Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Soma01


Soma01
veterán

Sziasztok!
Van itt aki már átállította a telefonján a CSC-t EUX-ről, valami másra? Például SEK-re?

(#1552) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Pedig en is vigyazok mindig a telokra, kulcs, vagy barmi ami karcolhatna tavol van tartva mindig de ettol fuggetlenul ha ugy sut ra a feny, siman latni hajszalkarcokat,l, nem mindenki veszi eszre pont azokat a szogeket hogy hol latni oket. Ez olyan szerintem mint amikor valaki egyertelmuen hallja a vakond riaszto magas frenkvencias sipolo hangjat valaki meg egyaltalan nem hall semmit.

(#1553) TODI1111 válasza Soma01 (#1551) üzenetére


TODI1111
addikt

Ultrám van de nálam már SEK csc.
[link]

(#1554) Soma01 válasza TODI1111 (#1553) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi szépen!
Akkor mi is hozzáfogunk. Az ok is az, ami nálad. :)

(#1555) vicze válasza thomas92 (#1545) üzenetére


vicze
félisten

Elnézést, igazok, van valamiért fordítva emlékeztem. :R

Valamiért úgy emlékeztem, hogy az utóbbi években szinte minden modellben cserélgetve lett, hogy épp merre áll.

(#1556) Muerte68


Muerte68
addikt

Na mostmár belaktam a telefont megvannak az első tapasztalatok
A mérete jó kézreáll viszont csúszós vigyázni kell vele
Kijelző hang nagyon jó persze a kijelző kicsit szokás szerint túlszaturált de könnyen belőhető
A töltés lassú a Huawei gyorstöltővel csak alap módon tölt, egy noname gyorstöltős kábellel már van gyorstöltés de szupergyors csak saját kábelével és Samsung gyorstöltő fejjel van
A noname töltőfejeket sem kezelni bármilyen gyorstöltős szupergyors azokkal sincs
Mondjuk nem lepődtem meg a note 10 is ilyen volt csak így külön vicces hogy nincs töltőfej :U
Az aksi rendben van reggel 100 ról indítva bt zenehalgatás Facebook, böngészés pár telefon, messenger okosóra és most van 40%-ön
Megy a GPS egészség program
Egész gyorsan be lehetett állítani elég jól testreszabható egyedül a másoláskor szórakozott mire hajlandó volt elkezdeni de utána gyorsan megvolt
Szerintem ez egy jó telefon az aksi is vállalható normál használatnál a mérete manapság ritkaság ha valaki intenzívebben használja, Facebook YouTube függők arra ott a plusz
Nekem eddig tetszik hamar sikerült megszokni is úgyhogy egyelőre marad biztosan :K

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1557) M5Norbi válasza autotaxmo (#1547) üzenetére


M5Norbi
őstag

Persze nincs kizárva hogy volt mikrokarc csak nem láttam de semmi olyan ami a használatot kicsit is zavarta volna.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1558) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Csak egy tipp, semmi közöm hozzá, de Aquában elég jó áron van 3990-ért a gyári töltő + kábel kombó:

Samsung EP-TA800EBE PD3.0 + EP-DA905BBE Type-C hálózati töltő adapter + Type-C töltő és adatkábel 5V/ 3A fekete

Feel Good Inc.

(#1559) Muerte68 válasza Pompi (#1558) üzenetére


Muerte68
addikt

Ez tényleg jó ár a fej szokott 5 lenni a kábel meg 2 ezer

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1560) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ma kipróbáltam a telefont kikapcsolt 5G-vel. Tényleg nagyon sokat dob az üzemidőn.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1561) undercover válasza M5Norbi (#1560) üzenetére


undercover
senior tag

Én örülnék ha olyan helyen laknék, ahol van 5g :D

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1562) boogie84 válasza Pompi (#1558) üzenetére


boogie84
veterán

45W-os még mindig az alzánál a legolcsóbb? [link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1563) sagit


sagit
addikt

Hogy jutok be recoverybe? Sehogy se tudtam összehozni

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1564) kekedi válasza sagit (#1563) üzenetére


kekedi
senior tag

Pc-re is rákötötted és úgy próbáltad?

(#1565) Selynelar válasza sagit (#1563) üzenetére


Selynelar
aktív tag

(#1566) autotaxmo válasza Pompi (#1558) üzenetére


autotaxmo
őstag

En naluk vettem ugyanezt a kombot, tokeletesen szuperal, amnyi hogy nem gyari csomagolasban van hanem egy zacskoba van belerakva 🤣 nekem ugy tunt mint amikor valaki visszavitte de a kibontott dobozt mar nem tudtak ujra ragasztani igy belevagtak egy egyszeru zacsiba. Kicsit igenytelen de ugy sem ajandekba vettem hanem sajat hasznalatra.

(#1567) Curtain válasza autotaxmo (#1566) üzenetére


Curtain
senior tag

Szerintem ezek pont azért olcsóbbak mert alapból sincsenek bedobozolva. Az én töltőm is csak valami eco csomagban volt.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1568) autotaxmo válasza Curtain (#1567) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat az is lehet, de ez nem eco csomagnak tunt hanem egy kikukazott valami kis zacsko amibe belevagtak, de ennyit megert. Bizom benne hogy nem utangyartott, a mai vilagban mar nem lehet tudni, annyira jok a kamuk

(#1569) M5Norbi válasza undercover (#1561) üzenetére


M5Norbi
őstag

Jaaa az nincs errefelé sem :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1570) jeni válasza boogie84 (#1562) üzenetére


jeni
félisten

a 4000Ft -s Aqua csomagban szerintem a 33W elegendő,annyival nem ér többet a dupla áras Alza csomag.
a kisebbik töltő aksi kimélősebb

(#1571) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Fekete galaxy S22 oldalan valakinek mar megjelentek a lepattogzott festek pottyok?

(#1572) S@c@ válasza autotaxmo (#1571) üzenetére


S@c@
őstag

Nope... neked igen?

(#1573) boogie84 válasza jeni (#1570) üzenetére


boogie84
veterán

M.helyre már vettem egy 45W-os töltőt. Én csak 85%-ig töltöm akkukímélés miatt. Szóval 20-30 perc a töltésem nap közben, úgy már kibírja a napot bőven. S22+ (extrém igénybevétel) :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1574) Pro!Petya válasza boogie84 (#1573) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az derék hogy neked még a pluszt is töltened kell... :DDD
Mennyi SOT szokott nálad lenni?!
Nálam ~4 óra után is marad ~20-30% , ugyanúgy 85%-os akkukímélővel

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1575) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Kb 1 hete valtottam s10-röl es sajnos azota folyamatosan problemam van a messengerrel. Nem jelzi eleg gyakran ha irnak. Viszont ha a kezembe veszem a telot es megynyitom az appot, akkor mar megjelenik.

Milyen beallitast erdemes ellenöriznem? Az ertesitesek engedelyezve vannak.

(#1576) David3 válasza boogie84 (#1573) üzenetére


David3
őstag

Tudom, hogy nem én vagyok az átlag felhasználó, hiszen kevesebbet használom a telefont, mint más. Ugyanúgy S22+ modellről van szó, és nálam nap végére kb. 65-70% marad a telefonban. Melóhelyen végig mobilnet, szinkronizálás, helymeghatározás bekapcsolva, fényerő közepesen, pár alkalmazást használva, néha telefonálás, plusz WhatsApp csevegések.

Itthon 25W-os gyorstöltővel vagy az 5W-os vezeték nélkülivel töltöm, másnapra még simán elindulok itthonról 50-65%-ról. Tehát nekem a 2 nap lazán megvan. Ja, SOT-ot nem nézem, nálam irreleváns adat.

gaben1117: A Messenger elég forró téma. Hiába van megadva neki minden engedély, egyszerűen néha nem akar működni. Nálam a "chat-fejek" le vannak tiltva, de egyébként látom szinte mindig, hogy írnak. Nyilván meg kell hozzá nyitnom a Messengert, ha válaszolni akarok. Az egyik barátomnak Huawei P30 Pro-ja van, ő van, hogy órákon keresztül nem kapja meg az üzenetet, nem kap róla értesítést. Csak akkor látja, hogy írtam, ha megnyitja a Messengert. Úgyhogy szerintem alapból ez nem felhasználói probléma.

[ Szerkesztve ]

(#1577) boogie84 válasza Pro!Petya (#1574) üzenetére


boogie84
veterán

#1576David3
Sosem nézem a SOT-ot.
Úgy képzeljétek el az üzemidőt nálam, hogy 1 óra busz meló előtt/után hbo max, melóban (8 óra) szinte megállás nélkül tiktok, insta, vagy fb/messenger, hbo max, zene, youtube. Szóval megy keményen a telefon. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1578) autotaxmo válasza S@c@ (#1572) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nalam mar sajnos igen, a felso reszen a keretnek lepattogzott festek, de valahol varhato volt, ugyanez a kor meg volt az iphone-oknal is. Egyszeruen nem tudnak olyan keretet fujni amin nem jelennek meg a feher pottyok. Pedig nincs odautve, leejtve, raadasul tokban van hordva es azt is sokszor leveszem es letorlom. Elkepzelem hogy milyen lesz annak a kerete aki mondjuk tok nelkul hasznalja vagy honapokig nem veszi le a tokot es szepen lassan a tok es keszulekhaz koze bekerult porszemek ledaraljak a festeket korbe pont szeruen

[ Szerkesztve ]

(#1579) RangerFox válasza autotaxmo (#1578) üzenetére


RangerFox
veterán

Most hogy nézem az enyémen is van egy fehér pont a tetején. Tok nélkül használom.

(#1580) autotaxmo válasza RangerFox (#1579) üzenetére


autotaxmo
őstag

Sajnos lesz tobb is, de ahhoz kepest hogy tok nelkul hasznalod egesz jo az 1 potty. Nalam sokkal tobb van, pedig spigen tokkal hasznalom. :)

(#1581) S@c@ válasza autotaxmo (#1578) üzenetére


S@c@
őstag

Nekem még a fóliák is rajta vannak, ha nagyon gázos garancia.
Nemzetközi fórumon erről még nem olvastam, de lehet probléma ettől függetlenül sajna lehet minden terméknél.

(#1582) S@c@ válasza S@c@ (#1581) üzenetére


S@c@
őstag

Még annyi, hogy vajon a fehérnél meg a kopás fekete? Mert a kocsiknál így szokott lenni.

(#1583) autotaxmo válasza S@c@ (#1581) üzenetére


autotaxmo
őstag

A folia mekem is rajta volt par hetig korben a kereten de aztan kezdett feljonni igy leszedtem. Na azt kar volt, mert konkretan azonnal megjelentek a mikro pottyok rajta

(#1584) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok.

Az S22 Plus tulajokat kérdezném az akksi idővel kapcsolatban, hogy alakul 1 nap közepes használat mellett, bt zene, sok böngészés, social media, gps ?

Illetve mi a helyzet most az új chippel kapcsolatban ? Olvasom hogy jönnek a frissítések, szaggatások, melegedés, játékok alatti anomália, optimalizációt hogy sikerült belőni a samsungnak a megjelenés óta. Úgy néz ki kedden beszerzek egy +-t.

Köszi

(#1585) Curtain válasza mrThomi (#1584) üzenetére


Curtain
senior tag

Napi használatban én nem vettem észre akadást vagy szaggatást, egyedül a reddit és a Twitter ami kritikán alulian fut. (igaz ezek hajlamosak voltak laggolni az előző op 8t-men is néha) A játékok terén egyedül a pubg mobile ami csak 30fps-el fut (még) , minden más megy 60fps-el úgy ahogy kell. (ezeket próbáltam: cod, pubg new state, grid, rush rally 3, into the dead 2, apex legends) Ha konkrétan kiváncsi vagy egy játékra akkor megnézem neked.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1586) David3 válasza mrThomi (#1584) üzenetére


David3
őstag

Szia, amiket említettél, és így normál használat mellett nap végére nekem marad legalább 60-70%. Kocsiban 1-2 óra navigáció, plusz bluetooth-on keresztül arról megy a zene, előtte/utána GMail, böngésző és pár alap app (FB, Insta, stb).

Most pl. 77%-on vagyok, tegnap délután vettem le töltőről. 2 nap 3 órát ír lemerülésig.

Az új chip szerintem jól muzsikál, valószínűsítem, hogy frissítésről frissítésre egyre jobb lesz.

(#1587) |AP|


|AP|
veterán

feladtam a küzdelmet az S9-em akksijával és beadtam a derekam egy S22-re.
Tudom, hogy nem feltétlen a legokosabb döntés akksiproblémák miatt pont egy nem túl izmos akksival rendelkező telefont választani, de egyszerűen nekem ez a méret és tudás kell.

Nagyon bízok benne, hogy a használati szokásaim mellett estig azért ki fogja bírni, mert egyébként minden másban tökéletes nekem a telefon. Holnap érkezik ha minden igaz.

(#1588) thomas92 válasza mrThomi (#1584) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én a sima s22-nél nem tapasztalok akadozást, a Twitter, ami döcög, de az pl. a 888-as Flip 3-asomon is szaggat.

Kezdetben tényleg döcögött a rendszer, de mára ez nálam megszűnt.

(#1589) autotaxmo válasza Curtain (#1585) üzenetére


autotaxmo
őstag

A grid autosportra nalad nem irt ki kompatibilitasi gebaszt? Elindul a jatek rajta de azt irja ki mindig hogy nincs ra optimalizalva

(#1590) mrThomi válasza David3 (#1586) üzenetére


mrThomi
addikt

Köszi ez fontos infó volt, kb ugyan ez nálam is. A legtöbbet böngészésre használom a telefont, sok mindennek keresek utánna, olvasok, teszteket nézek, messenger, fb, utóbbi is inkább a követett hírek miatt. Aztán jön a youtube videó, és navigálás. Játszani nem szoktam, de tesztekbe eddig mindenki szidta a mikro laggok miatt azért kérdeztem, de az ultránál volt példa hogy a menü is szaggatott, remélem ilyennel nem fogok találkozni. Az akku igazából a legfobtosabb, mert egy kicsit vaciláltam a "csak" 4500mAh miatt, de ugye a kijelző picit kisebb mint az S21 plus esetébeb, de youtube tesztek alapján kb ugyan azt produkálják.

(#1591) mrThomi válasza thomas92 (#1588) üzenetére


mrThomi
addikt

Redditről meg twitterről eddigi életem során csak hallottam, soha nem használtam őket, ha csak valami link nem arra továbbitott, de akkor is csak néztem hogy ez mi a szent szar :DDD

"Kezdetben tényleg döcögött a rendszer, de mára ez nálam megszűnt."

Hát kíváncsi leszek rá.

Volt z fold 3 és flip 3-am is de ugye mindkettő snapis volt, de mintha ott is akadozott volna valami, de már nem emlékszem mi pontosan. Utolsó exynossos telefonom S21 ultra, de én azt a chipet rendben találtam

(#1592) Curtain válasza autotaxmo (#1589) üzenetére


Curtain
senior tag

Semmi ilyesmi. Full grafikán fut. Még simábban is mint sd865-ön.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1593) Curtain válasza Curtain (#1592) üzenetére


Curtain
senior tag

Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik hogy fullon inkább csak 30fps de még így is jobban bírja mint az sd 865. Szerintem ezt a kompatibilitási hibát max első indításnál írja ki (nem figyeltem) mert nem tesztelték minden mobilon. Pl op 8t-nél írta, erre emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1594) David3 válasza mrThomi (#1590) üzenetére


David3
őstag

Az akksi miatt választottam a Plus modellt, nyilván le kell nyelni az ezzel járó kompromisszumot. Egyébként délelőtt óta most ugrott le 71%-ra, pedig azóta voltam több helyen a környéken, végig mobilnettel. 1-2 hét vagy akár 1 hónap nyilván kelleni fog, míg beáll az akksi, illetve a telefon is tanulja majd, hogy melyek azok az alkalmazások, amik mehetnek mélyalvásba.

Az LG V40-emhez képest sokkal elégedettebb vagyok üzemidővel. Igaz az csak 3300 mAh-s aksit kapott.

[ Szerkesztve ]

(#1595) autotaxmo válasza Curtain (#1592) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ertem, koszi az infot

(#1596) M5Norbi válasza mrThomi (#1591) üzenetére


M5Norbi
őstag

Tényleg egyre jobb lett a frissítésekkel. Nemigen látok laggolást bár nemigen játszom. Ha inkább normál felhasználó vagy akkor az akku is elég lesz.
Én több mint 2 hónapja használom és nagyon jó telefon.
Ami egyébként nagyot dobhat az üzemidőn hogyha (persze ha nem ragaszkodsz hozzá) kikapcsolod az 5G-t.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1597) mrThomi


mrThomi
addikt

Köszi az infót mindenkinek :R Holnap jön zöldbe 256gigás. A csak 8 giga ramot keveslem kicsit, de majd hozzászokok. 5g-t ki fogom kapcsolni, a mobilnet csomagom 5g-n úgy is csak 225mb/s támogat a 4g+ meg tud gyorsabbat is. Holnap megnyomkodom majd kicsit aztán kiderül meddig marad :D

[ Szerkesztve ]

(#1598) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Aki "sima" S22-t vett annak mennyire vált be? Vennétek újra? Telefoncsere előtt vagyok, és az S21/22 között vacillálok. Az a +300mAh ér annyit? Méretben erre lenne szükségesm.

(#1599) RangerFox válasza Vitaqo (#1598) üzenetére


RangerFox
veterán

Szoftverfrissítésekkel és 5G kikapcsolásával nekem nincs vele különösebb bajom. Így simán kibír egy napot 5-6h SPT-tal. A legelején a YT appal voltak gondok, amik megoldódtak. Most néha az Instának kell az adatait kitörölni, mert rosszul jelenít meg néhány dolgot, de a mindennapi használat során tök jó, gyors, fluid az egész rendszer. Eladtam a mellé kapott Buds 2-t és Buds Prot is, így az ára is megfelelő lett. Csak a nagyobb akksi miatt én biztos nem mondanék le a kompaktságról, elég volt a tepsi telefonokból! :B

(#1600) autotaxmo válasza RangerFox (#1599) üzenetére


autotaxmo
őstag

buds2-t nem adtak a galaxy telefonokhoz csak buds prot

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.