Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) TokLac


TokLac
senior tag

Egy nagyszerű téma, reg után letölthető.

[link]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#6102) ALI_G válasza Viktor0610 (#6097) üzenetére


ALI_G
veterán

Nekem mondjuk még mindig nincs rajta fólia és lekopogom (kopp-kopp-kopp), semmi karc nincs rajta és most 5 hónapos elmúlt.

(#6103) Viktor0610 válasza oceanearth (#6099) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A sarkoknál elválhat, lejön, könnyebben karcolódik...
Akkor szoktam a Brandora, mikor a nem minőségi fólia a sok ceruzás gépeléstől, görgetéstől kikopott azokon a részeken, ahol többször érintettem a kijelzőt.
Nos, a Brando ugyanazzal a használati móddal hosszú idő után is karcmentes maradt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#6104) TokLac


TokLac
senior tag

Top témák V5re:
[link]

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#6105) MarKoo válasza TokLac (#6104) üzenetére


MarKoo
őstag

Ezek lennének a top témák? :U

(#6106) TokLac válasza MarKoo (#6105) üzenetére


TokLac
senior tag

Igen. Mind tesztelve van. Nagyon kevés bugmentes téma van V5-re. Mutass jobbakat.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#6107) MarKoo válasza TokLac (#6106) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem megsérteni akartalak, de rengeteg más igényes - nem bugos téma létezik. Fogok ide linkelgetni párat, csak egyelőre nincs időm őket felpakolgatni. De hogy egyet mondjak, pl. az NCA témák nagyon szépek és nincs velük semmi baj: [link]

Szóval bocsi, nem kötekedni akartam. :B

[ Szerkesztve ]

(#6108) TokLac válasza MarKoo (#6107) üzenetére


TokLac
senior tag

Várom őket és ki is rakom majd. ;)

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#6109) kelzsoca válasza ALI_G (#6102) üzenetére


kelzsoca
félisten

Erős fénynél, vagy napsütésben nézz rá jobban arra a telefonra, ha valóban nem karcos fólia nélkül akkor a tiéd egyedi darab, ugyanis bármennyire vigyázol rá karcos lesz az érintőpanel! :)

[ Szerkesztve ]

(#6110) jety91 válasza kelzsoca (#6109) üzenetére


jety91
őstag

Én ma tisztítottam meg és pár karc van már rajta...
Asszem brando fólia lesz rá jövőhéten mert nem akarom, hogy több baja legyen.

(#6111) sbazsi válasza ALI_G (#6102) üzenetére


sbazsi
veterán

apró karcolások mindegyiken megjelennek egy idő után.
van akit zavar, van akit nem.

(#6112) kp78


kp78
addikt

Ilyen ram file-t hogy kell létrehozni pc-n? :B

(#6113) Karma válasza kp78 (#6112) üzenetére


Karma
félisten

A legegyszerűbb talán, ha Total Commander-ben nyomsz egy shift+F4-et, fájlnévnek beírod a ram fájlod nevét (pl. radio.ram), az elindult jegyzettömbbe meg beilleszted stream linkjét, lemented és bezárod.

“All nothings are not equal.”

(#6114) kp78 válasza Karma (#6113) üzenetére


kp78
addikt

:R , viszont hiába rakom be oda, ahova írják, nem lesz bent a streamlistában :U
Vkinek esetleg sikerült működésre bírni?

(#6115) _GeTTeR_


_GeTTeR_
csendes tag

Már csak 5-öt kell aludni és mehetek a telóért :))

" Divide et Impera ! "

(#6116) jety91 válasza kp78 (#6114) üzenetére


jety91
őstag

Én maradtam az LCG Jukeboxnál ;)
Abba is betudod írni a stream állomásokat, ugyanúgy lejátsza

(#6117) Oliverda


Oliverda
félisten

Sziasztok!

Úgy fest hogy hamarosan én is belépek a klubba. A Vodánál fogom venni a telót hosszabbításra, B kategóriában egész kellemes áron meg lehet kapni. :) Azt nem tudja valaki hogy milyen színben/színekben van náluk ebből a modellből?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6118) kelzsoca válasza Oliverda (#6117) üzenetére


kelzsoca
félisten

Valószínűleg még mindig maradt a piros, régebben volt szó róla hogy kékben is kapható lesz, de ha jól tudom ez nem valósult meg!

(#6119) Oliverda válasza kelzsoca (#6118) üzenetére


Oliverda
félisten

Köszi! Hát akkor piros lesz...legfeljebb majd veszek rá egy fekete házat és kicseréltetem.

Szoftver téren hogy állnak a Vodás telefonok? Gondolom nincs meg hozzájuk a legfrissebb gyári...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6120) cotag


cotag
senior tag

Holnap énis megveszem a pannonnál. Nembánnám ha hétfő alkalmából 50k-ért adnák 70helyett:) Egyébként vett mostanában valaki pannonost? Melyik sw van rajtuk gyárilag?

(#6121) jety91 válasza Oliverda (#6119) üzenetére


jety91
őstag

10essel szórják még ha jól tudom...
Én fogtam itthon lefrissítettem 21esre (bár ugrott a gari de nem izgat :DDD )

(#6122) kosturica válasza cotag (#6120) üzenetére


kosturica
őstag

Nem lenne jobb függetlenül 2 év nokia garival 75000-ért?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6123) _GeTTeR_ válasza Oliverda (#6119) üzenetére


_GeTTeR_
csendes tag

Hali! Még márciusban Kelzsoca utánanézett ha jól emlékszem:
"Egy piros vagy kék (gondolom most már fekete is játszik)telefont, komplett középső rész, és elő/hátlap cserével szervizben ~10.000Ft-ért megcsinálnak!
(elő/hátlap 4000ft, középső keret 3000ft, munkadíj ~3000ft)
"
A lényeg, h az első keretnek van egy kis színe a feketén túl, erős napfényben látszik h pirosas, v kékes, v ugye fekete:D és a hátlap szintúgy, a középső keret, a színcsíkkal (piros,kék,szürke) pedig külön van.
Érdekes amúgy,amit én nézegettem kézben kéket annak a háza sima feketének látszott a csíkon kívül,de pl a nokia honlapján "színesebbek" a keretek.

" Divide et Impera ! "

(#6124) cotag válasza kosturica (#6122) üzenetére


cotag
senior tag

Nemtudom, miért? Ma járt le a 2évem az atomos előfizetésemre, gondoltam úgyis aláírom a 2évet megint akkor legyen pannonos. Nem lesz mostanában friss sw szerinted a pannonnál?

(#6125) jety91 válasza cotag (#6124) üzenetére


jety91
őstag

Pannonnál ilyen gond nagyon nincs, hogy frissebb vagy nem.
Vodafone egyedül a ludas ilyen téren.

(#6126) Karma válasza jety91 (#6125) üzenetére


Karma
félisten

Ha ha ha ha ha ha.
Csak szerencsések az 5800 tulajok, hogy véletlenül a Pannon ezt a telefont karbantartja.

“All nothings are not equal.”

(#6127) Oliverda válasza jety91 (#6121) üzenetére


Oliverda
félisten

Miért ugrana a gari ha otthon frissíted? :F Átírtad a product code-ot?

_GeTTeR_: Köszi! :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6128) Peti N95 válasza _GeTTeR_ (#6123) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Üdv!

_GeTTeR_ Azt nem tudod véletlenül, higy a kijelző rész az mennyi lehet munkadíjjal?
Bár lehet hogy rosszul kérdezem, a kijelző feletti érintő rész érdekelne engem, mert eléggé karcos már!
Ez a rész ugye nincsen benne az előlap csere árban?
Gondolom ez különálló rész.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#6129) kp78 válasza jety91 (#6125) üzenetére


kp78
addikt

Meg kell, hogy védjem a vodát, mert nekem már rég 21-es szoft volt a vodás 5800-án (FOTA-n frissítve, és nem PC átírással, gari vesztés terhe mellett), amikor a T-sek még mindig panaszkodtak, hogy sehol az új szoft nekik.
Semmi korlátozás nincs a vodásban sem, szóval a Live-t én is utálom, de ezt a telót nyugodtan meg lehet venni a vodánál is.

(#6130) pohár


pohár
félisten

Én kedden lépek az 5800-sok táborába, kék színben veszem, május 5-i teló, 2 év Nokia garral, 63k-ba :DD :C

Majd még szinnóznom is kell, egy gyakorlatlan "kéznek" nehéz munka? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6131) Kotkodács


Kotkodács
csendes tag

Sziasztok!
Kérlek, ne lincseljetek meg, de nem szeretném elolvasni mind a 6000 Hsz-t. Szóval ha valakinek megesik rajtam a szíve:
Mobiltelefon vásárlásán töröm a fejem. Az 5800, és az Arena között vacillálok éppen. Tulajdonképpen egyik sem tetszik, de mivel eddig is nokiám volt, az 5800 felé húzok inkább, meg ugye a zárt op.rendszer az Arenánál... Azt kipróbáltam Interneten, és annyira nem tetszett ez a felület, mint vártam. :S
A lényeg, hogy multimédiás célra lenne a teló, jó lenne az érintőképernyő, meg a jó zenelejátszó, és úgy tűnik, hogy ez a két készülék a legjobb ilyen téren, árban is. Ha nem, akkor javítsatok ki! :)
Ha megtenné valaki, hogy segít a döntésben, azt megköszönném. Milyen multimédiás, fotós, tapis, zenés, videós mobilt érdemes venni? Ja, és a WIFI is nagyon fontos lenne, ez az egyik ok, amiért le szeretném cserélni a telefonom. :S Ha van valami, amire érdemes lenne várni, akkor várok, de az n97 baromi drága lesz, gondolom, az új iPhone meg még inkább. :/
Köszi előre is!
Kotkodály :R

"Elnézést, be lehet tenni a húst a számítógép alá? - Hölgyem, most szórakozik? - Dehogy, a férjem mondta, hogy Windows alatt minden lefagy..."

(#6132) jety91 válasza Kotkodács (#6131) üzenetére


jety91
őstag

Ha tudsz várni őszig jönni fog pár tapicskolós nokia.
Ha nem, akkor szerintem 5800 a "nyitott oprendszer" miatt.

(#6133) Oliverda válasza kp78 (#6129) üzenetére


Oliverda
félisten

A FOTA mennyit tölt le?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6134) kosturica válasza Kotkodács (#6131) üzenetére


kosturica
őstag

Tudom nem ilyen választ vársz, de ha egyik sem tetszik, akkor minek vennéd meg. Én nekem eddigi telefonjaim mind hihetetlenül tetszettek.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6135) Karma válasza Kotkodács (#6131) üzenetére


Karma
félisten

Vegyél egy iPod Touch-ot és egy E51-est (vagy akár szimplább telefont, de a JoikuSpot miatt nem árt a WLAN-os S60-as). Komolyan.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6136) kosturica válasza cotag (#6124) üzenetére


kosturica
őstag

Ó, bocsánat! Látod, akkor nem tennél fel ilyen kérdést sem a frissítést illetően. Vegyed csak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6137) _GeTTeR_ válasza Peti N95 (#6128) üzenetére


_GeTTeR_
csendes tag

Hali! Erre gondolsz? A munkadíj nem tudom mennyi lehet.

" Divide et Impera ! "

(#6138) Peti N95 válasza _GeTTeR_ (#6137) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Aha, erre gondoltam, csak én nem találtam meg.
Hú basszus, jó drágájért adják :W
Köszi az infót! :R

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#6139) cscscs


cscscs
csendes tag

Mostanában szeretnék venni egy 5800-t a neten, de nemtudom, hogy honnan. Tud valaki mondani olyan webáruházat amiről pozitív véleményei vannak,megbízható, ott vásárolt ő vagy ismerőse?
Mert olvastam az N79 hsz-ek közt hogy valakinek szingapúri piacra szánt nokiát küldtek az ujmobilok.hu-ról, és nemtud szoftverfrissíteni... én pedig nem szeretnék egy ilyet kifogni :) Remélem érthető voltam, kösz előre is ;)

(#6140) kp78 válasza Oliverda (#6133) üzenetére


kp78
addikt

(#6141) Oliverda válasza kp78 (#6140) üzenetére


Oliverda
félisten

Csak? :) Nem valami sok ahhoz képes hogy az NSU 50+ megás cuccokat szokott nekem leszedni...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6142) sbazsi


sbazsi
veterán

egy kérdés.
van egy gmail-os postafiokom. meg otthon wifi, és a cégnél is.
hogy tudom beállítani a következőt: ha érzékel egy adott wifi hálózatot (minkettő ugyanaz, tehát az ssid és a pass is), akkor működik a levél lekérése, egyéb esetben nem. (wap előfizu van jelenleg, azzal meg úgyse működik.)

(#6143) sbazsi válasza Oliverda (#6141) üzenetére


sbazsi
veterán

hát nem tudom nekem a gép mennyit szedett le, de tuti, hogy szintén 50 mega felett. :U

(#6144) kp78 válasza Oliverda (#6141) üzenetére


kp78
addikt

De jól működik :)
A 20-as szoft többször is lefagyott, ez még (lekopogom) egyszer sem. :))

(#6145) Oliverda válasza sbazsi (#6143) üzenetére


Oliverda
félisten

A gép alatt gondolom nem a telefonra gondolsz. Furcsa hogy a FOTA-nál ez csak töredéke.

kp78: Hát nagyon bízok benne hogy nálam nem fog fagyni csak max. fél évente egyszer.

Ápropó, valaki használ a következő alkalmazásokból valamit a telón?

Google Maps
Gmail (az alkalmazás)
Garmin
Windows Live Messenger

Ezekről van valami személyes tapasztalat?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6146) sbazsi válasza Oliverda (#6145) üzenetére


sbazsi
veterán

gmailt használom. e51-esen jobban bejött. itt néha elfelejti a bejelentkezési adatokat. másfelől belépek, frissítek, majd kiírja, hogy 2 új levél. de azok nem jelennek meg. csak ha még egyszer frissítek. Ez is rendben ment e51-en.
garmin: jo hogy ott van a zsebemben, de nem egy iGo. a hang borzalmas. vagyis még szoknom kell.
windows live: ehelyett a nimbuzz-t használom. nem csak msn, hanem skype, gtalk, meg még csomó más. lehet benne chatelni, képet küldeni, "telefonálni", stb...

(#6147) Bandus99 válasza sbazsi (#6146) üzenetére


Bandus99
őstag

Garmin hangja lecserelheto.....

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6148) MarKoo válasza Oliverda (#6145) üzenetére


MarKoo
őstag

Google Maps - a legújabb verziója szuper, csupán annyi negatívumot tudnék mondani, hogy állandó netkapcsolatra van szüksége.
Gmail - Szintén egy okos alkalmazás, én beállítottam egy gmail-es címre az összes mailem, így bármikor el tudom őket olvasni.
Garmin - Nekem valamiért a Sygic sokkal jobban tetszik.
Windows Live Messenger - Én Slicket használok helyette. A kinézete első ránézésre kicsit puritánnak tűnhet, de szerintem a legjobb erre a célra. Az alábbi protokollokat támogatja: ICQ, Yahoo, AIM, MSN, Google, Jabber.

(#6149) Oliverda


Oliverda
félisten

sbazsi és MarKoo: Köszönöm! :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6150) sbazsi válasza Bandus99 (#6147) üzenetére


sbazsi
veterán

és milyen jobb hang van? most valami női hang van.
"újratervezem az útvonalat"
megszoktam az "újratervezést" ... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.