Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4008) tothl válasza dane (#3992) üzenetére


tothl
addikt

Egy német simkártyával ha tudsz szerezni akkor megoldható.

(#4026) Tuomas


Tuomas
addikt

Azt esetleg tudja valaki, hogy lehet-e teljesen kikapcsolni a vezeték nélküli töltést?
Amiatt kérdezem, mert szeretnék olyan bixby rutint, amik a következők:
80%-os töltöttség esetén kikapcsol a vezeték nélküli töltés
60%-os töltöttség esetén bekapcsol a vezeték nélküli töltöttség.
Erre azért lenne szükség, mert tudom azt, hogy akkumulátor kímélő módban csak 85%-ig tölt, de ha este felrakom a töltőpadra, akkor ha fel is tölt 85%-ig, nem szeretném, hogy folyamatosan toltésen legyen az éjszaka folyamán, illetve visszatöltsön, ha csak 1 %-ot is merül. :R

We were here

(#4027) Mik76 válasza room303 (#3998) üzenetére


Mik76
senior tag

Ez egy alap funkcio amit az installalaskor is felajanl a telo ha jol emlekszem. :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#4028) AlbiMMA


AlbiMMA
friss újonc

Sziasztok, s22 128gb telefont realisan mennyiert lehet eladni? Termeszetesen megkimelt, nem karcos, nem serult. Elso naptol folia es tok vedi.

(#4029) palee69 válasza AlbiMMA (#4028) üzenetére


palee69
senior tag

Szia,
S22

[ Szerkesztve ]

(#4030) Dnalorr


Dnalorr
tag

Valakinek megjött már az októberi frissítés?

(#4031) Vikooo


Vikooo
addikt

Egy kis gyors tapasztalat megosztás az S22+ rol:

Egy nap után visszakuldtem. Ocsmány az AMOLED kijelző, úgy látszik csak marketingben fejlődött az S4 óta.

1. Alig 10 fokot döntve kekesedik az egész
2. Jobb oldalon függőlegesen picit rozsaszines, csak alacsony fenyeronel sötétben látszódik
3. Szintén alacsony fenyeronel sötétben iszonyat utanhuzas, pl scrollozas közben, óra widgetnel a widget valasztoban a leg durvább
4. Kijelző uniformitas 0

Sajnos az LCD kihalo félben van ami nem baj csak notte volna ki a gyerekbetegsegeit az OLED

(#4032) csubííí válasza Vikooo (#4031) üzenetére


csubííí
senior tag

Ezeket note 10+ is tapasztalom.

(#4033) tothl válasza Vikooo (#4031) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem csak egy rosszat fogtál ki.

(#4034) Vikooo válasza tothl (#4033) üzenetére


Vikooo
addikt

Lehet. Ennyire nagy a szórás?

(#4035) Dnalorr válasza Vikooo (#4031) üzenetére


Dnalorr
tag

Kis kékesedés egyes szögekből tényleg észlelhető, utánhúzás szintén észlelhető, rózsaszínes jelenséget pedig nem tapasztaltam.
De! Ez nem a Samsung sara alapvetően, hanem tényleg az OLED-nek a sajátosságai. Jelenleg szerintem itt tart a technológia, ezt tudja. Az előző Huawei P20 Pro telefonomnál szintén jelen voltak ugyanezek, de bármilyen OLED kijelzős telefon volt a kezemben, azok se voltak jobbak.

Alapvetően meg nagyon szép kijelzője van, szerintem ezekkel bőven együtt lehet élni :) Az IPS "nyűgjei" (például a szürke színű fekete, véges kontrasztarány) szerintem sokkal zavaróbbak.

(#4036) viewdetails válasza Dnalorr (#4030) üzenetére


viewdetails
addikt

Amerikában osztják éppen. EU még vár.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4037) Sir Riccio válasza viewdetails (#4036) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Ez már az 5.0?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#4038) viewdetails válasza Sir Riccio (#4037) üzenetére


viewdetails
addikt

Amit ott adnak az csak hibajavítás. Hogy ide mi jön, nem tudom, de a Beta 3 már állítólag kiadásközeli. Én azért nagy tételben nem fogadnék októberre, inkább november.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#4039) Vikooo válasza Dnalorr (#4035) üzenetére


Vikooo
addikt

Igen csak az S4 óta nem látok ezen a területen fejlődést. És a tény, hogy egy készülékben OLED van már privilegiumnak számít függetlenül a valós minosegegtol és teljesítményétől. És most nem azokra gondolok amit nagyon lehet marketingezni, pl 120Hz hanem ezek az "apróságok" ami nekem deal breaker.

Én jobban együtt tudok élni az IPS/VA gyengesegeivel, inkább legyen kevesebb kontraszt, szürkés fehér, felhősödés mint a fentiek amit említettem.

Nappali fényben semmi gond a kijelzővel viszont a rozsaszinesedest úgy is látom sajnos.

3 óráig bírtam pedig direkt nem vettem górcső alá a kijelzőt, hogy hibát keressek, mélygarázsban varakoztam az autóban és használtam a telefont amikor először a (és tényleg nagyon halvány) rózsaszín kodot majd kekesedest megláttam.

Feleségem A52 -je ehhez képest top notch!!!! Csak negyed ennyibe került.....
Ez alatt azt értem, hogy abba is AMOLED van mégsincs kekesedest, se rózsaszín fátyol csak az utanhuzas.

[ Szerkesztve ]

(#4040) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Mit csinálok rosszul?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#4041) Aksomatic válasza gordonfreemN (#4040) üzenetére


Aksomatic
senior tag

nem tudom de ezért a karomat odaadnám:DD

(#4042) gordonfreemN válasza Aksomatic (#4041) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Haha, igen, nem a legjobb de én elvagyok ezzel az üzemidővel.
Ami az érdekes, hogy a két képen nem egyezik sem a be sem a kikapcsolz képernyő idő. Nem értem.

Jaj, sejtem már. Hallgatok mostanában yt-ről zenét kikapcsolt képernyővel, ez kavarna be? Bár akkor se jön ki, az nem volt több 0,5 óránál.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#4043) manokaki válasza gordonfreemN (#4042) üzenetére


manokaki
őstag

Itt valami nem okés a kijelző időd kb 2 óra pár percre jön ki ha a netet és a youtube-ot összeadom , de miből származik még + 2 óra kijelző idő ???

[ Szerkesztve ]

(#4044) csubííí válasza gordonfreemN (#4040) üzenetére


csubííí
senior tag

Nem rossz ez.
85%-ról indulva még kb 40% van benne.

(#4045) Tuomas


Tuomas
addikt

Telepíthető az októberi frissítés.

We were here

(#4046) #31733248 válasza Tuomas (#4045) üzenetére


#31733248
törölt tag

Kíváncsi vagyok, mit hoz a gyakorlatban.

(#4047) dnelb válasza gordonfreemN (#4040) üzenetére


dnelb
veterán

gsam battery monitor normálisan fogja írni, rakd fel

(#4048) kissadam22


kissadam22
tag

Sziasztok.
s10 volt sajnos a tenger megette. Nagyon imádtam. vigyáztam rá se karc se semmi csak ki estem a kenuból és gatya lett.
vettem egy s22
Kérdésem lenne.
2 simet használok a munkám miatt.
1 sim fizikai
2 sim esim.
ha hivnak az 1 simen akkor semmilyen jelzést ki se csöng a 2 sim. nem tudja kezelni a 2 simet. hogy lehet beállítani. Ha vonalban vagyok az 1 simen akkor a 2 simről kapjak értesítést . vagy hívás várakoztatást.
köszönöm

(#4049) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Elkezdtem belakni az S22-t, egyre jobban tetszik, egy Ringke Onxy tokot tettem rá, abszolút merem ajánlani mert nagyon kényelmessé teszi a telefon fogását és láthatóan védi is. A gyári ikonpakktól én kb. rosszul vagyok, szóval próbáltam olyasmit keresni ami jobban hasonlít a gyári alap droid ikonokra, de ezt leszámítva tetszik a telefon. Vezeték nélküli töltőből milyet ajánlotok? Van egy Spigen Essential F306W-m, de ez elkezdi gyorstölteni, aztán arra panaszkodik, hogy nem kompatibilis és sima töltésre vált.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#4050) Sogi74


Sogi74
tag


Sziasztok!
Pár napja ismerkedem az s22+-al!
A Smart Lock beállításnál miért nem tudom be állítani a megbízható helyet?
Köszi előre is a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.