Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) M5Norbi válasza autotaxmo (#199) üzenetére


M5Norbi
őstag

Szerintem sem rossz. Most 35%.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#202) autotaxmo válasza mSchumi87 (#200) üzenetére


autotaxmo
őstag

Mikor rendelted es kitol? Marcius 10. korul van a hivatalos megjelenes. Gondolom korlatozottan de elerheto lesz nagyobb aruhazakban mint Media Markt, Edigital stb.

(#203) mSchumi87 válasza autotaxmo (#202) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Alza 19.02.2022

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#204) bteebi


bteebi
veterán

Szerintem relatíve egyre szarabbak a Samu csúcstelefonjai... ez se győzött meg sajnos.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#205) MHA válasza boogie84 (#182) üzenetére


MHA
csendes tag

Türelem az van, de előrendelési akció már nem lesz mire lesz készülék

[ Szerkesztve ]

(#206) ronson88 válasza bteebi (#204) üzenetére


ronson88
tag

Ma 3 hete használom, szerintem relatíve egyre jobbak a Samu csúcstelefonjai... engem ez szerencsére nagyon meggyőzött.

(#207) bombibmw válasza autotaxmo (#183) üzenetére


bombibmw
veterán

Sima S22.
Megjött nekem is.
Egyelőre beállítások mennek.
Jött a Buds is vele.
Eddig nagyon tetszik a méret és a külső, a belső pedig nemsokára kiderül.

(#208) zkoos7


zkoos7
csendes tag

Miért veszitek meg a szarrágók telefonjait? Ha nem tudtak volna eladni a 21-ből se eleget, akkor már nem kellene külön vásárolni a töltőket! De sajnos sok a birka akit meg lehet vezetni! Ez az IPhone -osoktól nem is feltünő, mert azok nagyrésze elvakult idióta, de android fronton nem ezt várnám!

(#209) gyantaszuz válasza zkoos7 (#208) üzenetére


gyantaszuz
tag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#210) M5Norbi válasza ronson88 (#206) üzenetére


M5Norbi
őstag

Én is ezen a véleményen vagyok. Nagyjából végigkísértem az S sorozatot (voltak kivételek illetve kilengések) de azt mondom én is hogy pár kisebb kivétellel szépen fejlődtek.
Az utóbbi években ez ugyan lassult de ez más márkára is igaz.
Hogy kell e az S szériából külön alap meg Plus meg Ultra meg Fe az már nem olyan biztos de mindegy lehet válogatni.

A töltő elhagyása valóban gáz itt is meg az Applenél is. Kevés környezetkímélőbbet tudok elképzelni mint hogy vigyázok a telefonjaimra így egy második tulaj is megelégedéssel használhatja tovább, nem a fiókban szunnyad.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#211) autotaxmo válasza bombibmw (#207) üzenetére


autotaxmo
őstag

Na majd akkor johetnek az uzemido tapasztalatok 😄 hasznald egeszseggel

(#212) David3 válasza zkoos7 (#208) üzenetére


David3
őstag

Tulajdonképpen igazad is lenne... csak a stílussal van gond... idiótának hívni az iPhone-osokat, és Android-osokat, és szarrágónak nevezni a Samsung-ot, kicsi forró dolog szerintem.
Kicsit fogalmazd át, és teljesen egyet fogunk érteni. :)

(#213) ronson88 válasza M5Norbi (#210) üzenetére


ronson88
tag

A töltő elhagyása valóban gáz itt is meg az Applenél is.

Ez egy érdekes kérdés.

Eleinte magam is így vélekedtem, de 1,5 éve amikor megjelent az i12 Mini és a megjelenés napján vettem egyet (ami mint korábban már utaltam rá, alig 4 hónap után távozott is) szembesültem ezzel a töltőnélküliség helyzettel.

És mivel az új problémák időnként új megoldásokat eredményeznek, végül ennek volt köszönhető, hogy a teljes családi flottát ( 4 mobil, 2 okos óra, több vezeték nélküli füles) átállítottam vezeték nélküli töltésre.

Ennek köszönhetően ma már - részemről - az USB kábelt is nyugodtan elhagyhatnák a gyártók a csomagból a töltőfej mellett, mivel kábel van itthon minden elterjedt típusból, ill. a töltéshez már egyiket sem használjuk bő 1 éve itthon.
(Autóban még igen mivel pl. az enyémben hiába van vezeték nélküli töltő is, de barom lassan tölt, szóval itt még bőven van helye a fejlesztésnek.)

Ha már zöld gondolkodás.

[ Szerkesztve ]

(#214) zkoos7 válasza David3 (#212) üzenetére


zkoos7
csendes tag

Az általam ismert iphone tulajok nagyrészt azért vesznek iphone-t, mert az menő. Meg mert lehet vele villantani. Ez nálam kimeríti az idiótizmus fogalmát! (arról nem is beszélve hogy mi mindent elviselnek ennek érdekében) Nem szarrágó az a cég, aki dobozonként 2-3€ haszon kedvéért szivatja a vevői nagyrészét? (ráadásul a Kamockij készülékei él) A Samsung vásárlók csak egyszerűen bírkák, hagyják, hogy ott nyírják meg őket, ahol tudják!

(#215) vicze válasza ronson88 (#213) üzenetére


vicze
félisten

A valósan felhasználó barát megoldás, az lenne ha opcionális lenne, még a kábel is.
Ez lenne a legjobb megoldás mindenkinek, és minden más csak kamu és spórolás profit maximalizálása a gyártó részéről.
Tegyük hozzá hogy az első iPhone embertelen 500$-os áron jött és azóta csak egyre feljebb meg és a piac követi tolva egyre feljebb a profit arányt mindenhol.
Teljesen elmebeteg egy 1000$-os telefon ár. :(

(#216) David3 válasza zkoos7 (#214) üzenetére


David3
őstag

Régebben én is így gondoltam, de... pl. barátnőm azért szereti, mert egyszerű neki, ismeri, külsőleg (leginkább színben) tetszik neki. Mások vagyunk, más dolgok fontosak. Valakinek pl. nem számít, hogy mi az ára.

Előttem már leírták az igazságot egyébként... kis túlzással megvagyok én is töltőfej nélkül. Minden eddigi telefonomat a gyári érintetlen tartozékaival adtam el, és volt pár. Most is egy pár éve vásárolt töltőpadon töltöm, adatátvitelre meg mindig van valami kábel...

Nem kell lebirkázni mindenkit, aki máshogy gondolkodik, másképp látja a világot. :R

[ Szerkesztve ]

(#217) csubííí válasza David3 (#216) üzenetére


csubííí
senior tag

Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#218) Lego85 válasza bombibmw (#207) üzenetére


Lego85
csendes tag

Szia! Mikor és honnan vetted?

(#219) bombibmw válasza Lego85 (#218) üzenetére


bombibmw
veterán

Szia!
Samsungtól 02.27-i rendelés.

(#220) Lego85 válasza bombibmw (#219) üzenetére


Lego85
csendes tag

Vicces, en is onnan, rendelés : Február 11 és sehol semmi

(#221) M5Norbi válasza ronson88 (#213) üzenetére


M5Norbi
őstag

Oké ez egy jó megoldás :)
Ha minden eszköz tudja a vezetéknwlküli töltést akkor ez szuper.
De pl nálunk nem. És valószínűleg nem is minden telefon lesz rá képes amik a későbbiekben lesznek megvásárolva.

Nekem a környezetvédelem mögé bújás nem tetszik. Akkor ne adjon kábelt sem mert az pont ugyanolyan mint a töltőfej.
Ha annyira a környezetért tennék akkor nem ahány telefon annyiféle gyorstöltés sebességet találnának ki. Mert ha mondjuk mind tudna mondjuk 60w-os gyorstöltést és ugyanaz lenne a csati is akkor igen egy töltö jó lenne mindenhez.
De nem. Idén 25w és 45w majd jövőre lesz 35w meg 55w hogy újra venni kelljen.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#222) #16820480 válasza zkoos7 (#214) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az a gyanúm, hogy az ismerőseiddel van itt a gond, nem a telefonnal. Egyébként meg veszel egy töltőt egyszer, és azt használod utána évekig. Nem olyan nehéz.

(#223) polonic válasza #16820480 (#222) üzenetére


polonic
félisten

A töltő amúgy még oké lehet. Mert tényleg megvettem most a 45 w-ost, az jó lesz sokáig a következő telefonokhoz is. Bár lehet, hogy 65 w-os vagy 80-as kellett volna a Samsung részéről.
Viszont pl a kijelzővédőt miért spórolták le ennél a szériánál... Ha külön megveszem, a felrakás után annyi fölösleges szemét keletkezik...

(#224) autotaxmo válasza M5Norbi (#221) üzenetére


autotaxmo
őstag

Igen, engem is ez zavar, hogy ezzel a bullshit kornyezetvedelem dumaval jonnek, mikozben egyertelmu profit pluszra gyujtenek. :((

(#225) ronson88 válasza M5Norbi (#221) üzenetére


ronson88
tag

OK, ezzel mondjuk én is egyetértek, tényleg tetten érhető némi mellébeszélés.

(#226) #16820480 válasza polonic (#223) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom, én sosem használtam, és első dolgom új telefonnál, hogy leveszem róla, mert zavar, szóval én azt sem értettem minek teszik rá a gyárban.

(#227) polonic válasza #16820480 (#226) üzenetére


polonic
félisten

Az ilyen gyártáskor rákerülő vackokat, ami csomagolási anyag, én is leveszem. De pl S20 szériákon gyárilag volt rajta egy vékony fólia, ami tök jó védett a karcok ellen, észrevehetetlen volt. Erre gondoltam. Most az S22-re meg kell venni, ha ilyet akar az ember, utána meg a rakat szemét ott van.

(#228) S@c@


S@c@
őstag

Ki milyen fóliát vagy üveget rakott rá amivel megy az újlenyomat érzékelő? :F
Spigen Neo Flex Solid Samsung Galaxy S22 5G ez jó?

(#229) polonic válasza S@c@ (#228) üzenetére


polonic
félisten

Gyárit raktam az ultrára.
Ez egy nagyon vékony, észrevehetetlen. De karcok ellen teljesen jó.
Iponnál jó áron vannak.

(#230) S@c@ válasza polonic (#229) üzenetére


S@c@
őstag

Spigen EZ FIT GLAS.tR Samsung Galaxy S22 edzett üveg kijelzővédő fólia még ezt találtam. Ezzel ha megy az újlenyomat inkább ezt raknám, mert üveg. :D

(#231) #16820480 válasza polonic (#227) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kérdés, hogy hányan raknak a telefonra ilyet. Karcok ellen az üveg a legjobb, nem a fólia, mert az utóbbi anyaga biztosan puhább lesz, tehát könnyebben karcolódik is.

(#232) kellerman válasza S@c@ (#230) üzenetére


kellerman
tag

Ebben a videóban tesztelnek párat, és itt pont ezzel nem működik.
[link]

(#233) Vaze válasza zkoos7 (#208) üzenetére


Vaze
őstag

zkoos7 csendes tag maradjon is igy!!

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#234) ronson88 válasza #16820480 (#231) üzenetére


ronson88
tag

3 éve az S10-et úgy vettem, hogy azon volt egy gyári fólia ami annyira jól működött, hogy az egyetlen telefonom volt amit így, fóliával használtam. Egészen addig, amíg egy nagyon forró nyári napon egyszerűen le nem vált róla. Utána már anélkül használtam.

Az S21-en is volt gyárilag, viszont az annyira zavart, hogy első nap ment is a kukába a fólia.
Szóval én örülök, hogy nincs rajta, de nagyon sok embert ismerek - közöttük pl. a gyerekeimet - akiknek az első dolga a fólia vásárlás az új telefonra.

Más.

Az imént hozta meg a GLS futár a Buds Pro-t, szóval tényleg beindult a kiszállításuk.

(#235) Noukoum válasza M5Norbi (#221) üzenetére


Noukoum
veterán

Vegyél egy 45 wattosat és egy ideig le van tudva.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#236) S@c@ válasza kellerman (#232) üzenetére


S@c@
őstag

Köszi megnézem. :R
Elég szomorú, hogy pont ezzel nem megy :( :(

Még egy Spigen Glas.tR Slim HD Samsung Galaxy S22-t talátlam. Az lehet jó, üveget jobban szeretem valamiért, mint a fóliákat.

[ Szerkesztve ]

(#237) M5Norbi válasza Noukoum (#235) üzenetére


M5Norbi
őstag

Persze valószínűleg az lesz. :R Most egy A52 15w-os töltöjével használom és ez sem rossz.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#238) autotaxmo válasza ronson88 (#234) üzenetére


autotaxmo
őstag

Basszus, akkor jo sokara fogjak kihozni a buds prokat ha csak most kaptad meg, gondolom Te elsok kozott regisztraltal, ami volt mar legalabb 3 hete ha jol sejtem....

(#239) lge73x


lge73x
tag

S22+ fekete 128Gb valaki kapott már a ses.hu tól?
Egyáltalán mely üzletek kezdték kiküldeni már az előrendeléseket?

(#240) gyantaszuz


gyantaszuz
tag

Mas nem tapasztalt olyat, hogy full auto modban a kep bal oldala/also negyede egy savban full homalyos?
Pro modban nincs ilyen es a lencse sem retkes. Par pelda PH-s alacsony felbontason, a lenyeg igy is latszik:
50 Mpx

4:3

16:9

(#241) Memmaao válasza #16820480 (#226) üzenetére


Memmaao
addikt

Akkor nem vagyok egyedül! :C
Én sem bírok semmi pluszt a kijelzőn.

My name is Bond, James... Dean.

(#242) boogie84 válasza Memmaao (#241) üzenetére


boogie84
veterán

22-es szériánál már nincs gyári fólia a kijelzőn? :F

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#243) Memmaao válasza boogie84 (#242) üzenetére


Memmaao
addikt

Nincs

My name is Bond, James... Dean.

(#244) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Sziasztok, na megjott a TMX vegleges ajanlata a vadiuj Alcatel 1 Vodafone fuggo keszulekre. 11.500 forintert vettem es beajanlottak 9.500 korul igy termeszetesen rabolintottam. 2 ezret buktam a keszuleken de kapok cserebe plusz 35 ezret azaz csak 33 ezer haszont! :C szerintem ez igy elegge korrekt deal! Ki mit gondol? 😉🙃

(#245) balazs8r válasza S@c@ (#228) üzenetére


balazs8r
csendes tag

Én s22+-ra whitestone dome EZ glass-t raktam nagyon patikán megy vele. Itt egy saját videó róla: [link]
Az érintésérzékenység nincs bekapcsolva, de látható, hogy így is simán viszi. Lehet, hogy minimálisan lassabb mint a sima kijelzőn, de ahhoz képest hogy sokan azt írják amazonon, hogy nem megy, nekem viszi szépen. Persze az üveg felhelyezése után fel kell venni az ujjlenyomatot újra.
UI.: érdemes párás fürdőben felrakni, a nem kívánt porszemek elkerülése céljából.

(#246) gyantaszuz válasza gyantaszuz (#240) üzenetére


gyantaszuz
tag

Erre ralesne valaki? Meg eppen vissza tudnam kuldeni ha ugy van.

(#247) M5Norbi válasza gyantaszuz (#246) üzenetére


M5Norbi
őstag

Én nem látok ilyet az enyémen.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#248) S@c@ válasza gyantaszuz (#246) üzenetére


S@c@
őstag

Bekarikázod mit kéne látni? :B :F

(#249) gyantaszuz válasza S@c@ (#248) üzenetére


gyantaszuz
tag

A kep teteje teljesen homalyos, mig az alja oke. Ez igy out of the box, megnyitva a kamera appot. Ha kozepre fokuszalok szinten hasonlo eredmeny. Kiegek, pedig egeszen megszerettem itt a kozel 2 het alatt. :D

(#250) S@c@ válasza gyantaszuz (#249) üzenetére


S@c@
őstag

Én a kép bal oldalát néztem ahogy írtad...passz...ha pro modban nincs akkor szoftveres inkább. Nem gyárival is csinálja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.