Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 14:11:29

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#430) etsmark


etsmark
tag

"A Samsung hallgatott a felhasználókra" Én szeretem a mobilarenát, de ha ti ezt elhiszitek , hogy a Samsung azért tette bele a micro sd kártyát, a vízállóságot, és a nagyobb akksit, mert rájöttek, hogy ezek kellenek a felhasználóknak, akkor eléggé naivak vagytok... Ezek évekre előre lefektetett stratégiák. Most kihagyjuk a vízállóságot, jovőre az infrát, aztán pedig az fm rádiót, hogy aztán a következő modellbe belerakjuk...Nem csodálkoznék , ha az s8 ban lenne infra és rádió arra hivatkozva, hogy a felhasználóknak erre van szüksége...ekkora egy viccet. Az igazság az, hogy soha de soha nem fognak tökéletes telefont piacra dobni, mert az nem érné meg nekik. És ez eddig teljesen egyértelmű volt, de amikor azt olvasom hogy "hallgattak a felhasználókra" , ezzel kb jó színben tünteti fel a Samsungot a mobilaréna. Kérdem én, mikor hallgattak a felhasználókra ? Mert ugyebár az s6 márciusban jelent meg, utána eltelt fél év és kiadták a note 5öt és az edge 6+-t. Azalatt a fél év alatt nem hallgattak a felhasználókra csak azt követően?? Haggyuk már... Visszatérve az fm rádióhoz, az összes középkategóriás készülékükben megtalálható, erre a 270 ezresben meg nem. Ez azt jelenti, hogy akkor mégis van szükség rá? Vagy hogyis van ez? Vicc az egész. És ezzel nem a Samsungot szidom , ez minden gyártónál megtalálható csak mégegyszer mondom, ezen a "hallgatott a felhasználókra" szövegen húztam fel magam. Nem mellesleg jó kis telefon, de ennyiért veszek egy xiaomi mi5 prot es egy ipadet.. :) na béke

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.