Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Pro!Petya válasza Curtain (#1049) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Még egy óra simán benne lett volna szerintem, csak nem akartam teljesen lemeríteni.
Nem lett rossz idő annak ellenére hogy 85%-os módban van. ;)
100%-ról 0-ra biztos menne a 10 óra SOT is ilyen használattal.
Amúgy minnél kevesebb a felébresztés (kijelző bekapcs + app sync) annál tovább bírja.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1052) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ti tudtátok hogy a Promócióban kapott ráadás Galaxy Buds Pro-ra nincs gari?
Illetve csak annyi hogy a kézhezvételtől számított 17 napig cserélik ha rossz.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1053) Pro!Petya válasza M5Norbi (#1052) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mármint Mo-n. Németbe már gariztattam is egyet. Kb egy hónapos volt.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1054) M5Norbi válasza Pro!Petya (#1053) üzenetére


M5Norbi
őstag

Csodálatos. Ilyenkor hol a fenében van az EU aki egységesen nézi minden Európai fogyasztó érdekeit és szankcionálja a kissé egyenlőtlen bánásmódot.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1055) Yany válasza M5Norbi (#1054) üzenetére


Yany
addikt

Miért, nem láttad a HWSW-n, hogy "Elengedték az Intel elleni több évtizedes, milliárd eurós nagyságrendű vádat", míg a következő cikk (ugyanott): "Keményebb fellépés a tech cégekkel szemben" LOL

Pénz beszél, kutya ugat. :(

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1056) Curtain válasza Pro!Petya (#1051) üzenetére


Curtain
senior tag

Ez nagyon jól hangzik! 1-2 hónap múlva tervezek mobilt váltani és az egyik dolog ami miatt féltem a 22+-al kapcsolatban az az üzemidő volt. A másik pedig a játékok (különösen a cod mobile) futtatása, de egyre jobban optimalizálják őket az új gpu-ra a fejlesztők ahogy nézem. Szal ezzel sem lesz túl nagy gond.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1057) David3 válasza Curtain (#1056) üzenetére


David3
őstag

Azt én is meg tudom erősíteni, hogy akksival a Plus elég jól bírja. Tegnap reggel vettem le, most 61%-on raktam fel ismét. Optimalizálással pedig nem lesz gond, minden szépen egyre szebben fut. :)

Egyébként egy német fórumon néztem, hogy az elmúlt hétben szinte mindenki megkapta a rendelését, úgy néz ki kezd helyreállni a hiány.

(#1058) #16377600 válasza M5Norbi (#1052) üzenetére


#16377600
törölt tag

Igen,benne volt a promóciós leírásban,az elejétől kezdve..

(#1059) #16377600 válasza Curtain (#1056) üzenetére


#16377600
törölt tag

Azt hittem Find X5 Pro lesz..:U :D

(#1060) thomas92 válasza M5Norbi (#1052) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, korábbiakban is így kaptam már előrendelési ajándékot és a szabályzatban is benne volt most is.

(#1061) Curtain válasza #16377600 (#1059) üzenetére


Curtain
senior tag

Tervben volt (van) az is de nem hinném hogy a telekom be fogja venni a kínálatába. Meg valahol reméltem hogy legalább az Oppo nem száll el az árakkal de tévedtem.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1062) #16377600 válasza Curtain (#1061) üzenetére


#16377600
törölt tag

Nem követed már a topicot...tegnapi hír szerint valószínűleg elérhető lesz szolgáltatói kínálatban is.:) De nem OFFolok itt tovább..:) :R

(#1063) Curtain válasza #16377600 (#1062) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen olvastam de pár hete chaten azt mondta az egyik ügyfeles hogy nem lesz find a telekomnál. Mondjuk lehet rosszul tudta vagy akkor még nem volt pontos infója róla.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1064) M5Norbi válasza #16377600 (#1058) üzenetére


M5Norbi
őstag

Attól még ez nem normális dolog. Mint fentebb írták Németországban tudnak hozzá adni.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1065) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Sziasztok van már bevált uveg az S22-re? Ahol mukodik az ujlenyomat olvaso is :R

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1066) David3 válasza mSchumi87 (#1065) üzenetére


David3
őstag

Nekem ez van, védi a kijelzőt, illetve hátul a kameralencsét is (2+3 db összesen).

(#1067) S@c@ válasza mSchumi87 (#1065) üzenetére


S@c@
őstag

Spiegen fóliákkal is müködik!

(#1068) Atikaatika


Atikaatika
csendes újonc

Ezt 12mpx-en lottem, ott a lépcsőzetesség belenagyítva teljesen.

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2022/04/14/809Screenshot_20220414_14_tn.jpg

[ Szerkesztve ]

(#1069) Oldman2 válasza S@c@ (#1067) üzenetére


Oldman2
veterán

Valóban, ezen tényleg jól látható...
:C

(#1070) jeni


jeni
félisten

az S22 sima mobilnál a böngészés alatt a le-fel való görgetésnél a rövidke megugrást,elugrást azt lehet valahogy megszüntetni?

(#1071) S@c@ válasza jeni (#1070) üzenetére


S@c@
őstag

Az csak a ph oldalnál van, más oldalnál is találkoztál vele?

(#1072) jeni válasza S@c@ (#1071) üzenetére


jeni
félisten

Igen a PH -n
más oldalon nem tűnt fel

(#1073) Pompi válasza mSchumi87 (#1065) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ez erősen újjfüggő is lehet. Én raktam rá WhiteStone Dome Glass EZ üveget, amit ebben a videóban jónak mondanak ujjlenyomat tekintetében, és nagyon rosszul vette az én ujjaimat. Utána raktam rá gyári Samsung fóliát, ezzel kb. tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1074) mSchumi87 válasza Pompi (#1073) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi mindenkinek :) akkor szerintem maradok en is a foliánal :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1075) S@c@ válasza jeni (#1072) üzenetére


S@c@
őstag

A ph oldalát nem szereti csak én is így tudom, iphone-nál is van ilyen. Szóval ez nem telefon problem.

(#1076) RockCNC válasza S@c@ (#1075) üzenetére


RockCNC
senior tag

Szerintem a reklámok miatt ugrálhat, és elég idegesítő...

[ Szerkesztve ]

(#1077) Pro!Petya válasza RockCNC (#1076) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Meg legalább egy dark módot csinálhatnának rá mert kiég a szemem este a PH-tól .....

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1078) David3 válasza Pro!Petya (#1077) üzenetére


David3
őstag

Pont erre gondoltam a héten, hogy mennyire jól jönne. Úgy látszik nem csak nekem. Ahol csak lehet mindenhol fekete hátteret használok, nekem sokkal kényelmesebb.

(#1079) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

a 3x zoomos képeket miért a főkamera lövi? azt hittem arra van a legalsó egység. de nem, ha kiválasztom a 3x-et, eltakarom az alsó kamerát, ugyanúgy fotózok, mert a középső lövi (azt már nem is kell hozzátenni, hogy 3000x4000-ben, míg a tele 10 megapixeles)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1080) csubííí válasza David3 (#1078) üzenetére


csubííí
senior tag

Samsung böngésző, és megoldva a sötét mód.

(#1081) Pompi válasza ZavaBalazs (#1079) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én most kipróbáltam, nálam nem így van, azaz ha 3x-re állítom, akkor az alsó lencse az aktív.
Azt tudom elképzelni, hogy adott esetben fényviszonyok alapján az AI úgy ítéli meg, hogy jobb lesz a minőség ha a főkamerával lövi és abba nagyít bele...

Feel Good Inc.

(#1082) David3 válasza csubííí (#1080) üzenetére


David3
őstag

Firefox-ot használok gépen is, és telefonon is. Ott hiába van ugye sötét mód, ha az oldal nem támogatja. Más böngészőt ritkán használok. A fejlesztői beállítások között találtam olyat, hogy a "sötét mód használatára kényszeríti az alkalmazásokat akkor is, ha azt nem támogatják teljes mértékben." Ezt bekapcsoltam, de nagy változásokat nem vettem észre.

(#1083) Pro!Petya válasza csubííí (#1080) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én meg Crhome-ot használok PC-n és ott is max csak bővítménnyel lehet összehozni a sötét módót viszont cserébe eltűnnek a kontúrok, vonalak, szegélyek stb stb szval
Persze telón a samsung böngészővel megy normálisan , de ha otthon este gép előtt kényelmesen szeretnék böngészni úgy hogy közben ne égjen ki a retinám akkor ne kelljen már ehhez az egérmozit választanom... :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1084) Curtain


Curtain
senior tag

Gondoltam hogy még mielőtt meglesz a telefon elkezdek töltőt nézegetni de már az elején elakadtam. Mi a különbség az EP-TA845XB és az EP-TA845XWEGWW között? Utóbbi több mint a duplája árban. Meg még annyi hogy mi a pontos típusszáma a 25w-os töltőnek ami jó a 22+-hoz?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1085) David3 válasza Curtain (#1084) üzenetére


David3
őstag

EP-TA800N fog kelleni neked, legalábbis nekem ez van. Támogatja a szupergyors töltést is, ha jól tudom 25W-ot tud. A különbséget nem tudom, nem ismerem a másik két típust. Esélyes, hogy azok már az 45W-osak.

Szerk.: Különbségnek eddig annyit találtam, hogy az egyik típusra a fehér 45W-osat hozza ki, a másikra pedig a fekete 45W-osat.

[ Szerkesztve ]

(#1086) .tnm válasza Curtain (#1084) üzenetére


.tnm
addikt

igen, fölösleges 45W-osat venni. Mellesleg euronics-ban meglepően olcsón adják a 25W-osat (kábel nélkül).
szerk: speedshop-ban még olcsóbb, de ott pár napja még nem volt

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1087) Curtain


Curtain
senior tag

Akkor EP-TA800 a 25w-os? Olyan kiszerelés nincs amihez kábelt is adnak? Amúgy igen a TA845 az a 45w-os változat.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1088) David3 válasza Curtain (#1087) üzenetére


David3
őstag

Igen, maximum 25W-ot tud. Kábelt szerintem külön, de miért nem jó, amit kaptál a telefonhoz?

(#1089) .tnm válasza Curtain (#1087) üzenetére


.tnm
addikt

Samsung EP-TA800XB

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1090) Curtain válasza David3 (#1088) üzenetére


Curtain
senior tag

Még nincs meg a telefon de a töltőt és a tokot előre meg akarom venni majd. Akkor a mobilhoz adott kábellel rendesen működik a 25w-os gyorstöltés majd? Bocsi a sok hülye kérdésemért de eddig még soha sem kellett külön töltőt vennem.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1091) David3 válasza Curtain (#1090) üzenetére


David3
őstag

Ugyanígy csináltam én is. Előrendeltem a telefont, majd mindent megvásároltam hozzá előre (tok, fólia, töltőfej). Igen, működik vele rendesen a szupergyors töltés. Másik kábelnak akkor lenne értelme, ha szeretnél 45W-os töltést, de szerintem felesleges.

(#1092) Curtain válasza David3 (#1091) üzenetére


Curtain
senior tag

Értem, köszönöm! Szerintem elég nekem is a 25w. Meg ahogy néztem tesztekben nem sokkal lassabb mint a 45w.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1093) polonic válasza Curtain (#1087) üzenetére


polonic
félisten

És annyi még, hogy ez a korábbi 45 W-os töltő. Talán még a note 10 idejéből.

(#1094) Curtain válasza polonic (#1093) üzenetére


Curtain
senior tag

Marad a 25w akkor. A tok az egy Spigen liquid air lesz. A mostani mobilomon is ilyen van és imádom. Legjobb tok szerintem.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1095) autotaxmo válasza Curtain (#1084) üzenetére


autotaxmo
őstag


Ennyi penzert ingyé van :DD

(#1096) Curtain válasza autotaxmo (#1095) üzenetére


Curtain
senior tag

:Y Ezt hogy?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1097) autotaxmo válasza Curtain (#1096) üzenetére


autotaxmo
őstag

Husveti akcio :C

(#1098) Pro!Petya válasza autotaxmo (#1095) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Én is nemrég vettem egyet ~10EUR-ért szval jah ennyit bőven megér :K

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1099) autotaxmo válasza Pro!Petya (#1098) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaja, csak itthon a legtobb helyen el vannak szallva az arak sajnos, de amugy realisan 10 eurot er max

(#1100) Oldman2 válasza autotaxmo (#1095) üzenetére


Oldman2
veterán

És hol van ez az akció?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.