz led-színt változtatni (pl whatsapp). De pl a gmailen belül pont nem , jah. Ezért kell progi erre.

(#18790) Tigerteam:nekem sem vitte a Poweramp-t

(#18793) bigdady válasza Trigo (#18792) üzenetére


bigdady
nagyúr

Igazad van bocs. Light manager kell ehhez.
Viszont akkor mi dönti el milyen színű legyen a LED értesítés? :F

[ Szerkesztve ]

(#18794) Trigo válasza bigdady (#18793) üzenetére


Trigo
csendes tag

megint nem értelek :)
hol mi dönti el? A led alatt a villogó ledlámpát érted vagy a villogó széleket?

(#18795) Mr.Silkó válasza Cry0 (#18779) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Használtan nemigen láttam még fenn, itthoni hirdetésben.

(#18796) StarKiller89 válasza Trigo (#18794) üzenetére


StarKiller89
senior tag

LED értesítésről van szó, ami nem a világító szélek

| Samsung Galaxy S23 |

(#18797) sid87


sid87
senior tag

Sziasztok!

Borzasztóan sok a hozzászólás, ezért ha nem bánjátok most így külön megkérdezném:

LG G4 helyett szeretném az S8-at, mennyire vagytok összességében elégedettek eddig, ajánljátok-e (akár úgy nézve, hogy az LG helyett), sok-e a gond vele, frissítés jön e rendesen, stb.

Sokat segítenétek vele! :K

Köszönöm :R

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#18798) Trigo válasza StarKiller89 (#18796) üzenetére


Trigo
csendes tag

én tudom ;-) ,de ha visszaolvasod amit írt, már nem biztos hogy ugyanarról beszél
Mivel megbeszéltük hogy pl a Light Managerrel változtatható és állítható a LED-jelzés színe. Le is töltötte, használja is. ("Vagy a light manager appot szedd le azzal lehet kb 8 alapszinből választani apponként")

Ezek után értelmezd ezt a kérdést:
"Light manager kell ehhez.
Viszont akkor mi dönti el milyen színű legyen a LED értesítés?"

nekem nem sikerült :F

(#18797) sid87
Természetesen ajánljuk. :) Gond minden telefonnal van. :)
Én LG G3-ról váltottam (amit imádtam, de pl nagyon utáltam már, hogy az összes gombja hátul volt.)

[ Szerkesztve ]

(#18799) OCTAMD válasza Mr.Silkó (#18795) üzenetére


OCTAMD
őstag

?

Ezt meg hogy érted?

:)

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#18800) Mr.Silkó válasza OCTAMD (#18799) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A kolléga kérdésére szétnéztem gyorsan - használt S8-ak ügyében -, de nem nagyon találtam releváns hirdetést. Biztos van, de a Google-ben rákeresve például az első 6-7 találat lyukra fut.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung Galaxy S8 és S8+ duplateszt (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.