Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) anonymus89 válasza autotaxmo (#1600) üzenetére


anonymus89
addikt

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1602) kcsa válasza autotaxmo (#1600) üzenetére


kcsa
veterán

A májusi akcióban Buds2 volt. Ilyen van nekem is. :K

(#1603) autotaxmo válasza anonymus89 (#1601) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaaa, akkor modositottak, mert eddig buds prot adtak mindegyik galaxy s22 telefonhoz. Most latom, hogy mar csak galaxy s22 pluszhoz jar a pro 🥴 es mèg 335-rol felvittek az arat 350-re 😳. Lehet hogy a hasznalt autok utan a telefonok lesznek a kovetkezo jo befektetesek? 😂

(#1604) RangerFox válasza autotaxmo (#1603) üzenetére


RangerFox
veterán

335-ért vettem Edigitalból Buds2-vel, aztán az appon megigényeltem a Prot hozzá.

(#1605) papi77


papi77
addikt

Használ valaki otp simple appot s22+ on?
Nekem az érintéses fizetés nem akar működni!

Az első: NOKIA 1611

(#1606) autotaxmo válasza RangerFox (#1604) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az ugy elegge barati, csoda hogy igenybe tudtad venni a ket promociot.

(#1607) RangerFox válasza autotaxmo (#1606) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát igen, így -55k volt. Habár utólag a kuponos zsonglőrködéssel még ennél is olcsóbban ki lehetett volna jönni, de már mindegy.

(#1608) autotaxmo válasza RangerFox (#1607) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mennyiert sikerult eladnod a buds prot meg a simat?
Latom neten nagy a szoras. En mèg a legelejen megjelenes napjan elpasszoltam 35-ert a prot.

(#1609) RangerFox válasza autotaxmo (#1608) üzenetére


RangerFox
veterán

30

(#1610) Vitaqo válasza RangerFox (#1599) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Csak már unom, hogy napi 3x töltöm az S9-et, és félek, hogy 1 év és a sima S22 se fog többet bírni.

(#1611) autotaxmo válasza Vitaqo (#1610) üzenetére


autotaxmo
őstag

Siman benne van a pakliban sajnos, fugg a felhasznalastol nagyon!

(#1612) autotaxmo válasza RangerFox (#1609) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mind a kettot?

(#1613) RangerFox válasza autotaxmo (#1612) üzenetére


RangerFox
veterán

Hát értelemszerűen ha a kettő együtt 55k volt, és abból 30 a Pro, akkor 25-ért ment el a Buds2. :DDD Eladni akartam őket, nem hirdetni, meg nem postára járkálni velük.

(#1614) autotaxmo válasza RangerFox (#1613) üzenetére


autotaxmo
őstag

😂😂jogos, az 55 ezer nem jutott el az "agyamig" akkor nagyon jol adtad el a buds2-t

(#1615) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Ma voltam a vodafone-nál. Hát ez egy rakás **ar. Nincs semmilyük a boltban. És megmondani se tudják, hogy mikor lesz. Az üzletnek nincs telefonszáma, ahol érdeklödni lehet. Káosz.

(#1616) autotaxmo válasza Vitaqo (#1615) üzenetére


autotaxmo
őstag

En vodafonetol soha semmit nem vennek, kivetel volt a prepaid esim watch 4 orahoz, de azt meg nem hasznalom csak ha valami sos van.

(#1617) petesejt


petesejt
aktív tag

<morfondír ON>

Alaposan kimerültek a készletek. Kíváncsi leszek, dobnak-e be valamit az 50 ezres vásárlási utalvány helyett (Media Markt, eMag) június 1-től, vagy hagyják egy kicsit "normál" áron ketyegni. Meg kíváncsi leszek arra is, emelik-e az árát. Jó lenne, ha (legalább) a nyár végére leesne az ára 300 környékére.... Tudom, álmodozok, de hátha.... Még jól megy az S9+, de már nagyon kacsintgatok az S22 felé. Meg várom a Watch 5-öt is, a nyáron érkezik állítólag jobb üzemidővel. Azt még nem tudom, hogy a hűségem lejártával veszem csak meg októberben a párost, vagy simán kp-ra már a nyár végén.... Meglátjuk. Bejön ez a forma végre, nem úgy, mint a korábbiak. :)

<morfondír OFF>

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1618) Selynelar


Selynelar
aktív tag

Üdv Mindenkinek.

Főként s22+ tulajoktól kérdezném a következőt. Más is tapasztalt olyat,hogy kihangosított hívásnál a felső(füles) hangszóróból nem jön hang? Ha mozgatom a telefont néha meg-meg szólal. Lejátszás és rendes telefonhívásnál működik.

Aggódnom kellene emiatt vagy ez normális?

Előre is köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#1619) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. En meg elöljaroban annyit kerdeznek hogy az ujjlenyomat olvason fejlesztettek valamit hatekonysagban es feloldasi sebessegben az s21-hez kepest ? Nekem a samsungoknal valahogy soha nem akarja felismerni ha tul szaraz az ujjam, ellenben egy oppo vagy oneplus mindig pattan egyböl

(#1620) Selynelar válasza Selynelar (#1618) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Megtaláltam a választ a kérdésemre. Ez egy beépített boztonsági funkció, hogy ne süketüljön meg gondolom a "user" :DD

"It's a safety feature, cause the phone thinks your putting it up to your ear so it is not playing audio through it to protect your ear from the possibly loud audio."

mrThomi:
S21-hez képest nincs viszonyítási alapom. De S20+-hoz képest mintha gyorsabban feloldaná a telefont és nem kell legalább 5ször 1-2mp ig rajta tartanom az ujjam. Az arcfelismerője viszont mintha laggosabb lenne S20+hoz képest.

(#1621) autotaxmo válasza mrThomi (#1619) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nalam ugyanez, szaraz ujjal nem mukodik, elotte be kell nedvesiteni, de ezt az elso egyuttlet utan megtanulja az ember. Van meg hova fejlodni. :D

(#1622) David3 válasza Selynelar (#1620) üzenetére


David3
őstag

Oh, hát ezen a körön én is átestem. Sőt, nekem bekavart a WiFi-s meg a mobilnetes hívás, egyszerűen nem hallottam rendesen azt, aki hívott. Nyilván a gyenge internet miatt.

mrThomi: Próbáltad azt az ujjadat "száraz" ujjal többször, akár 5-6x felvenni? Nekem a hüvelykujjam 6x van rögzítve, így mindig felold.

(#1623) Selynelar válasza David3 (#1622) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Akkor végülis ez normális jelenség? :R

(#1624) David3 válasza Selynelar (#1623) üzenetére


David3
őstag

Nem normális, mert jobban szerettem a korábbi telefonjaimon, amikor fentről jött a hang, kocsiban is jobban hallom. Beállítást nem találtam rá, hiába túrtam át a telefont.

(#1625) Selynelar válasza David3 (#1624) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Úgy értem,hogy ez a telefon sajátossága vagy lehet,hogy szervizbe kellene emiatt vinni?

(#1626) Isaac76


Isaac76
tag

Én is azt gondoltam majd akkor cserélek,ha az árak beesnek egy szint alá. Aztán átolvasva az előrendelésnél miket ajánlanak és mekkora összegért tudok kiszállni az előző telóból (S10) , kiszámolva 175e jött ki a sima S22 :C Szerintem, mikor egy éves lesz sem kapnám meg ennyiért :Y Szóval én határozottan elégedett vagyok :K

(#1627) Selynelar válasza Selynelar (#1625) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Beszéltem a Samsunggal-->Telefon funkciója. Tesztelgettem ha távol van tőlem akkor szól a felső hangszóró is,amint közel teszem a fejemhez-fülemhez rögtön elhalkul. Szóval úgy néz ki,hogy ez tényleg valami új Samsung Safety function :DD

(#1628) David3 válasza Selynelar (#1627) üzenetére


David3
őstag

Gondolom a közelségérzékelő vezérli, ezért nem fordítottam rá több figyelmet. Mindegy, nem zavaró, együtt lehet vele élni. Lassan megszokja az ember.

(#1629) Selynelar válasza David3 (#1628) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Engem sem zavar. Csak meglepődtem :DD

(#1630) mrThomi válasza autotaxmo (#1621) üzenetére


mrThomi
addikt

S21 ultránál mindig ráleheltem úgy egyből feloldott. Vannak viszont emberek akiknek úgy izzad a tenyerük mint más hónaljban azok általában nem tapasztalnak ilyet :DDD

(#1631) mrThomi válasza David3 (#1622) üzenetére


mrThomi
addikt

Ma jön csak meg a teló, így még nem próbáltam viszont az s10 széria (számomra) botrányosan rossz érzékelése után volt egy ugrás leolvasó téren ami már jobban müködött az s20 szériaban. S21 széria megjelenésénél bejelentették hogy 40% nagyobb lesz így jobb lesz a feloldási arány, ezért kérdeztem csak hogy az S22 nél elhintett e valami ilyesmit a samsung, hogy nagyobb, jobb, más lesz e, de ha maradt az s21 ből akkor sajna ezzel lehetnek problémáim

szerk: nálam teljesen mindegy volt eddig hányazor és nedves vagy száraz ujjal vettem e fel, általában mindig xar volt. Szerintem ez csak egy mítosz, illetve az is hogy a biometrikus beállításoknál az akksi kímélést vagy mi az pontosan ki vettem e

[ Szerkesztve ]

(#1632) autotaxmo válasza mrThomi (#1630) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaja, utalok is kezet fogni olyan emberekkel 🤮 amugy ezt a lenyomatolvasos dolgot ugy oldottam meg, hogy amikor a galaxy watch 4 csatlakozva van, akkor ne kerjen kodot

(#1633) Muerte68


Muerte68
addikt

Van valami megoldás arra hogy a zsebemben a telefon ne érzékelje úgy hogy fel akartam oldani?
Vagy ami még jobb hogy mikor kiveszem a zsebemből kiderül hogy belépett mindenhova :W
Be van kapcsolva hogy zsebben ne csináljon semmit de úgy néz ki hogy nem érdekli :(((
Előveszem és kiírja hogy csak jelszó mert végtelen mennyiségben föl akartam oldani
A Huawei nem csinált ilyen zseboldást ugyanezzel a beállítással ez így elég idegesítő
Ha valaki tud valami megoldást erre megköszönném

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1634) mSchumi87 válasza Muerte68 (#1633) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Van persze:
[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1635) Muerte68 válasza mSchumi87 (#1634) üzenetére


Muerte68
addikt


Mint írtam ez megvan ennek ellenére csinálja
És a szoftver is a legújabb

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1636) Csocsesz75 válasza Muerte68 (#1635) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Esetleg ha kikapcsolod az érintésérzékenységet a kijelzőbeállításoknál (ha egyáltalán be van kapcsolva) ? Lehet vékony a zsebed anyaga belül és hozzáér a bőrödhöz esetleg és érzékeli mégis, hogy fel akarod oldani. Ebből adódik a következő tippem, fordítsd kijelzővel kifelé a telefont.

(#1637) Muerte68 válasza Csocsesz75 (#1636) üzenetére


Muerte68
addikt

Megpróbálom kíváncsi leszek az eredményre
Azért az ilyen dolgokon csiszolhatna a samu meg az ujlenyomat olvasón is lehetne javítani főleg egy top modellnél

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1638) samu74 válasza Muerte68 (#1637) üzenetére


samu74
addikt

Ha használod a duplakopp lezárást vagy bekapcsolást, azt kapcsold ki.

-----------

(#1639) Muerte68 válasza samu74 (#1638) üzenetére


Muerte68
addikt

A dupla kopp be volt kapcsolva, nem is néztem nyilván alapbeállítás ez könnyen lehetett a hunyó, majd kiderül
Az érintés érzékenység nem volt bekapcsolva
Köszönöm a segítséget szerintem ez volt a hunyó, idővel kiderül

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1640) mrThomi


mrThomi
addikt

Hali, valaki tudna gyors segíteni ?
Az autómatikus kitöltés szolgáltatással google-val lenne problémám az appoknál. Chrome böngészőnél nincs gond ott egyből feldobja a mentett jelszavakat, de az appoknál nem és ez eléggé felcsesz. Pl: Ebay, amazon, mobilszolg.applikáció eddig mindig azonnal bedobdta de most nem.

Samsung billt használok, a beállitásoknál az aut.kit.szolg. pedig google-re van állítva

(#1641) mrThomi válasza mrThomi (#1640) üzenetére


mrThomi
addikt

Közbe megtaláltam, mégis passon volt, be mentem és ott már ki tudtam választani a google-t. Itt ott még szoknom kell a 4.1-et

(#1642) Gabosh


Gabosh
csendes tag

Hali, nagyon elgondolkodtam az S10e cseréjén, előjött már néhány betegsége a telefonnak és méretben az S22 tökéletes lenne. A 256Gb-s jobban tetszik, de a 128Gb-sel is megtudnék barátkozni.
Telekomtól 270.000 környéke lenne az előfizummal, viszont érdeklődök hogy tudtok-e jó ajánlatot vagy érdemes lehet-e várni?
Nem tudom hogy a Samsung készülékbeváltása személyesen hogy működik, de szívesen beáldoznám az s10e-met egy jobb kedvezményért.

Köszi előre is!

(#1643) thomas92 válasza Gabosh (#1642) üzenetére


thomas92
aktív tag

A samsung.com/hu webáruházban az S22 256
GB árából kosárba rakás után lejön 55 ezer Ft kedvezmény, ha beírod a SAMLIVE15 kódot, akkor az ára 258 ezer Ft lesz. Ezen kívül még tudsz készüléket is beszámíttatni.

Szerintem ez jobb, mint előfizu mellé a 270 ezer.

(#1644) Gabosh válasza thomas92 (#1643) üzenetére


Gabosh
csendes tag

Dejó! nagyon köszönöm! :)
Ha ezen felül tudnék még 10%-ot szerezni valahonnan a kupon kódok halmozhatók?

Egyébként a készülékbeszámítással kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Ilyenkor van néhány napom áttölteni a telefonról az adatokat az újra ha kihozták, vagy azonnal kellene cserélni?
A meghatározott összeghez képest mennyire szoktak eltérni?
Az utalás mennyi idő alatt szokott megérkezni?

Az S10E-t kijelölve 56.176 Ft-ot határozott meg.

Köszönöm előre is!

(#1645) thomas92 válasza Gabosh (#1644) üzenetére


thomas92
aktív tag

Van még a SAMAJUS10, de ha használod a SAMLIVE15-tel együtt, akkor rosszabb árat kapsz. (Elvileg nem lehet mással együtt használni a SAMAJUS10-et.) Szóval a SAMLIVE15-tel jársz legjobban. Másról nem tudok, ami működne. Esetleg ha tudsz szerezni még valahol ajánlói kódot.

Ha van időd visszaolvasni, akkor ott sokan írták le a tapasztalatokat a készülékbeszámításról.

Miután megkaptad az új telefont, lesz időd lementeni az adatokat.

Az olvasottak alapján nem nagyon szoktak eltérni az előzetes kalkulációtól.

(#1646) vicze válasza Gabosh (#1642) üzenetére


vicze
félisten

"méretben az S22 tökéletes lenne."
Mint S10e-ről váltó annyit hozzátennék, hogy a S22 lényegesen vastagabb és emiatt sokkal kényelmetlenebb használni számomra az S10e-hez képest. Minden irányban az a pár mm sajnos sokat jelent.
Persze ez 100%-osan kézméret függő, úgyhogy lehet neked jó lesz. Ha van lehetőséged próbáld ki egy boltban.

(#1647) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok.

Azt hiszem pár napja volt róla szó hogy valakinek pár hetes készülékén már a telefon oldalán körbe megjelentek hajszálkarcok/pontokba festéklevállás pedig a samsung úgy hirdeti hogy sokkal ellenálóbb anyagot használtak. Adott egy 2 hónapos készülék, Zöld, Saturnos(nem magyarország) készülék számlával, garanciával.

Az Az lenne a kérdésem hogy ez garanciális ügy ? Lenne valami esély, hogy 2 hónap után helyben cserélik, vagy a Saturnak vissza kell küldeni a samuhoz majd ők ezt bevizsgálják ? A telefon soha nem volt leejtve, csak a tokok voltak rajta cserélve. Mi erre a protokoll tudja valaki ?

Nem biztos hogy lenne kedvem 4 hetet várni mire bevizsgálja a samu aztán visszaküldik hogy nem rendeltetés szerű használat.

Köszi ha megosztjátok a tapasztalatokat.

(#1648) RangerFox válasza mrThomi (#1647) üzenetére


RangerFox
veterán

Kizárt, hogy ezt garanciában azonnal cserélik a boltban. Nem meghibásodás, esztétikai hiba.

(#1649) petesejt válasza RangerFox (#1648) üzenetére


petesejt
aktív tag

Bárhol is hallottad, olvastad ezt, az félrevezetés! Idézet a békéltető testület honlapjáról:

"az esztétikai probléma (különösen a nagy értékű tartós fogyasztási cikkek, például bútorok, műszaki cikkek, stb.) is okot adhat a fogyasztó minőségi kifogására, hiszen a rendeltetésszerű használat mellett ez lényeges tulajdonsága a terméknek, hisz az már visszaköszön általában annak magas vételárában, épp ezért a tudatos fogyasztói döntést is jelentős mértékben befolyásolja"

Írják ezt egy olyan bejegyzésben, ami épp arról szól, milyen gyakran utasítják vissza a vállalkozások jogszerűtlenül a minőségi kifogást arra hivatkozva, hogy "csak" esztétikai hiba. A lényeg: nem tehetik meg. A rendeltetésszerű használat mellett jelentkező esztétikai problémák ugyanúgy minőségi kifogásnak minősülnek, mintha elromlana.

És mivel nem kötelező tokot vásárolni, ez vonatkozik a zsebben hordozásra is, ezt bármelyik bíróság életszerűnek fogja értelmezni. (Persze nyilván nem kulcscsomóval, pénzzel, vagy smirglipapírral egy zsebben használva.) :)

A teljes cikk itt olvasható.

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1650) kcsa válasza mrThomi (#1647) üzenetére


kcsa
veterán

Tudsz erről képet mutatni? Úgy tudom az oldalsáv alumínium, szóval festék leválást furcsállom csak :)

De mivel az alumínium puha, a karcolódás hihető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.