Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) jety91 válasza Podpupi (#6050) üzenetére


jety91
őstag

nokiaprogramok.hu .....
De gugli a barátod

(#6052) _GeTTeR_


_GeTTeR_
csendes tag

Sziasztok, nos van egy jó és egy rossz hírem azoknak akik minőségi fóliára vágynak:

A rossz, hogy jelenleg nem kapható :(((
A jó pedig, h június első napjaiban kapható lesz! :))
(IVS-re vágyóknak: Kijelzőre ~3400 és ingyen házhozszállítás)

[ Szerkesztve ]

" Divide et Impera ! "

(#6053) #67688960 válasza _GeTTeR_ (#6052) üzenetére


#67688960
törölt tag

Ez ugyanolyan mint az eddigi, vagy módosították?

[ Szerkesztve ]

(#6054) sbazsi válasza _GeTTeR_ (#6052) üzenetére


sbazsi
veterán

és van olyan hely, ahol fel is teszik?
egyszer próbálkoztam korábban, a végeredmény az lett, hogy 1-2 nap után lejött.
tehát hacsak valami gyakorlott ember fel nem teszi, akkor én inkább megvagyok nélküle :U
annak nincs értelme, hogy megveszem 3-4kért, és utána lejön

(#6055) _GeTTeR_ válasza sbazsi (#6054) üzenetére


_GeTTeR_
csendes tag

Gog: úgy tudom h az IVS a kezdetektől jó fóliát gyártott, csak a Brando foliáknál volt baj,de már abból is a jó verzió van a boltokban

Sbazsi: valahol olvastam, hogy a SpeedShopban felteszik, ott ha jól tudom Brando fóliát árulnak, de kérdezz rá a boltra, az a tuti! ;)

" Divide et Impera ! "

(#6056) kelzsoca válasza _GeTTeR_ (#6055) üzenetére


kelzsoca
félisten

Máshol is beszerezhető az IVS:

[link]

A Brando végig jó fóliát készített, de az első szériánál az érzékelők helyét nem vágták ki, ez csinált furcsaságokat, a most boltokban lévő fóliával már valóban semmi probléma!

A speedshop-ban kérésre fel is teszik a vevőnek!

(#6057) deka10 válasza ALI_G (#6042) üzenetére


deka10
senior tag

Úgy működik, ha telefonra átmásolom a képet és kiveszem a mem.k.-t. Azt hiszem írtak is róla, hogy 5 giga felett nem úgy kezel dolgokat mint kellene, és lehet erre gondoltak.
Meg is kérdezném másnak működik? Nekem a kártyán jelenleg kb. 6.5 giga adat van.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#6058) Bandus99 válasza sbazsi (#6054) üzenetére


Bandus99
őstag

Az IVS hez adnak "nedvesitot" amivel nem csak 1x teheted fel, modosithatod kicsit nem ragad azonnal oda. Sot adnak hozza egy kis gumi lapocskat amivel rasimithatod.
Egy dolgot erdemes betartani felrakas utankikapcsolt allapotban 12 orat (vagy min. egy ejszakat) hagyni szaradni. Nem kell ketsegbeesni, ha elso ranezesre nem annyira szep, szaradas utan javul.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6059) bazsika89


bazsika89
tag

A powermp3-al kapcsolatba én is érdeklődnék. Hiába tettem fel, töröltem le már többször is, a program indítás után nem jelenik meg semmi, csak az alsó kettő gomb (options,hide). Valaki találkozott már ilyennel? Előre is köszi.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#6060) Cramo


Cramo
tag

sziasztok,
keresgéltem neten, de biztos választ nem találtam...
az lenne a kérdésem, hogy az n-gage játékok mennek rajta? Úgytudom, hogy kapott n-gage támogatást, de nemtudom az irányítás mennyire megoldott egyes játékokban(autóverseny megy döntögetéssel, azt láttam, de pl a the one, vagy a húzónevek, amiket "gombsorra írtak")?
üdv

Asus P5Q Deluxe, mtech 450w, 2Gb Crucial Ballistix Tracer LED 1066Mhz, E7200@3,6, HD 2900 Pro, X-Fi Extreme Gamer

(#6061) jety91 válasza bazsika89 (#6059) üzenetére


jety91
őstag

1.Rakd fel a lightskint a telóra
Ha memkarira raktad: E:/Shared/PowerMP3/Skins/
Ha telóra: C:/Shared/PowerMP3/Skins/

2.Indítsd el a programot, majd options->settings->skins->lightskin

Pontosan nem emlékszem rá, de vagy újra kell még indítani a programot vagy átvált egyből.

[ Szerkesztve ]

(#6062) jety91 válasza Cramo (#6060) üzenetére


jety91
őstag

Gombsoros módszer kilőve (szerintem élvezhetetlen itt, bár alternatíva a virtualkeyboard), másrészt amit a régi telefonokra írtak kisebb felbontásra vannak írva, nem az 5800-ra.

[ Szerkesztve ]

(#6063) #67688960


#67688960
törölt tag

Na ma befagyott a teló az új softal(is), de fejlődés, hogy most nem amikor hívtak, hanem közvetlen utána. :(

(#6064) sbazsi válasza _GeTTeR_ (#6055) üzenetére


sbazsi
veterán

speedshopban csak ezt találtam. :F :F

(#6065) Karma válasza Cramo (#6060) üzenetére


Karma
félisten

Nem kapott N-Gage támogatást. Ahol olvastad, írj egy kellemes bejegyzést a fórumjukra, és soha ne menj oda többet.

“All nothings are not equal.”

(#6066) bR3Zo


bR3Zo
csendes tag

A power mp3 skinjeit másold be mind a 2 helyre me nekem is ugy lett jó... probáljátok már ki h ha belehuztok meg ha tekertek nektek nem reseteli a telót? me nekem elmegy a kép és restart :S

(#6067) tgr válasza sbazsi (#6064) üzenetére


tgr
tag

Szia
Pedig tegnap nézegettem énis fóliákat a speedshopban, és meg is találtam:

fólia

Csak sztem szxr a weboldaljuk, nekem átláthatatlan, soha nem találok meg ott semmit. a guglival kerestem ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#6068) jety91 válasza bR3Zo (#6066) üzenetére


jety91
őstag

nekem is restel, de ott a jelzés, hogy beta

(#6069) bazsika89 válasza jety91 (#6061) üzenetére


bazsika89
tag

Köszi, de így sem megy. A c-re és d-re is fel van másolva, deh nem ér semmit. Nem látom az options-be csak a classikot. Hiába van fent 5 skin...Így jártam, várok egy másik változatot.

Valahogy még is sikerült, 2x install, uninstall és most megy. Nem resetel ha beletekerek.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#6070) jety91 válasza bazsika89 (#6069) üzenetére


jety91
őstag

Melyikről írsz mert van azóta egy újabb változat is :DDD

(#6071) sbazsi válasza tgr (#6067) üzenetére


sbazsi
veterán

én is kiválasztottam az 5800-t majd képernyővédő fólia. és csak ez az egy találat volt...

(#6072) tgr válasza sbazsi (#6071) üzenetére


tgr
tag

Értem, ezt találtam énis, ha a speedshop webjén kerestem, sztem béna az egész oldal, ömlesztve van minden, semmit nem talál meg rajt az ember. A gugliba írtam be h 5800 meg brando fólia, akkor 1ből kidobta a speedshopot is. pedig jó bolt amúgy, a fólia felrakásban is tuti segítneek, anno az ipodra vett fóliát is frankón felrakták.

(#6073) TOme444


TOme444
csendes tag

Vki felrakta már ezt az XpressAlarm nevű progit?
Mert addig megvagyok vele, h felraktam aztán elindítom, beállítom az időpontokat,de nem csinál semmit, nem csippan, hogy aktiválná a riasztást.

Vki tud valami infót, hogyan kell működésre bírni? :D

A fóliatémához meg csak annyit, h én kb másfél hónapja rendeltem IVS kijelzőfóliát a hivatalos forgalmazótól a telóra,de még nem ért ide. E-mailre meg nem válaszoltak :(((

[ Szerkesztve ]

(#6074) V.L.


V.L.
aktív tag

Üdv!

Nos "vázolom a szitut" !
Adott a tárgyban foglalt telcsi (5800), és párosítva van a a gépemmel egy MSI bluetooth-on keresztül, amit a BlueSoleil nevű progival kezelek.
A probléma:
A gép látja a telefont, a telefon látja a gépet, még se tudok olyan szinten kapcsolatot létrehozni, hogy adatokat tudjak rajtuk cserélni. A magyar hivatalos oldalon ezt a fájlt (Nokia5800_XpressMusicBT.inf) találtam, amivel meg nem tudom mit kellene tennem.
Segítségeteket előre is köszönöm.

(#6075) Karma válasza V.L. (#6074) üzenetére


Karma
félisten

Ha a PC Suite fenn van a gépeden, erre a driverre nincs szükséged. Amúgy is, adatcserét mondasz, arra meg elég egyértelmű, hogy nem modem driverre van szükséged.

Tedd fel a PC Suite-ot. Ha esetleg félreértelmeztem a szándékod, és tényleg netre akarsz menni a telefonnal PC Suite nélkül, akkor meg jobb katt - telepítés az INF fájlra, meg lehet hogy soros portot is hozzá kell rendelni a telefonhoz. A PC Suite mindezt megcsinálja, ismétlem.

“All nothings are not equal.”

(#6076) MarKoo válasza bR3Zo (#6036) üzenetére


MarKoo
őstag

Nekem működik, de kijött egy új verzió, amiben sok bugot javítottak: [link]

(#6077) Peti N95 válasza MarKoo (#6076) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Sziasztok!
Látom van szó fóliákról...
Ilyet szerintetek meg szabad venni, vagy ez nagyon gagyi?? [link]

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#6078) MarKoo válasza Peti N95 (#6077) üzenetére


MarKoo
őstag

Így ránézésre elég nehéz megmondani. Én most készülök az IVS-t visszaküldeni, mert szépen lejött a full-body fólia. Csak még nem tudtam nekik lefényképezni, hogy elkezdett felválni minden sarkán. Nem ezért adtam ki annyi pénzt... :U Ráadásul azt se mondhatják rá, hogy az én hibám, mert nagyon vigyáztam rá és nem is erőszakoltam bele a gyári tokba egyszer sem.

(#6079) Peti N95 válasza MarKoo (#6078) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Hát igen, ez elég gáz!
Ráadásul én használom a gyári tokot meló miatt.
Akkor nekem nem érdemes rá fóliát tenni, úgyis lefog jönni?
Pedig már érzem a cerkán, hogy karcos kicsit!
A ceruza meg karcolhatja??
Mert ott érzem az apró karcokat, ahol az opera minit görgetem :W

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#6080) Viktor0610 válasza Peti N95 (#6077) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyanusan olcsó -főleg, ha 8 darabot ad ennyiért.
Én a Brando fóliáit ajánlanám. A teljes készülék burkolása szerintem felesleges, viszont a kijelzőé "kötelező".

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#6081) bazsika89 válasza jety91 (#6070) üzenetére


bazsika89
tag

Az újabbat most tesztelem, remélem jobb mint az előző béta.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#6082) MarKoo válasza Viktor0610 (#6080) üzenetére


MarKoo
őstag

Szerintem a hátlap is megérdemel egy fóliát, viszont ennél sokkal okosabban is megoldhatták volna. :U

(#6083) hossszú válasza Peti N95 (#6077) üzenetére


hossszú
őstag

A Vaterás fóliát mellőzd nagyon gagyi, IVS fóliából max a képernyőre valót érdemes megvenni, a fullbody a készülék sarkainál úgy is leválik, tapasztalatból mondom pedig nem is a gyári tokot használom.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#6084) kosturica válasza MarKoo (#6082) üzenetére


kosturica
őstag

Na, arra aztán kell a fólia! :D Elárulnád minek, netán karcolódik?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6085) V.L. válasza Karma (#6075) üzenetére


V.L.
aktív tag

Köszönöm a segítséged. :R PC Suite telepítés után már működik. Viszont itt van még egy problémám.
Írtátok, hogy elérhető az NSU. segítségével a 21-es szoft. a T-Mobilosok részére is. Nekem nem ajánlja fel az ujjat! Azt írja, hogy a legfrissebbet használom, de az nálam csak a 20-as.
Mi lehet a probléma?

(#6086) MarKoo válasza kosturica (#6084) üzenetére


MarKoo
őstag

Olyan anyaggal van a hátlap borítva, amin a legkisebb horzsolás is meglátszódik. :U Azt hittem van még pár ember, aki igényes egy kicsit ezekre a dolgokra és nem úgy néz ki a telefonja mint valami hányadék, amit a kutya szájából szedtek ki. Kerülhet az ember olyan helyzetbe amikor nem tudsz rá vigyázni....

De amúgy az előbb hülyén foglalkoztam, az egész készülékházra ajánlott, csak nem ilyen bugyuta megoldással.

[ Szerkesztve ]

(#6087) _GeTTeR_ válasza MarKoo (#6078) üzenetére


_GeTTeR_
csendes tag

Üdv,

a kijelzőről is felvált az IVS ?

" Divide et Impera ! "

(#6088) MarKoo válasza _GeTTeR_ (#6087) üzenetére


MarKoo
őstag

Onnan egyelőre még nem, de nem is látom semmi előjelét. Majd mutatok képeket, amint lesznek.

(#6089) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Nektek csinál olyat garmin, hogy elmentetek kedvencekhez egy pontot, de amikor rámentek menüből minden nélkül kilép? Vannak pontok amiknél csinálja, van ahol nem...

(#6090) kosturica válasza MarKoo (#6086) üzenetére


kosturica
őstag

Értem. Én tokban hordom, semmi karc nincs rajta, igaz vigyázok rá és nem ugy néz ki mint a hányadék. Hordok magamnál szarvasbőrt, naponta megtörlöm 5x-6x. Semmiképp nem raknék fóliát az egész telefonra. Láttam ilyet, elég ronda szerintem. Nekem Brando van rajta, a kijelzőt tökéletesen megvédi a ceruza, köröm stb. karcaitól.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6091) bR3Zo válasza Karma (#6046) üzenetére


bR3Zo
csendes tag

Visszatérve a korábbi hozzászolásokhoz h mi hiányzik belöle, meg h ne akarjunk középkategóriás telefonból felsökategóriásat csinálni... itt nekem csak azzal van a bajom h ilyen alap dolgokat vettem észre hiányosságok ként (pl kijelzővédő. komolyabb zenelejátszó, kamera minősége. stb...) ezzel még nem lesz felsőkategóriás 1 telefon h ha ezek normálisan lennének benne megcsinálva. Sok alsókategóriás SE Telefon jobb képe csinál sötétben mint ez :S. és sokaknak ez fájó h ennyi pénzért 1 gyengébb kategóriájú telefonnal vetekzik az övé, N73-ban hasonló optika van.... Pl a Samsung Ultratouch ami sztem egy és ugyanaz a telefon mint az 5800 symbianilag is meg mindenhogy, az mé tudja az avi-t kezelni (me tudtommal lejátsza)? Pedig ugyanaz a symbian van rajta...
Szóval, én nem 1 felsőkategóriás telefont akarok ebböl csinálni hanem ezért a pénzért 1 rendes középkategóriás telefont szerettem volna kapni (am teljesen megvagyok vele elégedve, de ez a pár hiányosság :F )

(#6092) Karma válasza bR3Zo (#6091) üzenetére


Karma
félisten

Az UltraTouch nem S60 alapú, az egy cicomás butafon. Attól függetlenül természetesen áll, amit mondasz - az lehet hogy tud normálisan videót játszani (nem tudom, sose láttam és nem is hiányzik), a Nokia üdvöskéje meg biztosan nem.

Egyébként meg egyetértek :R

“All nothings are not equal.”

(#6093) jety91 válasza Yushchenko (#6089) üzenetére


jety91
őstag

Nekem speciel nem.

(#6094) bR3Zo válasza Karma (#6092) üzenetére


bR3Zo
csendes tag

Bocsánat. Félreirtam...nem az s8300-as samsunghoz akartam viszonyítani hanem az i8910 HD-hez...

(#6095) jety91 válasza bR3Zo (#6094) üzenetére


jety91
őstag

De ha árat is nézel hozzá, akkor nem egy árkategória, még ha a nyitási árát nézed ennek is

[ Szerkesztve ]

(#6096) oceanearth válasza Viktor0610 (#6080) üzenetére


oceanearth
őstag

Könyörgök valaki fejtse már ki, hogy mitől jobb egy drága fólia 3.500-ért, mint az ugyanabból az anyagból készült, csak nem márkás 100ft-ért??

Nekem egy hulladék, kínai fos van rajta, már több mint 2 hónapja és semmi baja. Nem ront a telefon használhatóságából, esze ágába sincs feljönni.
Nem értem, hogy miért lenne jobb egy akármilyenmarhadrága. Persze lehet csak én vagyok a sóher és nem adok ki 3.500ft-ot egy szar műanyagdarabért, aminek az előállítási ktg-e valahol 5-10ft között lehet.

(#6097) Viktor0610 válasza oceanearth (#6096) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, szereencséd volt, de én már befürödtem az olcsó fóliákkal.
Én ezért preferálom és ajánlom a Brando (vagy hasonló kalíberű egyéb) fólia használatát.

Xiaomi 13T

(#6098) kp78 válasza oceanearth (#6096) üzenetére


kp78
addikt

Én nem tudom. :U
Én anno a SE P1-re tettem sima víztiszta fóliát méretre vágva, és az is jó volt.
5800-án meg még mindig a gyári fólia van, amiről alkohol meg vatta segítségével leszedtem az xpress menü rajzolatát, sőt lassan azok a körkörös csíkok is eltűnnek a fóliáról, mivel időnként áttörlöm/megtisztítom alkohollal az egész telót.
Sajnos karcosnak viszont elég karcos már a gyári fólia, úgyhogy vmit be kell szereznem lassan.

[ Szerkesztve ]

(#6099) oceanearth válasza Viktor0610 (#6097) üzenetére


oceanearth
őstag

Ezt értem, de mit jelent az pontosan, hogy befürödtél vele? Vszínű án vagyok a hülye, de tényleg nem tudom elképzelni, miért jobb a drágább, lehet tényleg csak szerencsém volt.
Lejön hamar, karcolódik, elrohad, felgyullad magától vagy micsoda? :)

Üdv

(#6100) pohár válasza oceanearth (#6099) üzenetére


pohár
félisten

Önálló életre kel... :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.