Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) CHIPman válasza kelzsoca (#5198) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az Omnia kb. 2x annyi, mint a Samu, és az 5800 árának 5/3-a...

hardverapro.hu/tag/chipman

(#5202) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ehhez a fóliához mit szóltok? (ár-érték arány, minőség, hatásfok, stb...)Vagy ha tudtok esetleg jobbat akkor légyszi linkeljetek. Muszáj vennem fóliát mert már karcolódik a kijelző :(( és valami jó kis masszívat szeretnék beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#5203) tl-x


tl-x
őstag

Tapasztalatokat várok T-nél vennék 5800-t. Arra lennék kíváncsi, hogy aki ott vett annak volt-e gondja a hangszóróval amit aztán el kellett vinni szervizbe.

(#5204) No-kia válasza tl-x (#5203) üzenetére


No-kia
őstag

én ott vettem, semmi robléma nem volt vele :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5205) No-kia válasza tl-x (#5203) üzenetére


No-kia
őstag

én ott vettem, semmi robléma nem volt vele :R , de ez nem attól függ hogy hol veszed, sztem :U ááá dupla :(((

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5206) Karma válasza No-kia (#5205) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk ha arra gondolsz, amit elloptak, akkor nem hagytál neki sok időt, hogy előjöjjön a gebasz :P

“All nothings are not equal.”

(#5207) hossszú válasza tl-x (#5203) üzenetére


hossszú
őstag

Igen volt gondom a hangszóróval, a múlt héten cserélték, most már tökéletes.
Ja ás természetesen T-s a telóm.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#5208) No-kia válasza Karma (#5206) üzenetére


No-kia
őstag

de kooliban folyton szólt kösz :R :))

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#5209) kelzsoca válasza Con Troll (#5202) üzenetére


kelzsoca
félisten

Felejtsd el ezeket a gagyi fóliákat, vegyél brando-t rá vagy IVS-t és nem lesz vele gondod egy jó darabig!

Brando
Invisible Shield

(#5210) tl-x válasza hossszú (#5207) üzenetére


tl-x
őstag

Kösz a választ. Látszik vmi szerelési nyom a telón? Megsérült a ház ahogy szétszedték, karc stb? Mennyi idő után jelentkezett a gond? Telefonálás vagy zenehallgatás közben jön elő?

[ Szerkesztve ]

(#5211) kelzsoca válasza tl-x (#5210) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az előlapot szakszerűen le lehet venni, ami alatt ott van a hangszóró is, egy gyors csere pár perc alatt megoldható, a szolgáltatóknál már nincs hangszóróhibás telefon, esetleg 1-1 kisebb helyen, vagy kis gsm boltokban maradt még a problémás hangszórós modellekből!

Zenehallgatás során nem jöhet elő, mert nem a sztereó hangszórókkal volt a gond!

De IMEI szám alapján elvileg meg tudják mondani mikor készült a telefon!

(#5212) blueMerle válasza CHIPman (#5201) üzenetére


blueMerle
veterán

Képzavarban vagy, hatalmasban.
Az Omnia kb. 2x annyi, mint a Samu
A Samsung is Omnia. Nem azt akartad mondani hogy a Samsung Omnia 2x annyi mint a Samsung i780?

és az 5800 árának 5/3-a...
Nálam az 5800 240 euró körül mozog, egy Omnia pedig 280-330, attól függ hová szól a gari :) Akkor milyen 5/3-a? :)

[ Szerkesztve ]

(#5213) CHIPman válasza blueMerle (#5212) üzenetére


CHIPman
nagyúr

5800-70k
Omnia-110k
i780-55k
Az Omnia ára kereken 2x annyi, mint az i780-é, és az Omnia ára az 5800-énak 157%-a...
Az elsőt meg elírtam :DDD
Mind tmobileos árak, és levontam belőlük a hűségpontokért járó kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#5214) blueMerle válasza CHIPman (#5213) üzenetére


blueMerle
veterán

Én a saját áraim vettem alapul, abszolút nem mérvadó mikor árakról beszélünk, hogy egy szolgáltató mennyivel húz le....ööö izé hogy ott mennyibe kerül.

Azért az fincsi hogy nálam olcsóbb az Omnia mindenféle rabság nélkül, mint szolgáltatónál rabsággal. Az 5800 pedig tul. képpen ugyanannyi. Na EZ a durva.

Vége az OFFNAK. Egyébként szvsz 5800-át vegyél, én egy Omniára cseréltem az 5800-ámat. És bizony hiányzik a borotvaéles kijelzö és a brutális hangzás. Persze sok más elönye azért akad. Viszont egy i780-ast egyikkel sem részesítenék elönyben pláne nem az 5800-ával.

(#5215) gti16v válasza úúútálatos (#5028) üzenetére


gti16v
őstag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

egy normál s40 es fan be is sz@pja :-)

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#5216) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

üdv néktek

lassan második hete nyúzok egy ilyen telót. sok filózás után ugrottam bele a Tré szolgáltatónál 2egész évbe! eredetileg a P.-t akartam, de oda macerás volt a vásárlás. mind1...

tapasztalatom az, hogy nagyot ütött a telefon. (nálam). egy 6288-as nokiát váltott, de leírhatatlan. találkoztam egy segítőkész fórumtársal ,aki mindig segítségemre van, ha gondom van a telóval. köszönet neki :B
de a lényeg, h nem bántam meg. végre egy telóm, ami nem használt, garanciális. sose volt ilyen állapotú telóm. azóta már frissítve lett a legújabb szofverrel, és érezhetően javult a telefon. sokat. ugyhogy nem bántam meg

volt kolegámnak Omniája van, és bosszantott, hogy Ő milyen f@szántosan tud videót nézni, mig én a 6288-asommal nemigazán. megirigyeltem, és megvettem az 5800 XM-et.
nekem itthon bukott ki a dolog, mikor forgattam a telót a kezembe (csakis pozitívként!!), hogy az Omniához FELFŰZŐS a ceruza, míg a Nokiának elrejthető. ettől a pillanattól kezdve fogott meg igazán az 5800 XM! innentől kezdve csinálhat bármit, kitartok mellette!

Zk

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5217) kp78 válasza - = Zk = - (#5216) üzenetére


kp78
addikt

"innentől kezdve csinálhat bármit, kitartok mellette!"

Csak óvatosan az ígéretekkel :DDD
De tény, hogy jó a teló. Igazából lehet szeretni is nagyon, meg utálni is nagyon.
Ki mennyire szokja meg, ill. kit mennyire borít ki az az 1-2 fagyás.
Nálam múltkor egy nap alatt kétszer dobta be a törölközőt, azóta lekopogom, egyszer sem.
Talán csak rossz napja volt :))

(#5218) - = Zk = - válasza kp78 (#5217) üzenetére


- = Zk = -
félisten

direkt nem vok óvatos. ilyen téren balf@sz vok, tényleg kitartok mellette. nem ez lesz az első eset. :C de köszönöm:R

kop kop, nekem eddig csak egyszer fagyott, de az Garmin közben volt, és még az első SW-vel. azóta nálamsem volt semmi. :DD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5219) - = Zk = - válasza Con Troll (#5202) üzenetére


- = Zk = -
félisten

vateráról vettem most 2db-ot kb 700HUF-ért. posta minden bennevan.
bővebbet a felhelyezése után tudok mondani!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5220) dugomc


dugomc
tag

Nagyon könnyen keletkezik a felületen hajszálvékony karcok. Kb 3 hete van meg hiába vigyáztam rá meg minden mégsem tudom megszámolni hány ilyen karc van rajta. Csinálhatták volna valami kondisabb anyagból is az előlepot hogy legalább a por ne karcolja meg :S ha fóliát rakok rá ezek után akkor átüt a fólián a kis karcok vagy valamelyest tompítja a látványukat?

(#5221) blueMerle válasza dugomc (#5220) üzenetére


blueMerle
veterán

Az a karcok mélységétől függ, mennyire fog látszódni. Amennyiben csak bizonyos szögben látszanak a karcok, akkor nem kell parázni, az nem fog látszódni. Én egy plüss belsö borítású, masszív márkás tokban hordtam, csak ujjal kezeltem, és körmöm sincs, mert mindig lenyírom mindazállat és mégis pár nap után tele lett ilyen karcokkal. :(

Ellenpélda az n97, amit jópár hónapja nyüstölök, és semmi baja, hajszálkarcoknak nyoma sincs :U

(#5222) Sundance Kid


Sundance Kid
csendes tag

Nekem kb 3 hete van 5800 XM-em, de egyáltalán nem karcolódik. Pedig még a vásárlás napján lekaptam a gyári fóliáját. Nincs rajta egy mm karc se, pedig az előbb forgattam összevissza, hátha találok a kijelzőjén. Pengetőt, ceruzát egyáltalán nem használok, csak ujjbegyet. Bőrtokban hordom állandóan. Persze a tapizástól ujjlenyomatos lesz a kijelző, de lexarom. Nem tudom mit csináltok :)

(#5223) picur220 válasza Sundance Kid (#5222) üzenetére


picur220
veterán

Amit adnak hozzá tok, az miből van?? Bőr vagy textil???

(#5224) picur220 válasza blueMerle (#5221) üzenetére


picur220
veterán

Honnan szereztél N97-et?? Lehet már kapni mo-n hivatalosan?? :Y

(#5225) Sundance Kid válasza picur220 (#5223) üzenetére


Sundance Kid
csendes tag

Gyárilag műanyag kemény tok van hozzá. Egyszer beleraktam, de nehezen megy be, meg ki belőle a teló. Amúgy nem rossz, de Inkább hanyagolom, mert az tényleg karcolhat :)

(#5226) kelzsoca válasza picur220 (#5224) üzenetére


kelzsoca
félisten

Dehogy lehet kapni hivatalosan :DDD

(#5227) dugomc válasza Sundance Kid (#5222) üzenetére


dugomc
tag

Ezek sem mm vastag karcok. Talán a hajszálnál is vékonyabbak. Nekem is akkor látszik ha teljesen lepucolom tisztitóval az ujjlenyomatokat.

(#5228) kelzsoca válasza dugomc (#5227) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nekem is ilyen karcos, de szerencsére tényleg hajszálkarcokról van szó, és csak tisztítás után fényre forgatva látszanak :)

(#5229) blueMerle válasza picur220 (#5224) üzenetére


blueMerle
veterán

keress rá a topicban arra hogy N97 és nézd átt a hozzászólásaim :K
Nem magyarországról vagyok, ill. nem vettem a telefont

Karcok: SW frissítésre hoztakl visssza tegnap egy 5800-át, meg is jegyeztem a tulajnak hogy mennyire karcos a kijelzöje, sajnos. Erre közli, hogy ugyan azon egy darab karc sincs....ehh...vannak akik nem látják a hajszálkarcokat, és a végtelenségig bizonygatják hogy de márpedig az nem karcos. Minden 5800-án megjelennek a hajszál karcok, nincs kivétel. Több száz fordult meg a kezeim közt pár hetesen, hónaposan. Vagy ott az enyém, ami plüss tokban volt hordva, és stylust sem látott, mégis...

[ Szerkesztve ]

(#5230) alien_


alien_
őstag

A sors úgy hozta, hogy én is 5800 tulaj lettem... eBay-en vettem törött kijelzővel 60 fontért ezt a teljesen lefóliázott, karcmentes, 1 hónapos telefont, minden tartozékkal. Hírtelen nagyon jó véleménnyel vagyok a hülyékről.. A héten beledobok egy másik display-t, aztán mehet a móka =)

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#5231) dugomc


dugomc
tag

most vettem a telóhoz egy fülest "AKG K 450" és nem vagyok tisztában azzal hogy mit jelent az hogy : opcionális bluetooth adapter csatlakoztatási lehetőség telefonhoz. Ez mit takar?

(#5232) Máté94 válasza blueMerle (#5229) üzenetére


Máté94
addikt

Melyik N97-es topicba?Van vagy 10:D

(#5233) BobTail


BobTail
őstag

hát halljátok... nem megy nekem ez a szignózásos OPDA szarság :@

D:\...cer key\OPDA-182482.key"
A megadott nevet (SignSIS.exe) a rendszer nem ismeri fel
belső vagy külső parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként.

D:\...>pause
A folytatáshoz nyomjon meg egy billentyűt . . .

Ezt írja ki és nem cisnál semmit, ha vki tudna segíteni, akkor vegyen már fel msn-en: bobtails@freemail.hu

(#5234) Con Troll válasza BobTail (#5233) üzenetére


Con Troll
senior tag

Én felvettelek, elmesélem majd ott, hogy mire jutottam a szignózással.

(#5235) BobTail válasza Con Troll (#5234) üzenetére


BobTail
őstag

kösz! Majd oan este fele leszek fent, ha nem gond!

(#5236) Fifi válasza BobTail (#5233) üzenetére


Fifi
őstag

A signsis.exe file-t másolda be pl. a C:\WINDOWS\system32\ mappába vagy a PATH változóhoz fűzd hozzá az elérési útját (azaz nálad hol van ez a file). Ezek után egy kijelentkezés és újrabejelentkezés is kellhet :F

(#5237) blueMerle válasza Máté94 (#5232) üzenetére


blueMerle
veterán

keress rá a topicban Valószínüleg ERRE a topicra gondoltam :U

[ Szerkesztve ]

(#5238) toldy


toldy
őstag

helo
már egy jó ideje szenvedek ezzel de hogyan tudnék normális lejátszási listákat csinálni? mert most hogy elértem a 2 nap zenét és holnap veszek egy Sennheiser CX 300-at így mostmár meg kéne csinálnom őket, a gépen hiába csinálom meg azok a telefonon megnyitva üresek ( mappákat meg ügye nem kezel)

joni55: küldtem PÜ-t

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#5239) kelzsoca válasza toldy (#5238) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miért nem a telefonon próbálod? :U

(#5240) Con Troll


Con Troll
senior tag

Fekete előlapot hol lehet venni? Kerestem gúgliban, de mindenhol csak kék és piros van :F Egyáltalán lehet kapni? Remélem, hogy igen, mert történt egy kis baleset :O

toldy: elolvastam, részemről oké.

[ Szerkesztve ]

(#5241) Con Troll


Con Troll
senior tag

Utána érdeklődtem a Nokia boltban, lehet kapni feketét de amit még mondtak, azon kiakadtam: egy teljes burkolat csere 16ezer, csak az előlap és a hátlap csere pedig 11ezer forint...... :Y :Y :Y :W :( Ez azért eléggé irreális, nem gondoljátok???

(#5242) zebulon007 válasza toldy (#5238) üzenetére


zebulon007
tag

Elmeletileg ez a progi megoldas lehet ra: rapidshare.de/files/46694676/musiclauncher.zip.html

joni55: mi tortent?

(#5243) Con Troll válasza zebulon007 (#5242) üzenetére


Con Troll
senior tag

Kiesett a zsebemből a teló, ráadásul betonra ami eléggé jól lerendezte az előlapot. Szerencsére a képernyőpanelnek nem lett baja, de az előlap eléggé megkarcolódott.

(#5244) toldy válasza kelzsoca (#5239) üzenetére


toldy
őstag

mert telefonon mappa kezelés nélkül kb 7-800 számmal elégg nehéz átválogatni hogy melyik szám melyik előadóhoz való

Az élet nem habostorta.

(#5245) kelzsoca válasza Con Troll (#5241) üzenetére


kelzsoca
félisten

a 11k-ból az elő/hátlap lehet náluk olyan 6-7k ahogy az árak ott alakulnak a maradék összeg pedig maga a javítási költség lenne :)

(#5246) toldy válasza zebulon007 (#5242) üzenetére


toldy
őstag

köszönöm, kipróbálom, lehet tudni mien "beavatkozást" végez el?

áhh megnéztem de csak ez miat nem szeretnék plusz egy progit ( szeretem ha minnél kevesebb progi van rajta)

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#5247) tl-x


tl-x
őstag

Meg lehet már weben nézni IMEI szám alapján,hogy mikor gyártották a készüléket? Dobozról nem lehet leolvasni mikor gyártották?

(#5248) BobTail válasza Fifi (#5236) üzenetére


BobTail
őstag

... így már csinált vmit a sis fájlokkal, viszont a telefon nem: "Lejárt tanúsítvány" :(

(#5249) Máté94 válasza kelzsoca (#5245) üzenetére


Máté94
addikt

Engem is érdekelne a dolog.De nekem teljes kellene:D

(#5250) Con Troll válasza kelzsoca (#5245) üzenetére


Con Troll
senior tag

És hogyha mondjuk megveszem az előlapot majd valami kis boltban, természetesen nokiát, nem valami extra gagyit mondjuk 4ezerért, akkor is kicserélik nekem a szervízben? Keveset lehetne ezzel a módszerrel spórolni, de sok kicsi sokra megy :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.