Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) lge73x


lge73x
tag

A tegnapi sw frissitessel, úgy tűnik megoldodott a két sim használatakor jelentkező "nem elérhető" hiba. Esetleg más is megerositi? Eddig nem jelentkezett sikertelen bejövő hivasom, tudomásom szerint ( mind két sim 4/5 G allitva)!

(#1852) sfefe


sfefe
őstag

A teló ára ugye 335k ha megveszem kedvezményekkel és úgy lesz pl 201 akkor csak 2 év garit adnak rá?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1853) blueye válasza sfefe (#1852) üzenetére


blueye
veterán

Igen

(#1854) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Akkor szuper mert a telenornal 199 ezer huseggel a keszulek igy 3 ev helyett eleg a 2 ev gariztatas nekik

[ Szerkesztve ]

(#1855) sfefe válasza blueye (#1853) üzenetére


sfefe
őstag

Hm pedig a teljes ára 335.
Az, hogy most ad kedvezményt....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1856) blueye válasza sfefe (#1855) üzenetére


blueye
veterán

a szamla vegosszege szamit

(#1857) sfefe válasza blueye (#1856) üzenetére


sfefe
őstag

Értem.
Ha rendelek telót és beirom a régi telóm imei számát a telót el kell küldjem nekik?
Vagy már nem foglalkoznak vele ha nem küldök telót...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1858) blueye válasza sfefe (#1857) üzenetére


blueye
veterán

Nem kell

(#1859) sfefe válasza blueye (#1858) üzenetére


sfefe
őstag

Köszi

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1860) sfefe válasza sfefe (#1859) üzenetére


sfefe
őstag

Manapság mennyi idő múlva jön meg a teló?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1861) blueye válasza sfefe (#1860) üzenetére


blueye
veterán

24h
Gondolom a hetvege miatt szerdan kapnad meg.

(#1862) hevepapa válasza M5Norbi (#1830) üzenetére


hevepapa
senior tag

"A jack hiánya gáz de sajna valóban mindenki elhagyja és filléres tétel egy átalakító."
Azért 4-5000 Ft nem annyira filléres tétel. Ráadásul, sok helyen olvasni, hogy a gyári kábellel is vagy működik vagy nem a fülhallgató. Valami DAC problémát rebesgetnek.

(#1863) Muerte68 válasza hevepapa (#1862) üzenetére


Muerte68
addikt

3500 a gyári és működik
Mégis mi nem működne rajta nem űrtechnika
A Huawei is működik samsungal mivel semmi nincs benne ami akadályozná mivel csak egy sima átalakító
Kicsit túl van ez misztifikálva
Milyen DAC probléma lenne egy egyszerű átalakítóval amiben gyakorlatilag pár kábelen kívül semmi nincs?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1864) dabgergo válasza dnelb (#1836) üzenetére


dabgergo
őstag

Köszi mindenkinek a részletes választ!
Ma kipróbáltam mind a 3at, jó a 22+ de az ultra nagyon tetszett, s pen végre igazán jól használható a kis latency miatt.
Még gondolkodom kicsit, van még úgyis pár hónap a cseréig.

[ Szerkesztve ]

(#1865) Muerte68 válasza dabgergo (#1864) üzenetére


Muerte68
addikt

Ha bejön a cerka akkor szerintem válaszd azt
Én nagyon szeretem volt két note is de túl volt az ára a küszöbön amit adnék érte
Ha neked belefér szerintem vedd azt

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#1866) M5Norbi válasza hevepapa (#1862) üzenetére


M5Norbi
őstag

Egy 2-300 ezres telefonhoz képest filléres.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1867) sfefe


sfefe
őstag

Érdekes, s22re beirom a 10-ot utána készülékbeszámítást és nem 55ezret von le hanem 49500at.
Ha előbb a készülékbeszámítást írom be és utána a 10%-ot akkor levonja az 55ezret.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1868) fahrii válasza sfefe (#1867) üzenetére


fahrii
őstag

A Samsung webshopban az az érdekes ha kétszer egymás után ugyan azt az árat dobja egy adott kosárnál. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1869) Janez0085


Janez0085
tag

Sziasztok. Olyat tapasztalt valaki , hogy ha egy picit megrázod a telót akkor olyan mintha lötyögne a kamera ( vagy az alaplap ) ? Vagyis nem olyan hanem egyértelműen kotyog . Kíváncsi vagyok , hogy ez csak egyedi vagy általános összeszerelési baki. Szóval lényegében azt kérném , hogy mindenki rázza meg a telót 😂 De komolyan , rohadt idegesítő .

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#1870) sfefe válasza Janez0085 (#1869) üzenetére


sfefe
őstag

S10e-nél is "lötyög"..
De anno is azt mondták ez ok mert a lencsék vagy mi...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1871) blueye válasza sfefe (#1870) üzenetére


blueye
veterán

OIS, ha visszaolvasol...

(#1872) BossBoss


BossBoss
őstag

Sziasztok!

Ez a készülékbeszámítás hogy működik? Írtátok itt többen, hogy nem kell elküldeni a telefont készülékbeszámítás esetén. Most ha én be akarok számíttatni egy iphone 13-at, amire ír 171 ezret, azt nem kell beadnom? Kicsit érdekes lenne... :B

[ Szerkesztve ]

(#1873) autotaxmo válasza dabgergo (#1864) üzenetére


autotaxmo
őstag

Addigra meg ugyis jon az uj szeria 😜

(#1874) autotaxmo válasza Janez0085 (#1869) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nalam is lotyog, akkor is ha bekapcsolom a kamerat es aktiv a lencse, en nekem olyan mintha az oldalso gombok lennenek kva lazak, ha hozzajuk erek, erezhetoen lotyognek.

(#1875) autotaxmo válasza BossBoss (#1872) üzenetére


autotaxmo
őstag

171 ezret nem fog levonni a rendszer neked, max 55 ezer ha jol tudom. A 171 ezret akkor kapnad meg ha be is kuldened nekik a telot es ott bevizsgalas utan fognak mondani vegleges arat ami lehet kevesebb lesz. Ha elfogadod akkor utaljak par napon belul.

(#1876) hevepapa válasza Muerte68 (#1863) üzenetére


hevepapa
senior tag

Próbáld ki más típusú átalakítóval pl. Huawei és rájössz, hogy nem csak pár kábel van benne... Én próbáltam egyébként tökéletesen működő Huawei adapterrel rádugni többféle fejhallgatót, de az S22-n nem működnek vele.

(#1877) thomas92 válasza hevepapa (#1876) üzenetére


thomas92
aktív tag

+1 Huawei átalakítóval nekem sem ment.

(#1878) kcsa


kcsa
veterán

Létezik aktív és passzív jack adapter is. Ehhez speciel nem tudom melyik kell, de telefonja válogatja melyik kell hozzá

(#1879) papi77 válasza kcsa (#1878) üzenetére


papi77
addikt

Az kell amiben van DAC! :)

Az első: NOKIA 1611

(#1880) Maelephant válasza kcsa (#1878) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Sziasztok, én egy MM-os, ilyen németeshangzású-debiztossajátmárkás-aranyozott-gondolombiztosgagyi átalakítót vettem valahol 4-5K környékén és teljesen jól megy a fülesemmel. Sima S22.

(#1881) Isaac76


Isaac76
tag

Hali!
Szóval megrendeltem ezt a fóliát :
https://www.youtube.com/watch?v=wksPGb2b5I8&ab_channel=Samsung
...és teljesen elégedett vagyok vele (igaz nem üveg,de olyan mintha rajta sem lenne) , az ujjlenyomatolvasó perfekten megy és nagyon reszponzív is , nekem úgy tűnik mintha az a koszokat is kevésbé gyűjtené :C
Tényleg profi,az összes segítő (kisrongy,portalanító stb) ,aminek nagyon örültem,hogy rögtön 2db van benne, így tulajdonképpen "féláron" van :Y (3.500ft teljesen okés) :K

(#1882) akos_ur válasza Isaac76 (#1881) üzenetére


akos_ur
aktív tag

Én is szemezek ezzel a fóliával, de akkor ez mondhatni felesleges? Törés ellen nem jó, karcok ellen meg véd a GG üveg alapból? Vagy kisebb leejtés még túlélhető vele? vagy azonnal törik?

valakinek tapasztalat/bővebb infó? :)

(#1883) RangerFox válasza akos_ur (#1882) üzenetére


RangerFox
veterán

Kisebb eséseket fólia nélkül is megúszod.

(#1884) undercover


undercover
senior tag

Nekem telekomos telefonra nem jött még meg a frissítés.

Vajon mennyi lehet az átfutási idő?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1885) Armi5


Armi5
tag

Ti mit gondoltok erről a "ne használd a Smart Switchet" és ha használtad inkább factory reseteld a telefont, ne használd smart switchet, és akkor minden király lesz, jobb akkuidő, jobb élet?

Redditen ez terjed S22 subredditen (pl. https://www.reddit.com/r/GalaxyS22/comments/t1mzoh/smartswitch_and_bad_battery_life_reset_all/)

csinált már valaki ilyet? volt báármi értelme? placebo? szokásos androidos hülyeség?

“Maybe this is exactly how it’s supposed to be. Maybe everything is exactly as it should be.” - Dexter

(#1886) blueye válasza Armi5 (#1885) üzenetére


blueye
veterán

Ne olvass Redditet :)

(#1887) st3v3np3t3r válasza Damage401 (#1811) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem semmi :U...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1888) st3v3np3t3r válasza Pompi (#1822) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

http404:U

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1889) falabu88


falabu88
aktív tag

Sziasztok, aki samsung hivatalos oldalról rendelt, kapott garanciajegyet? Csak számlát kaptam emailben, és az online chaten azt írták, hogy ha nem kaptam garijegyet akkor vegyem fel a kapcsolatot a webshop ügyfélszolgálattal.. Ami azért fura mert a tv-m is onnan van, pár honapja rendeltem, és ahoz sem kaptam. Adott esetben ha valamikor eladom ezeket, akkor nem ártana, ha lenne papír alapú garijegy, de legalábbis emailben jó lenne ha meglenne.

(#1890) |AP|


|AP|
veterán

az jó funkció, hogy az AOD beállítható, hogy mikor jelenjen meg (érintésre, mindig, értesítéskor, stb.)
Viszont: azt nem lehet valahogy beállítani, hogy érintésre jelenjen meg, viszont ha jön valami értesítés, akkor is? Én ere nem találtam beállítást és a notification led kicsit így hiányzik az S9 után

(#1891) RangerFox válasza |AP| (#1890) üzenetére


RangerFox
veterán

Van olyan funkció, hogy Megjelenítés új értesítésekhez, az Always on Display menüpontban megtalálod. De a kettőt együtt nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1892) ratcache válasza |AP| (#1890) üzenetére


ratcache
aktív tag

ezzel lehet pl.

(#1893) -cobra- válasza falabu88 (#1889) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Én se kaptam semmit, csak számlát emailben. Megkérdezed? Engem is érdekelne a válasz.

(#1894) falabu88 válasza -cobra- (#1893) üzenetére


falabu88
aktív tag

Meló után felhívom őket.

(#1895) JoinR


JoinR
senior tag

Valaki vett ilyen fóliát az S22-re? Nekem nem működik vele az ujjlenyomat olvasó, és nem tudom, hogy ez lehet-e az oka vagy gyárilag rossz (egyből feltettem, így nem tudtam kipróbálni, hogy anélkül működik-e).

(#1896) autotaxmo válasza JoinR (#1895) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ezt mar sokszor targyaltuk itt a forumon, legutobb par napja. Ha rendesen mukodo ujjlenyomat olvasot szeretnel, engedd el az uvegfoliat, foleg az ilyen no name cuccokat. Nincs baja a telefonodnak.

[ Szerkesztve ]

(#1897) Pro!Petya válasza autotaxmo (#1896) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nyugodtan fel lehet rakni üveget csak ne a noname kínai xarokat.
A honlapról : "A termék gyártója: Egyéb" :DDD

Sokan használjuk gond nélkül az ujjlenyomatólvasót üveggel együtt. ;)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#1898) Pompi válasza st3v3np3t3r (#1888) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ne is törődj vele.

- - - - - - -

@Pro!Pertya

"Sokan használjuk gond nélkül az ujjlenyomatólvasót üveggel együtt."

Sokan meg nem tudjuk használni. Ez van.

Feel Good Inc.

(#1899) autotaxmo válasza Pro!Petya (#1897) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hát azért én nem ezt a tapasztalatot szűrtem le a fórumon

(#1900) JoinR válasza autotaxmo (#1896) üzenetére


JoinR
senior tag

Köszi, azt hiszem marad a gyári fólia akkor a MM-ból.
Ez az első képernyő mögötti leolvasós telóm, úgyhogy nem is gondoltam rá, hogy az olcsó ne működne. Látom páran védelem nélkül használják, azért én sokszor bedobom a kulcsok közé, hosszú távon biztos meglátszódna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.