Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) toldy válasza kp78 (#5550) üzenetére


toldy
őstag

Akkor ez csak frissítás nem új szoft , értem, köszi.

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#5552) jety91 válasza toldy (#5551) üzenetére


jety91
őstag

pedig új szoftver :U

(#5553) toldy válasza jety91 (#5552) üzenetére


toldy
őstag

ha új szoft akkor nem lenne illendő nagyobbnak lenni ? mint anno a 20-as is 130 valahány mb volt. ( ezeket nem tudom biztosan )

Az élet nem habostorta.

(#5554) jety91 válasza toldy (#5553) üzenetére


jety91
őstag

Picit feljebb olvasol megtalálod miben van javítás/újítás és eldöntöd, hogy kell-e vagy nem.

Tess:[link]

[ Szerkesztve ]

(#5555) toldy válasza jety91 (#5554) üzenetére


toldy
őstag

nem arról van szó mert nekem kell ( csak sikerüljön felvarázsolni)

Az élet nem habostorta.

(#5556) jety91


jety91
őstag

Oks, akkor bocsi :P
Nekem a 20as szoftnál a távolságmérő néha nem akarja a dolgát tenni...
Direkt kipróbáltam odateszem az ujjamat, hogy hátha arra reagál valamit, de kb 10/3 alkalomból akarja csak kikapcsolni a kijelzőt...
Valakinek volt hasonló problémája?

(#5557) toldy válasza jety91 (#5556) üzenetére


toldy
őstag

ilyen jelegű problémát nem tapasztaltam direkt kipróbáltam az elöbb ( bár én fél orája csináltam hardresetet)

komolyan ideggörcsöt fogok kapni mindig csak odáig jutok wifin hogy frissítések ellenőrzése de utána pedig egyből benyomja a a szerver nem válaszol dumát :W

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#5558) jety91 válasza toldy (#5557) üzenetére


jety91
őstag

Lehet nekem is kéne... :O
Azért köszi a választ ;)

(#5559) zebulon007 válasza toldy (#5557) üzenetére


zebulon007
tag

En is wifin keresztul probalok frissiteni, a kacsolodas->frissitesek ellenorzese->nokia adatainak fogadasa utan csak ezt az informaciot kapom: nincsenek elerheto frissitesek!

Illetve neha a szerver nem valaszol dumat nyomja nekem is!

[ Szerkesztve ]

(#5560) toldy válasza zebulon007 (#5559) üzenetére


toldy
őstag

értem, akkor nyugtat a tudat hogy nem én vagyok a béna ( bocsánat ezzel nem rád célzok hanem arra hogy akkor valami más probléa van) egyébként neked milyen a telód, független vagy szolgáltatós?

Az élet nem habostorta.

(#5561) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Telefonon keresztül nekem is leszedte a frissítést :C

(#5562) kp78 válasza toldy (#5557) üzenetére


kp78
addikt

Szerverprofilokban az alapértelmezett szervernek Nokia van beállítva?
Bár enélkül is mennie kellene.

(#5563) toldy válasza kp78 (#5562) üzenetére


toldy
őstag

nem tudom, azt hol kell beállítani? ( ilyen téren nem nagyon ismerem a telót)

Az élet nem habostorta.

(#5564) kp78 válasza toldy (#5563) üzenetére


kp78
addikt

Üsd be: *#0000#
Előjönnek a szoftver adatai > opciók > beállítások > és megnézed min van.

(#5565) toldy válasza kp78 (#5564) üzenetére


toldy
őstag

a minig rákérdez volt, át állítottam de nem vált be :(

Az élet nem habostorta.

(#5566) zebulon007 válasza toldy (#5565) üzenetére


zebulon007
tag

T-nel vagyok, egyelore a helyzet valtozatlan, nem talal frissitest a telohoz, a szerverprofil atvaltas sem jott be sajna!! :(

Biztos nem a wlan-ommal van a bubu, mert most kiprobaltam 2 kulonbozo halozatot is!

Ma kiprobaltam a MediaMarktban BH-503-as bluetooth fulhallgatot a telommal, nekem nagyon bejott, bar nincs viszonyitasi alapom, de nagyon tisztan es szepen szolt, es persze nincsen vezetek! :)

[ Szerkesztve ]

(#5567) Lop!N


Lop!N
tag

Régebben írtam , h rossz a Tube-m ban a GPS-vevő , meg a szoftverfrissítés ellenére nem működik az Alkalmazáskezelő.
A GPS működött eleinte, aztén egyszercsak nem vette jelet , épp , h besz jelet , pont annyit amennyi nem elég a tájékozódáshoz.

Az érdekelne , h h lehet egy Symbian újratelepítést csinálni , és ennek mi a veszélye.

Hallottam egy olyat régebben , h bekapcsoláskor a nemtommelyik gombot kell nyomni , ez Tube nál melyik Gomb?

PLS HELP!!!

(#5568) Salvador20 válasza zebulon007 (#5566) üzenetére


Salvador20
őstag

hello,azt csináld,hogy fölmásolod az ovit és usb-n keresztül frissíted, szolgáltatón keresztül nekem sem sikerült(ezt írta ki amit neked)

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5569) kelzsoca válasza Lop!N (#5567) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha a hard-restre gondolsz ahhoz minimum a 20-as SW kell!

Zöld-piros-kamera-bekapcsológombot kell egyszerre lenyomni és nyomva tartani amíg bekapcsol a telefon!

Veszélye hogy minden telefonon lévő beállítás, üzenetek, névjegyzés stb. elveszik a formázás során!

Természetesen mindent csak saját felelősségre, előtte nem árt egy backup-ot készíteni!

(#5570) zebulon007 válasza kaccsnorci (#5500) üzenetére


zebulon007
tag

"Nokia BH-504.
hát nem fogyaszt semmit az aksiból. külön aksija van a fejhallgatónak. kb annyit hogy be van kapcsolva a bluetooth. az meg szerintem nem sok energia...
"

Es hol lehet ehhez vmi jo aron hozzajutni?? :)

(#5571) Lop!N válasza kelzsoca (#5569) üzenetére


Lop!N
tag

Ok , köszi a választ.
Viszont ha vmi rosszúl sülne el , akkor a Garanciával megcsinálják?

(#5572) Lop!N válasza kelzsoca (#5569) üzenetére


Lop!N
tag

Na megcsináltam.
Kivettem a MemoKari-t meg a SIM-et is.
Megcsinálta , 20-as szoft maradt rajta , csak kicsit be Tmobilosodott
de megoldottam. de most már olyan alkalmazásom is van tmobile jóvoltából , h MobilTV xD
Most már Működik a GPS-is , és az Alkalmazás kezelő is. Így nem kell visszavinnem szerencsére.

KÖSZI A HELPET!!!

(#5573) kaccsnorci válasza zebulon007 (#5570) üzenetére


kaccsnorci
csendes tag

én a logik.hu-ról vettem. 21000 forint volt postaköltséggel együtt. mondjuk csak 2 volt nekik összesen úgyhogy nem tudom hogy van-e még. a nokiánál érdeklődtem előtte de nekik csak bh-503asuk volt, 25000ért. azt mondták hogy náluk még hetek, de akár hónapok kérdése is lehet mire lesz, de az sem biztos. tuti lesz vagy 30000 náluk.

(#5574) zebulon007 válasza Lop!N (#5572) üzenetére


zebulon007
tag

Emlekszem amikor feltettem a 20as szoftot, akkor nem lattam semmi erdekeset, valtozast, kellett neki egy reset, majd utana szepen atrendezodtek a dolgok es megjelentek az uj ikonok, alkalmazasok is!

kaccsnorci: Koszi!

(#5575) Terentius


Terentius
őstag

Sziasztok!Tegnap vettem egy ilyen telót.Lemerítettem és utána 11 órán át a töltőn volt.Ennyi idő elég neki az első töltésnél?A másik kérdésem az lenne,hogy a 3G-t hogyan lehet kikapcsolni?

Oneplus 12 16/512 / Poco F5 12/256

(#5576) Karma válasza Terentius (#5575) üzenetére


Karma
félisten

Bőven elég a 11 óra, ezeket az akkukat már nem kell hosszan töltőn tartani, szóval tök fölöslegesen hagytad lógva. A 3G kikapcsolásához keresd meg a beállításokban a Telefon - Hálózat - Hálózati mód részt, tedd át Csak GSM-re. (A magyar fordításom lehet, hogy nem 100%-osan pontos.) A felhasználói kézikönyv néha hasznos olvasmány lehet amúgy.

“All nothings are not equal.”

(#5577) Steven válasza zebulon007 (#5570) üzenetére


Steven
addikt

Én ma vittem be a nokiához és felrakták a 21 es softot ,T-sek egy ideig nem is fognak találni új softot addig amig "fasza" T-mobile nem engedélyezi ....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5578) Terentius válasza Karma (#5576) üzenetére


Terentius
őstag

Kösz mindent!

Oneplus 12 16/512 / Poco F5 12/256

(#5579) kaccsnorci


kaccsnorci
csendes tag

szerintetek leformázhatom a memóriakártyát? visszateszi utána a mappákat vagy inkább csak törölgessek a mappákból?

(#5580) Karma válasza kaccsnorci (#5579) üzenetére


Karma
félisten

Visszarakja, ha a telefonnal formázod.

“All nothings are not equal.”

(#5581) kaccsnorci


kaccsnorci
csendes tag

ha azt írja ki hogy lejárt tanusítvány akkor szignózni kell a programot ugye? ennek most mi a legegyserűbb, leggyorsabb, legbiztonságosabb módja ami tutira működik?

(#5582) jety91 válasza kaccsnorci (#5581) üzenetére


jety91
őstag

nokiaprogramok rootsign
Linket nem adhatok...(warez)

(#5583) kaccsnorci válasza jety91 (#5582) üzenetére


kaccsnorci
csendes tag

köszi!!!

(#5584) zebulon007 válasza jety91 (#5582) üzenetére


zebulon007
tag

Probaltam, de miutan vegig fut a sav egy hibauzenetet ir ki! Vistam van, mit jelent pontosan h rendszergazdakent kell futtatni? En vagyok az egyetlen felhasznalo a gepen, kicsomagoltam, majd megnyitottam az .exe fajlt!

(#5585) siralywarez


siralywarez
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogy a 21-es szoftal, miért nem működik a hard reset, a 20-assal mindig meg tudtam csinálni, de mióta frissítettem hiába nyomom a gombokat.

Sirály

(#5586) oceanearth válasza zebulon007 (#5584) üzenetére


oceanearth
őstag

Jobb gombbal kattolj a fájlra, majd futtatás rendszergazdaként.

üdv

(#5587) szki


szki
őstag

Sziasztok!

Tudtam én is sw frissíteni 21.0.025.C02.01-re wifin keresztül (4 MB-ot töltött le a netről). Bár T-s mobilom van, melyekre szerintem még 4-8 hétig nem lesz 21-es sw. De a 11-esről 20-as szoft.-ra frissítéskor átíródott a product kód 0577176-ról 0559394-re.

Most mi a teendőm, hogy minden ficsör előjöjjön. Kell valami reset vagy valami más?
(Csináltam biztonsági mentést a szgépre telo sw. frissítés előtt a 7.1.26.0 PC Suite-tal)

(#5588) Balli


Balli
őstag

Tudtok ajanlani valami jo autos tartot a keszulekhez? Nem szelvedore cuppanthatosra gondolok, hanem az auto gyari telefontarto (sebvalto folott, muszerfal mellett) lemezere lehessen csavarozni.
A hozza tartozo gyari 13k-ert kicsit sokallom, plusz ahogy nezem az is szelvedore rakhato valtozat

Athens 2004

(#5589) szaki04 válasza Balli (#5588) üzenetére


szaki04
senior tag

[link] Én ezt ajánlom, marha jó!

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#5590) la_cc


la_cc
addikt

Az mért van, hogy sok 5800 van eladó az aprók között? Lehet, hogy nincsenek megelégedve vele az emberek? :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#5591) Salvador20 válasza la_cc (#5590) üzenetére


Salvador20
őstag

vagy kijött az új LG, a 900-as és olyat akarnak :D

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5592) #67688960 válasza siralywarez (#5585) üzenetére


#67688960
törölt tag

soft-reset *#7780#
hard-reset *#7370#

(#5593) Salvador20


Salvador20
őstag

valakinek van már 21-es FW-je? Neem csak a 20-ast találja, a nokia honlapján is,meg az ovi is...:( állítólag sokmindent javítottak benne

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5594) kp78 válasza Salvador20 (#5593) üzenetére


kp78
addikt

Állítólag egyelőre csak FOTA-n (telefonon) keresztül érhető el.
Én mobilneten csináltam, vodás telóra is felment gond nélkül.
Próbáld meg úgy!

(#5595) szki válasza kp78 (#5594) üzenetére


szki
őstag

És sw upg. után kellett vmi móka még?

Ja, amúgy a Phoenix sem találta még a 21-es softot.

[ Szerkesztve ]

(#5596) kp78 válasza szki (#5595) üzenetére


kp78
addikt

Semmi móka nem kellett.
Letöltötte, install, újraindít, és kész.
Érdekes, hogy vodásra van 21-es, T-sre meg nincs :U

(#5597) szaki04 válasza kp78 (#5596) üzenetére


szaki04
senior tag

Sajnos Pannonos készülékre sincs még. Nekem legalább is nem talál friss software-t.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#5598) Salvador20 válasza kp78 (#5596) üzenetére


Salvador20
őstag

nekem is t-mobile-os

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5599) Balli válasza szaki04 (#5589) üzenetére


Balli
őstag

hat ez hatalmas talalmany:) koszi a linket.
A gond az hogy ez a tapados felulet nagyobb mint az a hely amire ralehetne csavarozni a tartot. Ezt: [link] egyaltalan fel lehet egy mobiltarto lemezre csavarozni arra valo, vagy ablakra lehet tapasztani??

Athens 2004

(#5600) szki válasza kp78 (#5596) üzenetére


szki
őstag

Sw. frissítés után kérte a pin kódot nálam, azaz újraindult. Azt hittem kell másféle "reset".

T-s mobilra T-s sw., akkor frissíthető, ha a T megcsinálja a saját arculatára. Ezt nem szokták elkapkodni...
Neked mi a product code? Nem a matricán lévő, hanem a tényleges kód érdekelne.

Más: van friss Phoenix (2009.4.12.37934), és sokkal gyorsabb a korábbinál. Meg nincs annyi bug benne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.