Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) petesejt válasza autotaxmo (#1745) üzenetére


petesejt
aktív tag

Nem vagyok politikus és nem külföldön élek. Magyarország, megyeszékhely. Mellesleg a városunkban sokan elégedettek az egészségügyi szolgáltatásokkal, annak ellenére, hogy egyáltalán nem kormánypárti település vagyunk. A várólisták persze itt is lehetnének rövidebbek, szóval fejlődni persze itt is lehet, de az egész gazdaság szenved a munkaerőhiánytól, nem csak az egészségügy.

Egy hete a foodpanda nem hozott ki 1 db Fanta 1,75 literes üdítőt. Reklamáltam, a futár bunkó volt, elhúzott, azt mondta, írjak az ügyfélszolgálatnak. Írtam. Egy bunkó tinicsajszi lerázott. Írtam másodszor is, leírtam hogy bunkó volt a futár, meg az előző kiscsaj is, szeretném megkapni a nevüket, és hogy miként kívánja a foodpanda ezt kezelni, illetve hogy beszélhetek-e supervisorral? Ugyan üdítőm nem lett (ami a vezetékes ivóvíz korában azért lássuk be, túlélhető) és neveket sem kaptam, de összesen 10 perc alatt több, mint 6000 Forintnyi kupont azért hozzám vágtak. Egy 600 Forintos üdítő elmaradása miatt. Ne legyek elégedett?

(A táblázatban az első 4 tételt emiatt kaptam, azóta már el is költöttem.)



Több példát nem írok, volt bőségesen. Hogy mit hiszel, az meg most már tényleg nem érdekel.

A leírtak megtörtént események. A meggyőződésedet és a viszontagságaidat meg esélyes, hogy a saját rendkívül nyomasztó attitűdödnek köszönheted. A rugdosásom helyett ha ezen változtatnál, valószínű te sem lennél ilyen frusztrált.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1752) petesejt válasza thomas92 (#1750) üzenetére


petesejt
aktív tag

Bocsi, nem én írok félrevezető valótlanságokat, személyeskedek a másikkal, meg nem én "röhögném ki" a másikat....

(Egyébként még egy ismétlés vagy szemtelen bekóstolás a részéről, és részemről megy a tiltottak közé. Szerintem sokat elárul, hogy ő lesz az első.)

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1753) Selynelar válasza undercover (#1738) üzenetére


Selynelar
aktív tag

⁸Nekem a +-os változat van. De szerintem funkciók szempontjából lényegtelen.
Szóval amit alapból kikapcsoltam az AOD, adaptív fényerő elvileg környezet alapján állítgatja magát nos én ezt is kilőttem és behúztam középre. Bár hogy ez mennyire befolyásolja az akksit azt nem tudom, de számomra inkább hátrányos mint sem előnyös. Ha pedig kell akkor feljebb tudom húzni én a csúszkát :D Szemkímélő módot bekapcsoltam. (Nem torzít annyira a színeken.) Helyet/bluetooth-t alapból kikapcsolom s ha kell akkor az adott alkazmásnak engedem a hozzáférést.
Mobilnetet is csak akkor nyomom be ha kell,amint végeztem a "teendőmmel" rögtön kikapcsolom.
Ritkán használt alkalmazásokat mély alvásba teszi nálam automatikusan az akksi. Sima mozgást áttettem normálba.
Nem kell nekem böngészéshez a 120hz :DD
Optimalizáló widget kint a kezdőképernyőn. Szinte naponta lefuttatom,de inkább amikor úgy gondolom,hogy már kellene.

A fent említetteket alapból megcsináltam az előző készülékeimen. (S10+, S20+) és azt vetten észre,hogy érezhetően lehet nyerni akkumulátor időt.

És természetesen perpillanat a kiforratlansága/szoftverfrissítés hiánya(amely fixálná a hálozati problémákat) miatt is nálam alapból kilőve az 5G. Nálam LTE tökéletesen működik(kopp-kopp-kopp) :))
Egyébként ha csak tényleg nagyon nem szükséges a gyorstöltés is off nálam. Lassú töltéssel nem melegszik annyira a készülék és mintha azzal is tovább bírna az akksi.

Elvileg sötét mód is hasznos üzemidő javára.

Perpillanat ennyi jutott eszembe :U
Nos véleményem/tapasztalatom alapján ezekkel lehet szépen javítani az üzemidőn.

[ Szerkesztve ]

(#1754) Vitaqo válasza Selynelar (#1753) üzenetére


Vitaqo
senior tag

És így mennyit ketyeg el a telefon? Én is pluszt vennék, de a vodánál nincs. A simától meg tartok.

(#1755) Selynelar válasza Vitaqo (#1754) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Intenzív használat (pár telefonhívás kimenő-bejövő, watch 4 rácsatlakoztatva egész nap, párszor mobilnetezés, reggelente wifin netezés) mellett reggel felrakva töltőre és 100%nál levéve estére olyan 60-50%. Szóval ha nem is tenném fel este tölteni akkor se lenne gond. De őszintén ha már 50% alatt van én szeretem feltölteni.

Lightos használat mellett simán 2nap. Legalábbis volt néhány hívásom tegnap és párszor rámentem a mobilnetre. Tegnapelőtt volt utoljára töltőn. A telefon még 68%-on van. Persze amint wifin van akkor azért szépen megy lefelé ez a %.

Őszinteséget megvallva én a + -t preferálom minden szériánál. És bevallom,hogy kellemesen csalódtam benne. Szerintem nem lőnél vele mellé. Nagyobb akkumulátor és a kijelző ami meggyőzött.

[ Szerkesztve ]

(#1756) autotaxmo válasza petesejt (#1749) üzenetére


autotaxmo
őstag

Ugy legyen ahogy mondod. 😀

(#1757) autotaxmo válasza thomas92 (#1750) üzenetére


autotaxmo
őstag

En lezartam, csak nem szeretem az ilyen "en vagyok az atyauristen tipusu embereket, hogy O mindent elintez es meg Orban Viktort is ha kell, elintezi, hogy reggel o hozza neki a kavet a reggelihez. Az ilyen nagyot mondo emberekkel mondjuk tele a vilag az tuti

(#1758) w.miki válasza undercover (#1738) üzenetére


w.miki
veterán

Mennyit megy el a Sima S22 egy feltöltéssel?
Videót/TikTokot nézve mennyi a kijelző idő?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1759) David3 válasza Selynelar (#1755) üzenetére


David3
őstag

Hasonló módon használom én is, nagyjából ugyanilyen beállításokkal, és ugyanígy kijön nekem is estére a matek, mint nálad. Másnap én is simán el mernék még munkába indulni vele.

(#1760) petesejt válasza autotaxmo (#1757) üzenetére


petesejt
aktív tag

Mivel sokadszorra voltam türelmes az óvodás túlzásaiddal szemben, és csak nem bírod abbahagyni, mész szépen tiltásba. További kellemes hánykolódást az élet viharos tengerén.

Búcsúzóul. Lásd, hogy megy ez a felnőtteknél. :D :D

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1761) autotaxmo válasza petesejt (#1760) üzenetére


autotaxmo
őstag

Gratulalok, nagyon ugyeske vagy! Mindenkinek van mit tanulnia toled! :C :DDD tovabbi szep napot!

[ Szerkesztve ]

(#1762) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok nagyon az S22+ -szal kokettálok, mert nagyon tetszik.
Pár kérdés mielőtt megvenném:
- Milyen az akksiidő, mennyit merul éjszaka?
- Milyen gyors az ujjlenyomat olvasó? Arcfelismerés muködik messzebböl? Pl kocsiban?
- Melegszik folyamatos kijelzőnél?

Nekem most S20 van, de ezek nem a legjobbak. Még Az A52s is érdekel.

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1763) boogie84 válasza kerobi (#1762) üzenetére


boogie84
veterán

Szia,
- Használattól függ, pár százalákot, nem vészes.
- Gyors. Arcfelismerés még közelről sem működik olyan jól (sztem a leggyengébb pontja a telefonnak)
- Nem melegszik (bár én nem is játszom, viszont minden más megy...)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1764) undercover válasza Selynelar (#1753) üzenetére


undercover
senior tag

Az enyém két sim kártyával egy energiazabáló vadállat :D

Nincs AOD, adaptív fényerő, mondjuk GPS/bletooth az online a watch4 miatt, munkában on a mobilinternet, otthon a wifi. Szerintem nem fut a háttérben alkalmazás, sötét mód aktív.

Most délután átrakom LTE-re. De reggel 7-től este 7-ig én kitudom nullázni, 100-ről 0-ra ilyen 4 óra SOT-al. És csak facebookozom, instagramm, zene hallgatás, kis böngészés meg f1clash, dragon ball legends játékok meg néhány telefonhívás.

Szóval vagy a 2 sim kártya zabál sokat vagy a játékok. A gameboosterben átrakom normálisra a teljesítmény üzzemmódot hátha.

Szóval ez 100-ról 0-ra olyan 3-4 óra SOT. Viszont lehet, hogy javul ez mivel csak 3 napja használom a telefont. És majd beáll az akksi mert a watch4 is sokat javult az üzemidőben 1-2 hét után.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1765) mrThomi válasza kerobi (#1762) üzenetére


mrThomi
addikt

Jó az akksi idő, este nem merül sokat. 4-5% max bár ki mennyit alszik.
Ujjlenyomat szar, ha ez fontos vegyél inkább oppot vagy oneplust. Arcfelismerést nem tudom, de szerintem gagyi megoldás a feloldásra.
Nekem nem melegszik egyáltalán.

(#1766) Selynelar válasza undercover (#1764) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Sok minden befolyásolhatja. De szerintem a legnagyobb zabagép a dualsim és hely. Ha belegondolsz nsgyon kevés az olyan app ami ne kérne hely engedélyt. Példának okáért galaxy wear app és gondolok így akkor fut szépen a smart things is a háttérben.

(#1767) kerobi válasza mrThomi (#1765) üzenetére


kerobi
senior tag

Jó az akksi idő, este nem merül sokat. 4-5% max bár ki mennyit alszik.

Ez Nagyon nagy volt, topcomment :C !

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#1768) brainticket válasza mrThomi (#1765) üzenetére


brainticket
aktív tag

ma jött meg az S22 plus-om, google pixel 6 próról váltok, na annak tényleg szar az ujjlenyomat olvasója, ez eddig nekem nagyon jónak tűnik.

(#1769) Curtain válasza brainticket (#1768) üzenetére


Curtain
senior tag

Szerintem sincs az ég világon semmi baja az ujjlenyomatolvasónak. Gyors és nagyon ritka mikor nem olvassa be elsőre az ujjam. Simán hozza az op 8t szintjét.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1770) thomas92 válasza Curtain (#1769) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szerintem sem rossz az ujjlenyomat olvasója, az S21+-nál jobb.

Van még egy Flip3 készülékem, annak azért jobb, de az nem képernyő alatt van.

(#1771) hevepapa válasza undercover (#1764) üzenetére


hevepapa
senior tag

Érdemes időnként megnézni az aksi adatoknál, hogy melyik alkalmazás mennyit fogysztott és ebből mennyi volt amikor a háttérben bámészkodott. Nálam a klíma vezérlő app-ja (EWPE) vicceskedett, mert mint kiderül 10%-ot fogyasztott és közben ment előtérben 4 percet a háttrében meg 6 órát. :D Beraktam kézzel mély alvásba és azóta nem eszi az áramot totál feleslegesen.

(#1772) mrThomi válasza brainticket (#1768) üzenetére


mrThomi
addikt

Nekem van rajta egy üveg fólia, de szerintem ha levenném se lenne jobb. Sokszor teljes erővel nyomom oda neki mert azt irja erősebben de semmi. Gondoltam, hogy ha eladom az S22+ akkor pixel 6 pro lesz helyette. Sokan panaszkodtak rá hogy nem ismeri fel az ujjat, de állítólag a frissítéa után jobbnak kellett lennie

[ Szerkesztve ]

(#1773) brainticket válasza mrThomi (#1772) üzenetére


brainticket
aktív tag

hát szerintem ne pixel 6 pro irányba menj, szerintem egy használhatatlan bugos szar, én konkrétan telefonálni alig tudok vele. Ujjlenyomat nagyon tré nálam a frissítések után is, éjszaka kikapcsolt nettel legalább 15-25% ot merül, a hálózatkezelése borzalmas, van hogy a határon több mint fél óra mire belép az osztrák hálózatba ha jövök Bécsbe stb, stb.

(#1774) M5Norbi válasza mrThomi (#1772) üzenetére


M5Norbi
őstag

Csatlakozom a többielhez szerintem sem rossz az ujjlenyomatolvasó.
Mielőtt eladnád próbáld azért ki az üvegfólia nélkül.
Volt már akinek amiatt volt rosszabb.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#1775) hevepapa válasza mrThomi (#1772) üzenetére


hevepapa
senior tag

Be van kapcsolva a Kijelző - Érintésérzékenység? Akkor javasolják a bekapcsolását ha fólia van a képernyőn.

(#1776) mrThomi válasza brainticket (#1773) üzenetére


mrThomi
addikt

Hm köszi az infót. Igen a hálozati problémák nem valami jó hír, itt luxba ráadásul az 5g-t se támogatják a pixel mobilok. Így lehet akkor kihagyom, viszont nagyon olcsón kb 400€ be tudnám szerezni, de ha az agyamra menne akkor csak pénzkidobás

(#1777) brainticket válasza mrThomi (#1776) üzenetére


brainticket
aktív tag

nekem ennyire még nem ment agyamra telefon mint a pixel 6 pro, alig várom hogy belakjam a samsungot és megszabaduljak végre tőle és az ezernyi hibájától.

(#1778) mrThomi válasza hevepapa (#1775) üzenetére


mrThomi
addikt

Be persze. Nem baj, én ezzel számoltam, nekem az ultrasonic sajnos sose vált be. Mindenkinek más az ujja, én sokat mosom, fertőtlenítem, lehet azt sem szereti

(#1779) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Ma voltam bennt a központi vodafonnál, és egyenlőre nem tudják megmondani, hogy mikor lesz készleten S22+. Kérjek értesítőt, és bízzak benne, hogy lesz vamikor. 1 hét, 1 hónap 1 év, passz. Van valakinek infója erről a készlethiányról? Yettel, webshopok tele vannak. Vodafing meg üres.

(#1780) undercover válasza hevepapa (#1771) üzenetére


undercover
senior tag

Nincs a háttérben nagy fogyasztóm :D

Az állandó kapcsolat a watch4-el, a hely meghatározás meg a két sim lehet a ludas. De igyszekszem rajta javítani.

Az normális, hogy az S22-vel vannak hálózati problémáim?

Előfordul, hogy nem tudnak felhívni, vagy én hívok valakit felépül a hívás, de nem jött át a hang. Érdeeekes. És nem 5g módban történik mindez és wifi hívás sincs csak a volte van bekapcsolva. Mondjuk más telefonnál is tapasztaltam már lehet a adótoronnyal szórakoznak megint? Mintha a telefonnak megkéne tanulni a rádióhullám szokásokat.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1781) petesejt válasza Vitaqo (#1779) üzenetére


petesejt
aktív tag

Folyamatosan követem a hivatalos beszerzési forrásokat, ha elém állna életem lehetősége, lecsapjak rá, mivel októberig egyáltalán nem sürgős a csere, az S22 viszont nagyon tetszik. :) A szürke forrásokat nem figyelem és jó szívvel nem is ajánlom.

Május hónapban azt vettem észre, a -50 ezres akciós fehér források (MM, eMag) és a szolgáltatók, ahol eleve kb. az ötvenezerrel csökkentett áron vehetők meg a készülékek listaáron (ez a 22 esetében cirka 285e bruttó, kivéve Telekom: 330e) az elmúlt napokban hol ebből, hol abból (S22/S22+/különböző színek) rendre kifogytak, de azért pár nap alatt érkezni szokott vagy ide vagy oda valami.

A Samsung hivatalos oldala számomra azért nem játszik, mert nem adnak cégnévre számlát, az Experience Store-okban meg most épp nincs a -50 ezres akció, így most nincsenek versenyben.

Mivel a saját bevallása szerint az eMag meg jogi személyeknek (aka. cégeknek) 12 hó garanciával árusít, ezért ők is kiestek. Még ha a valóságban esetleg nem is igaz, és a samsungok garanciáját cégként is érvényesíteni tudnám, ilyesmit akkor se írjanak ki az oldalukra, mert gáz. Semmiben sem különbözök egy magánfelhasználótól, sőt, éppen hogy kevesebbet lógok a telefonon, mint sok magánszemély.

Most május 31-el lejár ez az 50 ezres akció, utána változás jön, szóval pont ezekben a napokban kiemelten érdemes az eseményeket figyelni -- bár nagyobb akció esélyes, hogy csak a nyár végén/ősszel lesz, ha addig nem vágja félbe láncfűrészként az álmainkat az elszálló Euró miatti árkompenzáció....

[ Szerkesztve ]

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1782) Mik76 válasza mrThomi (#1778) üzenetére


Mik76
senior tag

Az ultra ujjlenyomat olvasoja tenyleg eleg ocska. A sima s22 teljesen jo. Neked a + van?

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#1783) mrThomi válasza Mik76 (#1782) üzenetére


mrThomi
addikt

+ igen, de mi lenne a különbség ? Ugyan az a leolvasó.

(#1784) Selynelar válasza mrThomi (#1783) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Egyébként én is sokat mosom,fertőtlenítem a kezem és azt vettem észre,hogy olyankor nekem is szokott gondolkodni a telefon. Azt hozzá tenném,hogy nekem nincs rajta üvegfólia csak a Yettelnél felrakatott. Van amikor a készülék egyből feloldja van hogy próbálkozni kell párszor. Ezért gondolom én is hogy köze lehet ahhoz,hogy éppen fertőtlenítettem a kezem vagy sem.
A lényeg,hogy engem annyira nem zavar a dolog. Ha nem oldódik fel rögtön akkor ott a pin-es megoldás. :C
Az arcfelismerő ebben a szériában nem a legjobb. S20+-on gyorsabban feloldott itt eléggé gondolkodik a telefon.

undercover
S22nél ez gyakori hiba. Itt korábban javasolták,hogy egy simet és 2g hálózaton használják a készüléket,mely megoldotta a problémát. Remélhetőleg érkezik szoftverfrissítés erre a problémára.

Kopp-kopp-kopp +-nál ilyet nem tapasztaltam.

(#1785) szab120


szab120
tag

Note 20 ultráról váltottam s22+ 256 gb-ra.
Eleinte féltem, hogy sok évnyi lekerekített (s7 Edge óta) kijelzős használat után nehéz lesz megszokni a simát, ez nem tartott sokáig. :)

1 hónap után a tapasztalatok:
-jó akksiidő (a sima s22 még jobban kézreállt volna, viszont a háttértárat keveselltem, illetve főként az akksiidőt). Ez nálam azt jelenti, hogy nap végén töltöm, bár simán elmenne, pedig az 5G is be van kapcsolva (11. kerben szinte mindenhol van), dual simmel használom. Elég sokat telefonálok és böngészek.
-az ujjlenyomatolvasó is végre jó, nincs az idegesítően sok hibás jelzés, mint régebben. Sőt továbbmegyek, az arcfelismerő is teljesen rendben, sok esetben Simple fizetésnél előbb felold úgy. :)
-jobban kézreáll, mint az n20u/s22u, hónapokig nem értettem, miért fájnak az ujjaim előbbinél (pedig nem rövidek), de úgy látszik, hosszútávon nem túl jó, ráadásul rövidgatyában is könnyebben hordozható
-nagyon fluid a rendszer, maga a telót is megcsodálom mindig, az s21 széria pl. annyira nem jött be.
-elég szép képeket és videókat készít, még sötétben is

[ Szerkesztve ]

(#1786) Mik76 válasza mrThomi (#1783) üzenetére


Mik76
senior tag

Hiaba ugyanaz ha az egyiken nem mukodik. Es ez teljesen fuggetlen a szaraz vagy viztol felpuhult bortol. Az ultran rendszeresen kerte a pint a tul sok sikertelen ujlenyomat utan.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#1787) mrThomi válasza Mik76 (#1786) üzenetére


mrThomi
addikt

Az a baj hogy az ujjlenyomat olvasót nem engedik a boltba kiprobálni. Annó kérdeztem ezt a saturnba de nem engedték. Ha tényleg ennyivel jobb a sima 22 akkor lehet azzal jobban jártam volna, de az s22+ akksi idejét nagyon megszerettem. Leghúzósabb nap után is marad 35-40% estére. Ma reggel 6 óta megy és van még 60 %. Az S20-al tavaly 2 napig birtam ezért tartottam most is a kisebb modelltől

(#1788) #95456768


#95456768
törölt tag

Sziasztok!

Látom másnak is akad probléma az ujjlenyomat olvasóval. Tegnap kaptam meg a sima s22 -t. Egyből tettem rá egy üvegfóliát és akárhogy is próbálom nem sikerül beolvastatni az ujjlenyomatom. Ha rajta tarom akkor kiírja hogy 0% helyezzem középre az ujjam. Mozgatom semmi, el sem indul a százalék, gondolom ki kellene zöldülni az egész mintának de nem sikerül. Ennyire szar lenne a fólia? A másik telefonomon simán ment a felismertetés (az nem kijelző alatt volt)
A speedshopon vettem 2000 ft-ért, utángyártott 9H Tempered glass.
Tudna küldeni valaki egy olyat amivel működik?

Köszi

(#1789) w.miki


w.miki
veterán

Shieldup fólia szerintem jó lehet vele.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1790) autotaxmo válasza #95456768 (#1788) üzenetére


autotaxmo
őstag

En mar ezt a kort megtettem, speedshopnal megvettem ugyanezt a 2 ezer forintos uvegfoliat es mèg regisztralni sem tudtam az ujjamat. Vettem ugyanugy a speedshopnal egy spiegen slim ez fit uvegfoliat es hat ez sem valtotta be nagyon a remenyeket. Bar ha megnedvesited az ujjad akkor mukodik a lenyomatolvaso de szaraz ujjal eselytelen. :( Ha fontos a stabilan mukodo olvaso es nem akarsz vele szivni, akkor sima hydrogel folia jo lesz ra, de akkor ugye az nem fog vedni az esetleges leejtesnel, viszont karc ellen jo lesz. En vegul maradtam a 6 ezer forintos spigen uvegnel, fontosabb a vedelem.

(#1791) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Még egy kis adalék tőlem is a kijelző védő üveg - fólia témában (hátha jól jön majd a topik összefoglalóhoz ;] ) .
Én raktam rá WhiteStone Dome Glass EZ üveget, amit ebben a videóban jónak mondanak ujjlenyomat beolvasás tekintetében, és nagyon rosszul vette az én ujjaimat. Utána raktam rá gyári Samsung fóliát, ezzel tökéletes.
Erősen egyén függő ez az egész, de egyelőre úgy tűnik, hogy a fóliákkal kevesebb gond van.
A gyári fólia egyébként elég profi cucc kiszerelés, felrakás szempontjából.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#1792) autotaxmo válasza Pompi (#1791) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nem tudom miert fugghet egyentol az ujjlenyomatolvaso egy uvegfolianal, szerintem osszesegeben kijelentheto, hogy valamit nagyon elbaltazott a samu a szerianal, hogy az uvegfoliakkal nem kompatibilis az olvaso. Az hogy a mukodese 50%-os nem mondhato egy atgondolt mukodesnek es megbizhatonak. A sima foliakkal viszont nincs gond, de szerintem ez igy picit gaz egy premium markanal. Privat velemenyem

(#1793) |AP| válasza Pompi (#1791) üzenetére


|AP|
veterán

én is a gyári samsung fóliánál kötöttem ki.
Ugyan ez törés ellen nem vég, karcok ellen meg lehet felesleges (az S9-emet több, mint egy évig mindenféle fólia nélkül használtam és egy darab karc nincs a kijelzőn), de egyelőre marad.
Majd ha már nem féltem ennyire szerintem erről is lekerül, ahogy a tok is :)

(#1794) #95456768 válasza autotaxmo (#1790) üzenetére


#95456768
törölt tag

Nekem is az lesz.
Majd jövő héten megyek Samsung üzlet felé, + Media, megkérdezem ott is.

(#1795) mrThomi válasza Pompi (#1791) üzenetére


mrThomi
addikt

Ez lenne az origi fólia ? [link]
Lehet megpróbálom, bár ha lapos kijelző, én az üveget preferálom.

[ Szerkesztve ]

(#1796) David3 válasza Pompi (#1791) üzenetére


David3
őstag

Nekem Udbrud utángyártott van, amikor vettem a telefont, még nem volt gyári fólia. Tökéletesen működik ezzel is az ujjlenyomat-olvasó.

mrThomi: ha még nem lenne fóliám, most lecsapnék rá €7-ért ajándék. :D

(#1797) mrThomi válasza David3 (#1796) üzenetére


mrThomi
addikt

7 euroért tényleg jó, lehet kipróbálom, bár az a baj hogy én nem tudok ilyeneket feltenni. Ha alá megy egy piszok képes lennék leszedni... üveget pikpak ráteszem hibamentesen de fóliát nem szeretem mert valami tuti alatta marad

(#1798) Selynelar válasza David3 (#1796) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Plusz 6€ szállítás :DD
Akkor már inkább innen [link]

(#1799) David3 válasza Selynelar (#1798) üzenetére


David3
őstag

Amazon Prime-mal ingyenes.

mrThomi: Próbáld meg fürdőszobában úgy, hogy egy kicsit párásabb a levegő. Hidd el, nem fog alámenni a kosz.

[ Szerkesztve ]

(#1800) Selynelar válasza mrThomi (#1797) üzenetére


Selynelar
aktív tag

Ezt nem nehéz feldobni. Minden eszköz adott hozzá. Ha félsz a portól. Párásítsd be a fürdőt és ott rakd fel,nem lesz por az tuti :D

David3
Amazon Prime-mal ingyenes.
:R JOGOS

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.