Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) David3


David3
őstag

Tudom, hogy nem telefon-specifikus dolog, de én rendeltem USB-be dugható kis gumit. Még az LG V40-emhez akartam, mert ahol dolgozom ott rengeteg a fémforgács (nemesfém, sárgaréz, alumínium). Szerintem hasznos, gyakran észreveszem, hogy tiszta retek a telefon alja, ez pedig elég szépen megvédi.

(#1102) autotaxmo válasza Oldman2 (#1100) üzenetére


autotaxmo
őstag

Aqua :R

(#1103) S@c@ válasza autotaxmo (#1102) üzenetére


S@c@
őstag

En ott nem talaltam ezt a packot igy. A toltofejet 3000ert lattam.

(#1104) autotaxmo válasza S@c@ (#1103) üzenetére


autotaxmo
őstag

Most en is megneztem az aqua oldalan, tenyleg mar csak a toltofejet aruljak 3 ezerert ami szinten egy pazar ar, ha azt nezzuk hogy a samsung ses boltokban mindent aranyaron mernek. En meg le tudtam adni a rendelest csutortokon a toltofej-kabel kombora. Gondolom elkapkodtak ennyiert.

(#1105) ZavaBalazs válasza Pompi (#1081) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

aha, csakugyan, nappal kint az alsó lencsével fotózott, bent este volt a középső aktív.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1106) Oldman2 válasza autotaxmo (#1102) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!
:R

(#1107) zeg74 válasza Oldman2 (#1100) üzenetére


zeg74
aktív tag

Engem is érdekelne! :)

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#1108) autotaxmo válasza zeg74 (#1107) üzenetére


autotaxmo
őstag

A linket mar nem talalni az aqua oldalan, valoszinuleg kifogytak a keszletbol es leszedtek az oldalukrol

(#1109) zeg74 válasza autotaxmo (#1108) üzenetére


zeg74
aktív tag

Köszi az infót. :)

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#1110) oxide83


oxide83
aktív tag

Sziasztok!

S22 plus vásárlásában gondolkozom és csak érdeklődnék az általatok tapasztalt kijelzőidőkről. Meglehet az öt óra kijelzőidő vagy ez csak leányálom maradhat a 4500 mAh akkumulátor kapacitás illetve az exynos 2200 miatt.?

[ Szerkesztve ]

(#1111) Pompi válasza oxide83 (#1110) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Meg lehet.

Feel Good Inc.

(#1112) Rataxes


Rataxes
csendes tag

Az S22-re a Mediamarktban tetettem hidrogél fóliát, viszont nem nagyon merült fel ez a fajta fólia itt a topicban alternatívaként. Mi lehet ennek az oka, esetleg nem nyújt valós védelmet egy üvegfóliához képest?

(#1113) S@c@ válasza Rataxes (#1112) üzenetére


S@c@
őstag

Ha esik tores ellen semmi vedelem hidrogel folianal...max karcok ellen. Az uvegfolia sem minden esest ved, de jelentosen erosebb mint a foliak.

(#1114) Rataxes válasza S@c@ (#1113) üzenetére


Rataxes
csendes tag

Ezt jó tudni, akkor ebből mielőbbi csere lesz. Köszi :R

(#1115) RangerFox


RangerFox
veterán

Milyen üvegfóliát ajánlotok sima S22-re?

(#1116) Pro!Petya válasza Rataxes (#1114) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nekem a héten esett le a betonra kijelzővel lefele ami még hagyján, de mikor vettem fel a telefont akkor látom hogy még egy kb 1 centis kavicson landolt, aztán meg átpattant hátlapra és azon csúszott kicsit :DDD

Megrepedt a Panzerglass , de a kijelző nem sérült alatta. A kameralencse védő üveg meg megkarcolódott. Ennyi az egész , ezek nélkül most a szervízben lenne...
Így is vagy percekig szöszöltem hogy látható legyen az üveg sérülése a képen, mert különben nem látszik.... , Először mikor megláttam azt hittem hogy csak egy hajszál :DDD

Ennyit számít hogy minőségi üveg van rajta fólia helyett. :K

#1115RangerFox

[PanzerGlass Samsung Galaxy S22 Edzett üveg kijelzővédő]

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1117) Rataxes válasza Pro!Petya (#1116) üzenetére


Rataxes
csendes tag

Ujjlenyomatolvasó működik ezzel a fajtával? Illetve a fotózásnál nem zavar be (csillan, tükröződik, stb...) a plusz üveg?

(#1118) Pro!Petya válasza Rataxes (#1117) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Hogyne , 10/10 beveszi :K
Fotozásnál nincs becsillanás vagy szellemkép vagy egyéb hasonló. Mintha rajta sem lenne.
Az olcsó aliexpresszes gagyik azok ahol még a vaku is becsillan :DDD
Ez a Bizon ugyanaz amit a Spigen ad csak féláron.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1119) mSchumi87 válasza Pro!Petya (#1116) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Komolyan ilyen kor kivan hagyva az ujlenyomatnak mint a videoban 2percnel?

[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1120) Pro!Petya válasza mSchumi87 (#1119) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az S22 és S22+ nál nincs kihagyva. Nem is értem hogy az Ultránál miért csinálták olyanra.... Valszeg a kerekített szélek miatt. Másra nem tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1121) mSchumi87 válasza Pro!Petya (#1120) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi ez jo hír :) azzal nem kéne :D

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1122) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Ezt a fajtát nem probalta még senki?

[link]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1123) oxide83 válasza Pro!Petya (#1116) üzenetére


oxide83
aktív tag

Ennyit számít az hogy ki mennyire vigyáz a telefonjaira. Rengeteg telefonom volt már, egyszer nem ejtettem le egyiket se, és tok nélkül használtam őket az esetek 80%-ban. Vannak emberek akik nem tudnak/ nem akarnak vigyázni az értékeikre....

(#1124) Pro!Petya válasza oxide83 (#1123) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nyugodtan lehet vitrinben is tartani vagy a kispárna alatt babusgatni de a telefon még mindig csak egy használati tárgy és ha aszerint is van használva akkor olyan nincs hogy azt az ember az életében ne ejtse el vagy csússzon ki a kezéből vagy forduljon ki a zsebből stb stb..
Másrészről aki nem akar vigyázni az értékére valószínűleg nem is áldozna a megfelelő védelemre szval nem értem hova akarsz kilyukadni ezzel a mesedélutánnal hogy te még nem ejtettél le telefont az egész életedben abból a "rengeteg" mennyiségből ami már volt neked ... (ami persze full hihető :N )

Flamekeltésen kívűl egyéb más mondandód akad még ami a témához kapcsolódik? ;]

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1125) Pro!Petya válasza oxide83 (#1123) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Megtaláltam a hirdetéseid... :DDD

"Csak fotózásra és videózásra használtam másodlagos telefonnak, zsebben sohasem tartottam."

Másik hirdetésednél szintén hasonló.
Így már minden világos :C

Csak szólok hogy az emberek 99%-a arra használja a telefont amire való, ellenben te nem. Szval köszönjük az "értékes" beszámolód.
Vannak azok az emberek akik akkor is hozzászólnak ha őket távolról sem érinti a téma de azért csak bele vauvauznak .... :P

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1126) autotaxmo válasza oxide83 (#1123) üzenetére


autotaxmo
őstag

Te vagy a vilag 8. csodaja. A fold megalkotta azt a lenyt, embert aki mèg soha nem ejtett ki a kezebol semmit, foleg nem telefont. :R

(#1127) autotaxmo válasza Pro!Petya (#1125) üzenetére


autotaxmo
őstag

Csak fotózásra és videózásra használtam másodlagos telefonnak, zsebben sohasem tartottam."

Ugyanitt orvos holgy tulajdonostol, szinte uj, esoben soha nem hasznalt, vegig garazsban tarolt, havat, telet nem latott, bla bla bla auto elado...... 🤣🤣🤣🤣🤣

(#1128) Pro!Petya válasza autotaxmo (#1127) üzenetére


Pro!Petya
addikt

#1126autotaxmo :DD

Hát kb.... , és akkor ki sem tértem arra hogy mi van azzal aki még munkára is használja.
Céges app-on doksik/fényképek fel le töltögetése, beosztás szervezés, levelezés, hívások , üzenetek, emelett természetesen ott van még pluszban a privát jellegű használat. Mindezt úgy hogy az ember még csak nem is egy 2nm-es irodában csücsül egész nap hanem pl mozgásban is van, és naponta vagy minimum ~20x kell elővenni a telót.
De persze ne tikkeljen az ember mikor kioktatják olyanok akik csak 2. telefonként használva valszeg még csak sim-et sem raknak bele sőt mi több megtehetik hogy zsebben sem kell hordaniuk a telefonjaikat....

Ezutóbbit hogyan kell amúgy elképzelni? :F
-Lebeg a telefon az illető körül?
-Viszi valaki utána ezüst tálcán?
-Fémházas bársonybelsős dobozkában van tartva a hátizsákban és akkor veszi elő ha "kell"?
:DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1129) #31733248 válasza Pro!Petya (#1128) üzenetére


#31733248
törölt tag

Én sem tartom tokban a telefonjaimat, az S22-nek tetszik a minőségi tapintása és az is, hogy vékony. Ha jövök-megyek, akkor vagy a farzsebemben, vagy a belső zsebben tartom, sokszor a kocsiban is, ha nem megyek messzire, így megy róla az Android Auto.

(#1130) Curtain


Curtain
senior tag

Az én mobiljaim mindíg tokban voltak és lesznek de pl üvegfóliát a világ összes pénzéért nem raknák egyikre sem. Max sima fóliát. Nem vagyunk egyformák, mások a szokásaink ezt mindenkinek el kell fogadnia.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1131) RangerFox válasza #31733248 (#1129) üzenetére


RangerFox
veterán

Tokot én se teszek rá, sokat fizetek az üveg+fém házért, szeretném tapizni és érezni a minőséget minden alkalommal, ha a kezemben tartom.

(#1132) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Meg lehet erteni azokat is akik nem tesznek ra tokot, foliat a telefonra es csak elvezni akarjak az ergonomiai reszet a dolognak, de ugye ezek az emberek szerencsesek mert ha leejtik es osszetorik, bereped, akkor idegeskedes nelkul fizetnek ujbol tobb 10 ezret ha volt rajta biztositas, de ha az sem akkor is kikohogik az uj arat. Vannak akik szerencsejatekra, nokre, drogra stb koltik a felesleges penzt es vannak akik telefonra. Masok vagyunk :DD

(#1133) GreatL válasza gyantaszuz (#935) üzenetére


GreatL
őstag

Köszi a kódokat. Ez, meg az Exynos update adta a végső lökést a vásárláshoz. Fekete Plus lett, 256-os mert a kisebb elfogyott sajnos.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1134) petesejt válasza gyantaszuz (#935) üzenetére


petesejt
aktív tag

Írtam privát üzenetet, elnézést, de nem akarom a topic-ot terhelni az esetleges hülyeségemmel.... :)

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1135) #31733248 válasza autotaxmo (#1132) üzenetére


#31733248
törölt tag

Bármilyen hihetetlen, van, akiknek nem kell választaniuk. ;)

(#1136) Pica


Pica
csendes tag

Közvéleményt kutatok: van olyan itt rajtam kívül, aki az S22-es (256 GB-os fekete) előrendelői telefont nem kapta még meg a Samsung.hu-tól?
Én már teljesen kivagyok. Meggyűlöltem/felgyújtanám az egész bandát.

(#1137) Pro!Petya válasza Pica (#1136) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mikor rendelted?

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1138) csubííí válasza Pro!Petya (#1137) üzenetére


csubííí
senior tag

Lehet tegnap rendelte :DDD

(#1139) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Jott egy uj frissités ma :) AVDA 477,55MB

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1140) Pica válasza csubííí (#1138) üzenetére


Pica
csendes tag

Idézem: "előrendelői", szóval egész biztosan március 10 előtt.
Egész pontosan március 8-án.
Ha most lemondom a picsába és 50ezerrel olcsóbban megrendelem az akkori árhoz képest, akkor holnap megkapom? (mert a weboldal egyébként nem írja, hogy nincs készleten...)

(#1141) ezmiezez válasza mSchumi87 (#1139) üzenetére


ezmiezez
csendes tag

nálam még semmi :(

telekom mennyit csúszik az unlockedhez képest?

[ Szerkesztve ]

(#1142) GreatL válasza Pica (#1140) üzenetére


GreatL
őstag

Tegnap rendeltem, ma írtak hogy holnap érkezik.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1143) Pica válasza GreatL (#1142) üzenetére


Pica
csendes tag

Viccelsz!
Mi ez itt? A kibaszós fesztivál? Emlékeznék ha vettem volna rá jegyet...

(#1144) gyantaszuz válasza Pica (#1136) üzenetére


gyantaszuz
tag

Hívd fel őket.
Április 5-én rendeltem a samsungtól, 7-én már a kezemben volt. S22 256

(#1145) David3 válasza Pica (#1143) üzenetére


David3
őstag

Valami tényleg nem stimmel a rendeléseddel, írj nekik. Ajánlom a Samsung live Chat-et, nekem ott tudtak konkrétat mondani.

(#1146) Pica


Pica
csendes tag

Hetente hívom, +5 email is volt már kb.
Minden alkalommal kis türelmet kérnek, mert sok az előrendelés...
Ja persze, pont el is hiszem.

Szerk.: köszi a hozzászólásokat, holnap személyesen is rájuk borítom az asztalt.

[ Szerkesztve ]

(#1147) Pro!Petya válasza mSchumi87 (#1139) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A frissítés javítja többek között a wifi deep sleep problémáját! Már többen is megerősítették redditen.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1148) S@c@ válasza Pro!Petya (#1147) üzenetére


S@c@
őstag

Szerintem azt azoknak is írjuk le aki ezt nem érti :D

(#1149) Pro!Petya válasza S@c@ (#1148) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Wifire kapcsolódva erősen merítette az akksit még tétlen (idle) állapotban is, mivel nem ment mélyalvásba. Na elvileg ez a bug is javítva lett.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1150) .tnm válasza Pica (#1140) üzenetére


.tnm
addikt

február 17-i rendelést múlt hétfőn vettem át (lehet előtte pénteken is hozták volna, de aznap nekem nem volt jó).

szóval sajnos ez a szintidő. ha lehet ne keverjük ide az sestore-os rendeléseket. azok kicsit máshogy mentek.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.