Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29951) WOT-H-A-C válasza vacs (#29900) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

sorry... Valami gubanc van az új hsz. kijelzésemmel...

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#29952) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha április 1 akkor a OnePlus-ra lehet számítani: #getsandstoned :C
Bár tavaly a drón jobb volt...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29953) Dɨngodilɇ válasza Obyboy (#29952) üzenetére


Dɨngodilɇ
csendes tag

Ez még hagyján, engem a Cyanogen Update Tracker szívatott meg, jön az értesítés, hogy kint van a COS13. Mondom magamban, na végre már éppen ideje volt, majdnem a beígért határidőn belül, aztán jött a koppanás. :))

(#29954) Tibko8 válasza Obyboy (#29952) üzenetére


Tibko8
senior tag

Cyanogen-nél is április 1 van :D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29955) hyperspace válasza Tibko8 (#29954) üzenetére


hyperspace
őstag

Hadd kérdezzek egy okosat. 03.16-án kijött a stabil. Az utána kiadott nightly-k gondolom erre a release 1-ra alapoznak. A stabilitásuk megegyezik?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#29956) Dolphine válasza Dɨngodilɇ (#29953) üzenetére


Dolphine
addikt

Dettó! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#29957) McKay55


McKay55
csendes tag

Üdv! Gyári Oneplus One-m van és még a 44S verziós rommal. Érdemes tovább frissíteni? Ha igen akkor melyik verzióra? A válaszokat előre is köszönöm.

(#29958) vinpilu válasza McKay55 (#29957) üzenetére


vinpilu
senior tag

A 44S az még KitKat volt? Szerintem akkor most már hagyd ki a Lollit teljesen, hamarosan itt az official COS13 MM-mel.

[ Szerkesztve ]

(#29959) Tibko8 válasza McKay55 (#29957) üzenetére


Tibko8
senior tag

Maradj. Én is pont ma csináltam egy tiszta telepítést fastboot-on keresztül 44S re és most már ezen megvarom a CM13S-t

(#29955) hyperspace : jó kérdés nem tudom. De egy ideje nem a legstabilabb. Én most hagytam el, 2 napja azt csinálja csörög az ébresztő de kiírja hogy az óra leállt de szerencsére ébreszt csak szundira nincs lehetőség viszont ha leokezom utána elhallgat. Szóval addig éljen a kitkat míg nem jön egy stabil CM13 :D

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29960) randras_83 válasza Tibko8 (#29954) üzenetére


randras_83
addikt

tedd fel a 04.01 nightly-t, na ott lesz a meglepi... ;] ;]

https://www.flickr.com/randras83/

(#29961) axlfsi válasza randras_83 (#29960) üzenetére


axlfsi
veterán

Mármint? Olyan xar vagy olyan jó? (vagy áprililili? :) )

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29962) Tibko8 válasza randras_83 (#29960) üzenetére


Tibko8
senior tag

Mesélj! Remélem jól tettem hogy nem raktam fel. :D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29963) vikla007 válasza Tibko8 (#29962) üzenetére


vikla007
aktív tag

Jól...

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=66137372&postcount=4869
és ez a "MOD" mindenhol...

https://cyngn.com/cyanogen-os/mod

(#29964) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Sziasztok. Valószínűleg tönkre ment az érintő panelom. Egy vonalban nem érzékeli az érintést (n betű vonalában). Találkozott már valaki ilyennel?

(#29965) chosa91 válasza Obyboy (#29952) üzenetére


chosa91
aktív tag

Ez valid és rendelhető, vagy csak tréfa? (a 6 tokra gondolok speciel)

Egyébiránt igen irónikus, hogy párom részére ma váltam meg OnePlus One-omtól...

"Find something boring, and make it funny!"

(#29966) Tibko8 válasza chosa91 (#29965) üzenetére


Tibko8
senior tag

Szifon tok már egy ideje kapható náluk ha jól tudom.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29967) G-Bali


G-Bali
senior tag

Sziasztok egy elég hülye kérdés, jelenleg cm 12.0 root-t de ha frissítek akkor minden gyári lesz de nem Töröl semmit, vagy hogy hogy működik ez? :((( :B

(#29968) petipetya válasza G-Bali (#29967) üzenetére


petipetya
nagyúr

Attól függ, hogy OTA vagy fastboot zip segítségével történik a frissítés. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#29969) G-Bali válasza petipetya (#29968) üzenetére


G-Bali
senior tag

Ota lesz mert felkinálja a telefon hogy frissítés érhető el 5.1.1re

(#29970) petipetya válasza G-Bali (#29969) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor megmarad minden.

"nincs rá lezsóidő"

(#29971) Tibko8 válasza G-Bali (#29969) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ha ROOTolt a teló akkor valószínű hogy van TWRP is ami azzal egyenlő hogy OTA-n keresztül nem tudod frissíteni csak akkor ha gyári recowery van. Különben hibát fog kiírni és marad a régi rendszer. Innen az utósó frissítést biztos hogy feltudod rakni TWRP-ből. Legalábbis nálam működött.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29972) G-Bali válasza Tibko8 (#29971) üzenetére


G-Bali
senior tag

Ekkora koponya nem vagyok a root-ot is egy fórumtárs segítségét kellet kérni privátban amit most is nagyon köszönök neki (nem volt egyszerű) akkor fast boot - ost kell letölteni és azt betöltetlen twrp ből? Vagy ilyesmi :B
De törlődik minden..?

Akkor még sem érdemes próbálkozni a ota frissítésel, gondolom, csak a manuális telepítés jó.

[ Szerkesztve ]

(#29973) Tibko8 válasza G-Bali (#29972) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ebből a részből töltsd le amire szeretnél frissíteni. Signed flashable zips

TWRP belépéskor és telepítés előtt nyomj rá a backupra ami biztos alapon. Mivel én úgy frissítettem hogy gyalultam mindent így nem tudom hogy TWRP-s frissitesnel kell e törölni. De talán lesz itt valaki aki csinálta így.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29974) G-Bali válasza Tibko8 (#29973) üzenetére


G-Bali
senior tag

Huh köszönöm, de lehet elkapok valakit megint hátha segít nekem PM be, Sajos nem értek hozzá ennyire.....

(#29975) Obyboy válasza Tibko8 (#29966) üzenetére


Obyboy
addikt

Jól tudod. :K

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29976) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok! Tapasztalatot szeretnék kérni, milyen fóliát érdemes rendelni? Köszi!

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#29977) randras_83 válasza Scarabeus (#29976) üzenetére


randras_83
addikt

üveget, nillkin, sundatom pl. keress rá volt már téma :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#29978) vinpilu válasza Scarabeus (#29976) üzenetére


vinpilu
senior tag

Nilkin frosted tok mellé kapott fólia volt rajta sokáig, aztán üvegre váltottam. Gyári fólia van tartalékban, de szerintem sosem kerül fel, jobb az üveg.

(#29979) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali sracok!

Reg jartam mar erre mi a helyzet cm13sel? Valami info mikor jon?

Es meg egy dolog valaki valtott esetleg innen asus zenfone 2re? Ha igen mik a benyomasok? Miben jobb rosszabb stb?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#29980) hyperspace válasza beloadjoker (#29979) üzenetére


hyperspace
őstag

CM13 release 1 már van, COS13-ra várunk.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#29981) beloadjoker válasza hyperspace (#29980) üzenetére


beloadjoker
őstag

Esetleg megmondanád mi a lényegi különbség?

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#29982) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Kis off:

honnan érné meg most powerbankot rendelni? /xiaomi/ Emlékszem régebben ilyen 3000-4000 közti árakra most meg 5000+? :F /tesóm htc one mini 2 telójához rendelnék párszor feltölthetné vele :)/

:R

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#29983) Saccco válasza beloadjoker (#29982) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ebay kütyüs topik
A sokat ajánlott Xiaomi most nem akciós sajnos.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29984) beloadjoker válasza Saccco (#29983) üzenetére


beloadjoker
őstag

Köszi megkérdezem ott is hátha tudnak valamit, kár akkor lehet várok kicsit

:R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#29985) Forest48 válasza vitezlejszlo (#29946) üzenetére


Forest48
aktív tag

Köszi az infókat, megvárom a COS13-at és ha nem javul, akkor feldobok egy CM-et vagy az oxygent.
#petipetya, neked is köszi.

(#29986) petipetya


petipetya
nagyúr

Van olyan Xposed modul, amivel a gyorsbeállítások hátterét lehet fehérre, a rajta lévő ikonok/feliratok színét feketére állítani Oxygen OS alatt?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#29987) Véreshurka válasza petipetya (#29986) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Alapból ha nem használsz semmilyen témát akkor is fekete a gyorsbeállítások?

Esetleg próbáld ki a gravitiboxot ha nem tetted volna. Személy szerint nem ismerem, de sokaktól olvasom, hogy rengeteg beállítási lehetősége van. Ha alapból nem, még esetleg kipróbálhatod az unlockerét a play-ről, 2 óráig ugye vissza lehet kérni az árát hátha. Megnéztem magamnál, de amiket én használok azok csak a statusbart vagy a navbart szinesitik. Így látatlenban azt mondanám, hogy ha a gravitybox nem tudja akkor sztem nincs ilyen.

Itt találsz pár modult felsorolva hátha: [link]

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#29988) petipetya válasza Véreshurka (#29987) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

A sötét téma esetén a beállítások menü is sötétre vált, amit nem szeretnék. Napsütésben jobban látnám, ha fehér háttéren fekete ikonok lennének a gyorsbeállításon.

"nincs rá lezsóidő"

(#29989) petipetya


petipetya
nagyúr

Csak elméleti szinten kérdezem: mennyiért lehetne eladni egy novemberig garis, 64 GB-os készüléket? Makulátlan, sértetlen telefon, jobban vigyázok rá mint magamra.

Egyszerűen csak láttam egy hirdetést egy Nexus 5X-ről, és mivel 2,5 évig használtam Nexus 4-et, így ez most kezdi berágni magát az agyamba. Tudom, hogy kevesebb RAM, kisebb kijelző stb., tisztában vagyok a paraméterekkel.

Az is lehet, hogy semmi sem lesz az egészből. Csak megmozdult egy fogaskerék a fejemben, és nem tudom kattan-e vagy megáll.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#29990) Tibko8 válasza petipetya (#29989) üzenetére


Tibko8
senior tag

Szintén gondolkoztam én is egy nexus 5x-en( mint első nexusom) de aztán rá jöttem hogy nem lenne előre lépés sőt talán inkább vissza. Én 69E Ft hirdetem szintén nagyon szépen néz ki de még túl sokan nem jöttek érte. 58-60E Ft ért már tuti lenne rá vevő egy nap múlva csak akkor már szinte ingyen adod. :) Ha minél előbb kell a pénz akkor annál alacsonyabb árat adjál meg.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29991) ittakary válasza petipetya (#29989) üzenetére


ittakary
nagyúr

70 körül szerintem reális

hibátlan állapotban, minden tartozékával, sok képpel, részletes leírással szerintem ennyiért simán

(#29992) Saccco


Saccco
nagyúr

Újabban egész jó üzemidők kerekednek. :))

Ebben most nincs játék, inkább csak böngészés. Játékkal többnyire 3 óra felett alakul kicsivel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29993) randras_83 válasza ittakary (#29991) üzenetére


randras_83
addikt

Ezzel az a baj hogy 80k a 16GB és 90k a 64es igaz out of stock. Szvsz a reális értéke 50-65k között megy a telefonnak állapottól függően. Sajnos. Én is elgondolkoztam egy 5X - én főleg hogy most volt egy a kezemben és jó. Bár az OPO érzésre prémiumabb ha lehet ezt így mondani :)

https://www.flickr.com/randras83/

(#29994) Saccco válasza randras_83 (#29993) üzenetére


Saccco
nagyúr

Engem frusztrálna az akkuidő és a tárhely. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29995) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi mindenkinek. :R

Lehet le kellene vennem a rápattintós hátlapot, és akkor az újdonság erejével hatna a telefon. :)

A kb. 12 GB szabad tárhely nem zavart, amíg Nexus 4-em volt. Most nézem a OnePlus esetén, hogy 20 GB tárhelyet foglalok, és kb. 30 GB szabad. Úgyhogy valóban bajban lennék egy 16 GB tárhelyet tartalmazó telón.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#29996) Obyboy válasza Saccco (#29992) üzenetére


Obyboy
addikt

Nekem is elég jó mostanában a SOT.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29997) Saccco válasza petipetya (#29995) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem 4,84GB elérhető... :B :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29998) Tibko8 válasza Saccco (#29997) üzenetére


Tibko8
senior tag

Jó nektek nekem 2 napja írta ki hogy nincs hely. Bár közre játszhat a 30GB kép-videó és még kb 15GB zene aztán még az appok. Szóval most lementés után 10GB szabad. Én 64 alatt már nem veszek telefont.

Nálam 5-5,5+ SOT számít elfogadhatónak szóval hozza azt amit kell. Most hogy megint 4.4.4 vagyok azt vettem észre hogy hiába van egész nap bekapcsolva mnet jóval kevesebbet fogyaszt mint pl 6.0.1
Google valamit kezdhetne ezzel az N-ben.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29999) kano válasza Tibko8 (#29998) üzenetére


kano
nagyúr

Nem fog, nem érdeke. Ezt mondtam amikor vártuk a Mm-t, hogy nem kell annyira várni mert eddig csak rosszabb jött. Mondjuk a 6-os talán jobb mint az 5-ös. Gondolkodom, hogy én is visszatértek 4.4-re.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30000) Obyboy


Obyboy
addikt

Lassan megérkezhet az OOS 3.0 OPO-ra is: OnePlus 2, OnePlus X & OnePlus One| Android Marshmallow based OxygenOS 3.0 update, bug fix and news

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.