Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) GreatL válasza Pica (#1146) üzenetére


GreatL
őstag

Bocsánat, S22+, de nyilván rég meg kellett volna kapnod a telefonodat.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1152) Pica válasza GreatL (#1151) üzenetére


Pica
csendes tag

Semmi gond.
Igen, ezzel én is így vagyok.
Csak itt többeknél olvastam, hogy ami van nekik raktáron, azt a rendelésen belül is kiküldték, függetlenül attól, hogy a másik éppen nincs.
Érthetőbben: Szóval azt nem értem, hogy a Buds-ot, illetve a Watch 4 Classicot ami ezen a rendelésen belül van még, miért nem küldik külön? A legutóbbi emailemben ezt is megkérdeztem, de nem reagáltak.

(#1153) .tnm válasza Pica (#1152) üzenetére


.tnm
addikt

szerintem az mind nem samsung.hu-s rendelés volt. rendelésnél írják is, hogy együtt fogják küldeni. (nekem is egyben küldték, pont ugyanezt a csomagot.)
gondolom 256-os s22-re vársz Te is. én az sestore raktárkészletét figyeltem, amikor oda érkezett, olyankor küldtek ki egy adagot a samsung.hu-s rendelések közül is. az alapján ma jön egy újabb szállítmány fehérből és feketéből is. szerintem legkésőbb jövő hétfőig megkapod.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1154) Pica válasza .tnm (#1153) üzenetére


Pica
csendes tag

A próféta szóljon belőled!
Kicsit már tele van az a bizonyos testrészem.

(#1155) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Üdv mindenkinek :) 2 hete csatlakoztam az S22 klubhoz :) A Telekomnál volt egy nagyon jó készülékcsomag akció, S22+Watch4Classic :) Egy iPhone 11+Watch 6 LTE duót váltottam le :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1156) S@c@ válasza st3v3np3t3r (#1155) üzenetére


S@c@
őstag

Jöhetnek a tapasztalatok! :R

(#1157) st3v3np3t3r válasza S@c@ (#1156) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Hát, van jó id, rossz is :U
S22 pozitívum: keskenyebb mint az i11,így könnyebben tudok rajta gépelni egy kézzel, nagyobb a tárhely,gyorsabb usb port :DD, sokkal jobb kamerák
A negatívum: üzemidőben kb. fele annyit tud mint a i11.

Watch 4 Classic pozitívum: több mindent tud mint a Watch6, a testösszetétel érzékelés nagyon jó fícsör :U, a vérnyomásmérő számomra kicsit kérdédes, hogy mennyire ad pontos értéket. Üzemidőben ugyan úgy hozza a 2 napot mint a Watch 6.
Negatívum: Az EKG mérés eleje nagyon zavaros,össze-visdza ugrál, a W6-é kezdettől fogva nagyon pontos.

Sebességre nincs panaszom,mobil térerő és wifi elég jó.

Röviden,tömören ennyi.

Korábban sajnos volt bajom a Samsunggal, de úgy gondoltam, hátha változott valami azóta. A kamera hibás Note4 helyett kaptam egy másik hibás Note4et,amit 2szer kellett visszaküldetnem javításra,mind2 alkalmommal azt írták a hibás készülékre, hogy normálisan működik, a magyar régiós Gear2 okosórám helyett jótállásban kaptam egy arab régiósat, ami persze szoftveresen jócskán elavult volt így azzal dupla kört kellett futnom.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1158) petesejt válasza st3v3np3t3r (#1157) üzenetére


petesejt
aktív tag

A vérnyomásmérőt lehet kalibrálni, és szerintem ajánlott is, bár ahogy a videóból láttam, még ekkor is marad plusz/mínusz 10-es értéknyi eltérés. Arra mindenesetre jó, hogy lásd, ha nagyon elszáll vagy leesik.

(Előre informálódom én is, amiről csak tudok, valószínű nyáron beizzítok egy S22 + Watch 4 Classic 46mm + Tab S8 triót.)

A Note4 híresen sorozathibás egy széria volt, bár én nem panaszkodom, nekem csak egyszer kellett javíttatnom -- akkor viszont a Vodafone összetörve akarta visszaadni, mondván, hogy így adtam le, mire dühömben írtam a Facebook-on az akkori francia vezérigazgatónak, akinek a titkárságától egy órán belül jött a hívás, hogy intézik, majd egy fél óra múlva hívott is az ügyfélszolgálat, hogy díjmentesen kapok egy új Note 4-est. :) És ez nem vicc.

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1159) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Szeles időben lőtt kép, azt hittem csak egy nagy rózsaszín paca lessz az egész! Ahhoz képest nem lett rossz!! :DDD
[link]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1160) petesejt válasza Pro!Petya (#1159) üzenetére


petesejt
aktív tag

Napfényes időben egy kis szél semmit sem jelent -- 1/600-ad lett a zársebességed. Ennyi elég még kosárlabdasportra is, sőt, kis ügyességgel és némi svenkeléssel még egy Forma-1-es autó lekövetésére is.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1161) GreatL


GreatL
őstag

Lehet hozzá olyan tokot venni ami síkra kitölti a hátlapját ennek a bénaságnak? Most ha 2 mm-rel vastagabbra gyártották volna az egészet, a bunkó formáján nem változtatott volna, de tehettek volna bele még nagyobb akksit meg egy nyamvadt infrát is.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1162) Pompi válasza GreatL (#1161) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A gyári szilikon tok ha nem is teljesen síkra, de elég jól szintbe hozza. Más kérdés, hogy olyan anyagból van, hogy iszonyat ragad hozzá a por / kosz a zsebből - legalábbis a zöld ilyen volt amit próbáltam.

Feel Good Inc.

(#1163) GreatL válasza Pompi (#1162) üzenetére


GreatL
őstag

Köszi, én is azt néztem hogy ennyire tuti nem vastag a gyári. Rendeltem egy ebayes shockproofot aminek vastagítottak a sarkai, hátha az már kiadja, de típusazonos fotó nem volt ott. Majd meglátom ha ideér.

Ui: A keretes gyári egy video alapján jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1164) akos_ur


akos_ur
aktív tag

Sziasztok, szerintem a pár napja kijött legutolsó frissítés óta érezhetően "fluidabb" a telefon, a néha előforduló apró pici lagok is mintha eltűntek volna, csiszolgatják ezt rendesen. (Sima S22)

(#1165) GreatL válasza akos_ur (#1164) üzenetére


GreatL
őstag

Nincsen már vele semmi gond... megy mint az őrült, nem kell várni semmire. Mondjuk az animációkat is lekapcsoltam, hadd pattogjon.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1166) petesejt


petesejt
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy a samsung.hu oldalon miért nem, illetve hogyan lehet céges számlát kérni? Ez így ebben a formában baromira nem törvényes.... :F :F

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1167) GreatL


GreatL
őstag

Vezeték nélküli töltés... Xiaomi 20W Qi Fast Charger Pad-al 2 óra 30 perc hogy kb. 60%-ot töltsön... Samsung töltőkön kívül reménytelen mindegyik, vagy azzal is ilyen sok idő?

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1168) petesejt válasza GreatL (#1167) üzenetére


petesejt
aktív tag

Szerintem ennél gyorsabbnak kellene lennie. Ugyan nem charger pad-em van, csak vezetéknélküli gyorstöltésre képes Xiaomi powerbankom, de emlékeim szerint az S9+ nagyon gyorsan töltődik róla wireless, majdnem mintha konnektoron lenne.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1169) Isaac76


Isaac76
tag

Nekem is 20w xiaomi wireless töltőm van, na most az S10 kb ugyanannyi idő alatt töltött fel vele (percenként 1%) ,mint vezetékkel. Az S22 viszont vezetékkel szinte ugyanaz,de a wireless-en kb van egy 3x szorzó :Y

(#1170) Curtain


Curtain
senior tag

Na hivatalosan is beléptem hozzátok egy telekomos 22+-al! :) Egyelőre a belakásnál tartok de nagyon bejön eddig! Ez az első samsungom, szal előre is bocsi ha lesz pár butább kérdésem. Az előbb jött egy szoftver frissítés, ez a legújabb?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1171) M5Norbi válasza Curtain (#1170) üzenetére


M5Norbi
őstag

Használd örömmel :)
Igen ez a legújabb. Nagyjából elmondható hogy pont megúsztad a kezdeti pár bugot.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1172) Curtain


Curtain
senior tag

Köszönöm! Első buta kérdés: Akartam pc-ről fájlokat másolni a mobilra, de mikor csatlakoztatom a géphez csak tölt a telefon. Oneplus-on ilyenkor megjelent egy értesítés és ott ki lehetett választani hogy fájlokat akarok e másolni vagy csak tölteni... Itt ilyet nem láttam. Hogy működik ez?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1173) David3 válasza Curtain (#1172) üzenetére


David3
őstag

Várd meg, míg a géped felrakja a drivereket. Utána meg fog jelenni a Windows intézőben a telefon tárhelye.

(#1174) RangerFox


RangerFox
veterán

Valahogy ki lehet kapcsolni a naptár/számológép appban lévő alkalmazáshangokat?

(#1175) Curtain válasza David3 (#1173) üzenetére


Curtain
senior tag

Hiába várok, csak a töltés megy. :((

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1176) jeni válasza Curtain (#1175) üzenetére


jeni
félisten

a mobilon a beállítások közt is tudsz állíttatni miként kezelje az adatkapcsolatot a géped a mobillal egymást közt?
természetesen amúgy fel kell ugornia egy kicsi ablaknak a mobilon.
próbáld felcserélni az USB csatlakozást és ki be dugni a csatlakozásnál.
Bluetooth esetén történik valami kapcsolat?

[ Szerkesztve ]

(#1177) Curtain válasza jeni (#1176) üzenetére


Curtain
senior tag

Bluetooth-on nem tudok pc-re csatlakozni mert nincs rajta. Próbáltam az összes usb portot a gépen de semmi. Mikor rádugom a telefont akkor csak tölt. Semmi felugró ablak nincs a pc-n és a mobilon sem.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1178) David3 válasza RangerFox (#1174) üzenetére


David3
őstag

Naptár - Kis fogaskerék jobb fent (beállítások) - Jelzés típusa. Itt állítsd át, nekem pl. rövid hangjelzésen van.

Menyasszony: Milyen kábellal próbáltad? Amit kaptál hozzá?

(#1179) polonic válasza Curtain (#1170) üzenetére


polonic
félisten

A Google play rendszerfrissítésből van újabb.

(#1180) M5Norbi válasza Curtain (#1177) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egyébként van Wifi hálózaton működő fájlxserélő is. Pl az Airdroid.

De mennie kellene USB-n is valahogy.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1181) Curtain válasza M5Norbi (#1180) üzenetére


Curtain
senior tag

Nem tudom miért nem találja meg a gépem a telefont. :(( Két kábellel is próbáltam. Egyelőre megvettem a wifi file transfer appot és most azzal másolok.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1182) balazs8r


balazs8r
csendes tag

Őrölnek a kerekek a TMX-nél is. Nagycsütörtökön hív a postás, hogy jön a csomagom, mondom neki, hogy ok, de amit rendeltem megkaptam már mind nem tudom, hogy akk mit hozol, de majd otthon átveszi valaki. Eléggé megkésett mert kb. egy óra múlva értem haza pont Ő is akkor jött. Nagy meglepetésemre a TMX jött, laza 1 hónap és 1 héttel az ajánlat elfogadása után (több mint 2 hónap az s22+ rendelés óta). Ma megjött a mail, az s7-t teljes kalkulált maximum árán bevették. Ja ebayen vettem, többet kaptam érte mint amennyiért vettem 18k vs 21,4k Ft... :))

(#1183) RangerFox válasza David3 (#1178) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez nem oldja meg. Arra a hangra gondolok, amikor új esemény felvételénél az időpontot állítod, és "forgatod a számokat". Számológépben is gomblenyomáskor hangot ad ki. Tuti valami alkalmazásfrissítéstől van, pár hete még nem csinált ilyet.

(#1184) David3 válasza RangerFox (#1183) üzenetére


David3
őstag

Akkor szerintem azt a rendszerhangoknál nézd meg. Ott nekem minden le van véve, és nem ad ki semmi hangot.

(#1185) RangerFox válasza David3 (#1184) üzenetére


RangerFox
veterán

Bakker, nem is néztem ezt, köszi szépen! :R

(#1186) Curtain


Curtain
senior tag

Az mitől van hogy ha beállítok egy saját mp3-mat csengőhangnak akkor ha hívnak nem az elejétől indul a szám? Megvan bocsi.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1187) samu74 válasza Curtain (#1172) üzenetére


samu74
addikt

Saját kábelével próbáltad a pc-n? Adatot akármilyen kábelen nem tudsz küldeni/fogadni.

-----------

(#1188) Curtain válasza samu74 (#1187) üzenetére


Curtain
senior tag

Saját kábellel nem tudom mert mindkét fele ugye usb c. Azzal a kábellel próbáltam amivel a oneplus 8T simán másolta a fájlokat. (és az az előtti huawei p30 is). Végülis megoldottam egyelőre wifi transfer megoldással.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1189) .tnm válasza Pica (#1154) üzenetére


.tnm
addikt

kaptál e-mailt, hogy feladták?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#1190) Oldman2 válasza Curtain (#1175) üzenetére


Oldman2
veterán

Az értesítések között megjelenő sorban tudod beállítani a kábel feldugása után, hogy mi történjen.
Alapból a "Csak töltés" lesz ott megjelölve.

(#1191) boogie84 válasza Curtain (#1181) üzenetére


boogie84
veterán

Még nem csatlakoztam a klubhoz hivatalosan, de nálam anno S10-nél volt olyan h csak akkor látta háttértárként ha feloldottam a telefont.
Egy próbát megérhet...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1192) Curtain válasza Oldman2 (#1190) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen így kellene működnie de nincs semmi olyan értesítés csak hogy vezetékes töltés. Ha rábökök akkor berak az akksi beállításokhoz.
Boogie84: Próbáltam már mindenhogy. De azért köszi a tanácsot!

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1193) lacka_GTI


lacka_GTI
csendes tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem. Mióta S22-re váltottam a zene appok (Soundcloud, Spotify, Poweramp) egyszerre is működnek - ha elinditom őket nem állítja le a telefon az előtte elindított zenelejatszót. Hol kellene beállítani? Köszi

(#1194) boogie84 válasza Curtain (#1192) üzenetére


boogie84
veterán

Video

Na ezt az egyet még próbáld ki. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1195) Curtain válasza boogie84 (#1194) üzenetére


Curtain
senior tag

Már tegnap próbáltam. A hozzászólásokon is látszik hogy többeknek nem működik így sem. Mindegy, egyelőre elengedem ezt. Veszek majd egy ilyen kábelt és hátha megoldódik a gond. Addig meg marad a wifi transfer-es fájlmásolás. Mindenesetre mindenkinek köszönöm aki próbált segíteni! :R

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1196) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Kuponok a rendeléshez :

samsungpeople10
NYEROVELEMENY10
MOLLIMO10

Utóbbit még nem láttam itt a topikban, legyen egy kupacban.

(#1197) Curtain


Curtain
senior tag

Még annyi kérdésem lenne hogy ez a game optimization service kapcsolója igaz? Ha igen akkor így most be van kapcsolva? link

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1198) csubííí válasza Curtain (#1197) üzenetére


csubííí
senior tag

Az elsőre nem tudom a választ (lehet az),a második, így most ki van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#1199) Curtain válasza csubííí (#1198) üzenetére


Curtain
senior tag

Azért furcsa mert ugye a game optimization service lényege hogy visszaveszi az órajeleket a fogyasztás és melegedés érdekében. Itt meg azt írja hogy a bekapcsolt állapotban melegedhet jobban a mobil. Szóval ha jól értelmezem akkor ha ez a kapcsoló kikapcsolt állapotban van akkor működik a Gos. Jó lenne ha valaki meg tudná erősíteni hogy jól gondolom e.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1200) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok,
Megerkezett az S22, es a telefon elso bekapcsolasanal volt néhány (szamomra) ismeretlen beállítás: permissions for Samsung apps and services
Video, csak hogy tudjátok mirol beszelek: [link] 0:52-nel lathatjatok.
Szeretném megkerdezni, hogy ezeket utolag hol lehet atallitani, illetve van-e valami hatasuk pl a fogyasztasra?
Köszönöm szépen a segítséget.
Udv,
Péter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.