Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) PiszokAlfréd válasza csubííí (#450) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

1-2 százalékokat, olyan appoktól, amikre 1 percre ránéztem mielőtt letettem.
Lehet láma vagyok, de a 20%-nak nincs nyoma :F

(#452) autotaxmo válasza PiszokAlfréd (#449) üzenetére


autotaxmo
őstag

Esetleg be tudsz kuldeni egy kepernyofotot a hasznalatrol, hogy mi sziv le ennyit neked ejszaka

(#453) Pro!Petya válasza PiszokAlfréd (#447) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nem, az kicsit sem normális ha egy éjszaka alatt 20%-ot merül.
Ilyen ~1-3% szokott lenni a norma. Valszeg valami app beragadhatott.
Ha mégegyszer előfordul akkor wipe cache, ha az se segít akkor factory reset.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#454) PiszokAlfréd válasza autotaxmo (#452) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Azóta használtam, de éjszakára csak 0,2-0,5%-okat ír, nem tudom hol a többi.

(#455) Pro!Petya válasza PiszokAlfréd (#454) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ha tudod rakd fel a gsam battery monitor pro-t az elég részletesen mutatja a fogyasztási adatokat.
A gyári app nem olyan pontos, vagy csak furcsán számol.
(volt hogy 30-40 perc filmezés után is csak 15 perc SOT-ot számolt)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#456) PiszokAlfréd válasza Pro!Petya (#455) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Ok, kösz a tippet!

(#457) boogie84 válasza Pro!Petya (#423) üzenetére


boogie84
veterán

Szép, igényes lett! :K

Előlapra én is az itt javasolt Samsung fóliát tervezem + egy UAG Pathfinder tokot.
Hátlapon van gyárilag vmi fólia? Azt írtátok h a kijelzőn már nincs.
:R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#458) csubííí válasza PiszokAlfréd (#451) üzenetére


csubííí
senior tag

Az ott látható appokra ha "rányomsz" , akkor látod pontosan mikor mennyit fogyasztottak.

(#459) Pro!Petya válasza boogie84 (#457) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Köszi! ;)

Körbe van foliázva a telefon mikor kiveszed a dobozból szval van a kijelzőn, oldalain körbe és a hátulján is.
Én pl a kijelzőnél levágtam a sarkát (ahol le kéne húzni) hogy ne jöjjön le ami rajta volt gyárilag és így használtam addig míg meg nem jött a Panzerglass.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#460) boogie84 válasza Pro!Petya (#459) üzenetére


boogie84
veterán

Na, ez egy hasznos infó volt, köszi! :R
Panzerglass-t honnan rendelted?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#461) Pro!Petya válasza boogie84 (#460) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Szivi!

Én az Idealo.de-n keresztül rendeltem a versandkoennig -től , akkor még 23,85 Eur volt kiszállítással. Most kicsit több
[PanzerGlass Ultra UltraForce1 Samsung Galaxy S22+]

Nem olcsó de cserébe patikán működik az ujjlenyomatolvasó nem úgy mint az olcsóbbakkal. ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#462) PiszokAlfréd válasza csubííí (#458) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

:R
Na majd ma ha merül, csinálok egy 100%-os töltést és úgy teszem le éjszakára. Reggel pedig átnézem részletesen. Remélem egyszeri eset volt!

(#463) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Elvileg nemsokára javítják a problémát ami miatt a wifi modul nem kapcsol mélyalvásba.
Remélhetőleg a következő frissítéssel érkezik.
Ez is okozhat jelentős merülést éjszaka többek között...

[link]

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#464) autotaxmo válasza PiszokAlfréd (#462) üzenetére


autotaxmo
őstag

Majd írd meg hogy miként alakult az üzemidő éjszaka, esetleg küldhetnél képernyőfotót a napi fogyasztással is hogy ott neked milyen. Meg hogy milyen funkciók vannak bekapcsolva

[ Szerkesztve ]

(#465) PiszokAlfréd válasza autotaxmo (#464) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Hova tudok képet feltölteni?

Akkor amíg nem javítják, hiába is kapcsolom ki a wifit?

(#466) Pro!Petya válasza PiszokAlfréd (#465) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Alvás közben ha nem kell akkor addig kikapcsolhatod a wifit. Akkor nem fogyaszt.
Bekapcsolva jelenleg nem működik a deep sleep így eszi folyamat ha csatlakoztatva van.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#467) PiszokAlfréd válasza Pro!Petya (#466) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Közben én is elolvastam, de nálam ez sem játszhatott, mert wifi is, mobilnet is off volt..

(#468) Pro!Petya válasza PiszokAlfréd (#467) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Hmm , akkor viszont beragadhatott egy app ami leszívta.... , más már nem nagyon lehet.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#469) Memmaao válasza leslien (#443) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem igen, pénteken. Már a másodikat, az S22 ultra mellé megjött a héten,.az S22 mellé igényelt meg most jelezték

My name is Bond, James... Dean.

(#470) autotaxmo válasza PiszokAlfréd (#465) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ide tudsz kepet feltolteni.

(#471) Schuler888 válasza etnies (#376) üzenetére


Schuler888
senior tag

"ajándék kávéhordozót"

Vagyis egy inast? :DDD vagy a termoszt irtad korbe? :))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#472) leslien válasza Memmaao (#469) üzenetére


leslien
nagyúr

S22 nél mikor volt az első email?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#473) TODI1111 válasza PiszokAlfréd (#467) üzenetére


TODI1111
addikt

Akkor lehet, hogy egy app pont azért szívta le az akkut, mert valamit frissíteni akart, de se wifi se mobilnet nem volt, ezért csak folyamatosan próbálkozott.

(#474) etnies válasza Schuler888 (#471) üzenetére


etnies
senior tag

Kaptam egy Samsung írást. Egyébként coffee travel mug, csak nem tudok már magyarul igy 11 év után :F

"önmagam hite vagyok magamban"

(#475) Schuler888 válasza etnies (#474) üzenetére


Schuler888
senior tag

Olyan nekem is van galaxy s4es gravirozasu xd

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#476) Memmaao válasza leslien (#472) üzenetére


Memmaao
addikt

Március 4. adtam le az igénylést, 16. Jött a 2. Email, hogy jogosult vagyok.

My name is Bond, James... Dean.

(#477) PiszokAlfréd válasza TODI1111 (#473) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Na, az durva lenne :D Ilyen van?
Egyébként ma reggelre nem játszotta el. Este felfújtam 100-ra, (most először, 2-3 napja van nálam) egy picit még nyomkodtam, olyan 97 körül volt mikor letettem, reggelre meg 92 maradt benne, az teljesen jó.

(#478) autotaxmo válasza PiszokAlfréd (#477) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat ez nagyon popec uzemido! Mobilnet, wifi, bluetooth, helymeghatarozas le volt kapcsolva ha jol sejtem es latom?! Akkor orankent kb. 1% fogyasztasa van, bar ha nagyon kekeckedni akarna az ember, akkor az Iphone mèg mindit veri idle fogyasztasban. :D de tudom, hogy ott annyira ki van reszelve minden tokeletesre es hazon belul ugykodnek hogy veluk felvenni a versenyt keptelenseg

[ Szerkesztve ]

(#479) Lego85 válasza PiszokAlfréd (#477) üzenetére


Lego85
csendes tag

Szia! Ez sima s22?

(#480) PiszokAlfréd válasza autotaxmo (#478) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Én éjszakára mindent kikapcsolok :))

Igen, sima S22.

(#481) Lego85 válasza PiszokAlfréd (#480) üzenetére


Lego85
csendes tag

Szupi 😊

(#482) autotaxmo válasza PiszokAlfréd (#480) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jaaa, akkor ugy ertheto a szuper uzemido :) de gsm halozat aktiv, nem? Azaz nem teszed repulomodba?

(#483) Pro!Petya válasza autotaxmo (#478) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Felesleges iphonehoz hasonlítgatni. Már lassan agyfaxt kapok hogy YT videók alatt is emberek el vannak ájulva hogy kisebb akksival tovább bírja mint a nagy akksis droidok....
Elmondom hogy az a hardver is megnyekkene ha androiddal kéne működnie ,nem pedig a saját kis zárt rendszerével. Ezzel amúgy nincs is probléma mert mindenki eltudja dönteni melyik kell kell magának az viszont k idegesítő mikor emberek lerakják az állukat mikor körte/android van almához hasonlítva...

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#484) PiszokAlfréd válasza autotaxmo (#482) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Persze, az aktív. Csak mindennemű netet nyomok ki és a helymeghatározást.

(#485) autotaxmo válasza Pro!Petya (#483) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hát jogos az észrevételed de ez olyan mint amikor összehasonlítasz két elektromos autót ami ugyanabban a kategóriában verseny ez mind árban mind minőségben, de az egyik elmegy 300 km-ert egy feltöltéssel a másik meg csak 150 kilométert, de koyzben tudod azt hogy meg lehetne csinálni úgy az androidot is mint az almát, hogy mind a kettő egyforman teljesitsen

(#486) balazs8r válasza pècsimunkás (#432) üzenetére


balazs8r
csendes tag

Még mindig azt mondhatom csak, hogy jó. :)
Üzemidő nagyban függ a használattól. Pl. Tegnap sokat voltam szabadban, változó ink gyenge térerő mellett budsot 2x merítettem (chromeon rádióval), akkor ezt adta 100-30%‐on:

Egy másik amikor sokat voltam otthon wifin nagyrészt:

Kamera nekem bejön, de bizti van nála jobb. Példák (sima, tele, tele30x): [kép] [kép] [kép] [esr lens protector van rajt]
Melegedést nem tapasztaltam, de nem is használok olyat ami nagyon terhelné. Pubg-t próbáltam, hamar rájöttem h már full béna vagyok hozzá, de az se melegítette(gyári grafika beállítások, magas fps). Biztos be lehet neki fűteni, de nekem még nem sikerült. Kamera ha használva van, akkor azért fogyaszt, de melegedést (tokon keresztül) ott se tapasztaltam.
Éjszakai merülés nálam: tegnap este rátöltöttem 54% nál hagytam 22:45-kor reggel 7-kor 51 %. De én nem kapcsolgatok semmit (wifi mobilnet stb mindig benyomva), egyedül ütemezett sötét mód van rajt ami kíméli picit.
Budsnál néha előfordul, h az egyik késleltetve kezd szólni eddig ez volt a legnagyobb gondom, de ez talán 2x fordult elő.
Összeségében nem bántam meg, az s7 active után ég és föld, persze ha lett vna active biztos azt választom ebből is, mert ez a tougharmor tok picit vaskos.. de olyan valszin már sose lesz S szériából :)

(#487) autotaxmo válasza balazs8r (#486) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hát ez brutál jó üzemidő nálad több mint 7 órás képernyő idővel wifin lógva. Arról nem beszélve hogy az éjszakai merülés is hihetetlen nalad

[ Szerkesztve ]

(#488) pècsimunkás válasza balazs8r (#486) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Köszi :R!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#489) mSchumi87 válasza Memmaao (#476) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Nem sietik el az biztos 😁

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#490) S@c@


S@c@
őstag

Masodik nap utan beallitva az igenyekhez. Nem rossz ez es remelem az idovel csak jobb lesz.

(#491) MHA


MHA
csendes tag

Valaki 128 GB-os zöld plust kapott már a Samsungtól? Ha igen, kb. mikori rendelés volt?

(#492) Lego85


Lego85
csendes tag

És valaki kapott már a samsungtól sima s22, 128 GB, rose gold ?

(#493) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Galaxy Buds Pro bontatlanul mennyit erhet szerintetek? Uzletben 50 ezrekert latom de van ahol 70-90 ezer kozott mozog... :Y

(#494) Memmaao válasza autotaxmo (#493) üzenetére


Memmaao
addikt

Marketplace 29e tele van vele. Szerintem reálisan annyiért lehet eladni, gyorsan meg 25e

My name is Bond, James... Dean.

(#495) S@c@


S@c@
őstag

Mai napon volt futas, mobilozas. Atlag hasznalat, mobilnet is volt. Sima s22.

[ Szerkesztve ]

(#496) David3 válasza S@c@ (#495) üzenetére


David3
őstag

Most nem csak kimondottan Neked, a többieknek is köszi a akksiról kirakott képeket, kicsit megnyugtató a sok külföldi fórumról jött rém-infók miatt. Sőt, a Plus-nak még nagyobb is az akksija, nekem már bőven elég ha 1 napot kibír majd, ha még maradna is benne 30%, már bőven elégedett leszek.

(#497) Pro!Petya válasza David3 (#496) üzenetére


Pro!Petya
addikt

A Plus simán kifog szolgálni ;)
85%-os akkuvédelemmel használom és átlag ilyen ~40-45% marad a nap végén
Ma például csak 40%-ot használtam az akkuból és az ilyen ~3,5 óra SOT-ra volt elég :D
Délután meg napsütésben volt fotozgatva ott meg csutkán is ment a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#498) autotaxmo válasza Memmaao (#494) üzenetére


autotaxmo
őstag

Koszi, hat akkor el sem adnam ennyiert, jobb megtartani. Bar sokan irtak hirdetesben ahogy lattam hogy nem jo, nem kenyelmes hordani?!? Ez vajon igaz lehet? Tudom hogy ful kialakitastol is fugg, de tenyleg vannak olyan fulesek amik egyszwruen szarok a fulben ergonomiailag.....esetleg valaki megtudja erositeni vagy cafolni hogy milyen a buds pro

(#499) Pro!Petya válasza autotaxmo (#498) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Van benne 3 méret gumiharang , igazából azt kell eltalálni melyik kell.
Ha még nem hordtál ilyet akkor persze hozzá kell szoknia a fülednek és neked is.
Kényelmetlen csak akkor lesz ha rosszul rakod be, és azt is rossz méretű gumival.
(Asszony is pár napig rosszal hordta, aztán kicseréltem neki és azóta kényelmesen viseli. Addig viszont ő is panaszkodott rá hogy kényelmetlen ,úgy érzi hogy kicsúszik stb stb ..viszont a gumiharang csere óta még van hogy itthonra is felveszi, sőt a Tidal-omnak is búcsút inthettem ... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#500) autotaxmo válasza Pro!Petya (#499) üzenetére


autotaxmo
őstag

Na akkor ez jo hir, gondolom akkor szuperul szol is a fules meg jol kiszuri a kornyezeti zajokat?! Elvileg lattam hogy van benne noise cancelling

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.