Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) vicze válasza Curtain (#1398) üzenetére


vicze
félisten

Ez havi frissítés, biztonsági javításokat kell tartalmazzon elsősorban.

(#1402) Curtain válasza vicze (#1401) üzenetére


Curtain
senior tag

Annyira nem értem még hogy mi merre hogyan :B Ez az első samsungom. :B

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1403) Damage401


Damage401
senior tag

Üdv mindenkinek. Tegnap sikerült beruháznom egy Galaxy S22 256GB modelre. Egész jó áron. S21 váltott mert kellett az asszonynak. :D

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1404) papi77 válasza 4Grider (#1400) üzenetére


papi77
addikt

Ha recoveryből csinál fr-t akkor kéri az emailt amivel aktiválta.

Az első: NOKIA 1611

(#1405) Curtain válasza vicze (#1401) üzenetére


Curtain
senior tag

Akkor ezen a biztonsági update-n kívül még szokott jönni frissítés?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1406) RangerFox válasza Curtain (#1405) üzenetére


RangerFox
veterán

2 fajta frissítés van: biztonsági és feature. Előbbi egyértelmű, utóbbi pedig új funkciókat hoz be, stabilitást, bugokat javít ki stb.

(#1407) 4Grider válasza papi77 (#1404) üzenetére


4Grider
nagyúr

A sima újraindítás után már elfogadta a pin kódot. Kérdés, hogy hány nap után fogja megint azt írni, hogy rossz a kód...

(#1408) vicze válasza Curtain (#1405) üzenetére


vicze
félisten

Biztonsági frissítés minden hónap első napján kezdőik. A havi biztonsági frissítések tartalmaznak minden Androidos a-havi javítást és a Samsung sajátjait. A havi frissítés tartalmazhat egyébe javításokat is amik gyártó vagy készülék specifikusak, valamit tartalmazhat új dolgokat és változtatásokat.
A frissítési értesítésben ott a link készülék specifikusan, hogy pontosan mit tartalmaz, de túlnyomó többségben ezek általános leírások, és nem tartalmaznak részletes információt. Ritkán lesz több mint ami az értesítésben van amúgy is.

(#1409) Curtain válasza vicze (#1408) üzenetére


Curtain
senior tag

Köszönöm és neked is RangerFox! :R

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1410) GreatL


GreatL
őstag

Ha valakinek kell vezetéknélküli töltésinfó, a Xiaomi Wireless 20W pad nem tölti teljes sebességen. Az új Samsung 15W gyorstöltő pad viszont igen, egy régebbi, ebayes 65W-os PD3-as vagy 4-es Beaseus töltővel.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1411) Selynelar


Selynelar
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

S22+-ra milyen fóliát és tokot ajánlanátok? Vékony kivitelt preferálnék és természetesen, hogy védje a telefont ha leejteném, de ne is csússzon. Előre is köszönöm. :R

(#1412) GreatL válasza Selynelar (#1411) üzenetére


GreatL
őstag

A gyári kék keret és fényes hátlap nem vált be. Elég kemény, billeg-kopog vele a telefon az asztalon gépelés közben, bár a elvileg kiegyenesíti a hátulját. A fényes átlátszó hátlap egy vicc, irtó gagyi benyomást kelt.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1413) David3 válasza Selynelar (#1411) üzenetére


David3
őstag

Szia! Nekem ilyen van: [link]

Tapasztalataim alapján nem csúszik, eddig nem sárgult be (bár leírás alapján írják, hogy elvileg nem is fog). Fogásra vékony és egyébként jó minőségű.

(#1414) Curtain válasza Selynelar (#1411) üzenetére


Curtain
senior tag

Én ilyen tokot használok. Szerintem a legjobb és árban sem vészes. Véd, nem bumszli, nem csúszik, igényes. Az előző mobilomon is ilyen volt.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1415) Selynelar válasza Curtain (#1414) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Ezzel szemezgetek én is. Köszönöm mindenkinek a segítségét.
:R
És fólia ügyben tudna valaki segíteni/tanácsot adni?

(#1416) anonymus89 válasza sagit (#1362) üzenetére


anonymus89
addikt

Gondolom akkor egy kártyával használod.

Esetleg aki 2 simmel használja mia tapasztalat? Persze okosóra is csüngne rajta egész nap de ha tényleg nincs meg az 1 nap akkor inkább ki sem bontom hanem megyek cserélteltek egy akkut a p20 prom-ban.
Ahol most vagyunk albiban itt sajnos hálózat keresés is van bőven....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1417) dnelb válasza anonymus89 (#1416) üzenetére


dnelb
veterán

volt itt egy ember, neki nem bírta ezt, 3 órás sotjai se voltak. a 2 sim magában is akku gyilkos, a folyamatos gear kapcsolat csak rátesz

[ Szerkesztve ]

(#1418) Isaac76


Isaac76
tag

Engem zavart,hogy S10-en tudtam (hangalapú gépelés magyarul) ,így rákerestem és működik a dolog :C

(#1419) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nálam bent van 2 SIM, Garmin Instinct órával BT kapcsolat, 3 levél fiók mindegyik külön appban, GMail, Samsung Mailben céges Exchange, AquaMailben privát IMAP fiók, 4-5 chat app, banki appok, Garmin Connect, Strava stb stb. Naponta 2x25-30 percet megy az Android Auto - nekem van rá wireless megoldásom, tehát ilyenkor nem töltődik, azt néztem, hogy egy ilyen út kb. 5%-ot kiharap az akksiból. Szóval azt gondolom rendesen használva van.
Namost pl. így tud nálam olyat a sima S22, hogy 15 óra készenléti idő 2 óra SOT-tal, így ment le reggeltől estéig 7%-ra. Tehát egy reggeltől estiget kibír. Ettől függetlenül rá szoktam dugni napközben 10-15 percekre kíméletes töltögetésre, mert a li-ion akksi inkább ezt szereti, mint a teljes lemerítést.

Feel Good Inc.

(#1420) fepeti


fepeti
csendes tag

Szevasztok, szeretném figyelmetekbe ajánlani a Nilkin Camera Protectort. Super Frosted pro tok mellé használom, nekem nagyon bevált. [link]

(#1421) GreatL válasza fepeti (#1420) üzenetére


GreatL
őstag

Kamerát védeni... még egy telefonomon sem karcolódott meg. Nem valami spec. kemény üveg a telefon kamerarésze, és alatta van a lencseüveg?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1422) Pro!Petya válasza fepeti (#1420) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ez ugyanaz mint az iMoshion, Spigen , Bizon, Ringke , Nillkin stb stb
Egy helyről kapja mind csak a csomagolás más. ;)

#1421GreatL
Elég ha csak egyszer védi meg ....

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1423) anonymus89 válasza Pompi (#1419) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi, a részletes infót nekem jól jött....

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1424) boogie84 válasza Pro!Petya (#1422) üzenetére


boogie84
veterán

Na én ezért vettem rá atombiztos tokot a Pathfinder formájában.

Szépnek nem mondanám a tokot, de hasznos és nekem tetszik. :D
Sőt, gondolkodom, hogy az olive színűt is megveszem hozzá, bár annak az árából kijön még egy gyorstöltő. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1425) M5Norbi válasza Curtain (#1414) üzenetére


M5Norbi
őstag

Az előző telefonon én is ilyet használtam.(külső picit eltért) és nagyon jól bírta és tényleg igényes. Viszont volt ahol megkopott alatta a telefon, azt nem nagyon értettem.
A frissítésekhez meg annyit hogy ha csak biztonsági akkor az csak 2-300 Mb ha van benne javítás vagy új fúnkciók esetleg Android verzió váltás akkor 800Mb-1,3Gb is lehet a mérete.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1426) ezoltán


ezoltán
tag

Én nem értem ezeket a képernyőidőket. Reggel levettem a töltőről úgy 7:30 körül. Most 10 óra van. 80 százalékon áll az akksi, 20 perc képernyőidővel. :Y

[ Szerkesztve ]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1427) petesejt válasza ezoltán (#1426) üzenetére


petesejt
aktív tag

És ha közben végigkacskaringóztad a várost, ahol kakaó kellett az adatkapcsolathoz, plusz netán a Google még követte és naplózta is az útvonaladat, akkor simán lehet, hogy a következő 20 százaléknyi akkukapacitásból meg -- meglepi! -- másfél órát tudsz youtube-ozni, 0,001 Wattos fogyasztással, mivel a WiFi ott van tőled öt méterre, a prociban meg célhardver dekódolja a videót.

Felejtsük már el, hogy tudjuk, mikor mi mennyit fogyaszt. Még 30+ éves, akkoriban igazán komoly ismereteket adó ipari elektronikai szakképzettséggel és azóta is folyamatosan naprakészen tartott IT tudással se merném még csak megsaccolni se, olyan bonyolult algoritmusok és áramkörök dolgoznak, plusz akkuhőmérséklet, felhasználói becslés, stb. stb. nem is beszélve arról, ha egy-egy feladatra célhardver is jut.

Lehet, hogy a telefonod arra saccolt neked 80 százalékot, ha ugyanígy használod tovább. De ha nem így használod, máris tévedett, és akkor lehet (sőt, inkább esélyes), hogy sokkal tovább fogja bírni, mint ahogy becsülte.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1428) ezoltán válasza petesejt (#1427) üzenetére


ezoltán
tag

Én ezt értem. De itt olyanokat írnak, hogy teljesen pörgős napot kibír és hasonlók. Ami nekem átlagos napi használat az annyit jelent, hogy délután 5-6 között töltő kell.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1429) brainticket válasza ezoltán (#1428) üzenetére


brainticket
aktív tag

megnéztem már rengeteg youtube tesztet, azért szinte mindenki azt mondja hogy a sima S22-t nem az akkuért fogod szeretni, a plus azért jobban bírja.

(#1430) GreatL válasza brainticket (#1429) üzenetére


GreatL
őstag

Pont ezért nem is gondolkodtam a simában... még a plus akkuja is csak olyan éppenhogy-akku, az előző 3300-as Xiaomimhoz képest azért nagy előrelépés volt mindenképp.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1431) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Vegre jonnek az igazi akksi ido tapasztalatok a nem samsung fan boyoktol is 😉😜

(#1432) LAStar


LAStar
tag

Sziasztok! A májusi frissítés megbolondította a hálózatkezelést. Hálózati beállítások visszaállítása megvolt, sim kezelő catch törlés megvolt, soft reset, minden. Tipp, hogy mit csináljak? Dual simesen használom, az elsődleges kártya telekomos, ha lejön 5gről, akkor dobálja el a jelet. A másik kártya vodás. Nagyon köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1433) |AP| válasza autotaxmo (#1431) üzenetére


|AP|
veterán

nagyon sajnálom, hogy így elk@trák ezt az akksiidőt...
Ha nem akarok almára váltani, akkor gyakorlatilag az egyetlen telefon 150mm magasság alatt. Ez viszont komoly kizáró ok tud lenni :(

(#1434) M5Norbi válasza |AP| (#1433) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ha egész nap nyúzod és sok a SOT idő akkor tölteni kell. Átlag használattal kibírja a napot.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1435) autotaxmo válasza |AP| (#1433) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nagyon sok embernek itt kibirja az 1 napot atlag normal hasznalattal de vannak akiknek 2 napot is, bar akkor nem ertem minek okostelefon az olyannak, mert az kozel azt jelenti, hogy hozza se nyul a telefonhoz, na de mindegy! Ha igazi user vagy es rendesen hasznalod (gps, mobilnetetezes, telefonalas, chat, stb) akkor naponta tolteni fogod, ha meg jossz es mesz is es nem egy irodaban ulsz wifin logva akkor mar keso delutan kialtani fogsz toltesert. A youtube tele van tesztekkel, azokra nyugodtan tamaszkodhatsz, ott kokemenyen (ha nem fizetett hirdetes vagy elvakult fan) megmondjak a frankot, hogy az uzemido csalodas, de mindenki mashogyan hasznalja a telefonjat.

(#1436) Pompi válasza autotaxmo (#1435) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ekkora fizikai méretben mindenhol csalódás az akkuidő szerintem. A Huawei P30-am hasonló méret mellett 3+ év után még mindig acélosabb sajnos, mint az S22, de volt közben egy Sony Xperia 5 II köröm, az is ette az akkuidőt rendesen, kb, mint az S22. Nem tudom a Huawei hogy csinálja, mert a telefonjai, okosórái is köröket vernek a többiekre akkuidőben, kár, hogy ki lett herélve a gyártó, ezért nekem nem opcionális választás.

Sajnos ha nem akarok tepsi méretű (bocs a plusz tulajoktól) telefont magamnál hordani (és nem akarok iPhone-ra váltani - márpedig nem akarok, de ez hosszabb sztori, már a határán voltam), akkor az akkuidő sajnos kompromisszum. Én bevállalom, mert nem barlangban és dzsungelben élek, hanem napközben is ilyen-olyan elektromos hálózat mentén vagyok, ha pedig tudom, hogy olyan helyre megyek, akkor meg bedobok egy kisebb-nagyobb powerbankot a táskába vész esetére.

Amúgy meg nincs két olyan ember aki ugyan úgy használná a telefont, sőt még egy adott felhasználó is másképp használja egyik nap, mint a másik nap, így nehéz a másik akkuidő értékeiből kiindulni, lesz akinél jobban bírja, lesz akinél kevésbé, de el kell ismerni / fogadni, hogy nem az akkuidő a sima S22 legfőbb erénye.

Feel Good Inc.

(#1437) autotaxmo válasza Pompi (#1436) üzenetére


autotaxmo
őstag

akik azzal amitjak magukat hogy az S22 uzemideje kivalo es eldocog nekik reggeltol estig 5-6 oras SOT idokkel, azok valami prototipusat kaptak a szerianak vagy nekik a reggel az 10 orat jelent es az este 18 orat, mert akkor ugy tenyleg kibirja "reggeltol estig" 😁 Ertelmes hasznalattal, valos eletszeru korulmenyekkel nincs meg a reggeltol estig ( 6:00 - 20:00 )

[ Szerkesztve ]

(#1438) S@c@ válasza autotaxmo (#1437) üzenetére


S@c@
őstag

5:30-kór vettem le ma. Mindig csak 85%-ra volt töltve és most is, SOT jelenleg 1:23 perc, telefonhívás 1h.
Wifi és mobilneten lóg, autosync, nincs semmi battery save mód. Jelenleg 63%-on vagyok 12:41-kór. Este 8-ig simán elketyeg ez így, de szerintem még 22:00-ig is.

Sima S22!

Avarage:
Battery life 1d 6.7h
Screen On: 5h 23 min

20% alá nem szoktam menni.

[ Szerkesztve ]

(#1439) Pompi válasza S@c@ (#1438) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Erre mondom, hogy mindenki másképp használja.
Én reggel 7:40-kor vettem le a töltőről 100%-on, tehát 5 óra 6 perce megy, van benne 56 perc SOT, 12 perc játék, 33 perc telefonálás és most vagyok 66%-on 12:48-kor

Feel Good Inc.

(#1440) S@c@ válasza Pompi (#1439) üzenetére


S@c@
őstag

én nem játszok telón, nincs időm sajna, még xboxon sem :(

(#1441) Pompi válasza S@c@ (#1440) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ez most teljesen mind1, nem ezen megy el a különbség.

Feel Good Inc.

(#1442) anonymus89 válasza Pompi (#1436) üzenetére


anonymus89
addikt

Még mindig nem bontottam ki a telót ha már rátértél a huawei-re.
P20 prom van akkut kellene cseréltetni benne már csak azért is mert tényleg semmi hibája nincs a telonak dual simmel használom 2 éve és az utolsó újraindítás tavaly volt.
Nem fagy, nem döcög .

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1443) petesejt válasza ezoltán (#1428) üzenetére


petesejt
aktív tag

Én is értelek, viszont sosem értettem ezt a "nektek mennyit bír" kérdést. Nem két éve használunk mobilokat, régóta köztudott, hogy szélsőségesek a felhasználási módok, és ugyanezek megítélése is a felhasználó által. Van akinek az az "alap" használat, hogy egész nap használja, másnak meg az, hogy pár hívást lebonyolít. A kérdés feltevése pedig azért értelmetlen, mert lényegében garantálható, hogy sem pontos, de még csak közelítő választ sem kap a kérdező.

A kiszemelt készülék képességeire a legjobb becslést a jelenlegi készülék és használat megfigyelése adja a gazdája által -- hogy ehelyett mégis inkább kérdeznek sokan, ez sajnos csak a lustaságuk jele, és hogy inkább várnak másoktól választ egy egyszerű kérdésre, mint hogy a kisujjukat megmozdítanák a legpontosabb tapasztalatért -- a sajátjukért. A szomorú, hogy ehhez nem is kell(ene) mást tenni, mint egy hajszálnyit tudatosan figyelni a saját szokásaikat, és megnézni a jelen készülék kapacitását plusz a meglévő grafikonokat. Mégis ők azok az alkalmazotti mentalitású emberek (no offense), akik számos dologban mikromenedzselést igényelnek, először kérdeznek, mint hogy önállóan információt gyűjtenének, és ha valami nem sikerül, a legtöbbször másra mutogatnak.

Pedig a kérdésre várt válaszok heteken át tartó böngészése helyett bőven elvégezhetnék a saját tesztjüket is.

Na és mi a helyzet a technikai oldalról? Egyszerű. Jelent meg kétszer akkora kapacitású akkuval szerelt készülék ugyanabban a kategóriában, mint két éve? Nem. Jelent meg feleakkora fogyasztású chipkészlet a két évvel ezelőttihez képest? Nem. Akkor várható kétszeres eltérés bármilyen irányban? Nyilván nem. Plusz-mínusz 10-20% meg mennyit jelent? Lényegében semmit.

Tehát: megnézem az S9+ készülékemet, a hozzá tartozó SoT-okat, az akkukapacitását, levonok belőle jóindulatúan csak 10 százalékot elhasználódás címén, és kijön, hogy egy S22 az én felhasználásommal kb. ugyanúgy bőven jó lesz számomra, mint az S9+. És mivel eddig sem zavart, ha nagy ritkán délután tölteni kellett, vagy -- horribile dictu! -- lemerülök, így ezután sem fog. Sőt, még a 85%-os max. töltést is bekapcsolhatom, még ez sem fog problémát jelenteni, gyakran vagyok töltőközelben, viszont cserébe 4 év múlva még annyi csökkenést sem fogok érezni a kapacitásban, mint most.

Ha pedig a korszerűbb akku- vagy chiptechnológia miatt kicsit többet kapok, az csak hab a tortán. Esetemben kisebb lesz a kijelző, jó eséllyel alacsonyabb a fogyasztása a chipkészletnek is valamennyivel (de igazából nem érdekel, mennyivel, ha egyáltalán), tehát egy pillanatra sem kell aggódnom az akkukapacitás miatt.

De ez az én tapasztalatom, mindez az okfejtés mennyi hasznot szolgáltat bárki más számára? Leginkább semmit. :)

Aki még ennyi energiát sem tesz bele, mint én, annak is biztosan ismert három tény (hacsak nem biciklibelsőben élt eddig): hogy a "hardcore" felhasználók többnyire a plusz / ultra modellt veszik, a kevésbé hardcore-oknak elég a kicsi is, és hogy ő maga hardcore felhasználó-e vagy sem. Még ez is relevánsabb infó mindenkinek, mint bármilyen méricskélés, ami temérdek eltérést mutathat az egyénhez képest.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1444) kekedi válasza petesejt (#1443) üzenetére


kekedi
senior tag

Ezt én sem írhattam volna le jobban! :R
Aki panaszkodik az üzemidőre, nem tudom mit várt egy 3700mAh-tól. (vagy nem volt még Samsungja, de akkor meg kicsit érdemes tájékozódni.
Nekem annó volt egy S6, szerettem, de üzemidőben gyalázatos volt. Emiatt nem váltottam utána, se S9-re, se S10e re, pedig nagyon tetszettek azok a telefonok. Kénytelen voltam venni egy "tepsit"(Note 10 lite-ot). És most már tudom, hogy mi a minimum amire szükségem van ha Samsungot veszek.

(#1445) kcsa


kcsa
veterán

Sziasztok, a topikban új vagyok, de a családban két S22-t is nyúzunk eltérő intenzitással. Előtte S10-em volt (pofára esett) majd átmenetileg egy Mi11. Az S10 akkuja már elég gatya volt, de kijelző és akku csere együtt már gazdasági totálkár.

Az S10-hez képest is jobban merül (szubjektíve, frissen beköltözés után, és sokat nyomkodom), de a Mi11-hez képest egyértelműen, és kicsit hiányzik a gyors töltés is.

Ezzel együtt elvagyok vele, valószínűleg marad legalább 3 évig, mint az S10 is.

(#1446) RangerFox


RangerFox
veterán

Amúgy a "Youtube videó akadozás beletekerés közben" megszűnt a legutóbbi frissítés óta nálam is végre. Már kezd hasonlítani egy flagshipre a mindennapi használat során is a teló. :B

(#1447) 128bit


128bit
tag

Sziasztok .
Még a megjelenés környékén olvastam ,h vannak gondok a készülékkel .
Gondolkozom ,h 21 vág 22 legyen a következő telefonom .
Tudtok nekem igazitast nyújtani melyik legyen ?
Köszi

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#1448) Pompi válasza 128bit (#1447) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

22

Feel Good Inc.

(#1449) GreatL válasza 128bit (#1447) üzenetére


GreatL
őstag

Mindenképpen 22. Még ha nem is nagy az előrelépés, picit políroztak ezen-azon elvileg. Nincsenek már vele gondok. Sajnos szokásos az indulási hercehurca az informatikában.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1450) lge73x


lge73x
tag

S22+ szerintem komoly hálózatkezelési gondok vannak, esetleg valaki ha megerősítené az alábbiakat, talán megnyugodnék, hogy nem csak nálam lévő egyedi hiba:
2db Telekom (fizikai SIM- mindkettő tavaly lett kicserélve újra!) kártyával használom, egyik alapvetően hanghívásra, másikat pedig netezésre. Tapasztalataim szerit ha mind2 automata hálózatkezelésen van, és hívásom érkezik az esetek jellemző többségében "a szám nem kapcsolható" üzenetet kap a hívóm. Próbáltam már SIMeket felcserélni, Volte-t ki/be kapcsolni de sajnos ugyanaz.
Jelenleg egy szinte félmilliós telefont lebutítva: hanghívásos SIMet 2G-re, míg az netes SIMet 4/5G használom- és így rendben van, minden hívásom megérkezik! Ez így gáz, szerviz is azt mondta, várjak türelemmel újabb SW frissítésekre.....
Megköszönném, ha valaki esetleg hasonlókat tapasztal és megosztja velem, mert ez igaz nem oldja meg a problémámat, de kissé megnyugtatna :-)!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.