Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) zebrasügér válasza Magnum_ (#3000) üzenetére


zebrasügér
csendes tag

Ezt elfelejtettem megkérdezni. :U Viszont azt tudom, hogy kék lesz. Akinek meg lejárt az előfizetése véletlen, annak lehet 65k vagy akár 60k is. Kedvezménytől függ. Továbbá arra is rákérdeztem (még régebben), hogy van-e szoftverkorlátozás, mint pl. a T-nél. Erre azt mondták több üzletben is, hogy nincs.

(#3002) Magnum_ válasza zebrasügér (#3001) üzenetére


Magnum_
nagyúr

kék??? :F van most uj ezüst szinü is...kár.. megálmodom, cseréljek e.

köszi!

I humbly and respectfully decline™

(#3003) Karma válasza zebrasügér (#3001) üzenetére


Karma
félisten

Az E51-est elég rendesen korlátozzák, nem hiszem, hogy az 5,8k-nál máshogy tennének... :(

“All nothings are not equal.”

(#3004) Nite válasza zebrasügér (#2998) üzenetére


Nite
őstag

marhara itt volt mar az ideje... de 70k is nagyon sok ;]

remelem csak a 2000ft-os elofizetoknek lesz ilyen draga, 15-20 telszamos uzleti elofizuval hatha sokkal olcsobb lesz ;]

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#3005) Magnum_ válasza Nite (#3004) üzenetére


Magnum_
nagyúr

appámnak 20k-val lenne olcsobb... ugy megérné, de csak nyáron lehet majd ujra ellőni a bónuszát.

I humbly and respectfully decline™

(#3006) zebrasügér válasza Karma (#3003) üzenetére


zebrasügér
csendes tag

Direkt rákérdeztem két üzletben, két különböző városban és nem tudtak ilyenről. Ennyire vakon lennének? :))

(#3007) asadasad22 válasza Karma (#3003) üzenetére


asadasad22
őstag

miben korlátozták t-nél?

(#3008) Jadro válasza asadasad22 (#3007) üzenetére


Jadro
veterán

Erre én is kíváncsi lennék mivel a symbianos telefonok annyiban mások csak hogy a böngésző web'n'walk ikonnal futnak. Így van ez az E71 telefonomon is. Semmi más korlátozást nem vélek felfedezni. Persze a simlockot kivéve.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3009) Karma válasza asadasad22 (#3007) üzenetére


Karma
félisten

Semmiben, csak nem engedélyezik hosszú ideig a firmware frissítéseket. Szerencsére "csak" ilyen korlátozás van ismereteim szerint, bocs hogy nem voltam egyértelmű.

“All nothings are not equal.”

(#3010) henesa válasza zebrasügér (#2998) üzenetére


henesa
aktív tag

Hali honnan származik az infó hogy jön a pannonhoz is? esetleg link

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3011) alansmithee


alansmithee
tag

Sziasztok!

Trénél szereték venni egy ilyen telefont, de nem dúskálok anyagiakban szóval előfizetéssel részletre szeretném megvenni... elvileg 30ezer huf kezdőrészletre van meghirdetve 2 év rabsággal és aztán egy évig asszem 3800 huf körül kell a törlesztést csengetni ez úgy nekem rendben is lenne... de a kérdésem az lenne hogy szerintetek az én igazolt minimálbéremmel is odaadják 30 kezdőrészletre vagy többet kell fizetnem?? mert az nekem már kizáró ok lenne... :(
azért kérdem így tőletek és nem megyek be mert nem igazán van felesleges időm.. és ha még ma valaki biztosat tudna nekem mondani akkor holnap vagy pénteken meg tudnám venni a drágaságot... :D aztán még persze szeretnék sokmindent kérdezni csak legyen meg...

előrre is köszi a segítséget!!!

(#3012) #67688960 válasza Magnum_ (#3002) üzenetére


#67688960
törölt tag

jó hogy kék, az a pannon színe
a piros meg a voda, de attól még adhattak volna más színben is
bár én igazából feketét szerettem volna, vártam rá egy ideig, de hát nem akart jönni olyan, aztán, na mondom jó lesz a kék, amit persze a voda nem árul :(

(#3013) zebrasügér válasza henesa (#3010) üzenetére


zebrasügér
csendes tag

Hi! Linket nem tudok adni, egy Pannon-os ismerősöm mondta. Mivel két hónapja nyúzom ezzel őket, ezért gondolom már örül, hogy szabadulhat tőlem. Persze ez nem hivatalos információ, még az is lehet, hogy viccelt :) Bár ilyenben nem szokott... Most még abban reménykedem, hogy tud hozni is a raktárból a héten.

(#3014) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Vodafone-nál, milyen garanciát adnak az 5800-ra?
(gyári 2 év?)

3 napig hozzájuk és utána a Nokiához kell vinni a telefont ha valami probléma van vele?

(#3015) Magnum_ válasza #67688960 (#3012) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez tisztasor, de legjobb az uj ezüst szinben lenne..

Senkinek nincs vmi ötlete megdizájnolni a hátlapot vhogy? :DDD ragasszam rá az e71 hátlapját?

I humbly and respectfully decline™

(#3016) #67688960 válasza kelzsoca (#3014) üzenetére


#67688960
törölt tag

két év gyári,
oda is és a nokiához is mehetsz vele, az utóbbi gyorsabb, de nembiztos hogy kapsz cserekészüléket

(#3017) henesa válasza alansmithee (#3011) üzenetére


henesa
aktív tag

tudtommal nem kérdeznek kérnek semmit csak személyi lakcímkártya meg adószám alapján eldöntik odadják e neked a telót nem kell jövedelemigazolás az biztos ez a t-nél van így tudom mert ma voltam ott én is igy akartam venni csak a dolgozói dijcsomagom hoz nem adják

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3018) #67688960 válasza Magnum_ (#3015) üzenetére


#67688960
törölt tag

le kell festeni aztán lelakkozni, vagy ilyesmi
én a pirossal, ami inkább bordó piros csíkkal, már egészen kibékültem, de jobban tetszene csík nélkül, vagy pl. zongoralakk fekete színű csíkkal elegánsabb lenne
azon gondolkodok, hogy nem csúfítom el a hátlapját a fóliával és csak a kijelzőre teszek

[ Szerkesztve ]

(#3019) kelzsoca válasza #67688960 (#3016) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszi a választ :R

Volt már ilyen telefonom, meg is bántam hogy eladtam, most vennem kell telefont szerintem ezt választom újra :)

A vodánál vajon megengedik hogy kipróbáljam a telefont nem -e rossz alapból a hangszóró?
Nem akarom úgy kezdeni hogy szervizbe kelljen vinni a tellát!
Illetve mi van ha össze vissza csikorog-nyekereg az előlap, vajon ha ott a boltba megnézem és szólok adnak másik telefont helyette? (hibásnak számít vajon ez? :U )

(#3020) Magnum_ válasza #67688960 (#3018) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ja fekete vagy ezüst csik lenne a legjobb. de én elcserélem veled -ha lesz- az én kékemet a pirosadra :DDD
ezt a hátlapot festeni se lehet :(

I humbly and respectfully decline™

(#3021) henesa


henesa
aktív tag

amugy mi a baja a hangszórójának mire kell figyelni?

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3022) szki válasza Magnum_ (#3005) üzenetére


szki
őstag

T-nél van előrehozott UPG is (min. aranykártya). Azaz, ha a jelenlegi 24 hónapos hűségből kevesebb, mint 6 hó van hátra, akkor upgradelhet újra 24 hóra. De a jelenleginek és az új hűségnek is 24 hónak kell lennie! Ilyenkor pár ezerrel drágább a készülék, mint a hűség lejártakor.

alansmithee: igen, vásárolhatsz T-nél

henesa: dolgozói díjcsomaghoz is vásárolható. Nálad vmi más gond lehetett (pl upg-ben nem érted el az aranykártya szintet, vagy már ellőtted az 1 főre jutó SIM dbszámot,stb)

Most olvasom: 16 GB-os microSDHC kártya a Kingstontól 15 845 Ft, Class 2 osztályba, ami 2 MB/s

[ Szerkesztve ]

(#3023) libus


libus
őstag

Sziasztok!

Milyen kódot kell megadni, ha vissza szeretném állítani a telefont teljes gyári állapotára?
Azaz szeretném ha törlődne róla minden eddig feltelepített program, és olyan lenne, mintha most vettem volna át a telót.
Mit kell hozzá beütnöm???
A másik kérdésem pedig, hogy ez a kód jó minden Symbianos telefonhoz? Pl.: E50?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#3024) Jadro válasza Karma (#3009) üzenetére


Jadro
veterán

Ez viszont érthető. Saját firmware-t futtatnak saját verziószámmal. Ezek az eredetei firmware.ekből vannak kialakítva tehát késéssel kerülnek kiadásra. Ha úgy ítélik meg hogy kiadják. :) Ezt felróhatjuk a függő telefonok hátrányának. Cserébe olcsóbban hozzájuk lehet jutni általában.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3025) #67688960 válasza kelzsoca (#3019) üzenetére


#67688960
törölt tag

Az eladó oda se adja amíg nem próbálta ki, szóval meg tudod nézni.
Az enyém is nyekereg egy kicsit, még nem tudom mi legyen vele, asszem így marad.

A hangszóró teszt egyszerű, hívás közben nyomkodd meg a nokia felirat mellett.

Saint_:ne hiszem hogy cserélek főleg a gari miatt, inkább átfestem a csíkot feketére. :)

libus:
soft-reset *#7780#
hard-reset *#7370#

[ Szerkesztve ]

(#3026) Magnum_ válasza szki (#3022) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Pannonnál is. igy számolva lesz fatternak bonusza nyáron. barátnömnek igy vettem telefont karácsonyra.

#3025) gog: én csak viccelözök, föleg hogy szerintem maradok E71 tulaj.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#3027) #67688960 válasza kp78 (#2996) üzenetére


#67688960
törölt tag

Múlt hét pénteki a telefon, szóval még benne vagyok, azt mondod hogy ha visszaviszem a vodafone-hoz kapok egy másikat helyette?

(#3028) libus válasza #67688960 (#3025) üzenetére


libus
őstag

Köszi! :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#3029) Karma válasza libus (#3028) üzenetére


Karma
félisten

Még alaposabb tisztítást végzel, ha kikapcsolod a telefont, és bekapcsolás közben nyomvatartod a zöld, piros és kamera gombokat.

Gyakorlatilag ez a régi hard-hard-reset új formája az 5800-án.

“All nothings are not equal.”

(#3030) henesa válasza szki (#3022) üzenetére


henesa
aktív tag

hát a bajai t-pontbol elhajtottak mint a magzatot a srác telefonált fél órát aztán mondta sorry employe csomaghoz semmilyen telót nem vehetek hűséghosszabításall amugy csak ez az egy kártyám van nincs társkátya meg semmi sem

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#3031) BobTail


BobTail
őstag

húú ez nagyon jó hír, mármint hogy a Pannonál ofgják holnaptól forgalmazni! remélem igaza van a forrásodnak :) ... hú de várom a holnapot :D

(#3032) libus válasza Karma (#3029) üzenetére


libus
őstag

Valójában az E50-emre kell a kód, mert elakarom adni és leakarok róla mindent pucolni. S ha eladtam, akkor rohanok is a Vodafone-hoz egy ilyen (5800) gyönyörűséget venni. :K
De gondolom ezek a kódok minden Symbianos telóhoz jók.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#3033) Karma válasza libus (#3032) üzenetére


Karma
félisten

A két bepötyögős kód zokszó nélkül működik, az általam említett módszer meg "zöld - * - 3 - bekapcs"-ként működött azokon a telefonokon.

“All nothings are not equal.”

(#3034) Bandus99 válasza henesa (#3030) üzenetére


Bandus99
őstag

Kerdes ki az elofizeto es ki a dijfizeto..( ha jol mondom)

Nekem is vallalati dijcsomagom volt, (van) csak ugy tehettem barmit is T-nel ha vittem egy gazd. ig. alairasaval papirt amiben megbiznak egyszeri alkalommal hogy eljarjak a nevukben stb stb csak igy lehetett szerzodest kotni es alairni
.
Most modosult annyiban a dolog, hogy az elofizeto is en lettem de ehhez munkaltatoi igazolas kellet, hogy ott dolgozom valoban. Aztan mikor paromnak is vettem elofizetest ebbe a korbe akkor oda is szinten munkaltatoi igazolas. Majd mikor megvettem magamnak a telefont akkor a 3. igazolas szoval 1 honapon bellul 3 papirt vittem be nekik :) Szerettek is a munkaugyon :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3035) dedike válasza henesa (#3017) üzenetére


dedike
addikt

Te már előfizető vagy, Te már átestél a hitelképességi vizsgán... :R
<én 10 éve vagyok (most) T-s, túl a 20-ik telefonomon, csupán egyetlen egyszer, legelőször kérdeztek (!) ilyesmiket, aztán adták a telót (3210)....boldog békeidők...>
Különben pedig érdemesebb a Webshoppal foglalkozni... :K

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3036) kp78 válasza #67688960 (#3027) üzenetére


kp78
addikt

Természetesen cserélni kell nekik 72 órán belül, max. kicsit agresszívnek kell lenni.
De muszáj nekik!
Szóval attól nem kell félni, hogy bevásárol vki a vodánál egy rosszat, mert max. másnap visszaviszi, és kér egy másikat. Az elején meg kell nyomkodni a hangszórónál, meg kicsit rázogatni, ha nem recseg, nem halkul, akkor jó.

(#3037) szki válasza henesa (#3030) üzenetére


szki
őstag

Ha dolgozói csomagod van, akkor kell legyen egy megbízott a munkáltatódnál, aki a T-vel tartja a kapcsolatot. Zaklasd ezt a személyt, hogy nézzen utána neked miért nem upgradelhetsz? Pl. lehet, hogy nem érted el az Aranykártya szintet, ha nincs elég forgalmad az utolsó 6 hónapban. My T-Mobile oldalra belépve ellenőrizhető.

(#3038) siralywarez


siralywarez
csendes tag

Én kettőt vittem vissza, az elsőt elküldték bevizsgálásra, és 3óránnyi veszekedés árán kaptam másikat egy hét múlva. Azt is kipróbáltam annak is recsegett a hangszórója, azt is kicseréltettem egy másikra. Ennek csak max hangerőn zizeg egy kicsit, de majd elviszem valami értelmes Nokia szervizbe és megnézetem, vagy szétszedem magam, annyira nem bonyolult :) Kicsit nyomulni kell a fogyasztóvédelemmel, én még a központot is fölhívtam, hogy egy ilyen drága telefon, meg ennyi év hűség után, ne toljanak már ki velem, hogy bevizsgálás meg stb. Amúgy jó a teló, csak ez a hangszóróhibáját tudnám a rovására írni.

Sirály

(#3039) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Ezen a videón egy pengetővel pattintják le az előlapot a telefonról :)

[link]

(#3040) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nem látom a P. honlapján még..

I humbly and respectfully decline™

(#3041) FireFoxer válasza Magnum_ (#3040) üzenetére


FireFoxer
tag

[link] :K Pannon!

[ Szerkesztve ]

bakfitty...

(#3042) blueMerle


blueMerle
veterán

70K elöfizuval, ez gyerekek....valami rossz vicc :D

kelzsoca: az a pengetö a telefon tartozéka ;)

[ Szerkesztve ]

(#3043) kelzsoca válasza blueMerle (#3042) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azt a 70K előfizuval komolyan gondolják :D

Tudom, nekem is volt ilyen telefonom, és lehet megint veszek :C

[ Szerkesztve ]

(#3044) #67688960 válasza siralywarez (#3038) üzenetére


#67688960
törölt tag

Elfelejtetted írni, hogy hol vetted!

kp78:Ma meg lesz ejtve a csere!

kelzsoca:Mi lett az elsővel?

[ Szerkesztve ]

(#3045) kelzsoca válasza #67688960 (#3044) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az elsőt eladtam, mert hirtelen másra kellett a pénz :K

Aztán most meg úgy alakult hogy telefont kell vennem, néztem az E51-et, N78, N79-et de ár/érték/tudás szinten az 5800-át hoztam ki ismét győztesen :)

(#3046) Nite válasza FireFoxer (#3041) üzenetére


Nite
őstag

ah, hihetetlen, hogy emg 1200-ban is 70k...

remelem azert kulonbovo kedvezmenyek es bonuszok ervenyesek :D bekuldom holnpa a fonokot pannonba ;]

Paid my dues!

(#3047) dedike válasza Magnum_ (#3040) üzenetére


dedike
addikt

Én reggel 7-kor néztem, akkor még 10-i volt az árlista, s most örömmel látom, hogy frissített a Pannon is! :U
Az ára pedig -ismerve a másik két szolgáltatót, illetve a független árakat- teljesen normálisnak mondható! :DD

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#3048) dedike válasza blueMerle (#3042) üzenetére


dedike
addikt

Blue! Csak nem tudsz valami sokkal jobb ajánlatot?? :))
(de 310 felé jár az euró...) :(((

Jó szerencsét!

(#3049) BobTail


BobTail
őstag

Sziasztok!
Örömmel látom éni s, hogy elkezdte a számomra legkedveltebb forgalmazó árulni a készüléket. DE... ha valakinek van információja a tartozékokkal kapcsolatosan (adnak-e vagy nem, ha igen, mint, szoftverszám meg stb.)

Köszönöm!

(#3050) Bandus99 válasza BobTail (#3049) üzenetére


Bandus99
őstag

Biztosan adnak tartozekokat es ugyanazt mint mindenkinek ami a gyari csomagban van.
Nem hinnem, hogy kiszednek belole a toltot es ugy adnak neked a dobozt. Vagy mire gondoltal ?? :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.