Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Pro!Petya válasza autotaxmo (#500) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az úgy kiszűri hogy zavarni is fog ;)
Nálunk a harmadik szett van már használatban.
Az elsőt vissza kellett küldenem mert ambient módban néha pattogo hangot adott.
Ahogy utána olvastam viszonylag gyakori problémája.
Ellenben ha megvagy a környezeti hangok nélkül akkor nem érint , de nekem a munkámból adódóan elengedhetetlen.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#502) Memmaao válasza autotaxmo (#498) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem elég kis fülem van és a hallojaratom is szűk. A legkisebb dugóval pont jó. De egy idő után minden agybadugós fülhallgató kényelmetlen nekem. Nekem kettő jön, a feleségem nem akarja megtartani az övét, azt eladom.

My name is Bond, James... Dean.

(#503) autotaxmo válasza Memmaao (#502) üzenetére


autotaxmo
őstag

Irtam privatot :)

(#504) autotaxmo válasza Pro!Petya (#501) üzenetére


autotaxmo
őstag

Akkor olyan jo a zajszurese a fulesnek, mint egy jo kis BOSE-nak? :DD

(#505) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Egy elegge extrem eset! Eloszor tortent meg, hogy a bluetootht kikapcsoltam, viszont mobilnet non stop szokas szerint on, helymeghatarozas on, 60 hz, sotet mod bekapcsolva es jott szamomra egy hihetetlen uzemido. :C
Lehet hogy a bluetooth a ludas es ennyire szivja az akksit egy galaxy watch 4 oraval parositva ezek szerint...ja es ejszaka kikapcsoltam a mobilnetet meg a helymeghatarozast is mielott lefekudtem 23-kor es reggel 6-ig mindossze 4%-ot fogyasztott. Reggel 6 ota meg ujbol megy a mobilnet, helymeghatarozas.

[ Szerkesztve ]

(#506) S@c@ válasza autotaxmo (#505) üzenetére


S@c@
őstag

Szia! Mondatam neked, hogy az lesz a ludas nagy valószínűséggel. Folyamatban van a sync állandóan az órával. Régebbi Tizen órával kevésbé enné az aksidat!

(#507) autotaxmo válasza S@c@ (#506) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat ez kvara elszomorito :( azert nem mindegy hogy x oraval kevesebbet vagy tobbet bir a telefon ha ossze van kapcsolva a galaxy watch 4-el. Nem az van hogy 1-2 oraval tud rosszabbat hanem masszivan eszi az akksit ugy hogy konkretan 2x is tolteni kell a telefont napkozben ha ugyanugy hasznalom ahogy eddig.

(#508) S@c@ válasza autotaxmo (#507) üzenetére


S@c@
őstag

Apple-nél is jobban eszi, csak ott mivel a rendszert jobban összefésülték még simán elfogadható.

A tizen es wearos eltérés is ludas azt ne feled. A watch4-nél a wearOS még újnak számít.

(#509) autotaxmo válasza S@c@ (#508) üzenetére


autotaxmo
őstag

Jogos, bizzunk akkor abban hogy idovel optimalizaljak a rendszert.

(#510) gyantaszuz válasza autotaxmo (#507) üzenetére


gyantaszuz
tag

Mig nalam volt a telefon GW4 Classic-kal meg egy Buds Plus-szal hasznaltam. Neha meg egy Withings Activite is logott rajta parom kezen (jo, az nem szinkronizal 0-24). Lattad milyen akksi idoim voltak. Szoval a te eseted egyaltalan nem altalanos.

(#511) autotaxmo válasza gyantaszuz (#510) üzenetére


autotaxmo
őstag

Hat akkor nem ertem tenyleg. Most ujbol bluetooth nelkul hasznalom, meglatjuk most milyen uzemido lesz megint. Aztan ha megint olyan jo lesz mint az elozo, akkor ujbol aktivalom a bluetooth funkciot, kozeli eszkozok keresese is ki van kapcsolva mar a legelejetol. Kizarolag a galaxy watch 4 van racuppanva 0-24-ben. Es ha ott megint a bluetooth bekapcsolasa mellett szivja az akksit akkor ott van a bibi

(#512) jeni


jeni
félisten

Üdv,
A Samu S22 sorozatokra ami 250000Ft felett vannak az áraik azokra alapból 3 év garancia van?
Ezt viszont nem látom az enyémen feltüntetve sehol sem.
Samsung S22 sima és Vodafone.

(#513) autotaxmo válasza jeni (#512) üzenetére


autotaxmo
őstag

En ugy tudom hogy ha magyarorszagi hivatalos helyrol/forgalmazotol vetted, akkor jogszabaly rogziti a savos garanciat.igy kerdesedre a valasz, egyertelmu igen, 3 ev garancia van a termeken

(#514) gyantaszuz válasza jeni (#512) üzenetére


gyantaszuz
tag

Telekomnal a garanciajegyen/szamlan 3 ev van. Viszont ha olyan dijcsomagban veszed, ami kedvezmennyel beviszi 250k ala, akkor csak 2 ev.

(#515) Memmaao


Memmaao
addikt

S22 esetén is ismert hiba, hogy néha nem lehet elérni? Nem tudom felhívni a feleségem, végig azt mondja be, nem elérhető.

My name is Bond, James... Dean.

(#516) M5Norbi válasza Memmaao (#515) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen. Gondolom lesz rá hamarosan frissítés. Ilyenkor net sincs.
Ha ki majd vissza kapcsolod a Volte-t akkor újra elérhető lesz.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#517) Memmaao válasza M5Norbi (#516) üzenetére


Memmaao
addikt

Azt mondta, látta, hogy hívom, felvette, de nem hallott semmit. Aztán próbált visszahívni, de nem tudott. Nekem egyet kicsengett, majd bemondta, hogy a hívott szám nem elérhető.

My name is Bond, James... Dean.

(#518) jeni válasza gyantaszuz (#514) üzenetére


jeni
félisten

kedvezményesen levonva 272800Ft van feltüntetve a Vodafone adás-vételi szerződésen.

(#519) autotaxmo válasza jeni (#518) üzenetére


autotaxmo
őstag

3 ev garanciad van tovabbra is :K

(#520) Memmaao válasza M5Norbi (#516) üzenetére


Memmaao
addikt

És vajon ha végleg kikapcsolom a VoLTE-t, akkor is csinálja?

My name is Bond, James... Dean.

(#521) autotaxmo válasza Memmaao (#520) üzenetére


autotaxmo
őstag

En azt anno direkt kikapcsoltam a legelejen, nem lattam sok ertelmet a dolognak. Meg hat gondolom az is talan akksi fogyaszto lehet

(#522) Memmaao válasza autotaxmo (#521) üzenetére


Memmaao
addikt

Azért az nem rossz, ha vezetés közben mondjuk navigálsz, jön egy bejövő hívás és nem megy el a net. Nem rossz dolog a VoLTE, ha működik.

My name is Bond, James... Dean.

(#523) autotaxmo válasza Memmaao (#522) üzenetére


autotaxmo
őstag

Nekem nem remlik egyebkent hogy VoLTE nelkul elment volna a netem hivas kozben?!? :F mert volt hogy beszelgetes kozben neteztem mobilon

(#524) Memmaao válasza autotaxmo (#523) üzenetére


Memmaao
addikt

Akkor az bizony VoLTE hívás. Vagy WiFi net.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#525) M5Norbi válasza Memmaao (#520) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ha jól rémlik volt akinek segített. Én is próbáltam úgyis képes volt elmenni.
Mondjuk nekem állandó 2 sim megy. Lehet hogy 1 simmel más a szitu.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#526) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Látom az akkuidők szépen alakulnak.
És térerővel hogy álltok srácok?
Az a másik sarkalatos pont, főleg azokat kérdezném, akik régi samuról váltottak, jobb vagy rosszabb a helyzet?

(#527) balazs8r válasza MrBazsi (#526) üzenetére


balazs8r
csendes tag

Hát szerintem az a része egy kissé visszalépés. Pl. pincében ahol az s7-el még simán telefonáltam, ez csak vár vár és vár hívásindításnál.. De pl ma egy fél órás hívásban kb 3-4x is úgy érzékeltem, hogy 4-5 s-re kikapcsolt a hangszóró, abszolút semmit nem hallottam, a hívott fél viszont közben is hallott. Nem tudom, hogy ezt mi okozta, de miután újrahívtam ugyanezt produkálta.. Ja és olyan helyen ahol korábban sose volt térerő gondom, de még ez a készülék is közepes térerőt jelzett. (Vodafone 3g hálózatán ment az adott hívás, a hívott fél jó lefedettségű helyen tartozkodott). Azt amúgy észrevettem, hogy a 22plus mindenhol picit kevesebbet jelez, de nyilván ez nem jelent semmit. Egyébként nagyrészt elfogadható szerintem, de lehetne jobb is.

(#528) bombibmw válasza balazs8r (#527) üzenetére


bombibmw
veterán

Hát én nagyon megszerettem a kis S22-t.
A hívások, üzenetek, emailek mindig megjönnek, a kijelző, a kinézet gyönyörű.
Az én felhasználási szokásaimnak teljesen megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#529) autotaxmo válasza bombibmw (#528) üzenetére


autotaxmo
őstag

Egyetlen egy hivasod nem volt 24 ora alatt? Nyugodt nap volt akkor :C

(#530) dnelb válasza autotaxmo (#529) üzenetére


dnelb
veterán

nekem egy hónap alatt van max kettő :D

[ Szerkesztve ]

(#531) bombibmw válasza autotaxmo (#529) üzenetére


bombibmw
veterán

Cégesen telefonálok.
Hétvégén használom a sajátot.

(#532) autotaxmo válasza bombibmw (#531) üzenetére


autotaxmo
őstag

Kiraly :) en ezert imadom hogy dual simes a telefon mert igy lehet hasznalni egy telefont cegeskent is es nem kell zsonglorkodnom kettovel

(#533) autotaxmo


autotaxmo
őstag

Tmx-nek irtam, hogy ASZF szerzodes szerint mar jocskan megszegtek a benne vallaltakat az iranyomba es varom mielobbi valaszukat az uggyel kapcsolatban miutan az ugyfelszolgalatuk erdemben telefonon semminemu infot nem tudott adni. Kivancsi vagyok hogy fognak-e egyaltalan valaszolni es ha igen, mi lesz az.... :W a baj az hogy semmilyen fele azonositom nincsen amire tudnek hivatkozni, mert a bekuldott telefon imei szama anno rosszul lett megadva nalam, igy maximum a nevem es email cimem alapjan tudnak azonositani ha tenyleg akarnak tenni valamit az ugy erdekeben. Termeszetesen amikor ranyomtam a vegleges ajanlatuk elfogadasara, akkor semmilyen visszaigazolast nem kaptam,se emailben se mashol.

(#534) M5Norbi válasza bombibmw (#531) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nekem ennyiből gáz hogy cégesre és magánra is használom 2 simmel.
De az jogos hogy jó kis nyugit csinál :DD

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#535) David3


David3
őstag

Na végre valami új frissítés a rendelés állapotában... :C Úton van a kicsike...

(#536) Isaac76


Isaac76
tag

Nem tudom volt-e már, tegnap hívtak az Árkád Ses store-ból,hogy nagyon sajnálják,de egyenlőre még nem jött meg az S22-m , viszont ezért cserébe a samsung felajánl további 10% kedvezményt a készülék árából a kellemetlenségek miatt :C
Amit levásárolhatok vagy amennyiben szeretném visszautalják az összeget a kért számlára. Szerintem ez korrekt, hozzáteszem utolsók közt lehettem a 03.09.-én történt elrendeléssel :K

[ Szerkesztve ]

(#537) autotaxmo válasza Isaac76 (#536) üzenetére


autotaxmo
őstag

Elegge korrekt ez mar! Vegre valami ertelmes kompenzacio a reszukrol. Akkor mivel Te is elorendelesben vetted még pont, igy megkaptad a keszulekbeszamitasi kedvezmenyt ha igenybe vetted es a buds pro-t is plusz akkor most a 10% kedvezmeny az arbol, bar kerdes hogy a listaarbol engednek 10%-ot vagy a csokkentett arbol...

(#538) kellerman válasza Isaac76 (#536) üzenetére


kellerman
tag

Én 03.06-án rendeltem fekete S22+ (256gb)-t a Samsung oldalán. Múlt héten azt mondák, hogy már raktárban van összekészítés alatt. Tegnap is megkérdeztem, akkor már nem tudtak időpontot mondani kiszállításra :(( .
10%-o visszautalhatnának cserébe nekem is.

(#539) jeni


jeni
félisten

Samsung S22 SM-S901BZKGEUE
03.03-án megkötött szerződés-Vodafone
a telót 12-én kihozták,és aznapi füles igénylést leadva,a mai napon megerősítették a jogosultságomat.
ezt a GLS fogja 15 napon belül a kiszállítási címemre elküldeni.

(#540) balazs8r válasza balazs8r (#527) üzenetére


balazs8r
csendes tag

Na amit megfigyeltem most soha nem volte hívást épít fel a rendszer, hanem lecsatlakozik 3 g-re na ez beltéren pont nagyon gyenge. Akkor rakná 2g-re az legalább maxos, de a 4g is 3 vonalas. Ugyanitt ugyanúgy vodafone-os mate 20 pro 30/29 arányba volte hívást épít fel nagyon jó minőségben.. ennél meg szépen eltűnik a 4g és kijön a kis H+ jel... beállításokban bekapcsolva a volte. Ötlet?

(#541) leslien


leslien
nagyúr

Galaxy Buds értesítést kapott pl ma vki?

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#542) botzheim válasza Isaac76 (#536) üzenetére


botzheim
csendes tag

Legalább valami kompenzáció. Engem leráztak a szokásos nagyon sajnáljuk szöveggel, mindent megteszünk, hogy megkapjam a telefont és ennyi :( A samsung webshopból rendeltem febr. 19-én a telót. Csak a 10% kupon még a kiküldött e-mailben, azt meg tartsák meg maguknak...

[ Szerkesztve ]

(#543) botzheim válasza kellerman (#538) üzenetére


botzheim
csendes tag

En febr. 19-én rendeltem a Samsung webshopból szintén fekete 256gb S22+ telót és ugyanott áll a rendelés: rendelés leadva. Semmit nem tudnak mondani róla :(

[ Szerkesztve ]

(#544) botzheim válasza David3 (#535) üzenetére


botzheim
csendes tag

Gratulálok, legalább Te megkapod a telót :)

(#545) M5Norbi válasza leslien (#541) üzenetére


M5Norbi
őstag

Én kaptam kb fél órája. 15 munkanapon belül küldik elvileg.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#546) autotaxmo válasza leslien (#541) üzenetére


autotaxmo
őstag

En mar el is adtam 😁

(#547) Lego85 válasza botzheim (#542) üzenetére


Lego85
csendes tag

Úgyszintén, csak én február 11-én rendeltem, nagyon bízom benne, hogy a drága hivatalos samsung oldal is ezt fogja tenni, szépen visszautal a késés miatt mindenkinek 10%-ot

(#548) botzheim válasza Lego85 (#547) üzenetére


botzheim
csendes tag

Ez lenne a minimum azt hiszem. Csak bízhatunk benne sajnos addig, amíg nem kapunk valami hivatalos értesítőt. A mellébeszélést már nagyon unom.

(#549) lge73x válasza Isaac76 (#536) üzenetére


lge73x
tag

Igen, megerősíthetem, a Debrecen SESben is visszautaljak a készülék kedvezménnyel csökkentett ár 10% ( S22+ esetén 37500Ft)! Le a kalappal, ez egy korrekt gesztus! :C

(#550) S@c@ válasza lge73x (#549) üzenetére


S@c@
őstag

Na lassan azok jarnak jol akik a vegere maradtak. :C :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.