Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) csubííí válasza papi77 (#1949) üzenetére


csubííí
senior tag

Igen, a vásárláskor a számlán lévő összeg függvényében a három sáv közül amelyikben tartozik.

2021. január 1-jétől:

10-100 ezer Ft 1 év.
100 felett 250 ezer Ft között 2 év
250 ezer Ft felett 3 év

[ Szerkesztve ]

(#1952) csubííí válasza csubííí (#1951) üzenetére


csubííí
senior tag

Hiába rakom be, nem jelenik meg.:F

[ Szerkesztve ]

(#1953) petesejt válasza falabu88 (#1948) üzenetére


petesejt
aktív tag

Jogos, ezt emlékezetből írtam, az ÁSZF szerint "A Weboldalon megvásárolt termékek kiszállítását a Samsung SDS Global SCL Szlovákia, s.r.o. (Gáň 318, 924 01 Gáň, Szlovákia, székhely: Revolučná 953/1, 924 01 Galanta, Szlovákia) szervezi."

Tehát nem a számla kibocsátója, hanem a szállítás szervezője gyanús.

Ha már rákérdeztél, pontosítanék még valamit, amit korábban írtam, csak kicsúsztam a szerkesztési időkeretből:

"magánszemélyeknek tudnak ÁFÁ-s számlát kiállítani, tehát valójában képesek ÁFÁ-s számla kiállítására, csak ezt a magyar NAV adóügyi rendszerébe nem hajlandóak feltölteni, ezért inkább maszatolnak"

Helyesbítve: "ezt a magyar NAV adóügyi rendszerébe nem hajlandóak feltölteni, pedig ez cégeknek történő számlázáskor kötelező, ezért inkább maszatolnak".

Összegezve:

-- akkora kedvezmények vannak az oldalukon, amit sehol senki nem tud nyújtani (ha ez amúgy abból fakad, hogy ők A NAGY Samsung, akik megtehetik, akkor meg menjenek a francba, hogy így kiszúrnak a saját forgalmazóikkal! ez így ugyanis totál inkorrekt, sehol az üzleti életben nem elfogadott)
-- szlovák cég "szervezi" a szállítást,
-- valamiért nem akarnak számlaadatokat küldeni a NAV felé (azt ugyanis nem feltételezném, hogy ezt egy ekkora cégnél nem tudják megvalósítani).

Ezek együttesen ráncolják a szemöldököm. :) Ugyan nem biztos, hogy ez így törvénytelen, de sok sebből vérzik, az biztos.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1954) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok melyik tokot tennétek a telefonra Spigenből?
- liquid air
- Thin fit
Mindkettőnek van pereme mint pl a rugged armor-nak?

Köszi, előre is!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1955) Curtain válasza anonymus89 (#1954) üzenetére


Curtain
senior tag

Én liquid air-t használok és nagyon bejön. Van elég nagy perem ami a kijelző fölé nyúlik ha erre gondolsz.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1956) anonymus89 válasza Curtain (#1955) üzenetére


anonymus89
addikt

Így van arra gondolok, olvastam a hozzászólásod, hogy ez a típus vált be a legjobban számodra.

Nem szeretnék regged armort mert pont azért váltok s22-re, hogy minél kisebb legyen a telo.

Másnak esetleg?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1957) sagit válasza anonymus89 (#1956) üzenetére


sagit
addikt

En team liquid air vagyok
Mar a note 10en is azt hazsnaltam bo 2 evig. Szvsz jobb a fogasa,imadom hogy olalt is barazdas,baromira birja a strapat, ujjlenyomatok szinte alig latszanak .a masik tok is nalam volt par napig amugy

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1958) lajo válasza |AP| (#1925) üzenetére


lajo
senior tag

Felreertetted. Van az a mod, hogy ha ertesites jon akkor mutatja majd ha megnezed eltunik. En ezt hasznalom. De ha a bixby kikapcsolja majd ujra be magatol akkor a "tap to show"-ra kapcsolja vissza.
Amugy miutan megnezed eltunik, es ha kapsz ujat ujra aktiv lesz, ez miert nem jo?

(#1960) |AP| válasza lajo (#1958) üzenetére


|AP|
veterán

majdnem jó az értesítésre megjelenés, egyedül az a bajom, hogy ha mondjuk csak az időt akarom megnézni, akkor nem tudok rábökni a telefonra, hogy mutassa az AOD-ot.
Szóval az ideális a kettő kombinációja lenne: csak értesítésre jelenik meg, de közben érintésre is.
Ezt próbáltam rutinnal is megoldani, de ha egyszer lefutott, utána már mindig bekapcsolva marad

(#1961) TODI1111 válasza |AP| (#1960) üzenetére


TODI1111
addikt

Erre gondolsz?

Akkor ajánlom [ezt] a programot.

(#1962) |AP| válasza TODI1111 (#1961) üzenetére


|AP|
veterán

köszi, ezt tesztelgetem, egyelőre azt tudja, amit kerestem :R

(#1963) petesejt válasza anonymus89 (#1954) üzenetére


petesejt
aktív tag

Ha ebből a kettőből kellene választanom, akkor számomra a Thin fit elegánsabb.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1964) petesejt válasza autotaxmo (#1959) üzenetére


petesejt
aktív tag

1. Nem rágalmazok, hanem kétségeim vannak, és leírom, ha valami bűzlik. A kettő nem ugyanaz, az utóbbit törvényesen megtehetem.

2. Ha kimarad valami, és pótlom, az nem a rágalmazás korrigálása, és "eszmélés".

3. Az, amit az Emag csinál, hogy vállalkozásoknak kevesebb garanciát ír ki az oldalára, miközben a Samsung ugyanúgy biztosítja a garanciát cégeknek is egyrészt (marketing szempontból) ostobaság, másrészt törvényellenes, mert szintén törvényben foglalt, hogy a gyártó által biztosított garanciát a forgalmazó köteles továbbadni a vásárlónak.

Épeszű ember figyelmesen olvas, tájékozódik előre, hogy ne érje meglepetés, nekik szólnak a bejegyzéseim, nem a megtévesztéseket vallási fanatizmus szintjére emelő és hirdető önjelölt véleményvezéreknek, mint te.

Szóval a fejed tetejére is állhatsz, sajnos akkor sincs igazad. Sőt, ha engem rágalmazással vádolsz alaptalanul, azzal te magad válsz rágalmazóvá, úgyhogy most jött el az ideje, hogy hátrébb vonulj az agarakkal, mert innen kezdve következményei lesznek.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1965) anonymus89


anonymus89
addikt

Köszönöm Mindenkinek Thin fit lesz. :R

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#1966) Curtain válasza petesejt (#1964) üzenetére


Curtain
senior tag

Mi lenne ha ezt inkább privátban folytatnátok? Marha unalmas már...

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1967) mSchumi87 válasza Curtain (#1966) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Jott egy pici frissites S22 ma.
214mb

Bocsi nem valasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#1968) Curtain válasza mSchumi87 (#1967) üzenetére


Curtain
senior tag

Nekem nem talál frissebbet. Érdekes mert az ultra topikjában többen is majdnem 2gb-os júniusi frissítést kaptak.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1969) Damage401 válasza Curtain (#1968) üzenetére


Damage401
senior tag

2 frissítés jött erre a hónapra. A kicsi az kamerát javít.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1970) Curtain válasza Damage401 (#1969) üzenetére


Curtain
senior tag

Ja értem! Én még egyiket sem kaptam meg. Gondolom ti nem a telekomnál vettétek a mobilt.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1971) petesejt válasza Curtain (#1966) üzenetére


petesejt
aktív tag

Én benne lennék örömmel, de a kollégának becsípődött, hogy itt a fórumban, nyilvánosan bele kell kötnie minden hozzászólásomba. Sajnálom, komolyan, de nem tudok mit tenni azzal, hogy valamiért kipécézett. Nem gondolom, hogy ezért hallgatásba kellene burkolóznom, különösen, hogy nekem nem szokásom ilyen kulturálatlan stílusban nekiesni senkinek.

Megkértem rá, hogy ha kérdése-baja van, privátban írjon, meglátjuk, képes lesz-e betartani a fórum érdekében.

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1972) thomas92 válasza Curtain (#1966) üzenetére


thomas92
aktív tag

Ezt én is nagyon támogatnám, mert szinte semmi másról nem szól csak a kettejük acsarkodásáról. :( :U

Amúgy rég láttam ennyire "toxikus" MA fórumot.

[ Szerkesztve ]

(#1973) petesejt válasza thomas92 (#1972) üzenetére


petesejt
aktív tag

Én is értetlenül állok ez előtt. 22 éve vezetek kereskedelmi-szolgáltató céget, 18 éve vagyok fórumtag, eddig mindenhol megköszönték a hiteles információkat, amiket megosztottam a közösséggel.

Megkértem rá, hogy ha kérdése-baja van, írjon privátban. Meglátjuk, képes-e betartani a fórum érdekében. Reméljük...

Elnézést kérek mindenkitől a fiatalember nevében is, nem tudom mire vélni a mérhetetlen ellenszenvét, sajnálom, és köszönöm a türelmet. :R :R

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1974) BB9000 válasza falabu88 (#1948) üzenetére


BB9000
senior tag

törölve

[ Szerkesztve ]

(#1975) autotaxmo válasza thomas92 (#1972) üzenetére


autotaxmo
őstag

En is egyetertek ebben, elnezest kerek az uzenetvaltasok miatt. Szimplan egyedul engem zavart az uriember azon stilusa ahol picit oktatolag probalta a forumot iranyitani. Termeszetesen innentol kezdve, az ur bejegyzeseit figyelmen kivul fogom hagyni. Az erdekervenyesiteseit meghagyom a cegvezetok szamara. :R

(#1976) Armi5


Armi5
tag

Új frissítések (nagy, kicsi,) után szoktátok csinálni a recoveryben a partition cache törlés, app repair, és Galaxy app booster tripla kombót amúgy? vagy én vagyok ilyen őrült?

[ Szerkesztve ]

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#1977) polonic válasza Armi5 (#1976) üzenetére


polonic
félisten

Már nem. Csak akkor, ha valami probléma, pl itt a youtube-os dolog.
S8-on csináltam párszor, random. S20-on az első android frissítése után, aztán azóta ott már nem, következő android frissíésnél sem. Itt sem tervezem.

(#1978) David3 válasza mSchumi87 (#1967) üzenetére


David3
őstag

Megjött S22+-ra is, 218,55 MB.

(#1979) Curtain


Curtain
senior tag

Van olyan aki a telekomnál vette a mobilját és már megkapta a júniusi frissítést? A májusi egyből megjött de ezt nem kapkodják el vhogy.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1980) Mik76


Mik76
senior tag

A kulso aod appok jobban eszik az akksit mint a gyari?
En se vagyok maradektalanul elegedett.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#1981) petesejt válasza Armi5 (#1976) üzenetére


petesejt
aktív tag

Nem volt még rá szükségem, nem tapasztaltam lassulást, problémát frissítés után egy telefonomnál sem. A jelenlegi S9+ a korábbiakat is felülmúlja, gyári telepítés (4+ éves), nem volt még FR soha, és azt sem tudom, hogy kell a recovery menübe menni. :) (Mondjuk nem voltam mindig ilyen szerencsés, ez egy kivételesen jól sikerült kis telefon.)

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1982) undercover


undercover
senior tag

A Game Launchert érdemes kikapcsolni vagy úgy jobb ha be van kapcsolva? :D

Ezen gondolkozom.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1983) Armi5 válasza undercover (#1982) üzenetére


Armi5
tag

az nem csak annyit csinál, hogy egybe gyűjti a játékokat? én töltöttem le mellé ilyen addint ami mutatja FPS-t és hőmérsékletet piciben és kb ennyi

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#1984) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok,
S22+
Nálatok is ledobja a BT eszközt (Mi True Wireless Earbuds Basic 2) ha megáll a youtube videó? Utána visszacsatlakozik, de bosszantó...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1985) csubííí válasza undercover (#1982) üzenetére


csubííí
senior tag

Nálam ha be volt kapcsolva, fogyasztott szépen.
Én kikapcsoltam, külön mappákat tudok a játékoknak csinálni saját magam is. A különböző szarságok, statisztikák, gyerekes dolgok, stb. engem nem érdekelnek.
Saját vélemény, nem kell vele egyetérteni!

[ Szerkesztve ]

(#1986) Curtain válasza Armi5 (#1983) üzenetére


Curtain
senior tag

Van hozzá a game booster plus is amivel 100%-os grafikai minőségre lehet állítani a játékokat. (Amúgy csak 75%) Nem is értem hogy ezt alapból miért veszik vissza.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1987) undercover


undercover
senior tag

Köszönöm a tippeket majd kipróbálom. Most levettem a game boosterben akkumlátorkímélőre a játékok optimalizálását. Igy a játékokban nem veszek észre annyira semmit de jó lenne ha nyernék vele akksi időt majd kipróbálom kikapcsolva is.

Amugy telekomos alap S22-ő készülék.

Nálam a legfrisebb verzió: S901BXXS2AVDB/ S901BOXM2AVDB / S901BXXS2AVDB ez a legfrisebb vagy hány update hiányzik nekem?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1988) Curtain válasza undercover (#1987) üzenetére


Curtain
senior tag

Telekomosra a májusi update a legfrissebb. A júniusi még nem jött meg. (legalábbis nekem)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1989) Pompi válasza undercover (#1987) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha jól látom, akkor ez a S901BXXS2AVDB május 1-i biztonsági szinttel van?
Június elején jött a júni 1-es biztonsági frissítést is tartalmazó és számos egyéb dolgot reszelő 1,5 GB méretű csomag és jött tegnap ez a 220 mb körüli kisebb, ami szintén javítás(oka)t tartalmaz.
Nekem Yetteltől van a készülék, de instant megjön minden szerencsére (kopp-kopp-kopp).
S901BXXU2AVF1 van rajta.

Feel Good Inc.

(#1990) polonic válasza Pompi (#1989) üzenetére


polonic
félisten

A Telekomnak csak sikerült mégis belebuzerálnia a firmware-be, nem végig full EUX, hanem a végén TMH. És ez úgy látszik érinti a frissítéseket is.

(#1991) undercover


undercover
senior tag

Ahhh de miért jó ez nekik, hogy várhatunk 1 hónapot egy frissítésre. :(((

Tenni nem lehet sokat ellene mi?

Meg azon gondolkodtam, hogy a kijelzőnél azzal spórolunk többet ha fix 60hz módba rakom vagy ha marad a dinamikus?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1992) thomas92 válasza polonic (#1990) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, a Telekomnál legtöbb esetben TMH van a végén, azokra mindig később jön. A Yetteles mobilokon még csak EUX-szal találkoztam, ott nem késleltetik a frissítéseket.

A Telekomot én magam sem értem, ráadásul ki lehet náluk fogni teljesen EUX verziós készüléket is ...

(#1993) sfefe válasza undercover (#1991) üzenetére


sfefe
őstag

Ha még csak 1 hónap ...de legtöbb esetben nem...
Ezért nem is veszek a tkomnál már telót soha...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1994) JoinR


JoinR
senior tag

Nem tudom új Android vagy Samsung specifikus dolog, de nincs időzített ki és bekapcsolás a telefonon. Valaki tud erre megoldást?

(#1995) Curtain válasza sfefe (#1993) üzenetére


Curtain
senior tag

A májusi update egyből megjött, a júniusi az ami késik. Eddig kb 1 hetet. Kizárt dolognak tartom hogy 1 hónapot vagy többet kell várni.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1996) Armi5 válasza Curtain (#1986) üzenetére


Armi5
tag

mert annyira erős a chip hogy túl forró lesz és visszavesz .... nincs hatékony hűtés

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#1997) thomas92 válasza JoinR (#1994) üzenetére


thomas92
aktív tag

Az eszközkarbantartóban keresd.

(#1998) thomas92 válasza sfefe (#1993) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem sem kellett soha TMH-sal se várni 1 hónapot sem, általában minden hónap 20-a körül kaptam meg a TMH-s Samsungra.

(#1999) andriska0725


andriska0725
tag

Sziasztok. Igazából kicsit tanácstalan, csalódott vagyok. Egy xiaomi mi11i-t cseréltem le sima s22-re, de sajnis több szempontból is visszalépésnek tűnik a +100ezer forintos ár ellenére. Iszonyatosan melegszik a telefon, sima böngészés közben is, játék mellett pedig szinte forró, és úgy akadozik amit a xiaomin soha nem tapasztaltam. Olykor a menüben lépkedve is másodpercekre megtud akadni. A xiaomi üzemideje nagyjából 1 nap volt, a samu ezt nem éri el, cserébe, 3 szor annyi ideig tart amig feltölt az akksi :/ nem panaszkodni akarok, csak csalódtam. Esetleg másnál is vannak ilyen tapasztalatok. Tippek a melegedés, a laggolás és a gyors merülés ellen? Ezek amik a leginkább zavarnak.
Köszi ha válaszoltok.

(#2000) JoinR válasza thomas92 (#1997) üzenetére


JoinR
senior tag

Köszi ezt megtaláltam, de ezzel nem tudom éjszakára kikapcsolni és reggel bekapcsolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.