Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) #16820480 válasza dnelb (#898) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azt azért tudod, hogy nem csak úgy lehet használni egy telefont, hogy közben be van kapcsolva a képernyő? Mondjuk zene streamelés tud azért fogyasztani, főleg lossless. Ahogy írta is a kolléga.

(#902) tubeappma válasza M5Norbi (#886) üzenetére


tubeappma
lelkes újonc

Én is úgy gondoltam hogy várok vele pont amiatt amit említesz. Na meg az ára is majd pottyan. Nálunk sk-án rengeteg tulaj szeretne megválni a samu s22 készüléktől. Csupa s22 es hirdetés. Gondolom ők sem elégedettek.
Azért szoftver ide vagy oda, egy vadi új csúcskészüléknek azért hangoltan kéne forgalomba kerülnie. Más márkáknál azért ennyi baki nincsen a megjelenésük idején.

htc desire s, xperia mini, lg g2, lg 4x, xiaomi redmi 5a, xiaomi mi 9 lite, iphone xs, xiaomi mi 10 lite, iphone 13 mini, ipad 2017

(#903) dnelb válasza #31733248 (#900) üzenetére


dnelb
veterán

de akkor nem kell azt írni hogy jól bírja az akksija, mert ez nem okostelefon használat, ez semmi, nulla. és igyis csak alig 2 nap... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#904) David3 válasza dnelb (#903) üzenetére


David3
őstag

Az én 3 éves LG V40-em is jól bírja akksival, 4 napja áll az asztalon és 80%-on van még. Csoda! :DDD

(#905) David3


David3
őstag

Lőttem egy képet a telefotó kamerával, hogy kipróbáljam mit tud. Elég durva, kicsit meglepődtem. Tőlünk ~150m-re lévő kis táblát fotóztam le, közel sem optimális fényviszonyok mellett:

(#906) M5Norbi válasza tubeappma (#902) üzenetére


M5Norbi
őstag

Én azt gondolom hogyja valakinek ennyi aggálya van egy termék megvásárlásával kapcsolatban (mindegy hogy telefon vagy fűnyíró) az jobban jár ha keres egy másikat.

Persze ettől még jogos amit írsz csak így elkerülhető a csalódás.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#907) tubeappma válasza M5Norbi (#906) üzenetére


tubeappma
lelkes újonc

Nem szívesen írom (okos ember más kárán tanul) ,de teljesen igazat adok. Ezért inkább másra költöttem ha márt egy fűnyírót is említettél. Igaz nem egy fűnyíró, de ez sem kutya 😎

[ Szerkesztve ]

htc desire s, xperia mini, lg g2, lg 4x, xiaomi redmi 5a, xiaomi mi 9 lite, iphone xs, xiaomi mi 10 lite, iphone 13 mini, ipad 2017

(#908) M5Norbi válasza tubeappma (#907) üzenetére


M5Norbi
őstag

Azta Q :Y
Ez igen, gratulálok :R Na ez többet ér bármilyen telefonnál.
Jól tetted. Én bármit is szeretnék venni mindig alaposan utánaolvasok sőt szégyellni sem szoktam ha tőlem jobbaktól kérdezek ( tudom ez itthon népbetegség: "nehogymá nekem valaki megmondja má a tutit") Valószínűleg ennek is köszönhető hogy nagy ráfázásom nem volt még se telefonnal se más kütyüvel se szerszámmal de még használtautóval sem.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#909) SpaceKombajn válasza tubeappma (#907) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Ez már az S23? ;]

spacetime

(#910) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Üdv Urak.

Milyen akkuidöket sikerült eddig összehozni?
Gondolok itt a 3rd appokkal való használatra. Fb, messenger , viber. Banki app. Játék nincs, bt, gps , wifi mindig megy. Sok hívás. kb 2-4 óra közt. +dual sim. :R

(#911) #31733248 válasza dnelb (#903) üzenetére


#31733248
törölt tag

Napi három órát telefonálok és nagy felbontású zenét streamelek, megy egy rakás alkalmazásom a cégeink ügyviteli szoftverén keresztül a Facebook fiókomig. Nem csak úgy lehet okostelefont használni, hogy valaki a képernyőjét bámulja órák hosszat naponta.

(#912) dnelb válasza #31733248 (#911) üzenetére


dnelb
veterán

én értem hogy te erre nagyon büszke vagy hogy nem bámulod sokat, csak épp az emberek nagyrésze nem igy használja ahogy te, hanem kb pc-t kiváltva :D és így nézve hogy kb butatelóként használod az a másfél óra kijelzőidő nagyon nagyon gyenge :D

(#913) M5Norbi válasza dnelb (#912) üzenetére


M5Norbi
őstag

De erre van megoldás. Másik telefont kell választani. Ezen kár itt trollkodnotok.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#914) David3


David3
őstag

Na, a Samsung az USA-ban elindítja a "szereld magad" programot, egyelőre ha jól olvastam az S20 és S21, ill. TabS7+-hoz.

(#915) dnelb válasza M5Norbi (#913) üzenetére


dnelb
veterán

a valóság leírása trollkodás, értem ;]

(#916) M5Norbi válasza dnelb (#915) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nem te kötözködsz, mást kritizálsz mert máshogy használja a telefont mint ami szerinted normális.
A tényben lehet hogy igazad van de az felesleges más orra alá dörgölnöd hogy ö csak butatelefonként használja. Ami persze nem igaz csak arányaiban nála több a telefonálás stb mint a SOT idő.

Cak annyit kellene elfogadni hogy van akinek így is elég az üzemidő ami (és ebben egyetertek) lehetne jobb egy nagyobb akkuval.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#917) #31733248 válasza dnelb (#912) üzenetére


#31733248
törölt tag

Én nem egy nyálát csorgató hülyegyerek vagyok, hogy egy szaros mobilra legyek büszke. :N
Megsúgom csendben: a telefonnál sokkal fontosabb, hogy mi látszik rólad az Opten cégtárban. ;)

(#918) autotaxmo válasza #31733248 (#917) üzenetére


autotaxmo
őstag

Az uzemidore buszkenek lenni ugyanaz mint a telefonra csak halkan szolok :C

(#919) M5Norbi válasza autotaxmo (#918) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ennél nagyobb hülyeséget nehéz kitalálni.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#920) dnelb válasza #31733248 (#917) üzenetére


dnelb
veterán

látom betalált ;] egyem a kis szived :DDD

[ Szerkesztve ]

(#921) autotaxmo válasza M5Norbi (#919) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat szivesen adok egy ertelmezo keziszotart, aztan lehet erteni fogod az osszefuggest :R

(#922) S@c@


S@c@
őstag

Azért én remélem az S22-t szépen tovább javítják szoftveresen, mert egy jó méretű telefon végre android fronton is és ez a jövőben tendencia lesz ismét. (Megjelenés óta 3 frissítés jött ki, ezt a tendenciát várom a jövőben is)

Nekem a péklapátok sajnos nem jönnek be. :B

(#923) M5Norbi válasza autotaxmo (#921) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ezekszerint ha jó az üzemidő akkor az egy jó telefon semmi más nem számít. Akkor ez kell neked:
[link]
:DDD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#924) autotaxmo válasza M5Norbi (#923) üzenetére


autotaxmo
őstag

ha Econ arrol posztolgat hogy milyen jo az uzemideje, igy lehet hogy megis csak buszke a ?!?! ... Varjal idezem amit irt;
"Én nem egy nyálát csorgató hülyegyerek vagyok, hogy egy szaros mobilra legyek büszke" :DD :DDD

nekem a ketto valahogyan uti egymast, ezert irtam hogy aki itt buszke az uzemidejere, az a telefonjara is 😉

(#925) David3


David3
őstag

Akkor én most egy ideig jegelem a fórumot, amíg lezavarjátok ezt a cicaharcot. Mindkét félnek megvan a maga módján az igaza, de igazán befejezhetnétek.

(#926) thomas92 válasza David3 (#925) üzenetére


thomas92
aktív tag

Csatlakozom, valóban unalmas ezt olvasgatni... Menjenek privátba...

(#927) M5Norbi válasza thomas92 (#926) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igazatok van. Részemről vége :R

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#928) thomas92 válasza M5Norbi (#927) üzenetére


thomas92
aktív tag

:R

(#929) Pica


Pica
csendes tag

Új téma :D : Van még itt olyan szarszung (jogosan vagyok mérges szerintem) webáruházas, akinek nem jött még meg a telója? Március 8-as rendelés, sima S22 256GB. Ügyfélszolgálat türelmet kér, hogy egyem a csöpp kis szívüket.

(#930) csolaca68 válasza Pica (#929) üzenetére


csolaca68
tag

Szia! Ne türelmetlenkedj, én február 17-én rendeltem és ma kaptam meg. :DD Majd később lesz időm leírni a részleteket.

(#931) .tnm válasza csolaca68 (#930) üzenetére


.tnm
addikt

Én is aznap rendeltem, S22 fekete 256GB. Még nem is kerestek. Azt tippelem, most megint egy adag szállítmányra kell várni.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#932) Isaac76


Isaac76
tag

Felteszem a kérdést, másnak is van ,hogy újraindul a telefon minden előzmény nélkül :Y
25.-én vettem át azóta kb 5x fordult elő, az elmúlt 2 napban 2x :F
Semmi extra sem volt, egyszer csak mikor felveszem az asztalról ki van írva a telefonra,hogy újraindult stb :((

(#933) thomas92 válasza Isaac76 (#932) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nálam nincs újraindulással gond.
Viszont a híváskapcsolással, kiscsörgéssel igen. :(

(#934) .tnm válasza thomas92 (#933) üzenetére


.tnm
addikt

mostanában más telefonnal is előfordul, hogy hiányzik a kicsöngéshang

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#935) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

Ismet van fekete S22 128/256 a Samsung oldalan, ha erre vart valaki. Meg megy ra a samsungpeople10 es a NYEROVELEMENY10 kupon. Be is szalltam a buliba ismet, de most a 256Gb-os modellre esett a valasztas. Jol sejtem, hogy a 2-5 nap szallitas, amit irtak, az nagyon optimista?

(#936) új kérdező


új kérdező
csendes tag

Sziasztok! Tegnap megjött végre az S22+. Közel 6 hétre a megrendeléstől. A négy hetes levélhez képest napra pontosan 4 héttel. :) Van rajta gyári fólia. Aminek a sarkát le faragtam, mert amikor beraktam a tokba akkor az felperdítette. Smart clear View tok került rá. A tok nagyon könnyű, kicsit olcsó fogása van az S7 gyári tokjához képest és hajlamos kinyílni úgy, hogy még nem éri el a függőlegest. Ezt úgy értsétek, hogy az S7 mintha vonzaná az újhoz képest a tokot, az sokkal "később" nyílik ki, ahogy az ember függőlegesbe állítja, mint ahogy a könyvet tartod olvasáskor. Azaz, ha nem olyan helyen tartod ahol a tetejét rányomja valami a telefonra akkor kinyílik és merül a telefon.
Egy kis üzemidő kedvcsináló: Sim nélkül, kikapcsolt mindenféle kapcsolattal, kilőtt programokkal stb 11 óra alatt 3% merülés. :)
A hozzáadott kábelt mire lehet használni? Gondolom két telefon összekötésére, vagy tévedek?
A fülesek töltésére milyen töltőfejet lehet használni, hogyan lehet őket tölteni?
Mivel S7-ről váltok, így egyenlőre az S7 gyári töltőjével töltöm a telefont, ez is gyorstöltő (15W). Ahogy csatlakoztattam máris jelezte a telefon a gyorstöltési lehetőséget. Megadtam neki. Így töltés alatt a Phone Info 36 fokos akku melegedést írt. A tokon keresztül is éreztem, hogy meleg. A töltésre a füleshez adott kábelt használtam. Írják, hogy 4500-as az akksija. Ez valami elméleti érték, mert a telefon kevesebb, mint 4400 írt (~4350).

(#937) #16377600 válasza új kérdező (#936) üzenetére


#16377600
törölt tag

"A hozzáadott kábelt mire lehet használni?" USB Type-C van a dobozban,nem? Töltésre használhatod,csak neked nem olyan töltőfejed van.

(#938) polonic válasza új kérdező (#936) üzenetére


polonic
félisten

Szia!

A hozzáadott kábel csak usb 2.0-s. De amúgy bármire lehet használni. A 45 W-os töltés viszont nem megy vele. Később részletezem.
A fülesek töltésére bármely töltőfej jó lehet.

Az S22+ tud 45 W-os töltést is, ez a szupergyors töltés 2.0. Ehhez kell 5 A-es kábel, ez mondjuk jár az új 45 W-os töltő mellé. A 25 W-os a szupergyors töltés. A 15 W-os pedig a gyorstöltés, ahogy te is láttad.

(#939) Pro!Petya válasza polonic (#938) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Elvileg akkor a dobozban lévő 3A-s kábellel mennie kell gond nélkül a 25W-os gyorstöltésnek nem? :U

Mert ha meg működik a fenti téma, akkor meg ki akarna beruházni a 45W-os töltőre amivel nagyon max ~2-3 perccel gyorsabb , viszont legalább 3x annyiba kerül mint a 25W-os töltő :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#940) polonic válasza Pro!Petya (#939) üzenetére


polonic
félisten

Elvileg igen.
A 45 W-os töltő nem igen a teljes töltésre nézve gyorsabb. Hanem kB 70 %-ig, utána belassul.

(#941) M5Norbi válasza Pro!Petya (#939) üzenetére


M5Norbi
őstag

Üdv! Ha ezt kipróbáltad megosztanád majd velünk a tapasztalatodat?
Ugyanis ha a 25w-os szupergyorstöltéshez elég a mellékelt kábel akkor elég egy töltőfejet venni. Ami kb fele árban van mint a töltőfej+kábel csomag.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#942) Memmaao válasza M5Norbi (#941) üzenetére


Memmaao
addikt

Nyugodtan rá lehet dugni a 3A kábelt a régebbi 45W fejre is, amins9k helyen már csak kb 5e Ft, megy vele a szupergyors töltés 2.0. kipróbáltam, ki is mértem, nekem ugyanúgy tölti a készülék 3A kábellel,.mint a töltő 5A kábellel és nem.is.melegszik jobban.

My name is Bond, James... Dean.

(#943) polonic válasza polonic (#940) üzenetére


polonic
félisten

Ez szép mondat lett. Az igen nem kell a mondatba.

(#944) boogie84 válasza polonic (#940) üzenetére


boogie84
veterán

Ennek nyilván az akksi élettartamához van köze... kíváncsi lennék pl h egy 120W-tal töltött Xiaomi akk umeddig fogja bírni és egy Samu akku hogy áll majd 2 év múlva...

#939Pro!Petya
Tech2-s Laci elmondta, hogy a Samu miért így gondolkodik... ha már megvesz az ember 400~600e Ft-os készüléket miért lenne probléma egy töltő ha esetleg még nem lenne otthon 3db...? Szvsz igazuk van.
Készülékem még kanyarban sincs, de már felkészültem, hogy zökkenőmentes legyen a készülék beüzemelése teljes védelem mellett. Lehet h én vagyok csak ennyire előrelátó?
Nem értem a töltős mizériát.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#945) csubííí válasza boogie84 (#944) üzenetére


csubííí
senior tag

Azért is lehet ez a töltő mizéria, mert ennyi pénzért amiért adják a telefont lehetne/adhatnák a csomagban hozzá.
Az olcsóbb és lejjebb lévő típusokhoz adják, fura.
Ja, ott nincs környezettudatosság! Pedig erre hivatkoznak és ennek ellenére, a kábel amit adnak az sem jó a leggyorsabb töltéshez.
Így külön a töltőfejet és a kábelt is meg kell venni, ami plusz csomagolási hulladékot eredményez.

(#946) vicze válasza boogie84 (#944) üzenetére


vicze
félisten

Nem tudom itt írtam-e le, de 0 de tényleg 0 köze van a bármilyen nem "logikának" a töltő elhagyásában. Egyszerűen profit növelésről van szó, minden belemagyarázás csak bullshit és a gyártó védelme.
Az nem merült fel senkiben, hogy egy 600e-s készülékhez miért kell esszenciális kiegészítőt venni(érted anélkül nem használható), mikkor a 40e-sbe mellé van csomagolva? :U

Ezek szerint neked se volt töltőd otthon, hogy kellett vegyél egyet?

Ráadásként, az végképp különösen vicces, mikor iPhone-nál hivatkoztak erre mikor USB-C töltőkábel lett a készülék mellé csomagolva, és minden korábbi készülékkel pedig USB-A töltőt adtak. Abszolút környezet tudatosság semmi más...

[ Szerkesztve ]

(#947) boogie84 válasza vicze (#946) üzenetére


boogie84
veterán

Ezek szerint neked se volt töltőd otthon, hogy kellett vegyél egyet?
Nem kellett, de nekem csak S10-hez van és szeretném a 45W-os töltést alkalmazni.

Védeni a gyártót? Egyáltalán nem. De akinek kell ilyen az vegyen hozzá elvet diktál mindegyik gyártó...
Ilyen világot élünk sajnos.

Akkor érteném igazán a töltős dolgot, ha mondjuk extrém készlethiány lenne belőlük és nem tudnád kihaszálni jelen esetben a töltésmaximumot az új készüléknél.

#945csubííí
Az olcsóbb és lejjebb lévő típusokhoz adják, fura.
Pontosan ezt írtam, akinek ilyen drága készüléke lesz az meg is veheti hozzá...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#948) csolaca68


csolaca68
tag

[link]
Én itt vettem (csak fejet 25w, Debrecen)

(#949) csubííí válasza boogie84 (#947) üzenetére


csubííí
senior tag

Komolyan nem értelek, ennyi erővel egy drága tv-nél sem kellene adni a távirányítót, tápkábelt, vagy autónál a kerekeket, kormányt. Mondva, ha annyi pénzed van, hogy megvetted a terméket, vedd meg hozzá a többit dolgot is.

Nem azért nem adják hozzá a töltő fejet és a nem a maximális györstöltéshez lévő kábelt, mert drága a készülék.
Arra hivatkoznak, hogy így kevésbé szennyezik a környezetet.
De akkor egyik terméküknél sem kellene adni.

Sokan veszik hozzá a töltőt és kábelt is, például Te is.
Ez plusz szállítás, csomagolás, stb... Ami jobban szennyezi a környezetet.

[ Szerkesztve ]

(#950) #16820480 válasza csubííí (#949) üzenetére


#16820480
törölt tag

Autóknál pont hogy külön kell megvegyél hozzá dolgokat, mint mondjuk a téligumi szett, vagy elektromos autóknál az otthoni fali töltő.

A használathoz amúgy nem kell töltőfej, ott a kábel, bedugod valahova és tölti. Mindkét céges laptopomon van TypeC, az asztali gépen is, PS5-ön is. Ha meg nem lenne, akkor 300 ft talán egy TypeA átalakíó, és onnantól mindenhova is bedughatod, az ikeás USB-s hosszabbítótól a kávéfőzőig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.