Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

A gyári fólia Media Marktban 3900 forint. OK, nem 7 euro, de ha valakinek nincs (már) Prime, vagy nem akar valamiért külföldről rendelni, akkor ez sem olyan rossz opció.

Feel Good Inc.

(#1802) jeni válasza Pompi (#1801) üzenetére


jeni
félisten

egyetlen Media Markt áruházban sem lehet átvenni.

(#1803) jeni válasza jeni (#1802) üzenetére


jeni
félisten

itt találtam,rendelhető is bolti átvétellel

(#1804) mrThomi


mrThomi
addikt

Kössz a tippeket :D

(#1805) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Ez tenyleg jo ar ennyiert. Amugy milyen meglepo hogy a samsung nem arul gyari uvegfoliat csak sima foliat. Vajon miert?!? :DDD

(#1806) boogie84 válasza jeni (#1803) üzenetére


boogie84
veterán

Igen, ez a reális ára. Én 3150-ért vettem emagról 22+-ra.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1807) Mik76


Mik76
senior tag

Az elmult par hsz utan szuksegesnek erzem hozzatenni, hogy nalam ugy mukodik tokeletesen az ujjlenyomat olvaso hogy semmi folia vagy uveg nincs rajta.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#1808) M5Norbi válasza Mik76 (#1807) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nálam ugyanez a szitu.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1809) undercover


undercover
senior tag

Két sim kártya esetében úgy, hogy az egyiket csak hívásra használom 3g/2g módba raktam így megszüntek a hálózati problémáim.

Amugy semmi gond nincs az ujjlenyomatolvasóval. Csak jól rá kell nyomni az ujjadat de amugy tökéletes.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1810) brainticket válasza undercover (#1809) üzenetére


brainticket
aktív tag

én is így akarom majd használni ha átraktam a sim kártyákat, a pixel 6 pro-val ez nagyon nem ment nálam, a hívásos sim vagy elérhetetlen volt, vagy megszakadt minden hívás.

(#1811) Damage401


Damage401
senior tag

Jött frissítés. Sima galaxy s22-re de 1496mb. Kicsit sok egy átfogó frissítéshez!

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1812) Pompi válasza Damage401 (#1811) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Olyan jó, hogy ha kicsi a frissítés az a baj, hogy ha nagy akkor meg az :DDD

Amúgy mi az, hogy kicsit sok egy átfogó frissítéshez? Neked mekkora méret lenne megfelelő egy átfogó frissítéshez?

Feel Good Inc.

(#1813) Damage401 válasza Pompi (#1812) üzenetére


Damage401
senior tag

Olyan 500-700mb között. Igazából a changelog-al van bajom nem részletezi mi történik. Fogadjam így el azt kész :D

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1814) Pompi válasza Damage401 (#1813) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem vagy semmi :DDD még meg is válaszolod konkrétan :) ugyan nem tudjuk pontosan mit frissítettek, de ne legyen nagyobb 700 megánál :)
Nem muszáj elfogadni, elronthatod a saját kedved vele, hogy csesszék meg milyen nagy frissítés jött :D
Én speciel örülök neki, hogy dolgoznak rajta és nem csak a kötelező havi biztonsági frissítést rakták bele.

Feel Good Inc.

(#1815) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Nekem mindegy hogy mekkora az a frissites, csak legyen jo! Csiszoljanak amennyit akarnak, lesz*rom de ne legyenek bugok.

(#1816) Damage401 válasza Pompi (#1814) üzenetére


Damage401
senior tag

Speciel 2gb körül mozog egy nagy frissítés. ( Android os) 500mb lett kevesebb. Isten ments hogy fájna, csak nem részletez. Hogy kamera, vagy proci, vagy bármire hatással lenne. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1817) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Mondjuk majdnem masfel gigas frissites altalaban elegge nagy reszelest szokott jelenteni a rendszeren. Bizzunk benne hogy tudjak mit kellett finomitaniuk es olvassak a nemzetkozi forumokat. En leginkabb az akku optimalizalast gyurnam a helyukben maxra. Nalam megint 1-2 napja a gboard 20-30%-ot leszivott az akksibol ugy hogy mar melyaltatasba tettem, kilottem stb. Ma reggel meguntam es toroltem az appot.

(#1818) mrThomi válasza Damage401 (#1811) üzenetére


mrThomi
addikt

Állítólag benne van az android 13 béta azért ilyen nagy ;] ;]

Amúgy én elöszőr benéztem mert azt hittem 149.7..., de aztán utánna láttam hogy egy sd film mérete

[ Szerkesztve ]

(#1819) brainticket válasza Pompi (#1812) üzenetére


brainticket
aktív tag

itt legalább gyorsan lejön és települ az update, a pixel 6-on másfél két órát szüttyögött egy kisebb update-el is.

(#1820) undercover


undercover
senior tag

Mit javít ez a nagy frissítés?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1821) David3 válasza undercover (#1820) üzenetére


David3
őstag

Kicsit előtted pont arról van szó, hogy nem tudni, mivel a changelog semmi részleteset nem ír.

(#1822) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1823) dabgergo


dabgergo
őstag

Tudom h vannak ennél nagyobb problémák is a világon, de mégis érdekelne a véleményetek:

S10+-t használok 3 éve nagy megelégedettséggel.
Céges készüléknek van lehetőségem választani kisebb ráfizetéssel S22+ és akár (komolyabb ráfizetéssel) S22 ultrát.

A fő problémám az h adná magát alapból az 22+-ra váltás de több területen is visszalépésnek látom:
- Kisebb felbontás
- Nincs jack
- Nem kerekített a széle
- Nincs memóriakártya
- Kamera szoftveresen biztos jobb de bizonyos paraméterekben az is visszalépés (minimálisan kisebb látószög a szélesnél, szelfi kamera fényereje alacsonyabb).

Mit gondoltok, nem fogom visszalépésnek megélni az S22+-t s10+ után?
Kacérkodom a S22 ultra gondolatával is, az biztos nem visszalépés de meg is van az ára..

(#1824) Pompi válasza dabgergo (#1823) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mindenkinek mások a szempontjai. Az én olvasatomban:

- kisebb felbontás - volt S8-am, tudom miről beszélek, de semmiben nem vélem felfedezni a kisebb felbontást hátrányosan

- nincs jack - ha használsz jackes fej/fülhallgatót, akkor szívás lehet, illetve plusz macera az átalakító - én nem használok

- nem kerekített a széle - hála az égnek! Én az S8 után azt mondtam, hogy akkor lesz újra Samsungom ha erről az edge kijelzőről leszakadnak - most jött el ez az idő

- nincs memóriakártya - ha nem elég a választott belső tárhely méret, akkor gond, te tudod

- a kamera témát itt a topikban már több ízben kiveséztük, szerintem ezek amiket említettél nüansznyi különbégek

Összességében egy 3 évvel frissebb modell nem hinném, hogy visszalépés lenne, sőt.

Feel Good Inc.

(#1825) dabgergo válasza Pompi (#1824) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi a gyors választ.
Én is megdöbbenék ha egy 3 évvel frissebb modell visszalépés lenne, de pont ez ijesztett meg h mégsem ennyire egyértelmű, hiába nem rövid idő az a 3 év... több területen egyértelmű visszalépés történt, a pozitívumok meg nem igazán markánsak, de ezzel együtt talán tényleg nem leszek csalódott, de ilyen még sosem volt korábban h 3 év elteltével ennyire nem volt egyértelmű h megéri-e váltani újabbra.

(#1826) thomas92 válasza dabgergo (#1823) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem is volt S10+-om,

nem érzem a kisebb felbontást,

a jack engem nem zavar, mert a Buds Prót használom,

a lekerekített szél sem hiányzik,

256 GB-os nekem bőven elég,

kamerában jobb, a szelfik is jobbak szerintem (bár ezt nem használom sokat).

Biztos függ a te használatodtól, de szerintem nem olyan igazi visszalépések.

Amúgy én kicsit azt gondolom, hogy papíron lehet nem feltűnő a különbség, de szerintem használat közben jobban kijön az előrelépés, pl. a gördülékenyebb működés, a jobb kamerák stb. :)

(#1827) kcsa válasza Damage401 (#1811) üzenetére


kcsa
veterán

Az "átfogó" szó jelentése: globális, összefoglaló, egyetemleges, univerzális, teljes körű, mindenre kiterjedő, széleskörű, kollektív, kiterjedt, holisztikus, totális, plenáris

De ennek tükrében a "kicsit sok" az nekem értelmezhetetlen ;]

(#1828) Damage401 válasza kcsa (#1827) üzenetére


Damage401
senior tag

Jól van, látom mindenki talál benne valamit amivel lehet kicsit csevegni a témáról! De köszi hogy kikerested mit jelent az átfogó szó jelentése! :))

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1829) Pompi válasza dabgergo (#1825) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Hát nem tudom, én nem érzem ezeket különösen nagy visszalépésnek.
Kijelző felbontás. Mire nem elég a 6,6"-en a 1080 x 2340 pixel ahol érezhetően jobb lenne a 1440 x 3040 pixel? Most ok, hogy papíron visszalépés, bár mondjuk nem is tudom mikor kezdte el a Samu azt, hogy alapból eleve a 1080 volt beállítva, egyszeri user sose kapcsolta feljebb. Lehet az én szemem romlik már így a kor haladtával, de nem látom a különbséget.
Jack dugó. A hiánya már iparági standard. Azt hiszem kb. a Sonyn kívül nem találod meg sehol - tehát vagy ne válts sose az S10-ről, vagy vegyél Sonyt.
Kamera. Lehet a számokon rugózni, de akkor azt is nézzük meg, hogy mennyivel nagyobb szenzor van a fő kamerában. Ehhez képest, hogy a selfie kamera kisebb fényerőjű illetve, hogy nem 12mm a wide, hanem csak 13mm... pff, nem érzem...
A memóriakártyát el tudom képzelni, hogy hátrány, de akkor kell választani egy nagyobb belső memóriás változatot - ami nyilván drágább, mint az sd kártya, de hát megint csak ezt tudom mondani, hogy ez van, ha ehhez kötöd, akkor vagy maradni kell a régi, vagy nézni mást. Nálam ez biztos nem lenne a deal breaker.

Nézd a pozitívumokat. Újabb SOC, hosszabb sw követés, 5G - ha marad annyi ideig nálad, hogy jelentősége legyen, UFS 3.1, 120Hz kijelző, újabb Gorilla Glass és végre nem edge :) a kamerát meg össze kellene hasonlítani, lehet pixelbuzizni, de megkockáztatom, hogy sok esetben jobb lenne az S22 fotója. Szerintem az S22 szebb is ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1830) M5Norbi válasza dabgergo (#1823) üzenetére


M5Norbi
őstag

Én sem gondolom hogy csalódnál. Egyébként ha van lehetőséged tapizd meg mindkét telefont pl Media Markt-ban. Tudom hogy az nem túl hosszú idő de mégis kicsit össze tudod hasonlítani ha egymás mellé teszed őket a mostani S10Plus-al.

Én az S9 után vettem Note10Lite-ot és hasonlóan piszkált kijelző felbontás terén a visszalépés. De néhány kivételtől eltekintve pl Youtube videók magas felbontáson nézése én is beláttam hogy nincs igazán jelentősége. Ettől persze még visszalépés de valóban úgy van hogy ebben a méretben a FHD+ is elég. És lehet hogy így is szebbnek fogod látni a kijelzőt mert azért más tekintetben pl mint háttérvilágítás meg fejlödött.

A jack hiánya gáz de sajna valóban mindenki elhagyja és filléres tétel egy átalakító.

A lekerekítés ízlés kerdése. Nekem nem volt vele bajom de hogy nem hiányzik az tuti.

Igen itt el kell gondolkodni hogy ha sok hely kell mekkora tárhelyre van szükséged.

Ahogy az előttem szólók úgy én sem gondolnám hogy rosszabb képeket csinál.

És mint aki Note szeriásról váltott vissza S22-re ázt mondom hogy azért az Ultrának megvannk a hatrányai is, nevezetesen a mérete. Ami tartalomfogyasztásnál szuper de tartani, sokszor két kézzel kezelni, pláne zsebrerakni pl rosszabb.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1831) csubííí válasza M5Norbi (#1830) üzenetére


csubííí
senior tag

"És lehet hogy így is szebbnek fogod látni a kijelzőt mert azért más tekintetben pl mint háttérvilágítás meg fejlödött."

Valamiről lemaradtam?
Háttérvilágítás, hol, mihez, minek?

(#1832) jeni


jeni
félisten

szia
van még egyéb trükk,hogy letudjam vinni az S22 256GB teló árát lejjebb a SES oldalon?

(#1833) papi77 válasza jeni (#1832) üzenetére


papi77
addikt

Nekem a minimum 271 volt!

Az első: NOKIA 1611

(#1834) jeni válasza papi77 (#1833) üzenetére


jeni
félisten

per pillanat 216 ezer és adnom kell melléje egy Huawei Mate 10 lite 3 éves de hibátlan telót még beszámítással.

(#1835) blueye válasza jeni (#1834) üzenetére


blueye
veterán

Nem kell adnod, csak ha akarod.

[ Szerkesztve ]

(#1836) dnelb válasza dabgergo (#1823) üzenetére


dnelb
veterán

pulzusmérőt is kivették :) igen, sajnos nagyon sok mindenben már egy s8hoz képest is visszalépés, de ezzel nem tudunk mit csinálni, s20-al kezdték ezt a spórolgatást hogy az ultra modellek és az órák felé tereljék az embereket..

[ Szerkesztve ]

(#1837) jeni válasza blueye (#1835) üzenetére


jeni
félisten

ez mennyire biztos,hogy nem kérnek egyetlen csere telót?
Mate 10 Lite ezért gondolom nem hajtanának.
de ha a P40 Pro-t beszám.ezt se kérnék el?

(#1838) blueye válasza jeni (#1837) üzenetére


blueye
veterán

Nem

(#1839) csubííí


csubííí
senior tag

Megfigyeltem, mindegy milyen telót adsz meg manuálisan, akkor is a rendszer ugyanakkora összeget von le. Annyi különbséggel, hogy ha belküldené a régi készüléket arra ad egy ajánlatot, amit vagy elfogad az illető vagy nem, nincs jelentősége.

(#1840) jeni válasza csubííí (#1839) üzenetére


jeni
félisten

nem mindegy
mert a Huawei Mate 10 Lite 14ezer amit a rend. elkér
a Huawei P40 Pro meg 78ezer Ft

(#1841) blueye válasza csubííí (#1839) üzenetére


blueye
veterán

Igazad van, most már mindegy.

(#1842) papi77 válasza jeni (#1834) üzenetére


papi77
addikt

Igen,csak én nem számíttattam be telót!
Meg a 3 év garit is csak 250 ezer felett kapom rá!

Az első: NOKIA 1611

(#1843) csubííí válasza jeni (#1840) üzenetére


csubííí
senior tag

Értelmezd amit írtam.
Teljesen mindegy, az általad említett bármelyik készüléket írod is be, a vásárolni kívánt készüléknél mindkét (minden) esetben ugyanannyit fog levonni (ugyan az lesz az ára). Csak egyik estben kevesebbet a másik esetben többet kapnál vissza a TMX-től, amit vagy elfogadsz vagy nem, vagy saját magad adod el valakinek. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1844) M5Norbi válasza csubííí (#1831) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ja csak arra gondoltam hogy magasabb a fényereje. Napsütésben jobb.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1845) bombibmw válasza jeni (#1834) üzenetére


bombibmw
veterán

Samsung.hu-n 194k a kuponnal, ha ezt is használod.

[ Szerkesztve ]

(#1846) fahrii


fahrii
őstag

Nagy kuponozások miatt berendeltem egy S22-t, túl jó áron volt. Sokat agyaltam az ultrán, de az nekem már egy tégla. Van itt olyan, aki S21+-ról váltott esetleg? Nem vagyok benne biztos, hogy megéri váltani. Kisebb kijelző és akku. Cserébe egy erősebb kamera, jobb kijelző és soc. Az S21-ben zavaró, hogy néha csúnyán meg tud akadni a menüben navigálva. Ez az új generációnál is jelenség?

+1 kérdés: Diablo Immortal hogy fut az exynos 2200-on? :U

(#1847) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!
Átlátszó tokot és üvegfóliát keresek asszonypajtás rose gold S22-esére.
Spigen Ultra Hybrid, vagy van valami hasonló olcsóbb alternatíva?
Ahogy olvasom a Spigen üveget nem szereti az ujjlenyomat olvasó, abból Whitestone az ajánlott?
Kezdek kicsit elveszni a kínálatban....

(#1848) Damage401 válasza fahrii (#1846) üzenetére


Damage401
senior tag

Diablo immortal, szépen fut. 30fps és high beállítás amit enged! Későbbi patchel majd menni fog a nagyobb is. De így is folyamatos és rezponziv.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#1849) boogie84 válasza fahrii (#1846) üzenetére


boogie84
veterán

S21+ utan sztem mini lesz a sima 22. S10-hez kepest is kicsi. En ezert vettem 22+-t.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1850) thomas92 válasza fahrii (#1846) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szia!

Nekem S21+ után lett sima S22. Bár érezhetően kisebb, de nekem ez nem gond, sőt tök kis kezes méret, az akksija viszont a 21+-nak jobb.
A 22-es dizánja valahogy sokkal szebb szerintem, pedig nem sok a különbség.
A 22-es kamerája is jobb, főleg a 3X zoomnál vehető nagyon észre, de úgy általában véve is a megítélésem szerint valahogy szebbek a képek, természetesebbek a színek.
Én nem tapasztaltam akadást a menüben.

Nekem jobban tetszik, mint az S21+.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.