Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Yany


Yany
addikt

Az Amazonon (kiszállítással) ápr. 11-én 285e HUF-ért megrendelt 256-os Syxalag 22 úton van és 4-én ideér. Ehhez képest most a magyar Samsung shopban nem is lehet benyomni a vásárlás gombot, de valami azt súgja, hogy az ára sem ennyi lenne kuponnal sem. Igaz, hogy Júni 7 volt a lehetséges legkésőbbre beígért dátum a kiszállításra (tehát én is előrendeléssel ugrottam rá), de sikerült a szokásos pozitív tapasztalataimat tovább gyarapítani a német Amazonnal.

Lábjegyzet: EU VAT

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1302) Linkin1994 válasza petesejt (#1297) üzenetére


Linkin1994
senior tag

Na mert az régen is milyen hasznos volt :DDD

[ Szerkesztve ]

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#1303) RangerFox


RangerFox
veterán

Na hát a YT videóba való beletekerés utáni akadozás továbbra sem oldódott meg, pedig azóta kijött két update is az apphoz. És úgy látszik, nem egyedi eset ez. Így nem tudok mit tenni, csak várni egy szoftver update-re. De azért ez nagyon gáz egy flagship telónál. :(

(#1304) sfefe válasza Yany (#1301) üzenetére


sfefe
őstag

Magánszemélyként olcsóbb lenne kintről rendelni vagy nem?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1305) bombibmw válasza RangerFox (#1303) üzenetére


bombibmw
veterán

S21 Ultrán is szarakodik a YT.
Idegesítő, az biztos.

(#1306) undercover válasza sfefe (#1304) üzenetére


undercover
senior tag

Én megnéztem most ilyen 850 euroért volt a sima S22. Tehát az ilyen 320 ezer forint nem éri meg ezzel játszani. Most a legjobb ajánlat ha szerezz az ember egy 10%-os ajánlói kupont meg a 10%-os mollimo kód. Akkor a sima S22 -70k kedvezményt kap.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1307) gyantaszuz válasza Yany (#1301) üzenetére


gyantaszuz
tag

283 körül volt cirka 1 hete a 256-os samsung.hu-n. Aki el tudta lőni rá a harmadik 10%-os kupont, annak értelemszerűen még ennél is jobb ajánlat jutott. 2 nap alatt kézben volt a telefon.

(#1308) sfefe válasza undercover (#1306) üzenetére


sfefe
őstag

Akkor marad itthonról. :)
Ultrát néztük még az olyan 394500 körül jönne ki.

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1309) Yany válasza sfefe (#1304) üzenetére


Yany
addikt

Ott a link, meg tudod nézni egy kattintás. :DDD

#1307: Ezt nem értem, drágult múlt hét óta ennyire? Most 349e Ft-tól van a 128-as is. És emlékeim szerint korábban is így volt, szóval kuponok nélkül hogy a füttyben vettél 283e Ft-ért Mo-n EU adószámmal (vagy akárhogy máshogy) 256-os S22-est?

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1310) sfefe válasza Yany (#1309) üzenetére


sfefe
őstag

Igen ott egy link, nem a link.. gondolom nem csak ott lehet külföldről venni, ezért kérdeztem hátha máshol van jobb áron...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1311) gyantaszuz válasza Yany (#1309) üzenetére


gyantaszuz
tag

Nem drágult, volt 3 darab 10%-os kupon. Kettőt lőttem el rá, magánszemélyként vásároltam mindenféle trükk nélkül 04-05-én 256GB-os modellt. A kuponok asszem még múlt héten éltek.

(#1312) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Vicces olvasni ezt a sok panaszaradatot, nem ertem hogy akik elorendeltek anno marciusban, miert vartak eddig es miert nem rendeltek meg mashonnan a telot... Mintha sajat magukat szopatnak direktbe mint en anno magamat az akksi uzemidokkel. 😜 lemondod a rendelest es megveszed mashonnan, ilyen kva egyszeru, en is elengedtem inkabb a samus dolgot. Majd az Iphone 14 jo lesz ahogy olvasom itt egyre tobb forumozot hogy kacsingat almas iranyba is

(#1313) Yany válasza autotaxmo (#1312) üzenetére


Yany
addikt

Azért alma és robi között váltani nem annyi, hogy lesz egy másik készülékem azt csá... a teljes ökoszisztémát, amire sok esetben sok-sok pénzt és/vagy időt áldoztál nem hozod át egy másik készülékkel együtt csak úgy. Esélyesen inkább egy másik Android cucc az alternatívája a Galaxy telóknak.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1314) autotaxmo válasza Yany (#1313) üzenetére


autotaxmo
őstag

Igen, de ha valaki bitang jo es megbizhato telot akar akkkor sajnos valahol kell egy kompromisszumot kotni. Mindent nem lehet akarni, erre rajottem az S22-nel sajnos.

(#1315) gyuszos válasza autotaxmo (#1312) üzenetére


gyuszos
tag

"Vicces olvasni ezt a sok panaszaradatot..."

És ezt pont te mondod.....az a sírva sz@rás amit itt nyomtál hetekig azt nem lehet felülmúlni. :(((

(#1316) #31733248 válasza autotaxmo (#1312) üzenetére


#31733248
törölt tag

A kedvedért mutatom akkor két nap termését a iPhone 13 Pro Max topicból:

"Messengeren keresztüli fotó készítésnél vajon miért csinál sokszor ilyen képeket, hogy a fénykép oldalán csíkok jelentkeznek, amikor minimális zoomot használnék? Csak a kép elkészülte követően jelentkezik rajta messengeren, tehát amikor épp csinálná az ember a képet, akkor még nem. "

"Háát, nekem többet fagyott le pár hónap alatt az iPhone, mint a Note9 3+ év alatt, pedig annak a szoftvere kicsit nagyobb tudású."

"Nekem is ilyen, messemger hulladék ios-en is a facebook-al együtt. Engem a beépített böngésző készít ki."

"a helyzetet bonyolítja, hogy nem állandó a jelenség. egy IPhone Xr-el például gond nélkül tudok beszélni, mindenki hall mindenkit. Azonban a 12-es, 13-as és SE széria teljesen OFF. Mát próbáltuk összehasonlítani a különböző típusok beállításait, de minden egyezik, nem volt különbség. egyszerűen érthetetlen"

"Ez azért érdekes, mert nekem pont az iOS produkálja ezeket a tüneteket. Van, hogy 50% az akksi nap végére, van hogy délután feldugom (elég rutinszerűen telnek a napok, használatban nincs kilengés). Van, hogy beragad egy widget, vagy az óra szinkronizálás. Az, hogy a Duolingo kidob a főképernyőre rendszeres, de a Swiftkey is hajlamos lefagyni, ami teljesen megöli az élményt. Alternatíva a gboard lenne egyedül, mert ugye a gyári bill. 2022-ben sem tud swype-ot magyarul.
Tehát nálam pont a stabilitás, ami az elmúlt évek "fejlesztése" nyomán legendává érett."

"Ráadásul a Swift egy lebutított valami a Droidoshoz képest. Még mindig nem tudtam megszokni, hogy sokat kell várni az ékezetes karakterekre, plusz, hogy a betűket hosszan nyomva nincsenek spec karakterek, csak másik oldalra átnyomva."

(#1317) petesejt válasza Yany (#1309) üzenetére


petesejt
aktív tag

Nem kellett hozzá EU-s adószám, sőt, éppen hogy nem is lehetett cégnévre vásárolni. Ezért sem mozdultam rá. A három kupon cirka 70 százalék kedvezményt jelentett.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1318) petesejt válasza petesejt (#1317) üzenetére


petesejt
aktív tag

Bocsánat, 30 százalék kedvezményt (azaz cirka 70 százalékra csökkentett árat) jelentett.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1319) st3v3np3t3r válasza petesejt (#1317) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Én olcsóbban kaptam meg ugyan ezt a Duót a Telekomtól :))

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1320) szabofila


szabofila
csendes tag

Sziasztok, nagyon gondolkodom egy s22 vásárlásán mivel most szerintem nagyon jó áron(242.000) meg tudnám venni előfizetés mellé a Telekomtól, egy IPhone 7-est váltana, ami még játszik az az Iphone 13, de árban nagy a külömbség. Azért ez egy jó telefon ugye, napi normál használatra lenne.(nem játék)

(#1321) undercover


undercover
senior tag

Amugy megkérdezhetem akinek S22 van miért az lett végül?

Miért nem mondjuk egy S21 FE?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1322) thomas92 válasza undercover (#1321) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én a jobb kamera, minőségibb érzés, keskenyebb kávák, kompaktabb méret, több ram szebb dizájn miatt.

(#1323) RangerFox válasza undercover (#1321) üzenetére


RangerFox
veterán

Üveg hátlap+jobb kamera+jobban kézbe esik.

(#1324) autotaxmo válasza gyuszos (#1315) üzenetére


autotaxmo
őstag

Azert vicces latni, hogy ilyen mely erzelmeket valtottam ki beloled. Cuki vagy! 😘

(#1325) autotaxmo válasza szabofila (#1320) üzenetére


autotaxmo
őstag

En anno megjelenes napjan 200 ezerert vettem elofizetessel, plusz anno eladtam a galaxy buds prot es jart meg beszamitasi kedvezmeny es ugy jott ki a telo 120 ezerre 😉

(#1326) petesejt válasza st3v3np3t3r (#1319) üzenetére


petesejt
aktív tag

Szolgáltatótól nem veszek telefont, csak évfordulókor maximum, a tököm se akar örökké elköteleződve lenni. Jó az, ha kétévente lehet velük egy nagyot alkudozni. Egyébként én is meg tudom venni olcsóbban, de ráér még a történet, bőven jó még az S9+. Csak az b@szta fel az agyam, hogy ekkora cég és nem bír céges számlát adni.

Kb. a 250-270 nettó már elfogadható lesz (de természetesen céges számlára), majd október környékén, vagy ha valahol beüt addig valami valahol, akkor ott. De igazán nem vagyok annyira ráizgulva, minél később veszem meg, annál tovább fogja bírni az aksija. Nem igazán tetszik, hogy lecsökkentették a magasságát, az aksi rovására, igazán maradhattak volna az S21 méreténél, csak ilyen szögletes szélekkel.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1327) petesejt válasza undercover (#1321) üzenetére


petesejt
aktív tag

Én a Note 4 és az S9+ használata alatt megutáltam a 70-71mm-nél szélesebb telefont. Ha lenne valami Samsung csúcskészülék 68mm körül, talán még az is szóba jöhetne, csak ott alaposan ki kellene próbálni a billentyűzetet, hogy nem lesz-e túl sok az elgépelés a kicsi méret miatt. (Nem használok autokorrektet sehol, több a baj vele, mint a félregépeléssel.)

Összességében én a ~70mm szélességért és a 4K/60fps videóért fogok kiadni (majd) cirka 100 ezerrel többet a telefonért, mert minden egyéb szempontból egy A52s is tökéletesen elég lenne az igényeimnek.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1328) st3v3np3t3r válasza petesejt (#1326) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Én is úgy vettem meg... forduló időben :)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1329) Yany


Yany
addikt

Gyors becsekk: az Amazonról rendelt 256-os S22 ma megjött szépen, jóval előbb a beígértnél.

Kérdés: van bármilyen hátránya hagyományos SIM-et használni a telóban az eSIM helyett?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1330) sfefe válasza Yany (#1329) üzenetére


sfefe
őstag

Ez snapis?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1331) Yany válasza sfefe (#1330) üzenetére


Yany
addikt

nem

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1332) sfefe válasza Yany (#1331) üzenetére


sfefe
őstag

Oks, azt hittem már kipróbálod. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1333) vicze válasza Yany (#1329) üzenetére


vicze
félisten

eSIM-et nem tudod átrakni másik készülékben, lassabb tovább tart hogy újra legyen SIM-ed és a számod kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1334) ezoltán válasza #31733248 (#1316) üzenetére


ezoltán
tag

Egy hétvégét bírtam a 13 Pro-val. Csúcstelefon? A rohadt Instagram jelző hangot nem lehet benne lecserélni. :DDD

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5 | Huawei Mate 20 Pro | Samsung Note 20 Ultra | Samsung S20 | Xiaomi MI 11 Ultra | Pixel 6 PRO | Samsung S22 | iPhone 14 PRO

(#1335) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!
Ajánlói kuponja van valakinek samsung webshopba? :R

(#1336) jeni válasza vicze (#1333) üzenetére


jeni
félisten

Hologram kóddal sem lehet koltoztetni a teloban egyikből a másikba az eSimet?

(#1337) Curtain


Curtain
senior tag

Használja valaki a samsung üzenetküldőt? Beállítottam alapértelmezettnek de nem mindíg jönnek meg az sms-ek. Párom megpróbált küldeni reggel egyet de kiírta a mobilja hogy offline vagyok. :F

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1338) RangerFox válasza Curtain (#1337) üzenetére


RangerFox
veterán

Telekomos simmel előfordul az ilyen, nővérem is panaszkodik emiatt. Én nem találkoztam még ilyennel (Voda), mindent megkaptam eddig.

(#1339) polonic válasza Curtain (#1337) üzenetére


polonic
félisten

Igen. Én használom. Google messages és az amiatt működő szolgáltatói szolgáltatások nálam jobban merítették az akkut.
Itt rendben van a samsung app. Rcs üzenetek nem érkeznek meg? Melyik szolgáltató?

(#1340) Curtain


Curtain
senior tag

RangerFox, polonic: Telekomos. A google üzenetküldővel nincs semmi ilyesmi gond. Mindent megkapok de az a nagy keresősáv nagyon irritál benne. Esetleg a samsung appban nem a csevegés funkció kavarhat be? Vagy az mire jó pontosan? Még annyit hogy akkor van ez (hogy a másik oldalon offline-nak jelez és ez miatt el sem tudja küldeni az sms-t nekem) ha ki van kapcsolva a mobilnet és a wifi is.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1341) delig válasza vicze (#1333) üzenetére


delig
tag

Nekem Telekomos eSim-em van. S20+-ban használtam, onnan letöröltem, generáltam egy új QR kódot és hozzáadtam az S22U-hoz.
Nincs akadálya másik telefonban használni. T-nél asszem évi 10 alkalommal tudsz ingyenkódot generálni magadnak.

(#1342) vicze válasza jeni (#1336) üzenetére


vicze
félisten

+@delig

Elnézést félreérthető volt. Nem tudod minden nélkül cserélni, van elég sok előfeltétele egy pöcök ellenében.
Még egyszer a hátrányokat kérdezte és abból van nem kevés fizikai SIM-hez képest. Azt mindenki el kell döntse maga, hogy ezek számára számítanak-e vagy sem. Számomra magánhasználatra kizárt a eSIM.

"10 alkalommal tudsz ingyenkódot generálni magadnak."
Tehát egyrészt kell internet, másrészt korlátozott a mennyiség.

Azt megjegyezném , hogy személy szerint nem vagyok az eSIM ellen, megvan a helye és a létjogosultsága. Pl. alig várom, hogy a cégnél minden teló támogassa és központilag tudjam osztogatni, csak simán a felhasználóhoz hozzárendelve.
De nem mindenkinek és minden esetben megfelelő.

(#1343) polonic válasza Curtain (#1340) üzenetére


polonic
félisten

A google messages-ben kapcsold ki a csevegést.
A samsung üzenetküldőben pedig be a csevegést. Hasznos dolog, ha van net, akkor rcs üzenetet küldesz, olyan mint iphone-on az imassege.

Telekom RCS.

(#1344) thomas92 válasza Curtain (#1337) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem olyat csinál, hogy be van állítva az RCS és random lekapcsolódik és csak sms-t tudok küldeni. És majd egyszer magától helyre áll... Aztán váltottam a Google félére, az teljesen jó, bár a Samsungé jobban néz ki.
Telekomos vagyok én is.

(#1345) vicze válasza Curtain (#1337) üzenetére


vicze
félisten

"kiírta a mobilja hogy offline vagyok"
Az nem SMS hanem RCS vagy iMessage.

RCS esetében a "Csevegési funkciót" kell kikapcsolni..

(#1346) thomas92 válasza Curtain (#1340) üzenetére


thomas92
aktív tag

Simán lehet, hogy a csevegés kavar be. Ugye az arra jó, hogy wifin vagy mobilneten küldi át az üzeneteket, nem szolgáltatói sms-ben, tehát nem kell érte fizetni. Ha a másik fél csevegés üzenetet ír, de te offline vagy, akkor ez lehet a gond. Lehet a másik fél készülékén kellene keresni egy olyan beállítást, hogy ha nem megy át a csevegő üzenet, akkor küldje el sms-ben.

(#1347) Curtain


Curtain
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :R Akkor megpróbálom a csevegés funkcióval és nélküle is majd.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1348) sagit


sagit
addikt

Ma megjött a péntek rendelt fehér s22-m (256 gb)

Note 10 rol most másolódnak az adtatok
Akksitol tartok de a mostaninál csak jobb lehet.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#1349) samu74 válasza Curtain (#1347) üzenetére


samu74
addikt

Annyi azért van,hogy ha nincs mobilhálózatod(térerő) akkor vagy kapsz időbe sms-t vagy nem.Én úgy ahogy van kikapcsoltam az sms-nél a csevegést mert volt problémám vele(vodafone).

-----------

(#1350) sagit


sagit
addikt

jól rémlik hogy a smart tag fancy megkeresős funkciója csak s22+-al megy?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.