Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) gombasm válasza Roland06 (#28399) üzenetére


gombasm
aktív tag

Próbáltad már:

CamNext ModV10 ?

http://forum.xda-developers.com/oneplus-one/themes-apps/app-cos12-cameranextmod-t3086513/post60202401#post60202401

Nálam jól működik.

És a favoritom:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.neaststudios.procapture&hl=hu

Tégy vele próbát, az ingyenes változatnál csak a felbontást korlátozták 3,2 MP -re. Én már régen megvettem a fizetőst, hibátlan. :K

(Azért az hozzátartozik az igazsághoz, hogy az O+O kamerája /a hw/ alapból nem a legjobb, szóval a sw csodát nem fog tenni.... . Az előző telefonjaim mind jobb képeket csináltak ennél :(( /de minden másban gyengébbek voltak/.)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#28402) dreko válasza RetepNyaraB (#28398) üzenetére


dreko
aktív tag

most ezt a slimsaber romot használom, szerencsére ez még nem dobta el
nincs ezzel gond, együtt lehet élni a problémákkal, meg egy fórum azért van, hogy kibeszéljük őket.

(#28403) Roland06 válasza gombasm (#28401) üzenetére


Roland06
aktív tag

Köszönöm!

(#28405) gombasm válasza Roland06 (#28403) üzenetére


gombasm
aktív tag

Igazán nincs mit, kíváncsi vagyok melyikkel mennyire leszel majd elégedett.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#28406) Roland06 válasza gombasm (#28405) üzenetére


Roland06
aktív tag

ACamNext ModV10 - et használtam sokáig de nem indul el a mostani nighty - vel. (szerintem cm12-re van)

(#28407) gombasm válasza Roland06 (#28406) üzenetére


gombasm
aktív tag

Nálam működik, jelenleg a mai CM 13 nightlyvel is. Próbáld újra felrakni az .apk -t, nálam a black verzió a jó.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#28408) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Aki szeretné használni a december 30 utáni C13 romokat, annak szüksége lesz egy firmware frissítésre. Ezt vagy a twrp 2.8.6.0 verzióval tudja megtenni (ennél nagyobb nem jó) (ezt már írták itt a fórumban többen is,
vagy a nem hivatalos twrp 2.8.7.0.5 recoveryvel, amit innen lehet letölteni.

Én ez utóbbival tettem fel most, ennek a bejegyzésnek csak ennyi az apropója.

Ha nem jó recoveryvel telepítesz, akkor vagy beragad az android a betöltésnél a telefon, vagy betöltés után nem ismeri fel a SIM kártyát.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#28410) Just_Reboot válasza rum-cajsz (#28408) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Pont ebbe szaladtam bele a Two esetében. Az újabb CM13-ak nem bootolnak. Itt csak az a gáz hogy a 2.8.7.0-ás TWRP-n kívül nincs más recovery rá. De legalább mostmar tudom hogy mi a baj. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#28411) kano válasza rum-cajsz (#28408) üzenetére


kano
nagyúr

Te is Lag Free romot használsz még?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28413) rum-cajsz válasza kano (#28411) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Én végül áttértem a hivatalos vonalra még december elején, és azóta ott vagyok.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#28417) Roland06 válasza gombasm (#28407) üzenetére


Roland06
aktív tag

Nem tudom hogy mi lehet vele! Ma csináltam egy full friss telepítést! Teljesen le töröltem mindent és úgy raktam fel tisztán a nightly-t. Kamera leáll... Azt írja. Fel telepíti de nem indul el.

(#28418) Roland06 válasza rum-cajsz (#28408) üzenetére


Roland06
aktív tag

Azt nem raktam fel most a nightly-hoz. De működik. (mi a jelenség ha kimarad?) tegnap találtam egy friss firmware - t majd gondoltam baj nem lehet ezért fel raktam a sultan féle romhoz, majd olyam lassú lett a böngészés, hogy ma töröltem mindent és vissza raktam az új mai nighty-t.

(#28419) dwd1


dwd1
tag

Kicsit több, mint 4 hónapja van meg a teló. Eddig még soha nem merült 15-20% alá az akksija. Arra gondoltam, hogy érdemes szerintetek néha (3-4 havonta) kikapcsolásig meríteni, hogy tudja hol van a 0?

(#28420) RetepNyaraB válasza dwd1 (#28419) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Amíg nem zavarodik meg az akksi kalibrálás, addig nem. De én nem kímélném a helyedben (ha ez a cél); mai akkumulátorok már nem jönnek zavarba a használattól.. .

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#28421) dwd1 válasza RetepNyaraB (#28420) üzenetére


dwd1
tag

Így jön ki a lépés általában. Használattól függően 2., 3., 4. nap estéjére merül eddig.

(#28422) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Synapse tud színtelítettséget ? Nem tudja valaki véletlen ?

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#28423) ittakary válasza dwd1 (#28419) üzenetére


ittakary
nagyúr

néha érdemes... az akksi egy nagyon kényes jószág, mert ha meg alig használod, akkor meg ellustul, és így is csökkenhet a kapacitás

(#28424) RetepNyaraB válasza meridaharcos (#28422) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Rémlik, hogy igen. De ha felteszed, hamar kiderül :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#28425) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy a teló már legalább 5 órája töltődik és még mindig csak 99% az akkutöltöttség? :F
Töltőkábel le-fel csatlakozása után, hirtelen feltöltődött 100%-ra. Ez mi? :Y
Valamiért egyébként is lassan töltötte. Ilyenkor mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#28426) petipetya válasza Dolphine (#28425) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt kellett volna megnézni, hogy mit ír ki: USB-ről vagy hálózatról töltődik? Az most lényegtelen, hogy a gyakorlatban hálózatról történt.

Ha hálózatról töltöd és USB-t ír ki, akkor csak ki kell húzni, majd újra csatlakoztatni a töltőt. Utána már rendesen tölti. Anno a Nexus 4 alatt fordult elő ilyen, de nagyon ritkán és véletlenszerűen.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#28427) Dolphine válasza petipetya (#28426) üzenetére


Dolphine
addikt

Na, azt hol lehet megnézni? :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#28428) petipetya válasza Dolphine (#28427) üzenetére


petipetya
nagyúr

itt

"nincs rá lezsóidő"

(#28429) Dolphine válasza petipetya (#28428) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm! :R

Ha mégis Hálózati töltést ír ki, na akkor mi van. Csak, hogy felkészüljek erre is! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#28430) petipetya válasza Dolphine (#28429) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azt nem tudom. De ha nálad is a YOG7DAS2K1 van fent, akkor a fotómon látsz egy kuka ikont az aksi stat menü jobb felső sarkában. Arra érdemes rányomni, elviekben törli a statot (nem kalibrál és nem csinál hasonló urban legends dolgot). Én nem nyomok rá, mivel nem tapasztalok hibát.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#28431) Dolphine válasza petipetya (#28430) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam az eggyel előtte lévő verzió van fenn.
OTA-n még nem ajánlotta fel az új verziót, addig várok vele! :U

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#28432) scope2007


scope2007
addikt

üdv!

kezd lehalni a gyári töltőm a ONEhoz
milyen töltőt ajánlanátok hozzá ami ugyanilyen gyorsan tölt?

főleg olyan lenne jó, amit itt aprón is be tudnék szerezni, nem kellene rá várni heteket külföldről

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28433) WOT-H-A-C válasza scope2007 (#28432) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

2A es Nilkin?

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#28434) RetepNyaraB válasza WOT-H-A-C (#28433) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Link van? Neveket én is tudok írni... :U
Egyébként a Nillkin kábel pár hónap alatt eltört valahol a micro usb fej táján, normál használat mellett. Ennyit a minőségről. Ha veszek egy szerelhető fejet (remélem lehet ilyet kapni), akkor házilag rá tudom kötni a visszavágott madzagot, vagy ez precíziós meló (forrasztóm nincs)?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#28435) Saccco válasza scope2007 (#28432) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az emlegetett Nillkin 2A-es fej, viszont én inkább valamelyik Blitzwolf töltőre szavaznék, egész konkrétan a 2 portos verzióra, nekem nagyon bevált. Kábelnek mehet a Blitzwolf megfordíthatós verziója vagy a csupán kicsit drágább, de 6 darabos szett a Tronsmart-tól.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#28436) WOT-H-A-C válasza RetepNyaraB (#28434) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Akkor gondolom a google is menni fog, de természetessen! [link]

Parancsolj..

Megreccsent a kábel? Hát... Elég gáz ennyi idő alatt szó mi szó.. Lehet valami gyártási hiba volt? :F Nálunk van több is, lekopogom idáig jól működnek.

Esetleg még a xiaomi nak a fali töltője is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#28437) Dolphine válasza scope2007 (#28432) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem olcsó, viszont jó és nem kell rá heteket várni! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#28438) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Üdv ma reggel is!

Van arra mód, hogy a recoveryből telepíthető komplett rom zipből kiszedjem a kamera appot valahogy? Megvadult ma reggelre és nem akarnám újrahúzni az egész vackot, hátha elég a kamera (Sultan, jan 1 build) :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#28439) dreko válasza RetepNyaraB (#28438) üzenetére


dreko
aktív tag

próbáld törölni az alkalmazás adatait, hátha rendbejön

(#28440) RetepNyaraB válasza dreko (#28439) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem lehet, beépített cucc és nem települ újra. Mind1, felraktam az egészet.

Kérdések: aki szultánt használ játszik-e vele? Asphalt 8-ra gondolok konkrétan. A saját kernele nekem nagyon gyengusz volt, szaggatott rohadtul. Beállítások gyakorlatilag nulla, kernel piszkálós progival is. A Lightning kernel rém jó cucc, viszont a manager appok mind agyfaszt kapnak tőle, vagy nem kompatibilisek (synapse el sem indul reboot után, adiutor megy, de eldobja a beállításokat deep sleepben). Esetleg valakinek tutitipp? Nem mennék vissza stock ciánra a kamera és a kisebb fogyasztású rom miatt...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#28442) LallerHUN válasza dwd1 (#28441) üzenetére


LallerHUN
tag

Ez a Cortana mivel lesz másabb mint a Google Now?

(#28443) Tibko8 válasza dwd1 (#28441) üzenetére


Tibko8
senior tag

Tudd magyarul? Van valami érdekes funkciója?

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#28444) scope2007


scope2007
addikt

üdv!

mostanában nem foglalkoztam vele.. de látom van újabb
érdemes vele foglalkozni?

YOG4PAS3JL -> YOG7DAS2K1
S3JL van fent nekem rootolva

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28445) ittakary válasza scope2007 (#28444) üzenetére


ittakary
nagyúr

Gyári hivatalos frissítés, kérdés nélkül frissíthető :K

(#28446) gombasm válasza scope2007 (#28444) üzenetére


gombasm
aktív tag

Várd meg a teljes telepíthető zip -et vagy szüntesd meg a root -ot, mert rootolt telefonra az incremental update nem fog felmenni. (Bootloop....) :Y

[ Szerkesztve ]

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#28447) scope2007


scope2007
addikt

hagyom az egészet
jó lesz ami van

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#28448) #01696768


#01696768
törölt tag

Sziasztok! Régóta nem jártam erre, most "visszaolvastam" az azóta keletkezett párezer hsz-t, és látom, hogy volt valami OTA frissítés mostanában. Nálam a 12.1S van fenn, YOG4PAS3JL. Amiről ti írtatok, az ennél esetleg frissebb? Már nem találom a vonatkozó hsz-t sajnos. Előre is köszi!

Szerk.: Aha, látom már, csak párral volt felettem. Amit scope2007 említ, a YOG7DAS2K1 lenne az? Hoz valamit? Mert gondolom recoveryből simán felmegy, de ha semmi extra, megvárom az OTÁt.

[ Szerkesztve ]

(#28449) gombasm válasza #01696768 (#28448) üzenetére


gombasm
aktív tag

Az OTA -ra nem kell várnod, mert még csak az van:

https://forums.oneplus.net/threads/mirrors-for-official-cyanogen-roms-ota-updates.141825/

Sajnos recoveryből telepíthető zip nincsen még...

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#28450) hyperspace válasza scope2007 (#28444) üzenetére


hyperspace
őstag

Nekem még nem érkezett meg ez a frissítés.

szerk: na bakker ráfrissítettem és bedobta.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.