Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29851) ananasz1 válasza kano (#29850) üzenetére


ananasz1
tag

Köszi, akkor meg is van az esti játék :)

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#29852) RetepNyaraB válasza kano (#29850) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

03.16-iban bugzik a vekker. Ébreszt, de bezárni nem tudod, csak képernyő feloldás után, aztán FC ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29853) kano válasza RetepNyaraB (#29852) üzenetére


kano
nagyúr

A későbbiekben is bugzik valami. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29854) Véreshurka válasza RetepNyaraB (#29852) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ha jól tudom ez CM bug. azt hiszem RR-ben már javítva lett a fejlesztő által, CM oldalt nem tudom, lehet ott is.

(#29792) zsiga19: sajnos akkor passz. Nálam whatsup miatt van a duplázódás néhány embernél, egyébként el tudom képzelni, hogy vagy Cm, vagy android bug.

El Psy Kongroo

(#29855) RetepNyaraB válasza Véreshurka (#29854) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

CM, igen. Fel is volt sorolva hivatalos bugként. Attól még ott van :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29856) Véreshurka válasza RetepNyaraB (#29855) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Én szerencsére még nem találkoztam vele, mert nagyon lusta vagyok és még egy 02.27.-i RR build-en nyomom amit nagyon jól belaktam és a biztonság kedvéért az OPO-ra RR-t fejlesztő tiszta telepítést ajánl a márciusi buildekhez. Viszont most kb. naponta jönnek ki a buildek. Akarok várni egy olyat amit legalább egy hétig nem frissítenek :) (ilyen volt a 02.27.-es). De akkor viszont jöhet a Darkobas ROM is és a Dirty Unicorn is próbára.

Tényleg Dirty Unicorn-ról van valakinek hosszab távú tapasztalata? Nagyon kíváncsi lennék rá.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#29857) kano válasza Véreshurka (#29856) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem nagyon puritán volt a cm után.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29858) Dolphine válasza Obyboy (#29846) üzenetére


Dolphine
addikt

Én is így jártam! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#29859) randras_83


randras_83
addikt

srácok van valaki 23-i nightlyn? nekem ha bejövő hívásom van rebootol

https://www.flickr.com/randras83/

(#29860) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Nem tudom valaki használ e rajtam kívül Oxygen OS 2.1.4-et? Boeffla kernelből kijött a stabil változat és tényleg stabil eddig. Egy kis UV és UC ütemezők módosítása és hozza simán a 5 óra SOT-t mobilnettel. Ha valaki szeretné állítgatni a kernelt OOS alatt nagyon tudom ajánlani :U

Boeffla Kernel OOS

(#29861) petipetya válasza Lacika0002 (#29860) üzenetére


petipetya
nagyúr

Wifin vagy mobilneten van meg ez a képernyőidő?

"nincs rá lezsóidő"

(#29862) Lacika0002 válasza petipetya (#29861) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Vegyes használattal, de több a mobilnet, melóban is végig be van kapcsolva. Teljesen megvagyok vele elégedve. :U

(#29863) Mr X válasza Lacika0002 (#29862) üzenetére


Mr X
veterán

Asszonynak odaadtama telót, netezéssel, fb-vel, messengerrel simán hozza az 5 óra sot-ot mobilneten. COS12.

(#29864) Danika256 válasza Lacika0002 (#29860) üzenetére


Danika256
aktív tag

Hali

Én most már a 2.2-höz használom. Eddig is a Boeffla kernelt használtam, mindig meg voltam vele elégedve. Azért az üzemidő ezzel is olyan amilyen.. Pedig a 2.2-es O2 még kevesebbet eszik!

[ Szerkesztve ]

(#29865) ittakary válasza ananasz1 (#29851) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hanyadikait raktad fel kedves kollegina? :)

20160310-eset ajánlom :) pár kisebb hibát leszámítva pöpecül megy nálam hetek óta. Egyik hiba: ébresztő ébreszt, tehát szól, de egyből le is fagy.

(#29866) kano válasza ittakary (#29865) üzenetére


kano
nagyúr

Most raktam fel a nevem napi verziót (03.24) és eddig minden ok. Mondjuk nem használok ébresztőt.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29867) ananasz1 válasza ittakary (#29865) üzenetére


ananasz1
tag

Mertem nagyot álmodni, és a 22-i van fenn. Annyira idegesített az ébresztő bug, hogy tesztelnem kellett. Bug nélkül is sárkány vagyok reggel :) Ebben viszont az is rendben van.

[ Szerkesztve ]

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#29868) RetepNyaraB válasza ananasz1 (#29867) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Na akkor jön dirty Harry, mert az ébresztő engem is kikészített (használom folyamatosan).

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29869) baandii


baandii
senior tag

(#29870) ABal válasza baandii (#29869) üzenetére


ABal
őstag

A OnePlus már hivatalosan cáfolta.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#29871) petipetya válasza ABal (#29870) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hol írnak ilyet?

"nincs rá lezsóidő"

(#29872) dwd1


dwd1
tag

Inkább a COS13 érkezzen már, mert már a 3210-esre is kiadták a gyári 6-ot, kezd kissé kellemetlen lenni.

(#29873) Lacika0002 válasza dwd1 (#29872) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Még most jött meg a mod-ból az első stabil, szerintem egy pár hétbe biztos beletelik a cos kiadása. Azért nem olyan sok készülék kapta még meg az MM-t, de azok stabilitására kiváncsi is lennék.

[ Szerkesztve ]

(#29874) ittakary válasza baandii (#29869) üzenetére


ittakary
nagyúr

pcworld.hu xDDDDDDDDDD

(#29875) Dɨngodilɇ válasza ittakary (#29874) üzenetére


Dɨngodilɇ
csendes tag

Én inkább a mobilarénáról linkeltem volna, ki nem állhatom azt a reklámfertőt. ;]

Talán jobb is, hogy nem akkor jön. Biztosan nem hiányzik sem a gyártónak, sem a leendő vásárlóknak, hogy több szoftveres vagy hardveres hibával hozzák ki a telefont, amit egy korai start jelente. Viszont a kis induló raktártkészlet rájuk vallana. :D

(#29876) kano válasza ananasz1 (#29867) üzenetére


kano
nagyúr

Dobd rá a 24-i frissítést, mert abban van még valami javítás és nekem stabil is. :)
Szóval reggeli sárkány vagy. ;]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29877) ananasz1 válasza kano (#29876) üzenetére


ananasz1
tag

Rendben, kipróbálom!
Szerencséd, hogy ezt nem reggel olvastam! De így van :D

It takes a long time to become young. (Pablo Picasso)

(#29878) dreko válasza RetepNyaraB (#28398) üzenetére


dreko
aktív tag

Átmigráltam COS-re, azóta nincs hívásmegszakadás.

(#29879) kano válasza dreko (#29878) üzenetére


kano
nagyúr

Valószínűleg fw problémád lehetett.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29880) morfeus08


morfeus08
tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne hogy sikeresen feltettem a cm13-at de nincs cm launcherem csak a google féle. CM-ből a legutolsó stabil van fent. Ötletek?

(#29881) morfeus08 válasza morfeus08 (#29880) üzenetére


morfeus08
tag

Vagy az lehet a baj hogy egyben raktam fel a gaps-t illetve a cm-et? Tehát mikor kiválasztottam a cm-et akkor mellé raktam hogy flashelje fel a gaps-et is, és nem külön-külön csináltam.

(#29882) peterson1190 válasza morfeus08 (#29881) üzenetére


peterson1190
tag

Olyan gaapset raktál fel, ami felülírta a cm launchert, lehet a beállításokban ki lehet keresni a cm launchert és azt beállítani alapértelmezettként, ha nem találod sehol a beállításokban, akkor elölről kell kezdeni (legalábbis én annó ezt csináltam) egy könnyebb gaappsal, ami nem írja felül.

Alcatel ?>3310>Cxt55>ZTEBlade 3>Xperia X8>Lenovo S650>LG G2>Lenovo vibe X2>Honor 6>Sony Z2>Huawei Mate 7>OnePlus One>Galaxy S6 edge>Honor 8>Galaxy S7>Galaxy S8>Mi Mix 2S>Pixel 4XL>iphone8>Iphone11>Mi10>Note20 Ultra>Zenphone 9

(#29883) morfeus08 válasza peterson1190 (#29882) üzenetére


morfeus08
tag

Köszönöm a választ, igen közben én is rájöttem hogy ott rontottam el :D

(#29884) dreko válasza kano (#29879) üzenetére


dreko
aktív tag

Elfogadom, de utána járnék. Mi a pontos sorrend a cos-rol a cm13 telepítésének?

(#29885) morfeus08


morfeus08
tag

Sziasztok! Jelenleg a 2016-03-16 CM13 Snapshot verzió van fent a kérdésem az lenne hogy elég egy dirty flash hogy frissítsem a 2016-03-26-i nightly-ra vagy inkább clean flash legyen? Köszönöm

(#29886) Véreshurka válasza dreko (#29884) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Wipe minden --> CM nightly (nem kell bebootolni) --> Wipe minden megint --> ROM amit akarsz. Nálam így nézne ki.

(#29885) morfeus08: én clean flasht csinálnék, de ha nagyon be van lakva megpróbálhatod a dirty-t, max utánna clean flash ha van vmi gebasz.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#29887) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Adott kb 1 éves készülék, amin 5.1.1 fut, természetesen Oneplus One, melyen csak gyári rendszer + recovery van.
Napokban elkezdte azt csinálni hogy néhány alkalazás akad, mikor netezek (NSO, mikor görgetem a híreket), illetve most volt olyan 2-3x a héten hogy kb 17% van hátra az akkuból még és egyszerüen kikapcsol a telefon majd nem lehet bekapcsolni. Ilyenkor töltőre dugva Low battery-t ír ki.

Valami ötlet?

Gondolom Dalvik cache-t ürítsem ki , esetleg tegyem újra a telefont?

Ezzel addig akartam vármi míg nem jön a MM, de arra még várni kell szerintem.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#29888) RetepNyaraB válasza stigma (#29887) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Húzd újra rendesen. M van hónapok óta, csak nem COS, hanem CM és annak verziói. Én nem vacakolnék tovább nyalókával...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29889) stigma válasza RetepNyaraB (#29888) üzenetére


stigma
addikt

:R

Szerintem az lesz, gyorsan elolvasom az utolsó hsz-eket, hogy megtudjam melyik a legjobb megoldás.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#29890) ittakary válasza stigma (#29889) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha eddig is a gyári rendszeren voltál, akkor felesleges olvasgatnod: maradj is rajta :)

INNEN töltsd le a gyári fastboot ROMot
és EZ ALAPJÁN fel is tudod rakni, egyszerű másolás-beillesztés az egész

A legnehezebb rész az, amikor be kell kapcsolni a Fejlesztői üzemmódban az USB DEBUGGING-ot és Windowsban megfelelő drivert kell adni hozzá :)

(#29891) stigma válasza ittakary (#29890) üzenetére


stigma
addikt

:R

Hát Oneplus-on eddig gyárin voltam, viszont minden másban többfajtát is már kipróbáltam (MIUI,CM,Omnirom,Slimkat), persze más és más telókkal.

Vagy gyári marad, és teszem fel újra, vagy azon gonlkoom, hogy OmniRom lesz, azt már használtam Oppo Fin5 telómon és semmi baja nem volt.
Így max erről is beszámolhatnék a topicban, hogy mennyire jó vagy épp rossz. :DDD

A gyorsválaszt még ezen a ,,locsolós" napon is megkaptam :DDD

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#29892) morfeus08 válasza Véreshurka (#29886) üzenetére


morfeus08
tag

Köszönöm szépen. Arról van infó hogy a Snap kamera eláérhető a nightly-ban? Néztem changelog-ot de abban nem volt külön leírva, egyes oldalakon meg van míg máshol azt írják hogy nincs benne.

(#29893) morfeus08


morfeus08
tag

Illetve van valakinek tapasztalata a Sultan féle 6.0 rom-al?

(#29894) RetepNyaraB válasza morfeus08 (#29893) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sultan vacakol egy ideje nehányunknál. Nem mindenkinél. Jó akksi, nem túl gyors rendszer, remek kamera (sokkal jobb a snapnál).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29895) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Sziasztok Véreim! :)

Biztos volt már... :)

Sultan-t meguntam, mert jól ment.. feltenném a lagfree-t. Azt mondja mindent tegyek f2fs-re. Kivéve a systemet.

Ad1: A belső 55G tárterületet is?
Ad2: Azt meg hogy? A 2.8.6.0 és a legújabb 3.0.0.1 twrp sem engedi az internal storage-t, azt monjda invalid valami. A többit (Data, cache) sikerült, meg fel is ment a rom, csak most nem tudom mit csináljak :)

Köszcsike :)

laca

(#29896) ittakary válasza vitezlejszlo (#29895) üzenetére


ittakary
nagyúr

Lacikam ne pocsolj az f2fs-sel... jo lesz az ext4en :)

En is ugy hagytam es boven villamgyors igy is :)

(#29897) vitezlejszlo válasza ittakary (#29896) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Áhhh :) Szopok itt órák óta.. miért nem szóltál hamarabb? :D

Nyilván szopósabb más romra átállni, ha azt is f2fs-re teszem.. na meglátjuk :) Bár már azt se tudom min van :)

Amúgy lehet csak a teljes reinstall miatt, de tényleg mintha gyorsabb lenne a Sultan romnál...

Na a mount -nál azt látom, hogy a /data az f2fs-en van, és 54G szabad.. akkor csak megvan ez.

De ez tényleg b@szott gyors... na majd jól visszapakolok mindent, oszt meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#29898) kano válasza vitezlejszlo (#29897) üzenetére


kano
nagyúr

Tezsvírem!
Remélem, hogy fw-t is tettél alá, mert különben többször fog újraindulni mint egy Trabant egy átlagos hét alatt.

Kár volt vele szívni. A data-t kifejezetten ext4 - én jobb hagyni szerintem, egy esetleges másik romra való váltás esetére.
Mikor jön már a OPT? Tudsz róla valamit? Unom már ezt az egyhangúságot. A végén még átállok a sötét erőkhöz és veszek egy samut.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29899) morfeus08 válasza RetepNyaraB (#29894) üzenetére


morfeus08
tag

Akkor én szerencsésnek mondhatom, magam igaz még csak egy napja, de probléma nélkül üzemel. A rendszer sebessége eddigi tapasztalataim alapján ugyan olyan gyors mint COS vagy CM rom-ok. Kamera pedig már a Snap van benne de megvagyok elégedve a minőségével.

(#29900) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni!
Anno még nem szállított a oneplus magyarba, ezért valami német cégen keresztül lettek rendelve a telefonok (ha jól emlékszem).
Ezzel kapcsolatban tudnátok linket adni, pár sort írni?
Német webshopból szeretnék rendelni, de csak német címre szállítanak, ezért gondoltam hogy "trükközöm" kicsit.
Köszi srácok.

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.