Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29501) Tibko8 válasza dreko (#29499) üzenetére


Tibko8
senior tag

Telepítés a szokásos fent leírtam. Csak TWRP 2.8.6.0 kell hozzá.
Amikor feltelepíted akkor rögtön a TWRP recovery-be lépjél és telepítés előtt fejlesztői módnál kapcsold ki a recovery frissítési módot.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29502) Tibko8 válasza Tibko8 (#29500) üzenetére


Tibko8
senior tag

Most láttom hogy van már SuperSU v2.67 és ide be is írták hogy ezt kell telepíteni.
Ez még a múltkor nem volt ott :D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29503) Véreshurka válasza Tibko8 (#29501) üzenetére


Véreshurka
senior tag

CM13-at nem kellene előtte feldobnia a firmware miatt? Vagy itt mindegy?

El Psy Kongroo

(#29504) Roland06 válasza Tibko8 (#29502) üzenetére


Roland06
aktív tag

Üdv.
Feldobnád a SU és a gapps linket is ami bevált....? Gapps-ból is van "elég".... "Flash Gapps (Preferably Banks)"

(#29505) Tibko8 válasza Véreshurka (#29503) üzenetére


Tibko8
senior tag

Szerintem igazából nincs jelentősége. Fel lehet tenni ártani nem árt de csak annyi hogy feltelepít és utána töröl és majd utána jöhet is a Darkobas.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29506) Tibko8 válasza Roland06 (#29504) üzenetére


Tibko8
senior tag

Gapps pico
Azt amit én használok azt már nem találom de jött ki azóta új. Google kifogja dobni. Ezt találtam innen a stable vagy a beta amelyik jobban tetszik

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29507) Véreshurka válasza Tibko8 (#29505) üzenetére


Véreshurka
senior tag

:K Én is csak ennyire gondoltam, hogy telepít, majd azzal a mozdulattal töröl is. Ha más típusú ROM-ról megyek át egy másikra, előtte mindig feldobom a legújabb CM nightly-t, ártani nem árthat alapon.

El Psy Kongroo

(#29508) ABal


ABal
őstag

Nem illett volna már megkapnunk a februári biztonsági frissítést?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#29509) káplán


káplán
újonc

Üdv mindenkinek.
van egy kis problémám.
A fiamnak kölcsön adtam a Oneplus one-omat. 10 éves. Beállított egy kódot amit természetesen elfelejtett.
Most nem tud belépni meg én sem a telóba. Csak vendég felhasználóként lehet valamit csinálni vele. Valaki tudna segíteni, hogyan lehetne megint bele jutni? Számlája meg van, nem lopott és nem egy lopott telót szeretnék használatba venni. Tudna valaki segíteni? Az se baj ha az adatok elvesznek, annyi sz@r lett rátöltve, hogy nem is baj ha felfrissül. És mivel én nem értek hozzá, úgy kellene, hogy elvinném valakinek. Győr környéki vagyok, ha kell pestre is fel tudom vinni, mert sokat járok arra.

Köszönettel
Zoli

(#29510) KSparrow válasza káplán (#29509) üzenetére


KSparrow
senior tag

Ha be tudsz lépni valahogy a recovery menübe, akkor szerintem tudod formázni. Nekem asszem nem kért kódot, mikor így állítottam vissza.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#29511) hyperspace válasza ABal (#29508) üzenetére


hyperspace
őstag

szerintem most már nem lesz, jön a cos 13

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#29512) káplán válasza KSparrow (#29510) üzenetére


káplán
újonc

Hááát a bekapcsoláson kívül másra nem vagyok alkalmas. :( :( :(
Privátban nem tudnád elküldeni hogyan kell? Legalább a többi fórumozó se kap infarktust a "tudásom" láttán :K

(#29513) KSparrow válasza káplán (#29512) üzenetére


KSparrow
senior tag

Bekapcsoláskor bekapcsoló gomb + hjangerő, de lehet a Vendégfiókban is be kelet kapcsolni a menüt:[link]A fejlesztői ponthoz meg a build számot kell nyomogatni sokat a beállítások / a telefonról pontban. Nekem is kb ennyi a tudásom, egy jártasabb emberrel tuti jobban jársz.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#29514) Tibko8 válasza káplán (#29509) üzenetére


Tibko8
senior tag

1, Kikapcsolod a telefont.
2, Hangerő le + Bekapcs gomb egyszerre
3, Recoverybe be fog bootolni

Ilyet kell látnod majd
4, Wipe data/factory reset
5, Yes
6, reboot system
Kész

Képek és ilyesmi dolgok megmaradnak, egyedül csak a rendszer áll vissza gyárira.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29515) Saccco válasza káplán (#29509) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha elég sokszor elrontod a belépési kódot, akkor elvileg egyszer csak kérni fogja a gmail jelszót. Ha jól rémlik.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29516) Tibko8 válasza Saccco (#29515) üzenetére


Tibko8
senior tag

Az is megoldás. Az szem 30 után de lehet hogy csak 10

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#29517) Obyboy válasza Saccco (#29515) üzenetére


Obyboy
addikt

:C Ötletes megoldás, jó tudni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29518) Saccco válasza Saccco (#29515) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hm, most olvasom, hogy ez csak 5.0 előtt működik.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29519) dreko válasza Tibko8 (#29501) üzenetére


dreko
aktív tag

köszönöm a segítséget, számomra a cm13 nightly-val érezhetően jobb lett a hívás közben a hangminőség, az akku sem játszik titanikot, külön tetszik a bekapcsoló gombbal véget érő beszélgetés, szóval megérte :)

(#29520) baandii


baandii
senior tag

üdv!

srácok aki mostanában rendelt nilkin üveg fóliát a telóhoz tudna dobni egy ebay/aliexpress-es linket ahonnan érdemes rendelni...előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#29521) farena válasza baandii (#29520) üzenetére


farena
tag

Mindkettőtől rendeltem már, az első link talán a hivatalos oldal Alin.(??)

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#29522) DeBe


DeBe
tag

Valaki aki cm13on van! azt már tudom elvileg, hogy a raw készítés még mindig nem megy rajta, de a gyári camera appban a tiszta kép mód működik?(az oké, hogy csinál képet, de úgy csinál, ahogy kell, látványosan jobb minőséggel, mint az auto. mód?)
Köszi ha megnézi nekem valaki.

(#29523) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Sziasztok.

Offolok.

Vettem már kb 5-6 tempered glass lapot a telefonra, szeretem őket törögetni.... Volt minden, noname, Nillkin.. Ezt csak azert modnom, hogy lassatok nem most talalkoztam eloszor az uvegezessel...

Namost. Ismerosom kerte vegyek a szuper ajfonjara uveget. Vettem neki nonamet. Feltettem, minden fain, majd 2 het mulva a bal felso sarkanal elkezdett fellevegosodni az uveg. Nem a saroktol, hanem picit belljebb, kb 2 mm-re, majd elkezdett terjedni szepen korbe. Sose ert ki a szeleig, mindig volt egy pici resz, ami ugy nezett ki, mintha tok jol tapadna, csak belljebb kezdte elengedni magat. Ha felvettem, es fejjel lefele felragasztottam, akkor ahol elengedte magat az uveg elozoleg ott nem tapadt meg, vagyis most igy alul ott volt a levegos resz. Tehat nem a telefon uvegevel van valami.

Ami miatt ez erdekes, hogy most mar nekem is az Opon kezdi ezt jatszani a noname (tobb fele is) uveg, hogy bal felul (es nekem is bal felul.. meg amiket lattam mindenkinek bal felul) kezdi elengedni az uveg magat.. Ez mar a harmadik fajta uveglap rajta (mas a kamera kivagas, tehat tenyleg mas fajta uveg), es ez is elengedi magat.

Hogy azt kerdeznem, hogy ez most megis mi, mas is talalkozott-e ilyennel, esetleg a jelenseg okat tudja-e, neadj Isten megoldast? :)

Koszi

laca

(#29524) randras_83 válasza vitezlejszlo (#29523) üzenetére


randras_83
addikt

Szerintem a problémát a ragacs rétegnél kell keresni. Én már elég sok féle üveget végig próbáltam már és szerintem nincs tuti recept, azonos gyártó üvegei között is van különbség. Az XtremeGuard ugyanúgy leválik, mint az 500 Ft-os. Most az OPO egy Nilkin-Oneplus üveg van, az előző tulaj nem rakta fel, de lekopogom ez tuti, egyelőre. Cimborámnak vettem 500 Ft-osat egy Xiaomi redmi Note2-re az egyik levált egy hét alatt a másik kb jó...

https://www.flickr.com/randras83/

(#29525) DeBe válasza vitezlejszlo (#29523) üzenetére


DeBe
tag

saját oneomon és a csajom i6-ján is 3-400ftos ebayes üveg van de egyik sem akar elválni. kb fél éve.

(#29526) vitezlejszlo válasza DeBe (#29525) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Másfél év alatt én is csak most találkoztam először elválós üveggel, de most ez kicsit sok, hogy kb az utóbbi 3 hónap bármilyen üveglapja bármilyen telefonon elválik kb. Tegyük fel, hogy nem én rakom fel bénán...
Azt hiszem berendelek egy Nilkint, kíváncsiságból...

Köszi a válaszokat :)

(#29527) randras_83


randras_83
addikt

Én kb ezeket merem ajánlani:

Nillkin
Godosmith
Sundatom

https://www.flickr.com/randras83/

(#29528) RetepNyaraB válasza vitezlejszlo (#29526) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Azért nézd meg fény felé fordítva egy bankkártya élét a teló üvegén, különös tekintettel a kérdéses helyre. Ha csámpás a gorilla, akkor ott a pont. Az egyszer elvált üveg pedig utána mindig rossz marad, az óhatatlan szennyeződés miatt. Nekem jó drága Nillkin van, speciel egy éve tapad. Még úgy is, hogy a felső kivágásnál betört fél éve, mint egy szélvédő kavicsfelverődés után. A kábelük viszont egy hónap után eltört.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29529) vitezlejszlo válasza RetepNyaraB (#29528) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Ezen a telefonon volt már üveg noname nillkin minden, ami tök jó volt. Majd most kb novemberben a soron következő üveg rossz lett, utánna pedig mind rossz, ami felkerült rá különböző noname forrásokból. Nillkin lesz a következő, de ha az is ilyen lesz, akkor nem tudom..

Szerencsére szétkuffantottam tegnap este a fémes keretét a telefonnak (leesett... :) es annyira szétment, hogy ha kicsi igényesség is szorult belém, akkor a keretet kicseréltetem. 35 USD körül van ha jól láttam kijelzóvel együtt.... akkor új üveg lesz, ha üveg gond lenne onnantól elmúlik :)

laca

(#29530) kano válasza RetepNyaraB (#29528) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is Nillkin van elég régóta és nem válik el szerencsére.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29531) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Nálam Bepak üveg van 3 hónapja és elég jól bírja még úgy is, hogy elsőre nem tudtam rendesen felrakni ezért felszedtem az egészet és úgy raktam vissza. Egyelőre - kopp-kopp - semmi gond. Két apple-re is ilyet raktam, azok is jól bírják.

El Psy Kongroo

(#29532) káplán válasza Saccco (#29515) üzenetére


káplán
újonc

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
Köszönöm
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#29533) Véreshurka válasza káplán (#29532) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ez egyébként milyen kód? Ha titkosítod a telót?

El Psy Kongroo

(#29534) Saccco válasza káplán (#29532) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor sikerült így?

Legközelebb kevesebb smile-t használj. ;)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#29535) ittakary válasza vitezlejszlo (#29523) üzenetére


ittakary
nagyúr

iphoneon nekem is ez volt!

(#29536) axlfsi válasza kano (#29530) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem lassan ket eve(!) van fent a telefonon a Nillkin uvegem es nem, hogy nem valik fel, hanem egy karc - nem sok - sincs rajta(!). Csakis Nillkin... Ne sajnaljatok mar par dollarral tobbet adni erte, mint a noname szarokert ;)
Asszony OP2 telojan is az van, ugyanugy hibatlan.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#29537) kinghaxor válasza axlfsi (#29536) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Ezt én is megerősítem. Nekem is két éve van fent a Nillkin üveg. Igaz, hogy nem 500 forint volt de az árát nagyon megérte. Két év alatt szinte alig van rajta karcolás. Ami van azt is csak napfénynél lehet látni ha direkt keresi az ember. Ráadásul én előtte soha nem raktam még fel sem ilyet, sem sima fóliát. Egyébként meg is látszik rajta. Sok helyen kosz van alatta de még így sem jött fel sehol sem. Sőt fel se tudom feszíteni róla. Szóval ha üveg akkor Nillkin. Egyébként tokból is az van a telefonon. Egy fekete kemény tok. Az is nagyon bevált. Nem egyszer pattogott, csúszott a betonon és mindig megvédte a telefont. Összesen talán ötször vettem le róla és két év után is olyan a telefon mint ha új lenne. Egyedül arra kell figyelni, hogy eredetit vegyen az ember belőlük.

[ Szerkesztve ]

(#29538) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Haliho, talakozott mar valaki olyan hibaval, hogy minden reggel at kell valtani 3Grol LTEre, vagy LTERrol, 3Gre hogy legyen mobilnet?

(#29539) kano válasza axlfsi (#29536) üzenetére


kano
nagyúr

Jól beszélsz siklósi földim. :DD :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29540) FeRkE válasza kinghaxor (#29537) üzenetére


FeRkE
őstag

En is Nillkinnel kezdtem, amint meglett az OPO ment fel ra. Egy ev utan elkezdett felpuposodni a bal felso sarka. Lecsereltem megint Nillkinre, egyenlore semmi gondja azota, eltelt lassan 8 honap.

(#29541) Obyboy


Obyboy
addikt

Ha már így benne vagyunk a kijelző védő üvegek tapasztalatainak megosztásában. A gyári OnePlus One Tempered Glass Screen Protector üveggel kapcsolatban kinek milyen tapasztalatai vannak? Nekem jelenleg csak egy OnePlus Premium Matte Screen Protector fólia van fent, ez sem akar elválni az üvegtől, kapaszkodik rendesen, jól bírja a zsebes igénybevételt.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29542) Ozsi009 válasza Obyboy (#29541) üzenetére


Ozsi009
tag

Nekem kb. 3 hónapja van fent gyári üveg, teljesen rendben van eddig.
Pár hete leejtettem a telefont persze tok nélkül. A szőnyegről a szélével nekipattant a fal sarkának, ott kb.3 cm-en berepedt a védőüveg, de a repedt részen is hibátlanul érzékel mindent.
Eddig meg vagyok vele elégedve.

(#29543) RetepNyaraB válasza Obyboy (#29541) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A fólia azon túl, hogy igénybevételtől függően azért rendesen kopik, karcolódik, mattul, a frontális sérülésektől nagyságrendileg kevésbé véd. 30k-s telefonra jó a zacskó; én erre üveget húznék. Bár legközelebb no name verziót veszek, pont a különbség miatt. Úgyis eltort a nillkin széle, lassan érik egy csere...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29544) Obyboy válasza RetepNyaraB (#29543) üzenetére


Obyboy
addikt

Mások tapasztalatai alapján tudom, hogy egy pofára esés esetén az üveg több védelmet ad mint a fólia. Jelenleg az íróasztal fiókjában pihen nekem is egy gyári üveg de még olyan jól tartja magát a fólia, hogy sajnálom leszedni. Persze tisztában vagyok vele, hogy pillanatok alatt megváltozik a véleményem ha véletlen elejtem a telefont.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#29545) LallerHUN válasza RetepNyaraB (#29543) üzenetére


LallerHUN
tag

Nekem esett már arcra a telefon egy emeletes ágy tetejéről a parkettára gyári fóliával és Nillkin kemény tokkal és semmi baja nem lett

(#29546) FeRkE válasza LallerHUN (#29545) üzenetére


FeRkE
őstag

Ez mondjuk szerencse kerdese elegge meg hogy milyen szogben csapodik be.

(#29547) kano válasza LallerHUN (#29545) üzenetére


kano
nagyúr

Na meg a Nillkin kemény tok túlnyúlik a széleken így nem esik a kijelzőre.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29548) Véreshurka


Véreshurka
senior tag

Nálatok megy bármilyen hívásrögzítő app mondjuk az ACR? Akár Lollin akár Mályván?

El Psy Kongroo

(#29549) ittakary


ittakary
nagyúr

Nem volt One-om tavaly nyár óta, szóval le vagyok maradva mint a borravaló.

Melyik az ajánlott(abb) 6.0.1-es software? CM Nightly-t nem nagyon szeretnék, sosem jöttek be. Inkább valami Temasek, vagy valami hasonló féle stabilabb unofficialt szeretnék, ilyenből van esetlek megbízhatóbb? :)

(#29550) kano válasza ittakary (#29549) üzenetére


kano
nagyúr

Lag Free 02.26-i verzió a hozzá tartozó fw-vel használva. Temasekről én azt hallottam, hogy van még random reboot...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.