Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29451) kano válasza DeBe (#29449) üzenetére


kano
nagyúr

CameraNext mod cm13-as változatában benne van, de nem használom és nem tudom, hogy működik-e.
Upd.: Kipróbáltam és tényleg nem működik.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29452) petipetya válasza Véreshurka (#29450) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szőke vagy vörös? Mi érdekelne?

Egyből ez ugrott be.

"nincs rá lezsóidő"

(#29453) Véreshurka válasza petipetya (#29452) üzenetére


Véreshurka
senior tag

;]

El Psy Kongroo

(#29454) RetepNyaraB válasza kano (#29451) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Az oppo fórumos nextmod2-ben megy a .raw és merfoldekkel jobb is minőségre.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29455) Obyboy válasza RetepNyaraB (#29454) üzenetére


Obyboy
addikt

Linket tudnál dobni? :)

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29456) Arcanus


Arcanus
aktív tag

Valaki az f2fs fájl rendszert használja? Tapasztalata? Oxygenos-el működik? (amennyiben az alatt használja valaki a rendszert)

(#29457) sesshou


sesshou
senior tag

Legfrisseb Feb 7.-i sultan féle 13 as cm el nyomulok és mostanában azt csinálja a telefonom. már kb egy hónapjra nem csak a legujjab rommal hogy kb 20-30% nál az aksi hirtelen 1% ra merül és a telefon kikapcsol.
A hónap eleján csináltam emiatt egy aksi kalibrációt vagy 2 alkalommal és látszólag meg is oldódott a probléma. Majd egyszer elkezdett gyorsabban merülni az akism mint szokott így feltettem a greenify-t és egyszer látszólagosan megoldódott.

De 2-3 napja ujra elkezdte azt hogy 20-30% nál kikapcsol mondván lemerült az aksi.

Van valakinek ötlete?
Aksi csere vagy rom hiba?

[ Szerkesztve ]

(#29458) petipetya válasza Arcanus (#29456) üzenetére


petipetya
nagyúr

Legkorábban ma este tudom neked megnézni, ha a linux alatt van lehetőségem ilyenre formázni egy pendriveot. Utána máris meg tudom majd lesni a telón, mivel Oxygen 2.1.4 van fent.

"nincs rá lezsóidő"

(#29459) kano válasza Obyboy (#29455) üzenetére


kano
nagyúr

Tényleg megy csak én voltam balfék...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29460) beloadjoker válasza petipetya (#29458) üzenetére


beloadjoker
őstag

Kicsit off mert en nem probalom ki de nem ertem az osszefuggest :D Csak egy twrp kell azzal tudod f2fsre formazni azokat a particiokat a telefonon amiket akarsz, pen nem kell es plane nem kell f2fsre formazni max fat32re hogy felismerje a telo.

Persze ha valamit rosszul ertelmeztem akkor bocsi, azert szoltam csak bele mert n7emet f2fsel hasznalom

:R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#29461) petipetya válasza beloadjoker (#29460) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor félreértettem a kérdést, és nem kell utána néznem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#29462) RetepNyaraB válasza Obyboy (#29455) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sajna eltűnt, már sehol nem találom...
Ráadásul nem apk volt, hanem zip, amely kinyirja a gyári kamerát és lecseréli a módosítottra. De a zipet sem találom :(

De valszeg a fórumos nextmod v10 apk gyakorlatilag ugyanaz. Csak az régebben rendetlenkedett nálam (black screen, no camera, csak reboot segített).

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29463) farena


farena
tag

Nyáron jön az új csúcsmobilgyilkos

Csak a várható megjelenés ideje, részleteket nem közöl.
Meghívásos rendszert elhagyják.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#29464) petipetya válasza farena (#29463) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kíváncsian várom!

"nincs rá lezsóidő"

(#29465) farena válasza petipetya (#29464) üzenetére


farena
tag

Addigra már majdnem két éve fogok használni One-t. Maga a készülék 1,5 éves lesz addigra (kettő volt eddig). Ha tettszik majd amit nyújtani tudnak, akkor csere várható.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#29466) beloadjoker válasza farena (#29463) üzenetére


beloadjoker
őstag

Az en almaimban ilyen lesz :U :

Max 5,5"
snapi 820 4/6gb ram /bar egy durva intel proci is erdekes lenne /
64gb +bovithetoseg
Dualsim
infra
Fm transmitter /reg elfeledett de rendkivul hasznos/
Leveheto hatlap akkaicsere miatt.
Es tiszta android /legyen cyan vagy oxygen m1/
+engedjek tovabbra is a mokolast /kernel rom csere stb/
Ha ezek teljesulnenek ugy 150ig az remek lenne, lenyegeben a xiaomi is megcsinalta ennyibol /persze a fentiek kozul tobb dolog hianyzik belole/ remelem nekik is menni fog

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#29467) farena válasza beloadjoker (#29466) üzenetére


farena
tag

Nekem tetszik + ujjlenyomat olvasó

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#29468) glspeter1 válasza farena (#29467) üzenetére


glspeter1
őstag

+ 4000mah órás akksi, minimum! :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#29469) gF válasza beloadjoker (#29466) üzenetére


gF
senior tag

Szerintem a memória biztosan nem lesz bővíthető. Infra, fm transzmitter és cserélhető akku szintén nem lesz.

(#29470) kano


kano
nagyúr

Nekem mindegy csak legyen cm hozzá. Nem kedvelem az oxygent.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29471) randras_83


randras_83
addikt

Srácok a "radio active" bugra van gyógyír? jelenleg CM 12.1 van fent Boeffla kernellel, de szívat a drága.

https://www.flickr.com/randras83/

(#29472) kano válasza randras_83 (#29471) üzenetére


kano
nagyúr

CM13.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29473) fricci válasza sesshou (#29457) üzenetére


fricci
tag

ugyanez volt nekem ugyanúgy sultan féle de 12.1es rommal. csináltam aksi kalibrációt de nem oldotta meg. semmilyen más rommal nem csinálja azóta se (volt már gyári 12.1 és oxygen)

(#29474) vitezlejszlo válasza fricci (#29473) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Sziasztok

A megoldas erre az akku gondra az, hogy nem akkor kell levenni toltorol a telefont, amikor zold lesz a led, illetve 100%-ot mutat, hanem amikor mar nem vesz fel toltest. Es kb mindig igy kell tolteni. Nekem azota nincs ilyen gond, ha erre odafigyelek. Ha nem figyelek, akkor barmilyen rommal barmilyen kalibracio utan elmaszik, es veletlenszeru allasban kikapcsol. Az aramfelvetelt a batterymonitorwidget-tel lehet nyomon kovetni. Ki kell tenni a statusbarra egy ertesitesi csomagot (notif package), ami mutatja az aramfelvetelt es a merulest, es figyelni kell ra.

(#29475) silverbaron


silverbaron
csendes tag

Sziasztok!
Már egy ideje a stock cos12.1-en vagyok, semmi bajom vele (egy-két kisebb bugot leszámítva), de szeretném kipróbálni a 6.0-s androidot. Megéri váltani valamelyik custom rom-ra (Lag Free-t nézegettem) vagy várjam meg a cos13-at? Eddig nem cseréltem még romot a telón, de azt hallottam könnyű OPO-n az ilyesmi :)

Oneplus 7 256GB, Oxygen OS 10.0.10

(#29476) RetepNyaraB válasza silverbaron (#29475) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

LagFree részemről. A kamerát érdemes benne lecserélni. Vagy Sultan, ott a legjobb a kamera. Egyeseknek viszont mostanság akkuproblémái voltak az utóbbival. Én biztos nem megyek vissza lollira :N
De feltehetőleg COS-ra sem, ahogy hallom a Mikrofos megvette kilóra ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29477) randras_83 válasza kano (#29472) üzenetére


randras_83
addikt

Megtörtént :) Bár nem akartam romolni, de felraktam a tegnapi nightly - t. Kíváncsi leszek.

https://www.flickr.com/randras83/

(#29478) vitezlejszlo válasza kano (#29472) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Haho more :)

Nekem cm13-al nem megy a tethering, de nem szakad meg a hivas. Kolleganak megy a tethering, de szakadnak a hivasok... Mas gond amugy nincs vele :)

(#29479) petipetya válasza vitezlejszlo (#29478) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gondolom akkor így közösen használjátok a két telót, éppen kinek melyik funkcióra van szüksége. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#29480) Obyboy válasza petipetya (#29479) üzenetére


Obyboy
addikt

+1! :DD

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29481) randras_83 válasza petipetya (#29479) üzenetére


randras_83
addikt

;] :C

https://www.flickr.com/randras83/

(#29482) kano válasza vitezlejszlo (#29478) üzenetére


kano
nagyúr

Melyiket használod More?
Lag Free-t próbáld ki (02.26-i nagyon barátságosan bánik az akuval).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29483) hyperspace


hyperspace
őstag

Naponta többször leáll a cyanogen stats. Találkozott valaki ezzel a hibaüzenettel korábban?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#29484) gwagen


gwagen
csendes tag

Sziasztok!Töröltem pár videot a telefonról.a kérdésem az h.lehetne root nélkül vissza állitani?tudom a gugli a barátom,de eddig nem találtam hassználható programot

nft1

(#29485) fireman3 válasza gwagen (#29484) üzenetére


fireman3
tag

GetDataBack a PC-re

<Xiaomi MI 9>

(#29486) gwagen válasza fireman3 (#29485) üzenetére


gwagen
csendes tag

Ehhez root kell.Ahhoz meg nem merek neki fogni

nft1

(#29487) naattila


naattila
tag

Sziasztok.
Egy kis segitséget kérnék.Csináltam egy visszaállitást és nem tudok bejelentkezni a cm fiokba,valmint nem találom hogy hol kell beállitani hogy a képernyőmentést a kikapcsolási menübe legyen.
Köszönöm :R

one+ 64GB fekete

(#29488) vinpilu válasza naattila (#29487) üzenetére


vinpilu
senior tag

A képernyőmentéshez:
Settings --> Buttons --> Power menu. Itt pipa a screenshot-hoz

(#29489) RetepNyaraB válasza naattila (#29487) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

felmész pc-n a ciánhoz, csinálsz egy fiók visszaállítást és onnantól menni fog.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29490) naattila válasza vinpilu (#29488) üzenetére


naattila
tag

Az a baj hogy nincs ilyen menüpotom ott

one+ 64GB fekete

(#29491) Obyboy válasza naattila (#29490) üzenetére


Obyboy
addikt

Akkor előtte: Beállítások --> A telefonról (legalsó) --> Haladó mód BE.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29492) naattila válasza Obyboy (#29491) üzenetére


naattila
tag

Heuréka!!!
Köszönöm

one+ 64GB fekete

(#29493) fricci válasza vitezlejszlo (#29474) üzenetére


fricci
tag

mint mondtam semelyik másik rommal nem csinálja illetve én éjszakánként töltöm/töltöttem (nem módosult a telefon használati szokásom) ami 6 óra folyamatos töltés.
valami tuti a rommal volt mert többször is váltottam oda vissza Sulatanra és szinte azonnal visszajött a hiba

(#29494) vitezlejszlo válasza fricci (#29493) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Nekem ezt mar 4.4.4-en is csinalta gyari rendszerrel. Azota volt telefon garis cserem, de a hiba az uj teloval is elojott OS-tol fuggetlenul.

Petya: +1 :)

Kano: dzsanallak lehet kiprobalom... A 0114-es sultannal csinaltam egy 700 oras uptime-ot, ideje ezt massal is elerni :)

[ Szerkesztve ]

(#29495) Tibko8


Tibko8
senior tag

Az szem megtaláltam a legjobb ROM+kernel párost. Aksi időben verhetetlen és sebesség is nagyon rendben van. Kamera jobb mint CM13. 3 hete használom.
Kernel: Radioactive caf ezt csak egyszerűen fel telepítettem nem állítottam semmit.Hétvégi aksi idő Szombaton szinte egész végig mnet-en volt vasárnap inkább már WIFI. Volt benne 10-15 perc vaku használat is.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29496) Véreshurka válasza Tibko8 (#29495) üzenetére


Véreshurka
senior tag

És mi a ROM? CM 13 nightly?

El Psy Kongroo

(#29497) Tibko8 válasza Véreshurka (#29496) üzenetére


Tibko8
senior tag

Hupsz ez lemaradt. :B
[link]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29498) Véreshurka válasza Tibko8 (#29497) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Erre majd ránézek én is akkor, ha ilyen jókat írnak. Teljesen alap AOSP alapú? Van azért van egy-két plusz állíthatóság is?

Még a kernelhez egy linket tudnál dobni? Ez lenne az?

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#29499) dreko válasza Tibko8 (#29497) üzenetére


dreko
aktív tag

Oxygen 2.1.4-ről mi a menete a telepítésnek? Pc-vel fastboot illetve ADB kapcsolat rendben van, azonban amikor a twrp-t telepíteném, akkor az már nem sikerül :(

(#29500) Tibko8 válasza Véreshurka (#29498) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ez!
Pontosan innen van. Nekem még a V1.14 van még nem próbáltam az újat de az is jó lehet.

Elég sok állítási lehetőség van.

Viszont ha telepíteni akarod akkor miután feltelepíteted a romot kernelt és a gappsot akkor utána BETA-SuperSU v2.52 kell telepíteni mert különben nem lesz ROOT a telón és a régebbi V2.46 telepíted akkor nem fog be bootolni a telefon. Hogy én mennyit szenvedtem mire rá jöttem hogy ez a gondja elment legalább másfél órám 10 féle módon telepítettem fel már mire rá jöttem. Mert hát ezt nem írták se hol vagy csak én nem láttam.
Ezen kívül igazából nincs más különleges telepítési módja.

Wipe
ROM
Kernel
Gapps
BETA-SuperSU v2.52
Reboot
Használ :)

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.