Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) Steven válasza bőrdíszműves (#5025) üzenetére


Steven
addikt

58 dupla nullát csak kevés progi támogat... eléggé új még ezt jelenti

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5052) kosturica válasza Steven (#5051) üzenetére


kosturica
őstag

Azért ezt nem mondanám. Naponta jönnek már rá az uj programok, nem beszélve arról, hogy igen sok s60v3-as progi is vidáman fut rajta. Ha megjelenik az N97, akkor fognak csak igazán özönleni az alkalmazások rá!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5053) Steven válasza kosturica (#5052) üzenetére


Steven
addikt

nálam a v3 asok tök bugosak... a mondatod 2. részével egyet értek, jöhetne már az n97

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5054) Con Troll


Con Troll
senior tag

Sziasztok!
Végre valahára sikerült beszereznem egy példányt. Az első kérdésem( mivel biztos lesz még sok, előre is bocs ha hülyesége(ke)t fogok kérdezni), hogy a gyári memoriakártyát lehet formatálni? Nekem nincs tul sok szükségem arra a sok cuccra ami rajta van. Ha letörök mindent, akkor menni fog minden alkalmazás a telón, nem lesz baja? Nincsenek a memk-n a telónak szükséges rendszerfájljai?

[ Szerkesztve ]

(#5055) MarKoo


MarKoo
őstag

Töröltem pár semmitmondó hozzászólást. Kérnék mindenkit utoljára, hogy felejtsük már el azt, hogy itt társalgunk és külön hozzászólásban megköszönünk mindent, meg 3 kérdést 3 részben postolunk. Kérdés előtt meg figyelmetekbe ajánlanám a KERESŐT!

ON:
Opera Mini 4.3 (nálam már nem lép ki, viszont tegnap a telóm megkergült és mindenre Main Kill -11-et írt): [link]
Igényesebb témákat kedvelőknek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5056) Con Troll válasza Con Troll (#5054) üzenetére


Con Troll
senior tag

Illetve azt a sok cuccot szeretném törölni ami akkor jelenik meg ha bedugom az usb-t és kiválasztom a tárolóhyel üzemmódot. onnan lehet törölni mindent?

(#5057) BobTail


BobTail
őstag

Hello sziasztok!
Pannonos vok, és jövőhét kedden készülök menni BP-re. Azt szeretném megkérdezni, hogy a West End-ben a Mamutban tudják frissíteni a telefont? És ha igen, mennyibe kerül, meg mi kell hozzá, mennyi idő, stb... mert elég messsziről mennék oda, és nem akarok a semmiért :)

(#5058) henesa válasza MarKoo (#5055) üzenetére


henesa
aktív tag

Üdv Az [B]utoljára [B]mit takar mi lesz záródik a topic? Csak kérdem :F :F

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#5059) kp78 válasza BobTail (#5057) üzenetére


kp78
addikt

Azt szeretném megkérdezni, hogy a West End-ben a Mamutban tudják frissíteni a telefont?

Most akkor hol is akarod csináltatni? :U
Amúgy ahol Nokia mintabolt / szervíz van, ott meg tudják csinálni, ha éppen nincs technikai akadálya a dolognak.
De ha biztosra akarsz menni, akkor hívd fel az adott szervízpontot.
Ha Nokia garis a telefonod, -márpedig ha Pannonnál vetted, akkor tuti az-, akkor természetesen ingyen van, nem is értem hogy fordul meg egyesek fejében olyan, hogy ezért fizetni kellene.

[ Szerkesztve ]

(#5060) Bandus99 válasza BobTail (#5057) üzenetére


Bandus99
őstag

Garancia papirt se hagyd otthon elkerik.
Idoben attol fuggoen mennyi mas elfoglaltasaguk van, de sztem min. 1 orara szamoljal.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5061) BobTail válasza Bandus99 (#5060) üzenetére


BobTail
őstag

Köszönöm a válaszokat! ... tudom nem kellene megköszönni, mert az felesleges hozzászólás, de azért nálunk "tanyán" bunkóságnak számít, ha nem köszönjük meg valaki(k)nek a segítségét :) Remélem jövőhét kedden minden rendesen nyitva lesz, nincs semmi ünnepi szarságos nyitvatartás...

(#5062) Con Troll


Con Troll
senior tag

Hogyan lehet letörölni az alkalmazásokat? Gondolok itt elsősorban a 2 gyári játékra. De én is feltettem pár játékot amik közül szeretnék törölni. Hogyan tegyem? Illetve a mamória kártya formatálhatósága kérdésem is nyitva áll még. Lehet formatálni a telóhoz járó mek-t? Illetve ha bedugom az usb-t akkor rengeteg mappa jelenik meg. cities, data, games, installs, stb... ezek micsodák? Át lehet nevezni a mappákat, illetve lehet törölni őket? Ezek a mappák a telefon mappái, vagy a memóriakártyán vannak, vagy a teló és a memk mappái egyszerre jelennek meg?

[ Szerkesztve ]

(#5063) zebulon007 válasza Con Troll (#5062) üzenetére


zebulon007
tag

Szia! Én is ma vettem, T-s, kék színű, 11es szofttal! Azt hol tudom megnézni h mi a készülék gyártási ideje? Még nem pakoltam rá semmit, ismerkedem vele, nagyon jó a touch, a hang és a kijelző képminősége is! A telefon felső részén a keretnél nyomkodásra picit kattog a burkolat sajnos, de ez a műanyag telefonok átka, legalábbis a Nokia műanyagoké :) ! Kifejezetten tetszik, teljesen új világ! A gps kb. 20 másodperc alatt megtalálta jelet! Ez nekem szokatlan a 6650 és az n82höz képest! :)

[ Szerkesztve ]

(#5064) kelzsoca válasza Con Troll (#5062) üzenetére


kelzsoca
félisten

A 2 gyári játékot én nem találtam meg hol lehet törölni, de elférnek!

A többit amit magad raktál fel pedig az alkalmazáskezelőből tudod eltávolítani!

A memóriakártyát formázhatod nyugodtan, ami fontos mappa, vissza fogja írni rá a telefon!
Telefonról, vagy számítógépről usb kapcsolaton keresztül, vagy kártyaolvasóból is formázhatod nyugodtan!

(#5065) bőrdíszműves válasza BobTail (#5057) üzenetére


bőrdíszműves
csendes tag

csáó! ne a pannonba menj, hanem a nokiába.
énis ott cináltattam ... amit a szolgáltatod csinál az egy kalap sz*r

a nokia meg azt a szoftvert teszi fel amit utána netről te is le tudsz bmikor frissiteni a legujabb softra.

bmejik hejn tod frissiteni .)

gyere és varras egy frankó mintát:D

(#5066) Con Troll válasza kelzsoca (#5064) üzenetére


Con Troll
senior tag

köszi a segítséget. még egy röpke kérdésem lenne. ha usb-n kapcsolodik a gépemhez a teló és a tárolóhely van kiválasztva, akkor nem csak a memóriakártyán lévő mappák jellennek meg, hanem mások is. Mik azok a mappák? Ha pl. beteszek egy játékot a games nevű mappába és utána megnyitom a telón azt a mappát, akkor üresnek mutatja.

(#5067) Con Troll válasza Con Troll (#5066) üzenetére


Con Troll
senior tag

Memk formatálás után megoldódott a probléma, csak azok a mappák látszanak amik tényleg ott vannak a kártyán. köszi :)

(#5068) kelzsoca válasza Con Troll (#5067) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, látom közben megoldottad a problémát magad is :)

(#5069) jety91


jety91
őstag

Lehet láma kérdés, de valahol betudom állítani hogy főképernyőre kirakja a wlan keresését?
3rd-ba láttam és ide is el kéne, de nagyon nem találom....

(#5070) kosturica válasza jety91 (#5069) üzenetére


kosturica
őstag

Persze! Beállítások-személyes-főképernyő-hivatkozások.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5071) bőrdíszműves


bőrdíszműves
csendes tag

opda szignós cuccokat töltöttem le, azonban hiába szignozok vele, semmit sem ér. amit szignozni kéne, szignozás után, ugyan ugy nem tudom feltenni.
tanusitványhibás előtte utána is.
helloOx szignozását se csinálja meg.
vkinek vki ötlet?

gyere és varras egy frankó mintát:D

(#5072) kelzsoca válasza bőrdíszműves (#5071) üzenetére


kelzsoca
félisten

Pontosan mit ír ki: lejárt tanúsítvány, vagy mit?

(#5073) oceanearth válasza bőrdíszműves (#5071) üzenetére


oceanearth
őstag

Nekem sajnos detto ugyanez a hibám, nem tudok rájönni, hogy miért...

(#5074) Con Troll


Con Troll
senior tag

Hogyan lehet beállitani hogy a blouetoothon érkező zenét a memoriakártyába tegye a teló? A beérkezett üzenetek mappából átraktam a sajtá mappák -ba ami szintéén az üzenetek menüpontban van, de onnan sehogy se tudom átrakni. ha rábökök az áthelyezésre kakor egy lehetőség van: visszarakom a beérkezett üzenetek közé... :W
de én a memk-ra szeretném mozgatni.

[ Szerkesztve ]

(#5075) oceanearth válasza Con Troll (#5074) üzenetére


oceanearth
őstag

megnyitod a zenét és mented a mem. karira

ennyi.

(#5076) Karma válasza Con Troll (#5074) üzenetére


Karma
félisten

oceanearth-nél a pont. Ezen kívül ha feláldozod az USB Mass Storage módot, akkor az üzenetek program beállításaiban kiválaszthatod, hogy az onnantól érkező üzenetek a memóriakártyára kerüljenek. Ez vonatkozik az SMS-ekre is meg mindenre amúgy.

“All nothings are not equal.”

(#5077) jety91 válasza kosturica (#5070) üzenetére


jety91
őstag

a kereses ala gondoltam :)

(#5078) kaccsnorci


kaccsnorci
csendes tag

olyat nem lehet valahogy csinálni hogy ha több klippet felrakok a telóra akkor azoat egymás után folyamatosan játssza. hogy ne kelljen nyomogatni a next gombot állandóan...
sürgős!!! segítsetek légyszi!!!!

(#5079) Con Troll


Con Troll
senior tag

A #4097 hsz-ben felvetődött ez a probléma:

"[...]A másik eddig megoldatlan problémám pedig a Zenelejátszó lenne: Az "összes zeneszám" opció alatt bekerülnek olyan számok is, amik a telepített programok pár másodperces hangjai, pl.: ébresztőhangok stb. Ezeket szeretném valahogy kizárni és elkülöníteni őket. Van rá valami módszer a törlésen kívül?"

Nekem is ez lenne a problémám, valahogy ki kéne operálni ezeket. Erre akkor érkezett egy válasz (#4099):

"Van egy cseles, Nokiát megszégyenítő módszer a számok elrejtésére: fájlkezelővel be kell állítani a Hidden attribútumot rájuk, és talán a könyvtárra is, majd frissíteni a Library-t."

Hogyan is lehet pontosan módosítani ezeket a hidden attributomokat? A Progikat nem fogja zavarni ez a művelet?(Amik használnák a hangot)

(#5080) jety91 válasza Con Troll (#5079) üzenetére


jety91
őstag

gondolom a windowsban a mappabeállitásoknál kell beállitani a rejtett mappát.

(#5081) kelzsoca válasza Con Troll (#5079) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miért nem a fájlkezelőből keresed ki a számokat a memóriakártyán, és akkor ott csak azt fogod látni, amit te pakoltál bele az adott könyvtárba!

(#5082) Con Troll válasza jety91 (#5080) üzenetére


Con Troll
senior tag

Valóban úgy kell :) . Köszi szépen. :) :DD

kelzsoca: én igazából a zenelejátszót szoktam használni, hogy ne kelljen állandóan babrálni, bekapcsolom aztán több óráig hozzá se nyúlok, müködik az magától. Csak idegesitett hogy beszivta a listára az ébresztő, stb... programhangokat is.

[ Szerkesztve ]

(#5083) asadasad22


asadasad22
őstag

internet radio nincs erre a telóra? van valami megoldás. azt hallottam h realplayer-be beillesztgetni a stream linkeket a legjobb megoldás..
van valami korrekt videólejátszó?
valaki akinek már megvan egy ideje, légyszi sorolja már fel, hogy milyen progikat lehet érdemes rá feltenni :) a hackelés is valószínűleg érdekelni fog, dobjatok valami linket/leírást, onnan már kiigazodom, csináltam már ilyet más telón :) 20-as fw van rajta amúgy..

[ Szerkesztve ]

(#5084) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ez a kínai szignózós oldal biztonságos? Nem fognak "rosszindulatúskodni" az imei számommal?

Asadasad amit pedig te keresel az itt és itt van bővebben kifejtve.

[ Szerkesztve ]

(#5085) jety91 válasza Con Troll (#5084) üzenetére


jety91
őstag

Én ez alapján csináltam:[link]
Tudtommal ez a legmegbízhatóbb oldal ilyen téren.

Más:
Nekem egy olyan netrádió kéne amibe berakok egy linket és azt játsza le, ne listából lehessen választani...

(#5086) kosturica válasza asadasad22 (#5083) üzenetére


kosturica
őstag

Pár oldal vissza és találsz internet rádiót!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5087) nagykata


nagykata
csendes tag

sziasztok nekem elég sok bajom van egyenlőre ezzel a nokia 5800 -val
nem mint készülék hanem mint a softwarek hozzá. Például nem tudom észre vettétek e de a youtubeban még a legujabb frissitésbe se lehet a searchnél billentyűzetet varázsolni. Amúgymeg 3.as szimbiánra tök jó volt a mobitubia ami igaz hogy használtható mini képernyőn de elvezhetetlen úgyhogy 1 normális youtube nincs egyenlőre hozzá.
Média lejátszóról nem is beszélve 1 darabot se találtam hozzá... pedig azt mondják a nagyokosok a boltba hogy azt kéne letöltenem hozzá és akkor a youtube abba megnyitná és milyen hü de jó lesz nekem akkor....
ennek ellenére nem találok a real player meg 0%nál többet nem képes megnyitni
ha esetleg valaki tud segíteni írkáljon be ide legyen olyan szíves mer a környezetembe senki nem tud normális megoldást csak nagyvonalakba.. én meg nem vagyok 1 telefonguru ... előre is köszi
jah normális divx lejátszó mint régen volt a core player ami mindent lejátszott nem kellett konvertálgatni mindig olyan sincs legalább is én nem találtam... azt is előre köszi ha valaki esetleg már talált valamit

(#5088) Karma válasza nagykata (#5087) üzenetére


Karma
félisten

"de a youtubeban még a legujabb frissitésbe se lehet a searchnél billentyűzetet varázsolni"
Ez sajnos a szomorú igazság, a Java programoknak nincs semmilyen módjuk erre, és ha nem történik valami csoda (mondjuk észbe kap a Nokia), akkor nem is lesz :(

Körkérdés (5800 híján): az Opera Mini címsávja hogy működik? Mert P1i-n pl. a főképernyőn belebökök a www.-os sávba, akkor ott megjelenik a kurzor, és írhatok is a fél-QWERTY-vel. 5800-án mi történik?

“All nothings are not equal.”

(#5089) Blu87


Blu87
csendes tag

Youtubbal kapcsba nekem is csinálta hogy a realba akarta megnyitni. Nyomtam egy hard resetet és láss csodát ment. Nem a realba nyitotta meg a videot mert nem is ugy kéne neki. Lejátszó hát van rá cucc csak akad ezért kell konvertálgatni. Amugy ha átkonvertálod sztem nagyon szép dolgokat produkál. Szoal nyomj egy resetet és nem fog szenvedni a realplayerrel. Szép napot.

(#5090) Con Troll


Con Troll
senior tag

Ha már témánál vagyunk akkor felvetem a kérdést: ti milyen video konvertálót használtok? Én a format factory-t. A konvertálási módok között van kifejetetten 5800-ás, de ha átkonvertálom vele a videót akkor akadozik :( :W Ráadásul irdatlan lassú.. Tudtok valami más progit ajánlani?

(#5091) Magnum_ válasza Con Troll (#5090) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tessék.

I humbly and respectfully decline™

(#5092) Bandus99 válasza Con Troll (#5090) üzenetére


Bandus99
őstag

Szinten azt hasznalom.
Atkonvertaltam vele 2 teljes evad Dr House-t masfel evadnyit megneztem, de eddig semmi akadast nem tapasztaltam. A hiba lehet nalad van?

Itt is van egy masik leiras nem probaltam nem tudom mukodik-e

konvertalas

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5093) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Én ezt használom filmek konvertálására:

[link]

(#5094) Con Troll válasza Bandus99 (#5092) üzenetére


Con Troll
senior tag

És te az alapbeállításokkal konvertáltad a fájlokat, vagy módosítgattál itt-ott? Ha igen, kérlek írd le, hogy milyen beállításokkal konvertáltál.

(#5095) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Nekem eddig a gyári böngésző lejátszotta a beágyazott videokat (pl index), most meg nem, mert hiányzik a flash9... Hogy tudom frissíteni?

(#5096) jety91 válasza zsolidodd (#5095) üzenetére


jety91
őstag

Szerintem sehogyan, nem hiszem bármi köze van hogy a flash 9nek ehez, mert az nem s60-ra van.
Melyik oldalról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#5097) kosturica válasza kelzsoca (#5093) üzenetére


kosturica
őstag

De csak addig, amíg meg nem ismered a Media Coder-t :D Én még nem találkozam ilyen bitang gyors, rendkívül sokrétü, eszméletlen minőségü konverterrel! Akinek combos gépe van (mint nekem :DDD ), az tudja ennél kamatoztatni. Kezeli a feliratokat, betütipus, méret stb. beállítások. De önállóan használható hang konvertálására is! Tessék kipróbálni! Üdv

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5098) jety91


jety91
őstag

10es softnál még a *#7370# a hardreset?
Vagy itt még nincs is....

Bár kedden megyek frissíteni, addig meg csak kihúzom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5099) kosturica válasza jety91 (#5098) üzenetére


kosturica
őstag

Itt még nincs hard reset. A *#7370# az ugynevezett soft reset. A 20-as szoftvertől van a háromgombos hard reset.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5100) zsolidodd válasza jety91 (#5096) üzenetére


zsolidodd
senior tag

konkrétan index.hu videói.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.