Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) Karma válasza Magnat (#6350) üzenetére


Karma
félisten

Az a telefon hard resete. Én a GPS modulról beszéltem :U

“All nothings are not equal.”

(#6352) Magnat válasza sbazsi (#6336) üzenetére


Magnat
veterán

Van rá progi is, h az sms-ek le legyenek kódolva, 5800.blog.hu-n mintha láttam volna.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6353) gunit888


gunit888
csendes tag

Heello mindenkinek!!!!
Valaki letudná írni hogy az új verzióval mennyivel és mivel lett jobb a telefon??

Köszi!!

(#6354) _GeTTeR_ válasza Ben 0306 (#6349) üzenetére


_GeTTeR_
csendes tag

Hali! Ez május 18-án lett véve a Vodánál, ez még teljes csomag tokkal és plusz vonóval, akarom mondani stylussal :D

Más: vlki legyen szíves szánjon meg egy hosszabb pm erejéig, hogy hogyan kell a Nokiaprogramokon fent lévő legújabb Garmint rátelepíteni (nem másolós verzió) a telóra, a fent lévő új térképeket is beleértve. 1000 hála előre is.

" Divide et Impera ! "

(#6355) hossszú válasza _GeTTeR_ (#6354) üzenetére


hossszú
őstag

A nokiaprogramok fórumban megtalálod a részletes telepitési útmutatót is.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#6356) Magnat válasza Karma (#6351) üzenetére


Magnat
veterán

Ó, sorry, nem olvastam vissza eléggé.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6357) Magnat válasza hossszú (#6355) üzenetére


Magnat
veterán

Be tudnád linkelni, h hol? Itt eléggé ellentmondóak az infók, h el kell-e távolítani az előző verzsönt vagy sem.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6358) Karma válasza Magnat (#6357) üzenetére


Karma
félisten

A warez supportot inkább privátban folytassátok. De persze kövezzetek meg, ha a boltban vásárolt Garmint is így kéne telepíteni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6359) Magnat válasza Karma (#6358) üzenetére


Magnat
veterán

A szóban fogó linken egy szó sincs arról, h warez lenne, sőt, a fórumban még azt is írták, h ez ingyenes progi. ;)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6360) pampika válasza Magnat (#6359) üzenetére


pampika
őstag

Persze, a feltört verziót már ingyen használod, de attól még az eredeti az fizetős ;)

(#6361) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Szerintetek nagyon kevés arra az esély, hogy most a t-mobil azért írta, hogy nincs raktáron/nem rendelhető, mert új csomaggal rendelt a - már megnyírbált tartalmú - csomagból, és azt olcsóbban fogják adni? :(((
Pedig az nagyon jó lenne...nekem a listaár lenne fontos, és az elég sok..

(#6362) pampika válasza -Valinas- (#6361) üzenetére


pampika
őstag

Ezen sztem felesleges gondolkodni, úgysem lesz olcsóbb. Viszont megnyirbált tartalmú lesz a doboz, az is biztos (az oldalukon már az szerepel).

Mindamellett miért akarsz listaáron telefont venni? Ált. drágább a listaáras, függő telefon, mint a gyári független, új vagy max 1-2 hetes. Hacsak nincs vmi nagy kedvezményed.

(#6363) Magnat válasza pampika (#6362) üzenetére


Magnat
veterán

Mivel lesz megnyírbálva?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6364) -Valinas- válasza pampika (#6362) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Tudom, de ez egy speciális eset. Listaárat kell néznem, ráadásul a sima, teljesen akciómentes listaárat :)
Hát, ez nagy kár, hogy nem lesz olcsóbb. Mindegy. :)

A nokiának nyáron nem jön ki érintős mobilja? Az n97-en kívül. Körülbelül az 5800-ás kategóriában...

(#6365) pampika válasza Magnat (#6363) üzenetére


pampika
őstag

Csekk disz:
Gyengébb alapcsomaggal érkezik a Nokia 5800

Az első üteme már lezajlott, vagyis ma már nem adnak vele pót ceruzát, tokot és rövidebb tyúkbél jár hozzá. A T-nél is már így van kiírva és vodás üszi is megerősítette. Sajnos :W

@Karma: a tv-kábel és az állvány csak később kerül ki belőle, jelenleg még adják vele ;)

[ Szerkesztve ]

(#6366) Karma válasza Magnat (#6363) üzenetére


Karma
félisten

A legelső csomaghoz képest ezek tűnnek el: kemény tok, TV-kábel, állvány, hosszú USB kábel (helyette rövid van), tartalék ceruza.

Ahh, lemaradtam 20 másodperccel :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6367) pampika válasza -Valinas- (#6364) üzenetére


pampika
őstag

Persze nem 100%, hogy nem lesz olcsóbb, de sztem 99%. Pár 'apróság' miatt sztem nem állnak neki árat csökkenteni. Meg nem is nagyon jött újabb modell hasonló kategóriában, ami nyomná le az 5800 árát. No meg a T sem arról híres, hogy csakúgy nekiáll jófejkedni árak terén.

(#6368) Magnat


Magnat
veterán

Köszi mindkettőtöknek, akkor mi, akik eddig megvettük, tiszta mázlisták vagyunk :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6369) Ben 0306


Ben 0306
csendes tag

Mennyibe kerülnek ezek a kitett cuccok, ha meg akarom venni(kb)?

(#6370) Magnat válasza Ben 0306 (#6369) üzenetére


Magnat
veterán

Szerintem külön (főleg eredetiben) csilliárdok, de meg kell gondolni, mit akarsz használni ... a ceruzát nem kell elveszíteni, a tok nem nagy durr, 1500 forintért ezerszer profibbat rendeltem ebayről (kettőt is, egy övre fűzhető, egy táskába való), max a tv kanóc meg az állvány lehet kérdéses, bár én azokat sem használtam még.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6371) szki válasza -Valinas- (#6332) üzenetére


szki
őstag

Holnaptól új árlista van a T-nél, és nem változik az 5800 ára semerre! Talán még nem a nyírbált csomag van..

(#6372) XaraX válasza szki (#6371) üzenetére


XaraX
addikt

Én a T.nél vettem kb másfél hete, és tok, pót ceruza már nem volt benne.
A kábel is rövid.

(#6373) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Sziasztok!

Már 2-3 hete olvasgatom a fórumot, és ha minden jól megy kedden meg is veszem ezt a telót a Tré-nél :DDD
Előfordulhat hogy jövök kérdezni majd a "vén rókákat" :R
Egyébként ajánlott egyből szoftot frissíteni, igaz?

Szép napot mindenkinek!

(#6374) kp78 válasza kosarob8 (#6373) üzenetére


kp78
addikt

Érdemes feltenni a 21-est :K .

(#6375) kosarob8 válasza kp78 (#6374) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Egyébként update-nél kell hogy legyen benne SIM? (bár gondolom nem :) )
Mert akkor amíg frissítem meg ilyenek, meghagyom a másik telót, azon eltudnak majd érni :D

Más téma: videókat milyen beállításokkal érdemes konvertálni rá? Gondolok itt elsősorban a felbontásra... 480x230as MP4-et bírja a cucc?

[ Szerkesztve ]

(#6376) kosturica válasza kosarob8 (#6375) üzenetére


kosturica
őstag

Mpeg4, 640x360- ba érdemes konvertálni, teljesen akadásmentesen viszi!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6377) Magnat válasza kosarob8 (#6375) üzenetére


Magnat
veterán

Elvileg a natívot is bírnia kellene, bár nem próbáltam ...

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#6378) -Valinas- válasza kosarob8 (#6375) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Mivel be lehet úgy kapcsolni, hogy nincs hálózaton, ezért természetesen nem kell benne lennie. :)
Jól értem, hogy nem mindegy, hogy milyen fólia van a telefonon? :O Melyik a legjobb, és mi a külömbség a többitől? Nem jön fel, vagy jobb az érzékelés azon keresztül?

(#6379) Karma válasza -Valinas- (#6378) üzenetére


Karma
félisten

Az NSU-hoz biztosan kell SIM-kártya, a telefonon végzett FOTA frissítéshez szerintem jó az Offline mód is (persze ekkor Wifi kell), bár ez utóbbiban nem vagyok biztos.

“All nothings are not equal.”

(#6380) gunit888


gunit888
csendes tag

Valaki tudna mondani egy olyan oldalat ahol Nokia programokat és játékokat lehet letölteni Nokia 5800 -ra??...... és mért nincsenek olyan játékok erre a Nokia-ára mint az Iphon-ra

(#6381) Viktor0610 válasza gunit888 (#6380) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kíváncsi leszek, hogy a "mért nincsenek olyan játékok erre a Nokia-ára mint az Iphon-ra" kérdésedre ki és mit fog itt válaszolni. :D

Xiaomi 13T

(#6382) pampika válasza szki (#6371) üzenetére


pampika
őstag

Kár ebben bízni, a T oldalán is már a megnyírbált csomag van feltüntetve...

(#6383) kosarob8 válasza kosturica (#6376) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Xilisoft Video Converterben első nekifutásra nem találtam 640x360as felbontást.... esetleg vki használta már ezt a progit? :)

Akkor frissítést csak úgy csinálom hogy benne lesz a SIM kártya! :U
Egyébként IVS fóliát már előre megrendeltem hozzá :B remélem gyorsan megérkezik az is, bár 15-20 munkanapot írtak :(

(#6384) cscscs


cscscs
csendes tag

Internet Tablet converter-t használom videó konvertálásra. gyors, átlátható, egyszerű

http://betalabs.nokia.com/betas/view/internet-tablet-video-converter

(#6385) kosturica válasza kosarob8 (#6383) üzenetére


kosturica
őstag

Akkor próbáld ki a százszor jobb Media Coder progit, ingyenes és még magyarul is tud! Abban be tudod írni ezt a felbontást.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6386) BlueBear válasza Oliverda (#6259) üzenetére


BlueBear
csendes tag

Én valószinűleg Juli végén fogom megvenni és nekem ezekszerint már a "ritka" verzióbol adnak majd.Pedig nekem a tévé kűábel is jol jönne majd, a Tv állványis..(órákon filmet nézni;)) Szóval: ha te msot veszed és neked még teljes "felszerelés" lesz és neked ezek nem szükségesek akkor ha majd ott járok nem bizniszelhetnénk meg a dolgokat?? :B :P :P

"Nem az a dicsőség, hogy sohasem bukunk el, hanem az, hogy mindannyiszor felállunk!!"

(#6387) sbazsi válasza gunit888 (#6380) üzenetére


sbazsi
veterán

Valaki tudna mondani egy olyan oldalat ahol Nokia programokat és játékokat lehet letölteni Nokia 5800 -ra??.

ez nem jutott eszedbe: nokia programok pont hu ??? :U

[ Szerkesztve ]

(#6388) _GeTTeR_


_GeTTeR_
csendes tag

Sziasztok :) Megvolt a GPS teszt is. A tegnapi és ma délelőtti szenvedés után megesett rajtam a szíve és talált műholdat :D
Elvittem egy körre, ahol lehetett mást tettem mint amit mondott, de egy 10-20 méter elteltével kapcsolt és újratervezett szépen.
Csak ajánlani tudom én is a Garmint, nekem bejött :))
Az aksi is szépen bírja amúgy a nyüstölést, kivéve egyetlen dologra volt érzékeny a tegnapi nap folyamán: a kisöcsém letámadta a giroszkópos autós játékot, és szó mi szó szépen nyelte az aksi töltését jelző csíkokat.
Garminon belül tudja vlki hogyan lehetne új hangcsomagot kreálni hozzá, ill hol található jó hanggyűjtemény? Köszi előre is ;)

" Divide et Impera ! "

(#6389) Ben 0306 válasza Magnat (#6370) üzenetére


Ben 0306
csendes tag

A tv kanóc nekem kéne, de még kb 1 hónapig nem jár le a hűségnyilatkozatom, így addig nem veszem meg. Mennyiért lehet kapni ?Vodánál ?

(#6390) kp78 válasza Ben 0306 (#6389) üzenetére


kp78
addikt

Ha jól tudom vodánál nem kell megvárni, hogy lejárjon a hűségidő, 3 hóval korábban is alá lehet már írni újra. De kérdezz rá itt.
Szerk.: Vszínű jól tudom [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#6391) Ben 0306 válasza kp78 (#6390) üzenetére


Ben 0306
csendes tag

Ezt a számhordozással is így van ?

(#6392) kp78 válasza Ben 0306 (#6391) üzenetére


kp78
addikt

Nem tudom, de a Voda témát a megadott topicban folytasd légy szíves, mert ez itt nagyon OFF.

(#6393) synthax


synthax
csendes tag

Sziasztok ! Nem rég vettem egy 5800 készüléket és egy olyan problémám van , hogy elkezdtem a GPS-t nézegetni és 2 perc alatt le merült az akku és hiába rakom rá a töltőre nem akar bekapcsolni , nem tudom mit tegyek , tehetetlen vagyok kérlek segítsetek !

(#6394) Bandus99 válasza synthax (#6393) üzenetére


Bandus99
őstag

Kiprobalnam az aksi kivetel visszarakast majd ismet toltore. Esetleg masik tolto kiprobalasa, lehet a tolto ment tonkre es nem tolti az aksit. Ha ezek utan sem mukodik akkor garanciaban vissza.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6395) tgr


tgr
tag

Szerintetek miért van az, hogy szinte mindenhol drágább a fekete verzió a piros és a kékhez képest? Vhogy ezt nem tudom megérteni.

(#6396) Quasi_modo válasza tgr (#6395) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mert újabb?

valami

(#6397) tgr válasza Quasi_modo (#6396) üzenetére


tgr
tag

én azt sem értem, miért hozták ki később a feketét, hisz csak a színezékben különbözik. ettől sztem még nem újabb a fekete verzió.

(#6398) Ricardo válasza tgr (#6395) üzenetére


Ricardo
félisten

Amiért 10.000-el drágább a hűtő ha szürke :W

(#6399) _GeTTeR_


_GeTTeR_
csendes tag

Mert aki most vesz választhat, h megveszi a pirosat, amit egyébként X szolgáltató is nyomat.
Vagy megveszi a kéket amit Y és Z szolgáltató árul. Vagy ezekben a színekben vesz függetlent.
De ha ""igazi egyéniség"" ( :DD ) és ki akar lógni,emelkedni a tömegből akkor a szürkét fogja választani, mert abból kevés van forgalomban és menő lesz :D Lehet, h hülyén hangzik de van akiknek ez sokat számít, és meg fogják venni drágábban is :)

" Divide et Impera ! "

(#6400) tgr válasza _GeTTeR_ (#6399) üzenetére


tgr
tag

nekem csak szimplán jobban tetszik a szürke szín, én nem azért választanám, h jobban kilógjak az átlagból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.