Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Isaac76


Isaac76
tag

Nem akarom elkiabálni,de az e havi frissítés óta még egyszer sem indult újra random a telefon :C Nem tudom másnál is volt e ez a gond, de nekem olyan 1-2 naponta mindig csinálta. Namost már egy hete nem volt :R

(#2002) undercover válasza andriska0725 (#1999) üzenetére


undercover
senior tag

Nekem nem melegszik böngészés közben annyira csak játék közben. De ott sokat segít ha game booster beállításokban akkumlátorkímélő üzemódra állítjuk a telefont.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2003) andriska0725 válasza undercover (#2002) üzenetére


andriska0725
tag

Köszi a tippet, kipróbálom, bár tartok tőle hogy az akadások ettől csak rosszabbak lesznek :/

(#2004) thomas92 válasza andriska0725 (#1999) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szia! Én csak akkor tapasztalok melegedést, ha tölt, ha frissít/appokat frissít, vagy hosszabb ideig megy a kamera. Böngészés közben nem, játszani nem játszom rajta. Lehet próbálnék egy újrarakást, vagy nézd meg, hátha beragad valami a háttérben.

Az S22 akkuja számszerint is érezhetően kisebb, mint a Xiaominak, szóval biztosan nem is fogja úgy bírni, erre lehetett volna számitani sajnos. :( Neked akkor a plusz modell lenne jó, ott az akku egálban van a Xiaomival.

A Xiaomi töltési sebessége 33W, az S22-é 25W, szerintem 3X több idő nem lehet. Legalábbis, ha a Samsung 25W-os töltőfejével töltöd, a kábel is megfelelő és bekapcsoltad a beállításokban is a szupergyors töltés néven futó dolgot. A Xiaomira azt írják, hogy 52 perc a töltés, nálam S22-nél is olyan 60-70 perc talán, de ezt most így nem tudom pontosan. Most épp tölt és 19%-ról 48 percet írt.

(#2005) Gerr'y válasza undercover (#2002) üzenetére


Gerr'y
senior tag

#2002 és #2004
Tokkal használjátok a telefont?

(#2006) undercover válasza Gerr'y (#2005) üzenetére


undercover
senior tag

Igen tokkal használom. Játékok közben viszont muszáj visszavenni a game boosterben a teljesítményt mert amugy kb 1 óra után elégé túlmelegszik.

[ Szerkesztve ]

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2007) Curtain válasza undercover (#2006) üzenetére


Curtain
senior tag

42-43 fok fölé nem engedi menni. Inkább visszaveszi az órajeleket. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Ennyi még nem árt.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2008) Mik76 válasza thomas92 (#2004) üzenetére


Mik76
senior tag

En ma vettem meg a 25W-os toltot. Felezodott a toltesi idom.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#2009) andriska0725 válasza thomas92 (#2004) üzenetére


andriska0725
tag

Kipróbáltam az energiatakarékos üzemmódot, de sajnos így élvezhetetlen a játék annyira akadozik. A töltési és merülési idő még a legkevesebb lenne, sokkal jobban zavar, a melegedés, akadozás. Bízom benne, hogy később egy frissítés javít majd ezen, de azért meglepő számomra hogy ilyen gyengének tűnik a samsung egyik idei csúcs telefonja. Mindenesetre köszi a választ es a tippet.

(#2010) petesejt válasza andriska0725 (#2009) üzenetére


petesejt
aktív tag

Folyamatosan követem a fórum eseményeit, de ilyen mértékű problémára eddig nem volt példa, és a panaszod kommunikálása sem tűnik a részedről túlságosan kukacoskodónak. A mindennapi használatot ennyire akadályozó dolgok észlelése esetén könnyen lehet, hogy kifogtál egy hibás darabot. Ha minden frissítés fent van, akkor hatványozottan.

Ha nem tettél fel semmilyen olyan programot, ami viszonylag sok teljesítményt igényel (érdemes lenne egy FR után pár napig mindenféle program telepítése nélkül megvizsgálni a működést), akkor én meglátogatnám a szervizt a helyedben.

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#2011) David3 válasza andriska0725 (#2009) üzenetére


David3
őstag

Ezek elég húzós dolgok, nem találkoztam még én sem hasonlóval, igaz a Plus modellem van. Ahogy írták előttem is, próbálkozz meg egy teljes visszaállítással. Mondjuk előtte ránéznék a beállításokban, hogy mi az, ami ennyire eszi az akkumulátort.

Ha semmi nem oldja meg a helyzetet, próbálj meg szervizhez fordulni, bár első körben ők is hasonlókat fognak ajánlani.

(#2012) thomas92 válasza andriska0725 (#2009) üzenetére


thomas92
aktív tag

Hát remélem megoldódik a gondod. Ha mást nem, akkor lehet tényleg szerviz lesz a megoldás, ahogy a többiek is mondták. :(

Évek óta használok csúcs Samsungokat és soha nem volt ilyen gondom, szerintem kifejezetten jók szoftveresen. Igaz, nem játszom rajtuk.

(#2013) autotaxmo válasza Curtain (#2007) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ohhhh, nalam boven 42 fok folott volt tobbszor is, leginkabb 49-50 fok es mèg akkor sem tiltott le a telefon pedig mar nem lehetett konretan kezben tartani. :((

(#2014) Curtain válasza autotaxmo (#2013) üzenetére


Curtain
senior tag

Nálam 42-43 foknál érezhetően visszavesz az órajelekből. (Lejjebb esik az fps) Ez fölé még sohasem ment.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2015) Curtain válasza autotaxmo (#2013) üzenetére


Curtain
senior tag

Ez nálad is így van beállítva? Game launcher->game booster->labs.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2016) hevepapa válasza petesejt (#1963) üzenetére


hevepapa
senior tag

Én Spigen Core Armor-t használok. Nekem bejött

(#2017) vatafakk


vatafakk
aktív tag

sziasztok,

vettem Spigen Rugged Armor tokot S22-re és tudom ajánlani, masszív de még így is kényelmes zsebben hordva.
Fóliával kapcsolatban viszont kérdeznék, mielőtt megveszem. A Samsung gyári fólia mennyire lóg ki a kávára, nem fogja a tok felgyűrni a széleit? Érdemesebb inkább üvegfóliát választani, ami esetleg keskenyebb?

[ Szerkesztve ]

(#2018) Sn00k


Sn00k
veterán

Sziasztok.

Ma vettem egy sima 22, viszont nekem nem úgy tűnik van rajta kijelző védő fólia. En nézném be vagy tényleg nincs :F
Egy gyári bőrtokot vettem hozzá ami nagyon jó döntés volr, pedig korábban sosem használtam bőrtokot.

3njoy the Lif3

(#2019) Curtain válasza Sn00k (#2018) üzenetére


Curtain
senior tag

Nincs gyári fólia a 22-es szérián. Ezt lespórolták.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2020) thomas92 válasza Sn00k (#2018) üzenetére


thomas92
aktív tag

Tényleg nincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#2021) pető bá' válasza Sn00k (#2018) üzenetére


pető bá'
őstag

szia

én is bedobtam a kosárba a bőrtokot, de aztán elolvastam az egyetlen értékelést (link) és végül inkább egy Nillkin tokot és egy olcsó átlátszó szilikon tokot vettem hozzá az Aqua-ból, plusz a gyári fóliát.

a Nilkin jó vaskos, sarkoknál erősített, de még így sem túl nagy (nekem); a fólia nem üveg, de rendben van (2db van a csomagban); viszont a felhelyezéskor nekem "megtört", töri a fényt - szerencsére már nem nagyon látszik, elsőre könnyen kivehető volt két csík, idegesített is rendesen.. :D lehet hogy kicsit jobban visszahajtottam a kelleténél (yt videó)..

"... and I hope you have a great day!"

(#2022) anonymus89


anonymus89
addikt

Ha valaki meg pályázik gyari fóliára

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2023) Fordos Laci


Fordos Laci
csendes tag

Sziasztok !
Sok évnyi huawei/honor használat után újra samsungom van !
Azt szeretném megtudni , hogy alkalmazás zár (én nem találtam meg) van-e az s22-ben ?
Hogy mielött megnyitok egy alkalmazást akkor azonosítást kérjen a telefon !

(#2024) jeni válasza Fordos Laci (#2023) üzenetére


jeni
félisten

Az mi a ménkü?
A telepítés előtt van ilyesmi de utána?

Az applikáció engedélyezések között keress ilyesmit

[ Szerkesztve ]

(#2025) vicze válasza Fordos Laci (#2023) üzenetére


vicze
félisten

Secure foldert kapcsold be, bem tudom van-e magyar neve.

(#2026) polonic válasza Fordos Laci (#2023) üzenetére


polonic
félisten

Szia!

Biztonsági mappába tudod berakni ezeket az alkalmazásokat.

(#2027) thomas92 válasza Fordos Laci (#2023) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szia, úgy, mint a Huawei telókon nem mehet beállítani, a biztonságos mappába tudod behelyezni esetleg az appot.

(#2028) Meridius11


Meridius11
aktív tag

Milyen edzett üveg kijelzővédőt ajánlanátok ha szempont a rendes oleofób bevonat és a működő ujjlenyomatolvasó? Előző telefonon Spigen Alignmastert használtam, tökéletesen működött, S22-nél viszont rengetegen panaszkodnak arra (más üvegfóliáknál is) hogy használhatatlanná teszi az ujjlenyomat olvasót.

Whitestone EZ Glass 2-Pack-et néztem ki, de erről is megoszlanak a vélemények.

[ Szerkesztve ]

(#2029) Selynelar válasza Meridius11 (#2028) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Őszinteséget megvallva én kezdtem egy ShieldUp-pal. De szedte az ujjelnyomatot/maszatolódott mintha kötelező lett volna. Igaz nem volt olcsó,de budapesti samsung boltban volt készleten Whitestone, erre "mondom én, hát akkor legyen".
Az a helyzet, hogy felrakás óta nem kalibráltam újra az ujjlenyomatolvasót és néha döcögve, de feloldja a telefont. Szóval én meg vagyok vele elégedve.

(#2030) Sn00k


Sn00k
veterán

Köszi az infókat.
PetőBá nekem nagyon bejön a bőrtok. :DDD
Azt be lehet valahogy allitani, hogy bizonyos időközönként automatikusan néma üzemmódra állítsa magát a teló?

3njoy the Lif3

(#2031) polonic válasza Sn00k (#2030) üzenetére


polonic
félisten

Bixby rutinnal megoldható.

(#2032) Sn00k válasza polonic (#2031) üzenetére


Sn00k
veterán

Thx. Megsasolom

3njoy the Lif3

(#2033) pető bá' válasza Sn00k (#2030) üzenetére


pető bá'
őstag

:D nekem is tetszett nagyon, ha lesz több tapasztalat a tartósságáról akkor később lehet hogy veszek egyet :)

"... and I hope you have a great day!"

(#2034) ezmiezez


ezmiezez
csendes tag

Na, végre megérkezett a Telekomos S22-re is az ápdét.

(#2035) Armi5


Armi5
tag

Elkezdett megjelenni tegnap reggel óta a Google Play szolgáltatások az akku listában és elég magas helyet foglal el, háttérben folyton fut. Május vége óta nem volt ilyen mióta megvettem a telefont. Nagyon szomorú vagyok. :( :(

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#2036) Curtain válasza ezmiezez (#2034) üzenetére


Curtain
senior tag

Akkor kb másfél hetet késett. Ez még simán belefér. Fentebb meg hónapot, hónapokat írt valaki. :F

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#2037) Thom!


Thom!
veterán

Tudna valaki pár fotót csinálni az új updatettel? Főkamera és 3* érdekelne?

(#2038) mSchumi87 válasza Sn00k (#2030) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Szia mennyivel vastagab tole a telo? Tudnal dobni par kepet? Koszi

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#2039) sagit


sagit
addikt

Végre nekem is megjött a másfél gigás frissítés ( Osztrák A1-os a teló)

Van min javítani mert katasztrofális a telefonom. S7,S8+ és Note10 után mondom ezt.
A telefonra smart swichel költöztem be valamikor április végén, ugyan azok az appok vannak rajta ami note10-en voltak es nem okoztak gondot.

A telefon össze vissza laggol, volt már recoveryben chache törlés, nem segített. A legkriminálisabb a kamera, az ami akadásokat leművel indításkor,fényképezéskor siralmas.

Nem tudom mi lehet az ok, mert kezdetekben egész jó volt de most már ott tartok hogy kezdem bánni ezt a választást.Lassan rászánom magam egy FR-re, de sajnos időhiányban szenvedek....
Akku merülget de van töltőm, azt meg le is kakkantom, csakhogy semmivel se jobb az üzemidő mint a 3 éves note10-en volt ( kicsit note-om volt, azzal azért összehasonlítható lenne szerintem)

Szóval én nem vagyok túl elégedett sok év samu után ....

Kamera frissítést is várom, nem tudok egy dokumentumról egyszerűen full éles képet csinálni a szkennelés funkcióval ami Note-on hibátlan volt,a szélek homályosak maradnak. Kezdek arra gondolni hogy gyari hibás a telóm.

Ui: feleségemnek S22+-t vettünk, 2 hét difivel, nála bevallása szerint nincsenek gondok.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2040) Thom! válasza sagit (#2039) üzenetére


Thom!
veterán

S22 elcseszett széria sajnos...több okból kifolyólag pedig jó kis teló lenne

(#2041) Pompi válasza Armi5 (#2035) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én két hete ezzel küzdök. A legfőbb fogyasztó a Google Play Szolgáltatások. Nem tudom mi nyúlkál hozzá, ami előtte nem, de 1 hónapig meg voltam elégedve az akkuidővel. Azóta meg melegedik a teló, merül... és most az a legújabb problémám, hogy autóban konkrétan nem tudom tölteni, mert annyira felmelegszik, hogy nem tölti magát - na ilyen még nem volt, pedig ebben az autóban használtam már huzamosabb ideig 3 féle telefont. Már a tokokat cserélgetem, hogy hátha valamelyik tok miatt melegszik, de nem, vissza téve a Spigen Thin Fitet amivel az első hónapban használtam is ugyan ez a jelenség.

@Thom! Az a baj, hogy a simának kb. nincs alternatívája Android vonalon... nagyon nem akarok iPhonra-ra váltani, több okból sem, de egyre többször jut eszembe, hogy ki kellene próbálni (valamennyire képben vagyok, iPadet használok 8 éve, tabletből nekem csak az iPad).

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2042) sagit válasza Pompi (#2041) üzenetére


sagit
addikt

En adok neki még egy fr-t,esetleg várok meg 1-2 updatet de ha ez így marad iPhonera váltok.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2043) jeni válasza Pompi (#2041) üzenetére


jeni
félisten

én nem is vettem volna meg az S22 mobilt ha nem lett volna a P40 Pro telón az OTP kibassz@s és a többi szolgáltató lelépése a Huawei Appgalleryról!

(#2044) honeker


honeker
őstag

Üdv vásárlás elött vagyok érdeklödöm a kilyelzö idő menyi iletve a térerő mijensége felöl....

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#2045) jeni válasza honeker (#2044) üzenetére


jeni
félisten

S22 tulajként inkább más típust javasolnék. Túl árazott teló apró hibákkal

(#2046) Pompi válasza jeni (#2043) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nagyon nagy baj, hogy a Huawei-t kipicsázták a bizniszből. A P30-am 3+ évesen simán pariban van még mindig az S22-vel szerintem, most még biztonsági frissítés is érkezgetett rá hosszú idő után, igaz még maradt 10-es droidon. Valahogy akkumulátor kezelésben sehol nincs a többi gyártó a Huaweihez képest.

@sagit: igen, egy fr-t még én is megcsinálok, csak kell hozzá egy kis idő és mélylevegő :)

- - - -

Amúgy nekem semmi más bajom nincs a telóval, egyedül az akksi ideje nem túl acélos, illetve most ez az indokolatlan merülés / melegedés. Nálam nem akad, nem indult újra magától sose, korrekt a kamera, szép a kijelző, jó a méret, szép is a cucc (szubjektív). Szóval olyan nagyon nem húznám még le annyira, hogy lebeszéljek róla bárkit.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2047) -Mike- válasza honeker (#2044) üzenetére


-Mike-
addikt

Miután megvetted a hejessjráss LNörzőtt tedd reá.

(#2048) boogie84 válasza Sn00k (#2030) üzenetére


boogie84
veterán

Van erre funkció: Beállítások keresőjébe beírod h: Ne zavarjanak.
Időzítheted.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2049) autotaxmo válasza Pompi (#2046) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nalam detto ugyanezek a problemak a telefonnal, de mar a kezdetek ota szenvedek az akksival es a random merulgetessel ami jelen esetben nalam mindig s google play services es a gboard. A melegedesrol nem is beszelve, nalam kocsiban eselytelen a hasznalata foleg nyaron ha tolton van. Olyan forro lesz a keszulekhaz hogy keptelenseg hozzanyulni, de erthetetlen modon nem teszi magat a telefon lehules modba mint anno amikor az iphonet a napon felejtettem.
En is kacerkodok/kacerkodtam az iphone 13 minivel ami mèg jobb ergonomiailag de az oriasi kompromisszum lenne a reszemrol hogy ujra ios-be zarjam magam. A wireless toltes nalam nem is johet szoba az s22-nel mert brutal forro lesz. Nalam szinte alap tolteskor a 41-42 fok ha valami fut rajta kozben. Mindezt szoba homersekleten 24 fok

[ Szerkesztve ]

(#2050) Pompi válasza autotaxmo (#2049) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Engem most az autós dolog zavar most, nem tudom mit kezdjek vele.
Adott a kocsi Android Autoval. Előtte használtam 2 telefonnal is, semmi gond nem volt vele. Ha rádugom az S22-t, a legváratlanabb pillanatban, leginkább amikor a leginkább kellene a navi miatt, akkor dobja le magáról a telefont. Ilyenkor kábel ki/be és újra helyreáll jó esetben. Rosszabb esetben kiírja a kocsi, hogy már csak álló helyzetben fogja újra felismerni - ez mondjuk pl. autópályán nem annyira vicces (megtörtént). Persze ha menne is, akkor is egy idő után úgy felmelegedik, hogy megáll a töltés. Van az autóhoz is valami frissítés, majd azt rátolom hátha segít.

Van egy AAWireless cuccom, ha ezt kötöm össze a kocsival, akkor az stabil marad, erre a telefon wifivel kapcsolódik, tehát plusz egy dolog ami merít, de legalább stabil, működik. Viszont tölteni nem tudom, már próbáltam az autó szabad USB portjából és vettem 3 féle szivargyújtó töltőt is, van quickcharge-os is sima is, minden, van az autóban elöl is hátul is szivargyújtó, mind a kettőből próbáltam. Megy is frankón amíg nem fűti fel magát a cucc, olyankor megáll a töltés mint a szög.

Ja, előtte még próbálkoztam wireless töltéssel, az marha jó lett volna, a telefon wireless a kocsihoz, a töltőt faszán el tudtam rejteni, nem is lehetett látni, csak beraktam a telefont a középkonzolba, patent volt látványban, funkcióban, ennek így kellene működnie - csak hát úgy még jobban melegedett, konkrétan ki is írta egy idő után, hogy lekapcsolt a töltés a meleg miatt.

Egy megoldást tudok elképzelni, hogy a levegőrácsra rakok fel egy telefon tartót és tolom rá a klímát - de hát ez meg milyen már, pont azért van az Android Autó, hogy ne kelljen kirakni a telefont a kirakatba.

És hát gáz, hogy se a Huawei se a Sony telefonom nem csinált ilyet. Ez az egész azóta persze amióta bejött a meleg, addig nem volt vele gond. Az autóban persze megy a klíma, de ezek szerint kevés neki így.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.