Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) David3 válasza pete_21 (#1200) üzenetére


David3
őstag

Szia, szerintem ezek a gyári alkalmazások engedélyei, amik hozzáférhetnek így pl. a tárhelyhez. Ha kikapcsolod őket, 1-2 dolog nem fog menni. Sok üzemidőt szerintem nem spórolsz vele.

(#1202) petesejt válasza Csocsesz75 (#1196) üzenetére


petesejt
aktív tag

Működik is, de (nyilván) csak a samsung.com oldalon, és csak magánszemélyeknek. Ott viszont mind a három működik egyszerre, így az alap 22-es, 128 GByte-os verzió 350 helyett cirka 250-ért elhozható, ez kb. a jövő április ára.... Talán. :) Viszont hogy csak magánszemélyeknek értékesítenek (kikötik az ÁSZF-ben), azon rendesen felhúztam magam, mert nem kicsit fordítva ülnek a lovon: nem csak annak adunk el, akinek számlát tudunk adni -- onnan kezdve, hogy adóalanyok, és termékértékesítést végeznek Magyarországon, számlaadási kötelezettség vonatkozik rájuk....

Az ügyfélszolgálat persze arrogáns módon elhajtott a francba, hiába írtam, hogy ez így törvénytelen, a régi szép vadkapitalista idők mintájára tesznek rá magasról.

Ami miatt rohadt büdös nekem ez az egész, mert az ÁSZF szerint a megvásárolt termékek kiszállítását a Samsung SDS Global SCL Szlovákia, s.r.o. cég szervezi (magyarul valószínűleg ők adják a számlát), és a magyar NAV-hoz a cégek számára kiállított számlát fel kell tölteni a rendszerbe -- na de csak magyar cégeknek, külföldieknek nem! Efelől aztán nyugodtan adhatnának céges számlát is, de ha nem teszik, óhatatlanul felmerül a kérdés, vajon létezik egyáltalán ez a cég...?

És igen, a számla 27% ÁFÁ-t tartalmaz, tehát nem úgy néz ki, mintha az ÁFÁ-val trükköznének, de ki tudja...? Arra azért vakon fogadni mernék, hogy valami különös oknál fogva, amint lehet újra céges számlát kérni (két hete még lehetett), már nem lesznek ilyen "fantasztikus" kuponok....

És hogy miért nem veszek magánszemélyként? ÁFA körös cégem van, és ha valamelyik Experience store-ban vásárolnék, akkor az ÁFA visszaigényléssel és a féláron (57e) kapott Watch 4 Classic-kal együtt olcsóbban kijönnék. De eredetileg októberre terveztem a cserét, addig bőven jó az S9+, és nyáron jön a Watch 5 állítólag jobb üzemidővel, szóval ha ez a kuponos lehetőség nem megy most céges számlára, akkor inkább várok.

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1203) RangerFox


RangerFox
veterán

Más is tapasztal olyat a YT appban, hogy ha beleteker a videóba, akkor audio sync probléma lép fel, és másodpercekig megakad a kép? Nagyon idegesítő...

(#1204) polonic válasza RangerFox (#1203) üzenetére


polonic
félisten

Wipe cache partititon-t meg lehet próbálni.

(#1205) Csocsesz75 válasza petesejt (#1202) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Közben történt némi érdekesség. A rendelésösszegző oldalt ha megnyitva hagyom de a rendelést még nem küldöm el és a böngészőt bezárom majd újra megnyitom akkor a fizetendő összeg változik. Több nem lesz csak kevesebb de nem mindig. Nekem a második képnél szereplő összegnél lejjebb nem ment. Ebben van egy A70 készülékbeszámítás is.

(#1206) undercover


undercover
senior tag

Sziasztok!

Abban kérnék segítséget, hogy jelenleg egy Samsung A52S tulajdonosa vagyok.

Szerintettek most igy 250-ért megérné leváltani a Samsung S22-re?

Igazából csak az akkumlátoról olvass roszakat az ember. Az, hogyan teljesít kibir egy napot?

A segítséget nagyon megköszönném.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1207) migabi24 válasza undercover (#1206) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mi az amit nem tud az A52S?

(#1208) RangerFox válasza polonic (#1204) üzenetére


RangerFox
veterán

:R

(#1209) undercover válasza migabi24 (#1207) üzenetére


undercover
senior tag

Az S22 erősebb, jobb a kamera, kompaktabb könnyebb, jobb a kijelző.

Üzemidőről kértem volna tapasztalatot. Ennyi lényegében.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1210) #31733248 válasza undercover (#1209) üzenetére


#31733248
törölt tag

Rá lehet keresni. Ez az én példám.

(#1211) Isaac76


Isaac76
tag

Nem tudom érdekes e még,de valamelyik nap kiszúrtam,hogy a frissítések közt a playnél a simple is a listán volt... ugye mindig pörgött a háttérben és ette az aksit. Visszaraktam sima optimalizáltra (eddig mély alvás volt) és három napja fut,de meg sem jelenik szinte a listában annyira nem fogyaszt,pedig szinte naponta 1-2x fizetek vele :C

(#1212) petesejt válasza migabi24 (#1207) üzenetére


petesejt
aktív tag

Ha nem ilyen péklapát lenne, én A52s-t vennék. Amióta beletették az optikai képstabit, gyakorlatilag (számomra) alig van különbség a csúcskategóriához képest. Muteromnak is egy hete ezt vettem, ő szereti a péklapátokat. :)

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1213) petesejt válasza Csocsesz75 (#1205) üzenetére


petesejt
aktív tag

Úgy néz ki, ma a kuponoknak is lehúzták a rolót.... Nálam már csak a MOLLIMO10 megy. Ezek szerint olvassák ezt a fórumot, ehhez van eszük. :( Egyébként igen, nagy a zagyvaság, az oldal még számolni sem tud, ugye 3x10% kedvezmény (számolási módtól függően) a gyakorlatban vagy 27,1% (0,9x0,9x0,9) vagy 30% (3x10%) kedvezményt jelent, ehhez képest ahányszor ráfrissítettem az oldalra, annyiszor adott különböző eredményt, a legkisebb logika nélkül.

Agyhalottak tákolják az egészet, az biztos, de arra azért megtanították a szerencsétlen ügyfélszolgálatos tiniket, hogy szajkózzák ugyanazt a mantrát, lesajnálva az ügyfelet.

Egy SES boltban dolzozó pénztáros csajszi kedvesebb és normálisabb volt telefonban, mint ezek ott együttvéve....

"Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

(#1214) boogie84 válasza petesejt (#1213) üzenetére


boogie84
veterán

Böngészőnként, beírt kuponsorrendenként, inkognitóban vagy nem ezek variációjában is különbözött az akció és eltérő időpontontokban is más-más volt.
Nem a számolással volt baj! ;) Konkrétan nem volt baj vele, csak megszűntették. Ez a baj. :D

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#1215) Atikaatika


Atikaatika
csendes újonc

Ez a YT beletekerésnél akadás nálam is probléma, amúgy utolsó frissités óta minden mikrolag eltűnt, semmi akadást nem észlelek :C Sima S22

(#1216) csubííí válasza Curtain (#1192) üzenetére


csubííí
senior tag

A Windows kapcsolatnak az engedélyek meg vannak adva, mármint, hogy mihez férjen hozzá?

Beállítások- Windows kapcsolat- engedélyek.

(#1217) RangerFox válasza polonic (#1204) üzenetére


RangerFox
veterán

Fél napig bírta, megint akadozik. Az azért elég gáz, hogy folyton törölni kell az adatokat. :U

(#1218) Curtain válasza csubííí (#1216) üzenetére


Curtain
senior tag

Erre gondolsz? Sajnos így is csak tölt. Megkerestem az alkalmazások között és az "összes fájl kezelése engedély" meg van adva.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1219) polonic válasza RangerFox (#1217) üzenetére


polonic
félisten

Nekem azóta nincs hiba. De lehet a frissítések is segítettek.
Bár gondolom friss a rendszer nálad is.

(#1220) RangerFox válasza polonic (#1219) üzenetére


RangerFox
veterán

Igen, minden a legfrissebb...

(#1221) csubííí válasza Curtain (#1218) üzenetére


csubííí
senior tag

Igen erre, de akkor egyenlőre én sem tudom a megoldást.
Mikor megjön az értesítés, hogy töltés, mi van akkor ha nem megérinted hanem "nyomva" tartod, vagy "lenyitod,lehúzod" az értesítését? Akkor sincs más lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#1222) Curtain válasza csubííí (#1221) üzenetére


Curtain
senior tag

Semmi. Ha rábökök akkor berak az akksi beállításokhoz. Egyenlőre hagyom aztán veszek majd egy gyári samsung kábelt. Remélem azzal jó lesz.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1223) csubííí válasza Curtain (#1222) üzenetére


csubííí
senior tag

(#1224) Curtain válasza csubííí (#1223) üzenetére


Curtain
senior tag

A gépemen biztos jól van beállítva minden mert más mobilokat egy pillanat alatt felismer. Szerintem a kábelt nem szereti a samsung. Legalábbis remélem. Hamarosan veszek egy gyári kábelt és meglátom. Köszönöm azért a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1225) lacka_GTI


lacka_GTI
csendes tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem. Mióta S22-re váltottam a zene appok (Soundcloud, Spotify, Poweramp) egyszerre is működnek - ha elinditom őket nem állítja le a telefon az előtte elindított zenelejatszót. Hol kellene beállítani? Köszi

(#1226) pete_21 válasza David3 (#1201) üzenetére


pete_21
addikt

Szia,
Koszonom a valaszt.
Talan csak az elso opciot kapcsoltam ki. Gondolom rakerdez, ha valami gond lenne es kell neki az engedely.
Koszi meg egyszer.
Udv,
Peter

(#1227) GreatL


GreatL
őstag

Telefonhívások rögzítése lehetséges? Valami feature unlockkal? Régióváltoztatással? Gyári callert nem cserélném...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1228) Pica


Pica
csendes tag

Na hát gyerekek én úgy döntöttem, hogy elállok a március 8-i előrendelésemtől.
Mélységesen meggyűlöltem a Samsungot és mostantól mindenkit akit csak tudok, lebeszélek erről a hitvány márkáról.
Ha meg is kapnám egyszer a telefont, már nem szeretném úgy, mintha 1 hét várakozás után kaptam volna meg. Májusban megkapom, februárban jön az új modell. 9 hónapig van flagship telefonom. Mi a f@sz? Mondom ezt úgy, hogy végre rászántam magam az S10+-ról váltásra. Mondom ezt úgy továbbá, hogy minden egyes fucking alkalommal készlethiányra panaszkodnak. Közben meg mi van? Besétálsz most szinte már bármelyik boltba és leveszed a polcról. Készlethiány mi? A gyártónál? Az előrendelőnek? Vicc az egész.
Vicc a márka, mélységesen vicc a weboldal a működése, vicc hogy olyan kuponokat vonnak vissza, amik érvényességi időn belül vannak (az összeset visszavonták, december 31-es lejáratúakat is, mindet. Konkrétan ez a vásárló átbaszása volt a Samsung részéről. Hihetetlen balfaszok dolgoznak ott. Hihetetlen, hogy még ott dolgoznak... Egy 5 éves gyerek 5 perc alatt hosszabb hibalistát ír, mint amit ezek egy kurvaegyszerű webshopban 1 év alatt összesen találnának, vagy ki tudnának javítani.
Úgy döntöttem maradok a régi telefonomnál. Ha nagyon vágynék az újra, akkor vennék egy iPhone 13-at. Ugyanazért a pénzért jobb kamerát kapnét és jobb üzemidőt. Nekem megérné. Extra programokat nem használok, 2 nap alatt át tudnék állni az új ökoszisztémára szvsz és boldog lennék.
Hihetetlen hogy 2022-ben ilyen legalja módon viselkedjen egy márka amikor már tényleg nem gyenge a konkurencia. Szerintem ez megengedhetetlen. Azt sajnálom, hogy a vásárló dönt. És ha tényleg igaz, hogy sok a megrendelés egy olyan telefonra, ami évről évre kevesebbet ad, (méret, akksi, üzemidő, sd-kártya, jack, töltő, kijelzővédő fólia, kijelző frissítés 48Hz-től van a bejelentett 10Hz helyett, de mondhatnám az Ultra kevesebb belépő szintű memóriáját, stb.), akkor ez a tendencia nem is fog megfordulni a közeljövőben. Mert a vásárló döntött.
A multik röhögnek, mi pedig mosolyogva vesszük a szarabbat drágábban.
Minden jót Nektek!

(Ugyanitt 160ezer forintnyi tartozék eladó féláron :D)

(#1229) thomas92 válasza Pica (#1228) üzenetére


thomas92
aktív tag

Sajnálom, hogy így jártál az előrendeléssel, tényleg "nevetséges", ami történt. Teljesen meg is értem az elállást, ennyi várakozás és időhúzás után nekem is elmenne a kedvem a készüléktől.

Ettől függetlenül én nem beszélek le senkit és rá sem a márkára. :) Szerintem nem kifejezetten a márkával, termékekkel van a gond, hanem a webshoppal. Bár persze nehéz elválasztani, mert az a saját webshopjuk ... és pont ott van a legnagyobb várakozás, hitegetés.

A kuponos dolog is röhejes, végre össze lehetett szedni valami rendes kedvezményt, erre 2 kupont lelőnek. :( Pedig pont a szüleimnek vettünk volna hűtőt.

(#1230) Pica válasza thomas92 (#1229) üzenetére


Pica
csendes tag

"Pedig pont a szüleimnek vettünk volna hűtőt."
:D Dettó.
2 kupont? Az összeset lelőtték, kivéve az ajánlóit, nem?
Mindegy, így viszont mi maradunk a Bosch-nál.

(#1231) gyuszos válasza Pica (#1230) üzenetére


gyuszos
tag

Céges számlát kértél volna a telefonról?

(#1232) Pica válasza gyuszos (#1231) üzenetére


Pica
csendes tag

Nem, egyszerű magánszemélyeset.

[ Szerkesztve ]

(#1233) Pica


Pica
csendes tag

Teljesen off topik, de például facebook hirdetésben már meg lehet venni az OLED tévéjüket, de a saját weboldaluk még csak nem is hallott róla :D. (Mármint a főoldal, de a menüpontok se.) Maximum ha beírod a keresőbe, hogy "OLED".
Vicc.
Kik dolgozhatnak ott és mit csinálhatnak munkaidőben? Vagy a takarítónő a szabadidejében próbálkozik a weboldalfejlesztéssel?

(#1234) Oldman2 válasza Pica (#1233) üzenetére


Oldman2
veterán

Biztos?

Az, hogy a Facsén hirdetik, nem jelent semmit...
:F

(#1235) Pica válasza Oldman2 (#1234) üzenetére


Pica
csendes tag

Biztos. A webáruházban létező termék. Keress rá.
Itt viszont gondolom arról lehet szó, hogy kivárnak amíg tudnak, mert ha bedobják az OLED-et, akkor a drágább, csilliárdokért kifejlesztett, teljesen felesleges Neo QLED-et nem venné senki...
Gondolom. Legalábbis az lenne az észszerű. Ki az aki nem az olcsóbb OLED-et venné?
De a TV-s téma tényleg off topik. Én a weboldalt szidom.

(#1236) thomas92 válasza Pica (#1230) üzenetére


thomas92
aktív tag

Az ajánlói él és a MOLLIMO10, ha minden igaz. :D

(#1237) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Félve írom le, hogy tegnep délelőtt adtam le náluk a rendelést és 2 órája küldtek egy emailt, hogy úton van. Csomgkövetésen megnéztem, bent van a rendszerben.

(#1238) David3 válasza Csocsesz75 (#1237) üzenetére


David3
őstag

Ne keltsd a feszültséget.... :DDD

(#1239) GreatL válasza Csocsesz75 (#1237) üzenetére


GreatL
őstag

Holnap landol az... a srác esete egyedi, de kétségkívül felháborító. Meddig tartott volna neki adni egy telefont meg két rohadt ajándék tartozékot kompenzációnak...

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#1240) gyuszos válasza Csocsesz75 (#1237) üzenetére


gyuszos
tag

Mit rendeltél?

(#1241) Csocsesz75 válasza gyuszos (#1240) üzenetére


Csocsesz75
őstag

A kis vagányt.

(#1242) Pica válasza Csocsesz75 (#1237) üzenetére


Pica
csendes tag

Tényleg ne keltsd! :)
Teljes lelki nyugalommal kérdezem meg, hogy sima S22 fekete, 256-os?
Ha az, már most megírom a választ: elmehet a picsába ez a szarrágó banda.
Ha nem, akkor is.
1x nem kerestek, 1x sem kértek elnézést (csak szíves türelmet), az esetek felében nem válaszoltak az email-re, ha igen, akkor is csak CTRL-C, CTRL-V választ nyomtak, sose olvasták el az email-emet rendesen és méltóztattak válaszolni az egyéb kérdéseimre.
Van okom utálni őket, na.

[ Szerkesztve ]

(#1243) Csocsesz75 válasza Pica (#1242) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Sima S22 fekete de csak 128-as.

(#1244) undercover válasza thomas92 (#1236) üzenetére


undercover
senior tag

Milyen ajánlói kedvezmény?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1245) thomas92 válasza undercover (#1244) üzenetére


thomas92
aktív tag

Ilyen módon lehet szerezni ajánlói kupont.

https://www.samsung.com/hu/referral-program/

(#1246) tomboy0013 válasza Pica (#1228) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nézd meg a gödi Samsung telep értékeléseit. Kritikán aluli a cég bármilyen szempontból nézzük. Ismerősöktől is ezt hallom. Elvből nem vennék már ezektől semmit.

(#1247) Free Rgc


Free Rgc
tag

Sziasztok! Pixel 5 -ről jöttem át, igazából csak a kamerával és az akkumulátorral nem vagyon megelégedve. Van aki tett rá google kamerát és ha igen át tudja küldeni a linket? Erőre is köszönöm!

(#1248) Pica válasza tomboy0013 (#1246) üzenetére


Pica
csendes tag

Valóban. Tényleg siralmas a helyzet.
Igazából lehet megvárom a Pixel 7-et (remélem a kisebbiken is lesz már zoom kamera, bár ha jól olvasom az sem kap új kamera hardvert, szóval a 7-es széria is csak egyszerű pénzlehúzás lesz, mert a jobb szoftver algoritmust a 6-osra is kiadhatnák ezzel az erővel) és watch-ot, aztán nyomassa nekem a Google algoritmusa a szebbnél szebb képeket.

(#1249) gyantaszuz válasza Pica (#1248) üzenetére


gyantaszuz
tag

Hogy ne mindig csak a jorol irjak :D
Mivel meg lett hosszabbitva a promocio igy igenyeltem Buds pro-t, amit az iment elutasitottak azzal az indokkal, hogy nem a megadott uzletekben vettem a keszuleket. Samsung.hu-s rendelesrol van szo :)

(#1250) Pompi válasza tomboy0013 (#1246) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha kizárólag elvi alapon vásárolnék, akkor szinte már nem tudnék mit venni. Sajnos, hogy egy klasszikust idézzek, ha meg kell szexualizálódni, akkor meg kell szexualizálódni.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.