Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) RockCNC válasza S@c@ (#999) üzenetére


RockCNC
senior tag

És még szoftverkövetésben sem nyújt többet, mert ha jól tudom az idén debütált S21-FE ugyanolyan szoftver frissitésekel támogatott lesz mint az S22.

[ Szerkesztve ]

(#1002) S@c@ válasza RockCNC (#1001) üzenetére


S@c@
őstag

Így van, de az S22-re gyakrabban jönnek szerintem. Valamint ha engem kérdezel én az S22 mellé tenném a voksom, ha nem kéne apple ökoszisztémára váltanom.

[ Szerkesztve ]

(#1003) degec


degec
senior tag

Tiszteletem, Gyárilag van rajta valamiféle fólia az S22+ on? nem olvastam vissza kövezzetek meg :D köszönöm szépen !

(#1004) David3 válasza degec (#1003) üzenetére


David3
őstag

Nekem volt rajta. Oldalt körbe is, illetve hátul is van rajta valami. Az oldalsókat hagytam csak rajta, a többit kapásból szedtem le.

(#1005) Rataxes


Rataxes
csendes tag

Sziasztok!
Most szóltak hogy megjött a helyi Mediamarktba a lerendelt s22esem. A weboldaluk szerint most a telefon 335k ft, valamint ugyan ezen az áron szettben buds 2-essel is megvehetem. Előzetesen telefonon be is jelenteztettem ezt az "igényemet" amire azt a választ kaptam hogy a buds fülest külön, valami alkalmazáson kell majd megigényelnem. Valós lehet ez az infó? Nekem a "szett" azt jelenti hogy ott helyben kifizetem és megkapom mindkettőt, nem szeretném ha utólag meg buknám a fülest az esetleges mediás félretájékoztatás miatt.

(#1006) thomas92 válasza degec (#1003) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nincs rendes fólia a képernyőn, csak olyan, amit szállítás miatt tesznek fel a készülékre.

(#1007) thomas92 válasza Rataxes (#1005) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szerintem igen, de kérdezd meg az üzletben átvételkor. Az előrendelők is a Membersben igényelték meg többnyire.

[ Szerkesztve ]

(#1008) thomas92


thomas92
aktív tag

.

[ Szerkesztve ]

(#1009) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Meddig tart ez a fülhallgatós promó?
Vagy csak az előrendelésnél volt?

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#1010) thomas92 válasza gyarmatinic (#1009) üzenetére


thomas92
aktív tag

A MM weboldalán 04.30-ig írja.

(#1011) Yany


Yany
addikt

Sziasztok,

Páromnak most tervezem az S7-esét egy S22-re upgrade-elni, de szeretném átgondoltan tenni és inkább itt rákérdezek, mielőtt 300k+ összegtől megválok, hogy van-e valami, amire érdemes figyelni.

Vannak konkrét aggályaim/kérdéseim is, de biztos vagyok benne, hogy sok tapasztalat van már, ami még hozzáadhat a döntésemhez.

Szóval a kérdések:
- Az S22 fizikailag erősebb/prémiumabb, mint az S21? (anno mintha az S21-nél visszalépésről beszéltek volna az S20-hoz képest)
- Meg szabad venni az Exynos chipkészletest, vagy az S széria most csak a Snapdragonnal ér valamit? Voltak gondok a hírek szerint, amik nem csak a két chipkészlet tempója közti különbségről szóltak, de akadozásokról is. Ezek elhárultak már?
- Van a sima S22-nek alternatívája, ami árban/minőségben/felhasználói élményben méltó alternatíva, amit érdemes lenne megfontolnom? (nem a pénzspórolás a cél, hanem az, hogy megint legyen 4-6 évig egy hosszútávon megbízható, minőségi cucc a háztartásban, aminek nem okoz gondot egy screen mirror kapcsolódás a TV-re, jó a kamerája, van szoftveres support, stbstb, értitek, pl. több felső-közép Xiaomi készülékkel rendszeresen vannak Samsung TV-re történő Screen mirror kapcsolódási gondok a környezetemben).
- Van bármilyen említésre érdemes visszalépés az S21-hez képest?

Minden, ami eszetekbe jut és segíthet a döntésben, nagyon szívesen meghallgatom. Előre is köszi szépen. :R :R :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1012) vicze válasza Yany (#1011) üzenetére


vicze
félisten

- Műanyag hátlap helyett üveg. Tokba rakod, úgyhogy hulla mindegy, a műanyag legalább tartósabb...
- Európában csak Exynos van, így semmilyen választásod sincs. A legfőbb probléma az Exynos modem és a hívásproblémák, hacsak nem játékra veszi valaki soha nem venne észre különbséget a két SoC között.
- Van iPhone...
- A legnagyobb visszalépés az aksik mérete.

Saját vélemény, a S10e-ről való váltás után a kamera egy kalap *****, egész pontosan az SW, borzalmas mit művel a képekkel, 10-ből ha 2x jól csinálja amit kéne akkor lehet sokat mondtam. Ezeket a sokkamerás rendszereket képtelen a rendszer értelmesen lekezelni.

(#1013) Pica


Pica
csendes tag

Annyit sikerült elérnem, hogy már 40ezer forintnyi tartozék után 30 forint kedvezményt ad a webáruház. Vicc :D

[ Szerkesztve ]

(#1014) #16820480 válasza vicze (#1012) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mármint mit nem tud lekezelni a több kamerás rendszeren a sw? Vagy mit csinál rosszul?

(#1015) Yany válasza vicze (#1012) üzenetére


Yany
addikt

Úgy érted, hogy a hagyományos telefonhívások kezelésével is gondja van az Exynosnak? Ez mit jelent pontosan? (ha ez így van, az viszont elég gáz)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1016) vicze válasza #16820480 (#1014) üzenetére


vicze
félisten

Ugye szituációtól, nagyítástól stb. függvényében váltogat a kamerák között, és egyszerűen szar. Teljesen más a kamarák minősége, és mivel nincs egy általánosra kihegyezett kamera, így oda jutunk, hogy vannak speciális helyeztek amikor jó, és van amikor használatlan.
gyantaszuz linkelte korábban a homályos képeket, és most már értem miért van. Egyszerűen a SW képtelen a teljes képre fókuszt csinálni, és kapcsolattalanul bokázik SW-ből, teljesen értelmetlenül. Ha manuál fókuszra rakom és állítgatom akkor be tudom élesre lőni, de az automata csak szétmossa a fenébe.
Ráadásként az élesítés olyan brutálisan agresszív, hogy konkrétan roncsolja a részleteket.

Összességében azt veszem észre, hogy általánosan a képek gyengébbek mint S10e-vel ami szintén csak esetileg volt szinten egy Pixel-lel, de többnyire nem. Valamilyen probléma mindig van velük.
A Portrait menő tud lenni, ahogy a Zoom is lehet hasznos, de az általános fényképezés szerintem problémás, főleg a fókusz. Általánosan túltolja a műbokát, és a részletek túl vannak élestíve olyasmi kerül oda ami nincs ott.

(#1017) S@c@ válasza vicze (#1016) üzenetére


S@c@
őstag

akkor te eladod?

Mert szerintem az s21-hez képest minőségben van előrelépés és nem kicsi.

(#1018) RockCNC válasza vicze (#1012) üzenetére


RockCNC
senior tag

Kivéve S21FE az Snapdragon.

(#1019) vicze válasza S@c@ (#1017) üzenetére


vicze
félisten

Ha lényegesek lennének ezek a problémák számomra, meg se vettem volna.

RockCNC: Igen az az egy van.

(#1020) thomas92 válasza Yany (#1011) üzenetére


thomas92
aktív tag

1. Szerintem az S22 minőségibb az üveg hátlap miatt, mint az S21. Ha tokban fogja tartani, akkor ez kevésbé szempont.
2. EU-ban csak Exynos van, nincs választásod. Vagyis van: megveszed vagy nem. Nekem van Flip 3 Snapdragonnal és sima S22 Exynossal. A Snapdragon szerintem kevésbé melegszik érzésre. Egyelőre a Flip 3 rendszere gördülékenyebb, de van 6 hónap előnye, csiszoltabb a szoftvere. Nem félek attól, hogy az S22-kel nagy baj legyen hosszú távon szoftveresen.
3. A Samsungnak szerintem csak az iPhone a valós alternatívája itthon, a Pixel lehetne még.
4. Visszalépés az akksi mérete az S21-hez képest.

Kellemes a fogása, nagyon keskeny a káva, nagyon könnyű a készülék.

Nekem nincs bajom a kamerával, szerintem láthatóan jobb a képe, mint az S21+-omnak volt, vagy a Flip 3-nak (persze, a Flipnél nem is a kamera volt a lényeg). Ugyanakkor a Flip 3 hangszóróját jobbnak vélem (az S22-nél ugye sokkal vékonyabb kávába kellett beépíteni), ez inkább zenénél tűnik fel, telefonáláskor nem.

[ Szerkesztve ]

(#1021) Yany


Yany
addikt

Nagyon köszi a hozzászólásokat. S22/256GB berendelve, EU VAT számmal tokkal vonóval 771EUR, legkésőbb június elejére ideér. :DDD
Mivel az S7 addig is szépen teszi a dolgát, nem téma, hogy várni kell rá. Mo-n tok nélkül a 128-as is drágább lett volna. Köszi még1x. :R

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1022) #16820480 válasza vicze (#1016) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez tényleg elég gáz, azt hittem csak a portré módban mossa a hátteret. :U
Pedig nagyon bíztam benne, hogy majd ez lehet a telefonom utódja, ha a hívás gondokat javítják. Egyszerűen nincs más a piacon, ha support is kell. Talán Pixel, de azok is nagyok (a 6a mondjuk jónak tűnik).

[ Szerkesztve ]

(#1023) vicze válasza #16820480 (#1022) üzenetére


vicze
félisten

A legnagyobb probléma, hogy a "main" is egy 50MP-s wide, ami miatt alapból torz a kép és SW-ből kell korrigálni, gondolom ez is okozza főleg a közelebbi képeken a torzulásokat, és a homályosodást. Makrót ne akarj fényképezni, grrr. (sóhaj Moto X Force, minden Pixelt levert makróban)
Nyilván tudnak csiszolni rajta idővel, de pusztán a felállás miatt jó vagy olyan jó mint egy normális kamera nem lesz.

Nekem is a support volt a lényeges mert 5évig ez nem lesz cserélve, és kicsi esélyt látok, hogy kisebb lesz a 23.

(#1024) David3 válasza Yany (#1021) üzenetére


David3
őstag

Ez hogyan tudott ilyen olcsóra kijönni? :Y

(#1025) Yany válasza David3 (#1024) üzenetére


Yany
addikt

"...EU VAT számmal tokkal vonóval 771EUR, legkésőbb június elejére ideér"

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1026) #16820480 válasza vicze (#1023) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk most ez a norma, a Pixel 6 is ilyen 50mpx fő kamerával jön. De szoftveresen biztosan lehet azért ezen javítani, vagy hát ki lehet hozni belőle sok mindent.

(#1027) Rataxes válasza thomas92 (#1007) üzenetére


Rataxes
csendes tag

Nos, az üzletben is a members alkalmazásba irányítottak, ahol viszont csak a március végével lejáró Buds Pro promo van feltüntetve, szó sincs Buds 2-ről... Nekem nagyon gyanús hogy ott helyben kellett volna a két terméket egy áron odaadniuk, és nincsenek tisztában a saját akciójukkal... De ne legyen igazam, holnap felhívom a Samsungot is, illetve ha kell visszamegyek reklamálni.

(#1028) David3 válasza Yany (#1025) üzenetére


David3
őstag

Igen, azt olvastam, de fogalmam sincs mit jelent. Adómentesen tudtál hozzájutni? Bocsánat a tudatlanságomért.

(#1029) Yany válasza David3 (#1028) üzenetére


Yany
addikt

Igen, ha vállalkozó vagy EU VAT számmal, akkor amazon.de-n tudsz áfamentesen vásárolni.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1030) #31733248 válasza vicze (#1016) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ebből a kamerás panaszáradatból csak a más mobilokra alkalmas túlélesítést tapasztalom, de ez sajnos a mobilos fotózás sajátja. Homályos képet viszont még soha, egyetlen alkalommal sem sikerült lőnöm, attól viszont már dobtam hátast, mennyire ütős képeket produkál a kamera - mondom ezt úgy, hogy két, akár professzionális felhasználásra is alkalmas fényképezőgépem van fényerős objektívekkel. A színek, kontrasztok nagyon jók, éppen telibetalálják a közízlést. A panorámafotózás fényévekkel jobb, mint a fényképezőgépeim bármelyikén, konkrétan ellenfényben olyan, mintha rawból húztam volna, a 4K videó pedig szinte vág, olyan éles.

Ettől persze még nagyon le van maradva egy jó váz-objektív kombó mögött, de egyes tulajdonságai igencsak figyelemre méltóak, ráadásul pont az a jó benne, hogy a telefon hülyebiztos, a szoftver sokkal jobban támogatja a bénákat, mint bármelyik fényképezőgép.

(#1031) vicze válasza #31733248 (#1030) üzenetére


vicze
félisten

Próbálom egy kicsit konkretizálni, csak hogy nem a fejeben van a dolog. :)
100%, hogy minden ami leírtam SW probléma.

Az egyenes vonalból lépcsős lesz és glóriát kapnak a betűk, ez bárminél amin szöveg van eléggé zavaró. Az élesítés rettentően túl van tola. :( A fehérítést meg abszolút nem értem. :F

A részletekből valami tök randomábra lesz.

Itt csak totál szétmossa az egészet, mert nem tud mit kezdeni a részletekkel.

Ezek a jelenségek 1db képen belül vannak. És mint írtam, hogy van olyan szituáció amikor nagyon jó vagy legjobb, de nagyon sokszor mellémegy és több képet kell csináljak, hogy legyen egy "értelmes".
Őszintén szólva azt se tudom mikor melyik kamarát használja, 50MP-t, 10MP-t??? A 12MP-s ultra legalább egyértelmű és szerintem az a legjobb, csak az ugye tényleg csak bizonyos esetekben jó.

Nyilván egyik mobil kamera se tökéletes és más más az egyik másik hibája az SW-ből kifolyólag. De az S22-t én személy szerint egyértelmű visszalépésnek érzem, bármi korábbihoz képest, főleg ennyiért...

(#1032) Pompi válasza vicze (#1031) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Amiket beraktál képek azok videóból vannak, tehát nem a fotó hanem a videó minőség összehasonlítására vannak.

Ettől függetlenül a fotókat megnézve is tetten érhető a túlélesítés, csak gondoltam jelzem.

- - - - - - - - - mások kedvéért (is)

Itt lehet nézegetni.

Érdekes, mert ennél a csipkénél látszik a túl élesítés a széleken, de a kép más részein nem feltétlenül.

Én még csak ismerkedem a telefonnal, S6, S7, S8 után váltottam Huawei P20, P30-ra majd most volt egy kis kitekintésem Sony Xperia 5 II vonalon, tehát hosszú idő után váltottam vissza Samsungra. A P30-at és a Sonyt tudtam közvetlenül összehasonlítani az S22-vel és ez alapján szerintem korrekt amit hoz. Mondom ezt úgy, hogy használok én is MILC gépet, fényerős obikkal, sokszor a telefon AI + sw fogyaszthatóbb "eyecandybb" képet köp ki, mint a fotó masina, persze csodák azért nincsenek. Van olyan scene amit az egyik telefon talált el jobban, van amit a másik, de nüansznyiak a különbségek szerintem. Overal teljesen OK szerintem az S22 kamerája - az eddigi tapasztalatok alapján.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1033) vicze válasza Pompi (#1032) üzenetére


vicze
félisten

Elnézést. :R (Nem tudom, hogy sikerült mellényomni.)

"fogyaszthatóbb "eyecandybb""
Ez lehet ízlés kérdése, de személy szerint nagyon nem szeretem, Pixelen is problémás sokszor a túlélesítés, és van, hogy elvesz a képből, de többnyire jobban néz ki. Még egyszer van, hogy a S22 iszonyat látványos, de nem feltétlen az amit én látni szeretnék. Számomra az SW többször lő mellé mint, hogy eltalálja.

Amúgy MILC-eket HDR hiányában többnyire leverik a mobilok, mert egyszerűen "gazdagabb" lesz a kép.

Szóval akkor a kép összehasonlítóból:
Hibák ugyan azok, bár jóval visszafogottabba glória itt a betűk körül, de mikor képet csinálok, akkor kb. olyan mint a videós képeken. Az élesítés+fehérítés (gondolom tolja fel a kontrasztot) nagyon nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#1034) Pompi válasza vicze (#1033) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem vitatkozni akarok, ne érts félre :) de érdekes ez az összehasonlító kép. Amiket beraktál részletek ott tényleg rosszabb az S22 az S21-nél, de találni olyan rész ugyan azon a képen ahol viszont más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1035) #31733248 válasza vicze (#1033) üzenetére


#31733248
törölt tag

Semmi értelme pixelbuzulni, különösen egy mobilos fotónál. Ennél sokkal fontosabb, hogy milyen a kép egésze, ebben pedig az S22 nagyon jó munkát végez, tényleg eyecandy képi világot ad.

HDR amúgy van sok fényképezőgépen, az enyémen például finomhangolható is, 6 fényértéket fog át.

(#1036) vicze válasza #31733248 (#1035) üzenetére


vicze
félisten

Egyáltalán "pixelbuzulni" akarok. Egyszerűen pusztán kijelzőn észrevettem, hogy valamiért a képek nem stimmelnek valahogy és nem értettem miért, akkor kezdtem el belenagyítani.
Leginkább az egyenes vonalak lépcsőzetre alakulás okozza nagyon sokszor nálam, hogy egyszerűen ránézésre se stimmel még kicsiben se.
A helyenkénti random homályosság(ez 100% fókusz hiba a hogy írtam), és a szövegek szétélesítése pedig nagyon zavaró, még ha a kép többi része rendben is van.

Sok portrait jellegűt fotózok, ahol nem akarom az "extrém" boke effektet, de kikapcsolhatatlan és mossa a hátteret szükség nélkül ha kell ha nem.

(#1037) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Az pedig, hogy az alap kamera nem csak portré módban mossa a hátteret azért van, mert tovább nőtt a szenzor mérete - ami alapvetően jó dolog, de a fix rekesz miatt az a velejárója, hogy kisebb lesz a mélységélesség, ami adott esetben / témánál nem biztos, hogy jól jön ki.

Szenzor méretek:

S10 1/2.55"
S20 1/1.76"
S21 1/1.76"
S22 1/1.56"

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1038) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

sziasztok! a simple brutál merülésre van valakinek megoldása? gondolom ha mélyalvásba teszem, akkor nem fog menni a kártyás fizetés, csak ha megnyitom az appot. kerüljön át a kártya a google payre, a mélyalvó simple meg maradjon meg parkolásra, csekkekre, qr fizetésekre?

másik kérdés: van egy ilyen töltőm, telefonon rajta a pitaka tok (kis fényképeződudorral), vezeték nélküli töltés teljesen random, hol igen, hol nem, de inkább nem. mit csinálok rosszul? ennyit azért át kéne tudnia vinni, S10 + pitakával gond nélkül ment...

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1039) vicze válasza ZavaBalazs (#1038) üzenetére


vicze
félisten

Ugyanezeket a töltőket használom Samsung gyári bőrtokkal, és hibátlan.
A tok véletlenül nem a MagSafe-es, mert akkor az elég könnyen bezavarhat nem MagSafe-es töltővel.

(#1040) ZavaBalazs válasza vicze (#1039) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

aha, erre azt írja, hogy compatible with magsafe chargers & accessories, az S10 tokjában meg csak azt, hogy compatible with pitaka magnetic mount. akkor ez bukó, vehetek újat hozzá? eszembe nem jutott, hogy erre figyelni kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1041) gyantaszuz válasza ZavaBalazs (#1038) üzenetére


gyantaszuz
tag

En egy bixby rutint allitottam be ra. 20s utan bezarja az alkalmazast. Tobbnyire mukodik, de van hogy belenyal az akksiba (NFC-s vasarlasnal). Ha pl csak QR-rel fizetek, akkor nem veszes.

(#1042) vicze válasza ZavaBalazs (#1040) üzenetére


vicze
félisten

A MagSafe miatt a mágnesek bezavarhatnak, mivel rossz helyen vannak ennek az adott töltőnek. Ha ki tudod(akarod/lehat) szedni az odaragasztott mágneseket akkor megjavulhat.
Minden más esetben új tok kell.

(#1043) ZavaBalazs válasza vicze (#1042) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

értem, tehát új töltő, köszi. ;]

#1041gyantaszuz: de ezzel a háttérben ott marad, nem? tehát ugyanúgy zabálni fog... nálam az utóbbi 7 napra azt írja, hogy átlag aktív 1 perc, háttér 16 óra 20 perc.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1044) #31733248 válasza vicze (#1036) üzenetére


#31733248
törölt tag

Én is sokat portrézom, itt az egyik legfrissebb, vagy éppen itt egy olyan, amin műbokeh van. És most mondd meg légyszi, melyiknél számítanak az általad előtérbe helyezett, részletgazdaságról szóló szempontok?

Ezek csak mezei mobilfotók, ha már arra jártunk, kattintunk gyorsan. Ahogy a legtöbb mobilfotós is. Ha minőségi fényképet akarunk, akkor rákészülünk és nyilván az eredmény is más lesz. Hogy mást ne mondjak, például megvárjuk, amíg előbújik a felhők közül a nap.

Ezeknél a fotóknál sokkal többet számít a részleteknél, hogy 80 kilós-e a fotóalany, vagy 50, szép-e az idő és szerencsésen felhős-e az ég, vagy hogy a kabát annyiba kerül, mint a topic tárgyát képező telefon és nem az Orsayból származó akciós darabról van szó. Hogy látszik-e a kávézóban elfogyasztott keksz morzsája a galléron, az kb. teljesen mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#1045) #31733248 válasza vicze (#1033) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ehhez még egy kis adalék. Ahogy írtam már, a fényképezőgépemen 6 fényértéknyi különbséget tudok HDR-ben beállítani. Van lehetőség sorozatfotón alapuló expozíció eltolásra, ekkor akár 14(!) fényértéknyi különbséggel készülhetnek el a fotók. Vagy egyszerűen csak meghúzom a raw file-t:

Vázból kijövő jpg vs. feldolgozott

[ Szerkesztve ]

(#1046) ZavaBalazs válasza vicze (#1042) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

na, ilyet se láttam: ha a töltő nem a gyári samsung adapteren (5V2A / 9V1.67A) lóg, hanem laptop USB portján, akkor nem dobálja el a töltést, csak lassan csordogál. pedig próbáltam, hogy kikapcsolom a fast wireless chargingot, de semmit nem segített.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#1047) vicze válasza ZavaBalazs (#1046) üzenetére


vicze
félisten

Passz nem tudom a MegSafe, hogy működik, az biztos, hogy nem Apple termékekkel csak 5W töltés van, Apple termékekkel 15W, mint Androidnál a FastCharge. Lehet az 5W-s töltésbe nem zavar be... :F

(#1048) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Megnéztem mit bír egy műszak alatt (~350Km).
BT , Wifi , GPS folyamat ment és plusz volt egy kis hotspot megosztás is.
Közben azért mentek a szokásos hívások és üzenetek stb stb.

75% -ot használt el, ami elég volt 7 és negyed óra SOT-hoz szval nem rossz , főleg úgy hogy adaptív fényerőn felküldte néha maxra is hogy lássak valamit a napsütésben.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1049) Curtain válasza Pro!Petya (#1048) üzenetére


Curtain
senior tag

Ez a sima vagy a +? Bocsi most olvastam az aláírásod. :) Nem kérdeztem semmit :) Amúgy ez így elég megnyugtató sot.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1050) S@c@ válasza Curtain (#1049) üzenetére


S@c@
őstag

Simával ez kb 6óra kb sztem így.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.