Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) vinpilu


vinpilu
senior tag

Biztos jót tett neki a factory reset, meg persze még nem raktam vissza annyi szemetet, mint előtte volt, csak ahogy haladok és szükség van valamire, kerülnek vissza.

Jobbnak érzem az üzemidőt, de csak egy leheletnyivel. Az Android System-et nem tudom legyőzni a kijelzőjével, mint fő fogyasztót. Most is 23%-kal vezet, míg a kijelző 8%-ot vett el.

Válasz akart lenni zsiga19 #28999-es hozzászólására.

[ Szerkesztve ]

(#29102) axlfsi válasza Lomha 8V (#29098) üzenetére


axlfsi
veterán

Egy ideje már nincs ilyen. A SIM kártyáról csak be lehet importálni az adatokat, de ahogy az korábban volt, hogy opcionálisan azt is láthatóvá tenni "realtime" már nincs.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29103) berek21


berek21
senior tag

A mai nappal szomorúan búcsút vettem szeretett készülékemtől. Sajnos olyan teló kellett ami duál sim. A választott egy Z2 Pro lett. Remélem hogy hasonlóan elégedett leszek mint az OPO - val. Legyetek jók, de ne nagyon. :)

LG Velvet eladó!

(#29104) Lomha 8V válasza axlfsi (#29102) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Na fa**a. Akkor tehetem újra az egészet, biztod valami szoftveres anomália. Köszi a választ! :)

(#29105) kano válasza berek21 (#29103) üzenetére


kano
nagyúr

Sony? Júúújjjjjjj!!!!!!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29106) csenor válasza kano (#29105) üzenetére


csenor
senior tag

Lenovo lesz az. :U

(#29107) hyperspace válasza berek21 (#29103) üzenetére


hyperspace
őstag

OPX is dual, nem?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#29108) berek21 válasza hyperspace (#29107) üzenetére


berek21
senior tag

Szerettem volna egy nagyobb képernyőn ügyködni. A lenovón aztán nagy. Nagyon. :)

LG Velvet eladó!

(#29109) kano válasza csenor (#29106) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, bocsi. De az is júj! Egy volt kollégámnak most hányt be a z1-je (talán), és valahogy soha sem szerette.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29110) petipetya


petipetya
nagyúr

Oxygen 2.1.4

Így 182 óra uptime után meg tudom erősíteni, hogy a rezgés valóban erősebb a gyári Cyanogen OS-en megszokottnál. Az Oxygen alatt a hívások rezgő módban is érződnek a farmer zsebében, illetve az egyes appok rezgései is elég erősek. Amit eddig nem éreztem a Cyanogen alatt, azt simán érzem az Oxygen alatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#29111) architect26 válasza petipetya (#29110) üzenetére


architect26
aktív tag

van Oneplus Onera O2Os 2.x??? :)

Per aspera ad astra

(#29112) Arcanus válasza architect26 (#29111) üzenetére


Arcanus
aktív tag

Igen, nemrég jött ki.

Ha érdekel: [link]

[ Szerkesztve ]

(#29113) Tibko8 válasza architect26 (#29111) üzenetére


Tibko8
senior tag

TWRP verzió
10 nap után semmi bajom a rendszerrel. Aksi idő kezd lassan helyre állni. Ami jó benne hogy nem tartja ébren a telefont a mnet.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29114) architect26 válasza Arcanus (#29112) üzenetére


architect26
aktív tag

es Tibko8: Koszonom szepen, kiprobalom majd... Sultan Rom legutobbi frissitese mar hulyeskedik nalam

Per aspera ad astra

(#29115) DeBe válasza berek21 (#29103) üzenetére


DeBe
tag

Pont erről szerettem volna kérdezni: Létezik olyan dualsim-es mobil ami szintén tudja az OPO-nál "Tiszta kép" néven menő funkciót? Vagy ha mást nem raw formátumot(meg mondjuk egy optikai képstabilizátor is jó lenne még, azt is erősen hiányolom az OPO-ból)

(#29116) petipetya válasza DeBe (#29115) üzenetére


petipetya
nagyúr

A OnePlus X tudja a tiszta kép opciót, és duál simes.

"nincs rá lezsóidő"

(#29117) berek21 válasza DeBe (#29115) üzenetére


berek21
senior tag

Az Oppo mobilok. Elvileg ez a clear image az ő találmányuk.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#29118) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Ez a clear image/tiszta kep mit tud egyebkent?
+ valki multkor leirta hogy a kamerakban melyik funkcio mit takar valaki emlekszik ra ki irta vagy hogy keressem?
+1 oxigen ala milyen kamerat ajanlotok? Cameranextmod? Esetleg mas? /elobbit cm13on hasznaltam tenyleg jo foleg a hosszu zarido tripoddal/

:R

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#29119) farena válasza beloadjoker (#29118) üzenetére


farena
tag

Íme

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#29120) beloadjoker válasza farena (#29119) üzenetére


beloadjoker
őstag

:R

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#29121) Lacika0002 válasza petipetya (#29116) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Op 2 is két simes nem?

[ Szerkesztve ]

(#29122) kinghaxor válasza Tibko8 (#29113) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Van bármi amire figyelni kell ha fel szeretném tenni? Most a legfrissebb gyári romon vagyok. Simán flashelhetem TWRP v2.8.6.0-ból? Teljesen tiszta telepítést szeretnék. Mehet előtte egy mindenre kiterjedő wipe? Ha jól értem a szerény angol tudásommal akkor ez a rész az angol szövegben pont azt jelentené, hogy kell? De javítsatok ki ha tévednék.

when you rebot in recovery
pay attention to perform a "poker of wipe" (system + data + cache + dalvik) before flashing

[ Szerkesztve ]

(#29123) petipetya válasza Lacika0002 (#29121) üzenetére


petipetya
nagyúr

Valóban, görög volt a falóban. Úgyhogy akkor már 2 jelölt is van házon belül.

"nincs rá lezsóidő"

(#29124) RetepNyaraB válasza kinghaxor (#29122) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Aha azt jelenti. Mindent törölj, amit látsz (az otg-t felesleges valószínűleg) ;]

Ezenkívül megint leírom: a twrp-nek van egy néha előkerülő bugja, mely ha beüt, nem fogj megtalálni a sim kártyát, vagy a mobilnetet flash után. Nekem még sose volt ilyesmi, de az ördög karikás szemekkel virraszt. A LagFree xda oldalán linkel a fejlesztő egy mdosított twrp-t, melyben javítva vagyon ez a "feature"

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29125) kinghaxor válasza RetepNyaraB (#29124) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Köszi a segítséget! Közben sikerült felrakni. OTG-vel telepítettem, tökéletesen működik. Eddig tetszik is. A kijelző színei nagyon megleptek. Szépek a színek. Valamint a rezgés erőssége is sokkal jobb. A többi meg idővel kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#29126) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Lenne egy kérdésem a beállításokkal kapcsolatban. Konkrétan az akku ikont szeretném százalékos kiíratásra rávenni de nem találok ilyen opciót. Oxygen os-ben nincs erre lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#29127) Mr X válasza RetepNyaraB (#29124) üzenetére


Mr X
veterán

A twrp 2.8.7. a hibás, 2.8.6. rendesen működik, vagy van moddolt 2.8.7. is, az is jó.

(#29128) beloadjoker válasza kinghaxor (#29126) üzenetére


beloadjoker
őstag

De van, beallitasok-->akksi->jobb felul kis akksi jel-->szazalek

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#29129) kubano


kubano
csendes tag

Sziasztok,

akarok venni egy oneplus onet, egy jó állapotban lévő használtat, de leginkább újat.

Honnan érdemes most rendelni? Itthon van erre érdemes bolt?

Spemall?

(#29130) hyperspace válasza kubano (#29129) üzenetére


hyperspace
őstag

Eustockot ajánlottam volna, ha lehetne még ott kapni. De sajnos nem, ezért a hivatalos oldalról tudod megrendelni.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#29131) kinghaxor válasza beloadjoker (#29128) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Köszönöm! Teljesen máshol van mint cm esetében volt. Apropó még egy kérdés. Miért ilyen lassú a töltés? Ez másnál is ilyen oxygen estében? Cm-hez képest nagyon lassan tölti az akkut a töltő. Volt vagy két óra 30 %-ról 90-ig. Ez ebben a formában nagyon lassú.

(#29132) petipetya válasza kinghaxor (#29131) üzenetére


petipetya
nagyúr

Éjszaka van töltőn, úgyhogy ezt nem tudom.

"nincs rá lezsóidő"

(#29133) janosibaja válasza petipetya (#29110) üzenetére


janosibaja
őstag

:R

(#29134) Lacika0002


Lacika0002
aktív tag

Oxygenhez talált már valaki kernelt? Én még nem láttam, de hátha. :)

(#29135) vikla007 válasza Lacika0002 (#29134) üzenetére


vikla007
aktív tag

Még nincs kint a kernel forrása...
Elvileg a héten kikerül és azután gondolom lesz...

Már vagy két hete nyúzom az új oxit... nem rossz, de már megint elkapott a romolhatnék... :)
Van valami ajánlott ínyencség?
Lewa os7, omni, vagy...?

[ Szerkesztve ]

(#29136) Lacika0002 válasza vikla007 (#29135) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Én se láttam még a forrását... Én nem piszkálom az oxygent, nem lesz ennél jobb.

[ Szerkesztve ]

(#29137) gombasm válasza kubano (#29129) üzenetére


gombasm
aktív tag

Nézz körül a hardveraprón, van fenn jópár. Az ott hirdetett készülékek tullajdonosaival fel is veheted a kapcsolatot, ha valamit le akarsz ellenőrizni. Én is onnan vettem az enyémet.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#29138) randras_83 válasza kubano (#29129) üzenetére


randras_83
addikt

enyém is onnan van, sőt szerintem, most, hogy lehet ismét kapni újonnan a 64GB-osat 90k ért még jobb alkupozícióban vagy, mint én voltam egy hónapja.

https://www.flickr.com/randras83/

(#29139) fricci válasza kinghaxor (#29131) üzenetére


fricci
tag

nem vettem észre hogy lassabb lenne mint CM-el volt, gyári töltőt használom

(#29140) kinghaxor válasza fricci (#29139) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Hát nálam sokkal lassabb. Cm-el kb. fél óra volt 30-ról 80-ra, most ez minimum a duplája időben. Szintén gyári töltő.

Apropó valakinek van ötlete maxxaudio pótlására? Tegnap próbáltam flashelni pár verziót de egyik sem működött. Hiába állítottam nem változott semmi. Ha az nem megoldható akkor valami alternatíva is jó lenne mert anélkül siralmas a hangzás fülessel.

[ Szerkesztve ]

(#29141) zsiga19 válasza vinpilu (#29101) üzenetére


zsiga19
csendes tag

Köszi a választ. Cserébe én is mesélek :) Nem csináltam factory resetet, semmit sem csináltam. Mindössze annyi történt, hogy egy olyan helyen töltöttem a hétvégét, ahol nem nagyon volt térerő (sokszor egyáltalán nem), és hideg volt (+10 fok alatt volt a hőmérséklet éjszaka is, amikor az ágy mellé volt téve a telefon egy székre). Péntek estétől vasárnap délig tartottak ezek a körülmények. Hogy mindennek van-e köze a dologhoz, azt nem tudom, de azóta nem merül úgy a telefon :) Például most azt mutatja, hogy 46%, kb. 1 nap, 1 óra van hátra, és 02. 02. 0 órakor vettem le a töltőről, tehát már több, mint egy napja megy. Igaz, hogy képernyő csak 1:35 van benne, és 37 perc hanghívás, de a hétvége előtt egy napot épp, hogy kibírt... És semmilyen szoftvert nem töröltem, nem módosítottam semmilyen beállítást. Sőt, a hétvégén aktívabban használtam, mint szoktam, fényképeztem, többet mobilneteztem az átlagnál (és nagyon rossz térerős helyen, amiről azt hittem, még jobban fogja vinni az energiát).

(#29142) architect26


architect26
aktív tag

Sziasztok! Jo ez az oxygen OS, viszont nem talalom a settingben azt a kapcsolot, ahol teljesen levehetem a gombok hattervilagitasat...letezik ilyen ebben a rendszerben? Koszi sracok

Per aspera ad astra

(#29143) petipetya válasza architect26 (#29142) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyárilag nincs ilyen menüpont az Oxygen 2.1.4 alatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#29144) morfeus08 válasza petipetya (#29110) üzenetére


morfeus08
tag

COS alatt ha leveszed kb a közepére a rezgés erősségét akkor erősebb a rezgés, jobban érzed. Tudom ez így ellentmondásnak hangzik, de úgy vettem észre hogy minél feljebb van a csúszka annál többször rezeg egységnyi idő alatt de gyengébben.

(#29145) RetepNyaraB válasza kinghaxor (#29140) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Elvileg megy rajta a viper4android. Root, selinux permissive, Busybox és elég sok türelem kell hozzá.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29146) petipetya válasza morfeus08 (#29144) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R

"nincs rá lezsóidő"

(#29147) gombasm válasza vikla007 (#29135) üzenetére


gombasm
aktív tag

Lewa OS7 egyelőre csak angol/kínai és sok benne a bug: fc a gyári névjegyzéknél, tárcsázónál, tegnap próbáltam ki, de még teljesen nyers, nekem használhatatlan. Ha elkészül, szebb lesz a felület mint a hatosé.

A Lewa OS6 viszont korrekt, minden működik és magyarul is tud. Kicsit szokni kell a használatát, mert sokminden másképpen néz ki, más jön elő a gombokra, de szép a felület és kellően gyors is a rendszer. Nyugodtan tehetsz egy próbát az xda -n lévő változattal, megéri megnézni.

MIUI7 volt már? Mert az teljesen rendben van, aki szereti a Xiaomit, annak kötelező kipróbálni. (Utána viszont trükkös a visszatérés (restore) másik rendszerre mentésből, de megoldható.)

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#29148) Lacika0002 válasza vikla007 (#29135) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Ma kiadták a forrást az oxygenhez. Várhatjuk a kerneleket :)

(#29149) janosibaja válasza Lacika0002 (#29148) üzenetére


janosibaja
őstag

Őrületbe viszitek az embert ezzel az Oxygennel: nem is rég még mindenki szidta, most egy ideje mindenki dicséri. :))
Közben meg mindenütt megy ez a hír, például itt is.

(#29150) Lacika0002 válasza janosibaja (#29149) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Az 1.0.x es oxygen nem volt egy jó rom. Gyors volt de amúgy semmi. Ez az új 2.1.4 es viszont nagyon ott van 😉

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.