Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) LAStar válasza lge73x (#1450) üzenetére


LAStar
tag

Ugyanez a helyzet nálam is. Az S20+ is ezt csinálta, aztán jött egyszercsak egy frissítés, ami rendbe hozta.

(#1452) David3 válasza lge73x (#1450) üzenetére


David3
őstag

Valószínűleg a két SIM kezelését meg tudják oldani szoftverfrissítéssel. Egy SIM-nél nem találkoztam semmilyen hálózati problémával. Ugyanúgy S22+.

(#1453) jeni válasza lge73x (#1450) üzenetére


jeni
félisten

sw frissítés kell neki és 5G javallott kikapcsolni.

nekem is voltak ilyen gondjaim,hogy nem voltam elérhető,holott a mobilomon rendben voltak mindkét SÍM esetén a térerők.

(#1454) LAStar


LAStar
tag

Persze, csak évek óta dual simes majdnem minden készülékük, bosszantó, hogy egy flagship kiadásakor ezt nem tesztelik ki rendesen. Együtt tudok élni azzal, hogy a másodlagos sim egyelőre 3G/2G-re van állítva, csak irritál, hogy minden csúcsmodellnél így kell eleinte használni a telefont. És hogy ezt mindig el is felejtem, aztán eldobom a hajam, hogy a készülék eldobálja a hálózatot, amikor betelepülök. :)

(#1455) lge73x


lge73x
tag

Köszönöm mindenkinek a választ, sajnos valószínű készülék sw hiba, azóta a Telekom kivizsgalta es állítólag náluk minden ok!

[ Szerkesztve ]

(#1456) Muerte68


Muerte68
addikt

Üdv mindenkinek jövő héten váltok P30 pro-ról sima 22-re plusz okosóra
Mivel nem adnak kedvesen töltőfejet az a kérdésem volna hogy a Huawei gyorstöltő fejjel tudom e rendesen tölteni addig amíg gyári fejet nem veszek hozzá
Tudom hogy lassabban tölt mint a Huawei,az érdekel hogy tudom e használni normálisan addig
Napközbeni netes zenehalgatással bt hangszóróval kibírja estig?
Ha az óra is működik közben az mennyit használ közben?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1457) brainticket válasza LAStar (#1454) üzenetére


brainticket
aktív tag

a pixel 6-al 2G-n se lehet normálisan telefonálni :D

(#1458) GreatL válasza Muerte68 (#1456) üzenetére


GreatL
őstag

Power Delivery 3.0 vagy 4.0-ás töltőfej jó neki.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1459) Muerte68 válasza GreatL (#1458) üzenetére


Muerte68
addikt

Ennyit látok rajta, nem tudom mit kell nézni

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1460) jeni válasza Muerte68 (#1456) üzenetére


jeni
félisten

működik vele,gyors töltőként is

(#1461) Muerte68 válasza jeni (#1460) üzenetére


Muerte68
addikt

Az jó egy gondal kevesebb :)
Legalább nem kell töltőt vadászni rögtön,hamár kedvesen kihagyják a csomagból :W
Környezetvédelem, csak nem tudom hogy miért gondolják hogy az ember kidobja a telefont és utána nem kell töltő hozzá :U
Szinte mindenki veszi az újjat utólag úgyhogy ez csak paraszt vakítás.
Persze lehet az amcsik kidobálják a telókat nem tovább adják de az meg szintén jó a környezetnek a sok szemét

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1462) sagit válasza GreatL (#1458) üzenetére


sagit
addikt

Tudok olyan toltot (1 v 2 portos) ami pd-n tud 30-40w-ot macbook air-hez es/vagy ha ket portos s22 hoz 25w-ot?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1463) jeni válasza Muerte68 (#1461) üzenetére


jeni
félisten

ez nem környezetvédelem hanem marketing.
a termék nem lett olcsóbb azzal,hogy nincs benne töltőfej,legalábbis az árát tekintve ezt nem, mutatja ki.
a csomagolása viszont igen,hiszen vékonyabb is lett.
ettől függetlenül a wireless funkciót tudja,így azzal is tölthető.

(#1464) Muerte68 válasza jeni (#1463) üzenetére


Muerte68
addikt

Igen értem én hogy ez kamu marketing, jól hangzik közben meg csak újjab plusz költség és kb ugyanannyi töltő mint idág.
Egyébként külső töltőből milyet érdemes venni?
Bármelyiket kezeli vagy vannak ajánlott típusok?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1465) Pompi válasza Muerte68 (#1456) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Üdv mindenkinek jövő héten váltok P30 pro-ról sima 22-re plusz okosóra"

Kíváncsi leszek a tapasztalataidra, véleményedre. Én P30-ról váltottam - kis Sonys kitérővel.
Akkudidőre készülj fel, hogy teljesen más liga lesz. Fotózásban se mindig veri meg az S22 a P30-at, bár ez szubjektívebb.

Feel Good Inc.

(#1466) jeni válasza Muerte68 (#1464) üzenetére


jeni
félisten

EP-TA800 töltő.
EP-DG980 USB-C mindkét oldalon (ez kicsit korlátozót a tekintetben,hogy nem USB A az egyik vége).
PC-re ADATKÁBELKÉNT csak akkor ha van olyan kiépítés.
Huawei CP-61 Wireless (ez is nagyon megfelelő erre a célra).
Samsungban is vannak több típusok.

[ Szerkesztve ]

(#1467) Muerte68 válasza Pompi (#1465) üzenetére


Muerte68
addikt

Előtte volt Note 10 lite- om is úgyhogy nagyjából tisztában vagyok a külömbségekel,azt láttam hogy kicsi az aksi meg lassabban tölt de én eddig is sokat töltöttem a tefonjaimat azt szeretem ha teli az aksi :DD
Eddigiek alapján azt figyeltem meg több Huawei és Samsung után hogy a Huawei jobb kamerában, ujjlenyomat olvasóban,fogyasztásban,töltés gyorsaságban és szerintem stabilabb is.
A Samsung jobb frissebb hardverben,kijelzőben, gorilla glass -ban meg szoftver támogatásban
A Samsung hajlamos olyan frissítést küldeni amitől valami nem működik utána meg kijavítani egy másikkal
Utoljára tölteni nem tudtam csak először másik kábellal utána töltőfejjel, később meg újra jó volt minden :U
Nekem a Huawei teljesen jó volt,bár az árakban nagyon elszálltak,de a gugli mentességgel eldőlt a kérdés
Szeretem a Samsung mobilokat is főleg a cerkásat de az már nekem nem ér 500 ezret ráadásul nincs is szolgáltatónál.
Mivel S-szériás csúcsmodellem még nem volt ezért elég kíváncsi vagyok én is :)
Sajnos a P 30 is megrepedt a szerintem gyenge üveg meg az edge miatt,a Note-ra meg ráestem és behajlott,de ennek ellenére tökéletesen működött még egy évig úgyhogy nem lehet mondani hogy nem bírja a strapát :DDD
Eddigi kedvencem egyébként a Note 4-volt,az a maga idejében egy tökéletes telefon volt.

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1468) Curtain


Curtain
senior tag

Arra van megoldás hogy ha beírom az ujjlenyomathoz tartozó jelszót akkor ne kelljen "entert" nyomni hanem egyből elfogadja?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1469) boogie84 válasza Curtain (#1468) üzenetére


boogie84
veterán

[link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1470) RangerFox válasza boogie84 (#1469) üzenetére


RangerFox
veterán

De ez csak PIN kódra vonatkozik, jelszónál nincs ilyen opció.

(#1471) petesejt válasza Muerte68 (#1456) üzenetére


petesejt
aktív tag

Lyézusom....

"Mivel nem adnak kedvesen töltőfejet az a kérdésem volna hogy a Huawei gyorstöltő fejjel tudom e rendesen tölteni addig amíg gyári fejet nem veszek hozzá"

Define "rendesen".

"Tudom hogy lassabban tölt mint a Huawei,az érdekel hogy tudom e használni normálisan addig"

Define "normálisan".

"Napközbeni netes zenehalgatással bt hangszóróval kibírja estig?"
"Ha az óra is működik közben az mennyit használ közben?"

Ezt mégis honnan kellene tudnunk szerinted? :W :W
Millió dolog befolyásolja a fogyasztást, távolbalátással figyeljük meg netán a szokásaidat? Irtó szélsőséges az emberek tűrőképessége, nem vagyunk a helyedben.

Igazán nem akarlak firkálni, de belegondolhatnál kérdezés előtt, hogy mennyire nincs értelme ilyen laza jelzőkkel egy hajszálnyit is releváns infót várnod. Kb. olyan, mintha azt kérdeznéd kép nélkül, hogy: "Jól áll ez a ruha?" :D Ha jön egy szenvedélyes hozzászóló, aki szerint "egy kalap szar az akkuideje, felejtsd el, nem tudom másoknak hogy bír ki akár csak egy napot is!" vagy egy másik, aki szerint "teljesen jó, nekem kibír néha két napot is, nyugodtan vedd meg, ne hallgass a siránkozókra!", mindkettő alaposan félre is vezethet.

Ha cégnévre veszed a telefont és nincs lehetőséged visszaküldeni 14 napon belül, megkockáztatod pusztán az itteni válaszok alapján, hogy rajtad ragad, vagy hogy jelentős buktával adhatod el?

A megoldás: megveszed neten, magánszemélyként, és ha nagyon nem tudsz vele megbékülni bármilyen szempontból, 14 napon belül visszaküldöd. És akkor ez a két hét a lehető legprecízebb információforrás, a te egyéni, személyre szabott, saját tapasztalatod lesz.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1472) undercover


undercover
senior tag

Sziasztok!

Gondolkozom rajta, hogy beszerzek egy sima S22-est.

Amit igy a tesztek alapján egy gyors, kompakt telefonnak láttok, amely hála a változó képfrissítésnek még a csökkentett akkumlátorral is hozza vagy talán picit jobb is mint a sima S21 akkumlátor időben. Illetve az Exynos 2100 mintha kevésbé melegedne mint a Snapdragon 888. Javitsatok ki ha tévedek ezekben.

Viszont akkor igy megjelenés után 2 hónappal miért kapnak a Samsung telefonok elég nagy akciókat? Mert ebből arra is gondolna az ember, hogy nem nagyon veszik őket mert mondjuk túlmelegednek vagy valamilyen probléma áll fent.

Mert szolgáltatótól tudnék kedvezményesen elhozni egyet csak felmerül benne a kérdés, hogy megéri-e. Jelenleg egy A52S-t nyúzom, mert tavaly meghalt egy Zenfone 8 nálam a híres Snapdragon 888-al, és kellett egy telefon gyorsan, de bejött akkor a kompakt méret.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1473) Muerte68 válasza petesejt (#1471) üzenetére


Muerte68
addikt

A töltőfejre kaptam választ, azért kérdeztem hogy nem e probléma a nagyobb töltő kapacitás
Konkrétan leírtam hogy bt hangszóróval 8 óra zenehalgatással kibírja e?
Semmi egyéb semmi külön dolog zene és kész hangszón, szerintem nem olyan komplikált senkinek semilyen egyéni szokásai nem érdekelnek csak ha esetleg szintén halgat zenét mennyit bír
Az órával kapcsolatban is csak az érdekelt mennyi plusz fogyasztást jelent ennyi
Szerintem elég konkrét dologról kérdeztem nem pedig azt hogy hé meddig bírja a teló?
Tudom hogy lehet visszaküldeni, nem fogom mert elég sok mindent elolvastam megnéztem előtte mielőtt kiválasztottam együtt tudok élni a kisebb akuval is, csak próbálok úgy berendezkedni hozzá hogy ne legyen fennakadás a váltásnál.
A Jézusom teljesen felesleges volt,te jóval lazábban olvastad el és értelmezted hogy mit is kérdeztem
Úgyhogy köszönöm a rövid tényszerű válaszokat, meg a hosszút amit nem kérdeztem arra is :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1474) petesejt válasza Muerte68 (#1473) üzenetére


petesejt
aktív tag

"te jóval lazábban olvastad el" -- Esküszöm, igyekeztem választ adni neked. Kutattam, mire gondolhatsz. De belefulladtam a lehetőségekbe. Na most, ha te szeretnél megtudni valamit, hadd ne én udvaroljalak már körbe, hogy mit is akarsz pontosan, vedd szépen a fáradságot, és fogalmazd már meg a kérdéseidet, ha nem is hajszálpontosan, de legalább ne ennyire pongyolán.

Nem azt írtad, hogy "nem probléma-e a nagyobb töltőkapacitás", hanem hogy tudod-e "rendesen" tölteni. Mi az, hogy rendesen? :F

Nem azt írtad, hogy "8 órát" akarod, hallgatni, hanem hogy "estig kibírja-e". Honnan tudjuk, mikor kelsz fel? :F

És nem azt írtad, hogy "mennyi plusz fogyasztást jelent", hanem hogy "Ha az óra is működik közben az mennyit használ közben?" -- Mi mennyit használ? Az óra? A telefon? :F

Arról nem is beszélve, hogy (1) a töltőd jó-e, azt a technikai paraméterekből meg tudtad volna állapítani, színtiszta logikai alapokon (2) ha 10 százalékkal kisebb az akku, nagyjából ennyivel fog kevesebbet bírni a telefon, ez is kitalálható.

És mint kiderült, az egész bizonytalanság az akkukapacitás tekintetében jórészt irreleváns, mert: "eddig is sokat töltöttem a telefonjaimat, azt szeretem ha teli az aksi"

Amit gondoltál, és amit leírtál, az köszönőviszonyban sem volt egymással. Persze le lehet engem hurrogni, de ami neked egyértelmű, másnak távolról sem az. Ha meg a kérdéseid láttán a 80% azt mondja magában, hogy "na, ez se tud kérdezni" és továbbgörget, te meg válasz nélkül maradsz, akkor ne csodálkozz.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1475) Curtain


Curtain
senior tag

Az normális hogy ha töltőre dugom a mobilt akkor a kijelző sokkal nehezebben érzékel?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1476) Muerte68 válasza petesejt (#1474) üzenetére


Muerte68
addikt

Volt aki értelmesen válaszolt, okoskodás nélkül nyilván megértette a kérdést ha meg nem akkor nem válaszolt de ezzel a mindenbe belekötök és megmutatom hogy milyen okos vagyok válaszal ugyanott vagyok mint a semmi válasszal, úgyhogy szerintem maradjunk abban hogy nekem ne válaszolj semmire nem töltjük fölöslegesen a topicot

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1477) Pompi válasza undercover (#1472) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A kezdetektől vannak akciók. Egyébként pedig a telefon listára emelkedett. S22 128GB 334.990 -ről 349.990 -re.

Feel Good Inc.

(#1478) dnelb válasza undercover (#1472) üzenetére


dnelb
veterán

hála a változó képfrissítésnek még a csökkentett akkumlátorral is hozza vagy talán picit jobb is mint a sima S21 akkumlátor időben
ezt nem tudom honnan veszed, de egyik sem igaz. Se az hogy jobban bírja mint az s21, és az sem hogy az adaptív segíti az akku időt :D

(#1479) sagit


sagit
addikt

Egesz nap jovok-megyek a cimek kozott,szar tereros helyeken is bőven. 120hz, gear oraval szinkron,5g off,semmi wifi max este otthon,fenyero automatikus de altalaban megkuldi neki kocsiba es kulteren is. Amikor jobban raerek nyomkodni enni ker delutan 5 felé.amugy estig kibirja. Sokszor ez melle meg beJon hogy bt hangszoron zenet hallgatok rola ha 1 cimen orakat vagyok. De hamar tultettem magam ezen,onnoltam a 85%os akkuvedelmet es a kocsIba ratoltok 20p-et ha necces lenne. (Sima s22)

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1480) autotaxmo válasza Pompi (#1477) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaja, neztem en is, legjobb befektetes a hasznalt auto mellé 🤣😜 szep jovo var rank. Forint forint, hova szállsz,?!?

(#1481) autotaxmo válasza sagit (#1479) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mikor veszed le a toltorol a telot? Gomdolom 100%-rol kezded a reggeleket.

(#1482) undercover válasza dnelb (#1478) üzenetére


undercover
senior tag

Egy Youtube csatornán láttam egy ilyen össznépi Samsung akkumlátor tesztet ott pár %-al jobban bírta. Legjobban meg a Plus telefonok teljesítettek.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1483) Kabu


Kabu
tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy amikor egyik Samsung mobilról költözöm a másik Samura, akkor simán átmásolódnak a "Biztonságos mappa" tartalmi elemei és a Viber rejtett üzenetek?
Van valakinek ezzel tapasztalata?
Köszönöm! :R

(#1484) RangerFox válasza Kabu (#1483) üzenetére


RangerFox
veterán

A biztonságos mappa tartalma egész biztosan.

(#1485) sagit válasza autotaxmo (#1481) üzenetére


sagit
addikt

85 rol kezdem,amikor felkelek reggel 6-7 kozott

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1486) GreatL válasza undercover (#1482) üzenetére


GreatL
őstag

Mondjuk ezt azért lehetett sejteni. Nem tudom mit hord össze hetet-havat mindenki a telefonokkal kapcsolatban. Csak a józan észre kellene hallgatni. Nyilván nem kevés amit a Samsung belepakol, akinek meg speciális igényei vannak úgyis megoldja, vagy vesz másik telefont.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1487) dnelb válasza undercover (#1482) üzenetére


dnelb
veterán

max ha videót nézel és nem érsz hozzá, egyébként nincs olyan teszt ahol jobban bírná adaptívval, olyat csak az iPhone tud. Itt olyan - 15%. Amúgy gsmarena tesztjeben pl videó alatt is jobban merült 48hzen,mint fix 60on.. :D

[ Szerkesztve ]

(#1488) Kabu válasza RangerFox (#1484) üzenetére


Kabu
tag

Köszönöm szépen! :R

(#1489) undercover


undercover
senior tag

Jól van meggyőztetek :D Beszállok én is a buliba egy alap Galaxy S22-essel.

Gondolkoztam az S21 FE-n, de az S22 minőségimnek tűnik plusz az előbbi hajlamosabb túlmelegedni, ahogy utána olvasgattam hamarabb throttlingol.

S szériás telefonom még nem volt csak A. Van valami specifikus dolog amit érdemes a telefonnál beállítani? Amitől jobban bírja az akkumlátor. Vagy korábban volt cikk valamilyen teljesítményszabályzó alkalmazásról.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1490) M5Norbi válasza undercover (#1489) üzenetére


M5Norbi
őstag

Az akkubeállításoknál van energiatakarékosság opció ez lejjebb vesz pár dolgot. Biztos spórol valamennyit.
De szerintem először próbáld ki alapállapotban mert lehet hogy így is elég lesz.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1492) DzsoZee34


DzsoZee34
újonc

Sziasztok!
Tegnap óta vagyok egy S22 tulajdonosa, és egy kis segtséget kérnék. Az előző 3 telefonom Xiaomi volt, amiket nagyon szerettem, mind brta legalább 2 évig anélkül, hogy bármi gondom lett volna vele. Egyrészt tudom, hogy meg kell szoknom a Samsung rendszerét, de az mennyire normális, hogy az ujjlenyomat olvasó nagyon nehezen dolgozik? Általában kell legalább 2-3 próbálkozás mire felold... :(( Teszteknél nagyon dícsérték, ekkora baj lenne neki, hogy van rajta egy vékony fólia? A menüben az érzékenyebb észlelést (vagy ahogy hívják) is bekapcsoltam. Illetve az arcfelismerő sem épp egy sebes eszköz... A készülékkel van gond, vigyem vissza, vagy ezek nem hibái hanem tulajdonságai a telefonnak? :F

(#1493) RangerFox válasza DzsoZee34 (#1492) üzenetére


RangerFox
veterán

Jól adtad meg az ujjlenyomatodat? Minden pozícióból, ne csak egyből, amikor olvassa befelé. Ennél gyorsabb ujjlenyomatolvasó nincs is a piacon, 10/10-szer feloldja azonnal.

(#1494) DzsoZee34 válasza RangerFox (#1493) üzenetére


DzsoZee34
újonc

Igen, gyakorlatilag körbevittem 4 ujjamnál is, de már rögztéskor is többször rámszólt, hogy miért nem tettem oda, mikor ott volt. Az a vicces, hogy sok alkalmazáshoz használom, nem csak a feloldáshoz, és azért is választottam inkább ezt mint a Xiaomi 12-t, mert annyira dícsérték az ujjlenyomat leolvasót... :/ Dobjam le a fóliát, az zavarhatja?! Bár nekem furcsa, hogy ez baj lehet...

(#1495) RangerFox válasza DzsoZee34 (#1494) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát próbáld ki fólia nélkül is, ha meg úgy se jó, akkor vidd vissza, mert ez nem normális jelenség...

(#1496) DzsoZee34 válasza RangerFox (#1495) üzenetére


DzsoZee34
újonc

Rendben, köszönöm!

(#1497) DzsoZee34 válasza RangerFox (#1495) üzenetére


DzsoZee34
újonc

Hú, hát fólia nélkül fényévekkel jobb! Mennyire karcolódhat ez az üveg, ellehet fólia nélkül, ha folyton zsebben hordom? Előző Mi9T pro-m majdnem 3 évet bírt karcolás és fólia nélkül. :)

(#1498) RangerFox válasza DzsoZee34 (#1497) üzenetére


RangerFox
veterán

A legerősebb Gorilla Glass védi mindkét oldalról. A zsebben hordástól nem fog karcolódni, az fix. Én se tettem rá.

[ Szerkesztve ]

(#1499) Muerte68 válasza DzsoZee34 (#1497) üzenetére


Muerte68
addikt

Elvileg a Samsung telókon mindig a legjobb gorilla glass van úgyhogy jobban kellene bírnia

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1500) DzsoZee34


DzsoZee34
újonc

Köszönöm, akkor megnyugodtam! :R :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.