Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29015) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Cső Mókusok!

Beszámolnék legújabb érdekességemről. Már CM12 alatt is találkoztam vele, meg most CM13 alatt is:

1: Külföldön voltam, de mint feltöltő kártyás (gondolom...) nem volt térerőm (adat roaming le volt tiltva, de csak az). Na ahogy átértem a sógorékhoz, és elment a jó magyar térerő, és csak segélyhívást engedett, és onnantól folyamatosan ébren volt a telefon. Merült is 20mA-t ahogy kell átlagban. Aztán éjjelre betettem repülőbe, és úgy is folytatta a folyamatos ébrentartást és merülést. Másnap ahogy átértem a határon édes anyaföldünkre, és beregisztrált a hálózaton, azonnal elmúlt ébren lenni, ment aludni ahogy kell, fogyasztás is normalizálódott 5-7mA-ra....

2: Tudom béta a CM13 meg minden, de olyat csinált 450 óra uptime után, hogy se a csengő hangnak sem a jelzés nem szólt, hiába volt felhúzva a hangereje. Minden más (mp3) ment, csak ez a kettő nem. Hiába váltottam másik csengőhangra, már a kiválasztásnál sem játszotta le. Se aktiválás után. Reboot megjavította. Ez csak azért érdekes, mert ha emlékeztek többünknek volt ilyen gondja pont egy éve, amikor a CM12 volt nagyon béta, akkor ugyanez a hiba volt, csak akkor pár óra/nap után elő is jött ez a hiba...

Na. Előre!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.