Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24001) Sokee válasza tresh (#23995) üzenetére


Sokee
aktív tag

Most szerváltam egy kijelző hibás működő 5800-át alkatrésznek, éppen kezdeném szétszedni a telóm, mondom bekapcsolom hátha müködik... megnyomom és bekapcsol ! már párszor kibe kapcsoltam és hibátlan, nemértem :W most használom lesz ami lessz ha megint elkezdene hülyéskedni akkor ott a szerzett alaplap kicserélem, remélem nem vettem hiába megérezte a vesztét egyből müködik :DD

(#24002) Sokee


Sokee
aktív tag

Ja meg olyan van, hogy ha nem a gyári fülest dugom rá akkor recseg torzit alapzaj van, csak a gyári közdarabbal amin van a hangosító egység + gyári fülessel hajlandó rendesen müködni, meg néha mikor bedugom a fülhallgatót, lefagy elsötétül a kép és ujraindul...

(#24003) FET-MEN válasza Sokee (#24002) üzenetére


FET-MEN
veterán

érdekes dolgok ezek :)

Iphone 7

(#24004) - = Zk = - válasza FET-MEN (#23984) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát ezt elb.sztam -.-

mivel nincs másolásra lehetőségem, vagyis memkártyaolvasóm, így lementetem a memkártyát, kivettem, betettem a 16 gigást, ráásoltam, kikapcs, bekapcs és konyec. nokia logó, és kikapcsol a teló :W

már a 8 gigásról sem hajlandó bootolni....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24005) kaller1 válasza - = Zk = - (#24004) üzenetére


kaller1
veterán

Az szép. Hardreset, vagy rakd újra a szoftvert.

.::> <::.

(#24006) - = Zk = - válasza kaller1 (#24005) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, most a 16 gigás van benne, üresen betettem, azzal elindúlt. most arra másolom át a 8 gigás cuccait. majd az utolsó filet nem írom felül. és várok, amíg a teló felismeri, amit kapott. hátha :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24007) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, vmit sikerült alkotnom.
egyelőre nem kiabálom el... pénisz voltam ismét, ennyi :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#24008) Sokee


Sokee
aktív tag

Valami hozzászólás az érdekes jelenségekre? :D Most hibátlanul megy, napközbe többször is ujra inditottam, bekapcsolt mindig... Hihetetlen.....Most hogy megvettem hozzzá az uj panellt.. nem örülök :U

[ Szerkesztve ]

(#24009) tresh válasza Sokee (#24008) üzenetére


tresh
addikt

Megijedt a telefon hogy cseréled a "lelkét" :DDD Amúgy viccet félre téve nem biztos hogy sokáig fogja húzni az alaplap szal jó ha van tartalék alkatrész ;)

(#24010) FET-MEN válasza tresh (#24009) üzenetére


FET-MEN
veterán

az cink :F

hogyan tudom megnézni hogy az enyém mikori?

Iphone 7

(#24011) tresh válasza FET-MEN (#24010) üzenetére


tresh
addikt

[parancsolj a kódok]

A „garancia-menü”-t az alábbi kódokkal nézhetjük meg: *#92702689# (*#war_anty#), vagy *#92772689# (*#warranty#).

Itt néhány hasznos információt találhatunk, mint pl.: a telefon eddigi élettartama (azaz hány órát beszéltünk rajta), javítási dátuma, gyártás dátuma, vásárlás dátuma. (Néhány régebbi típusnál ebből a menüből nem lehet kilépni, csak úgy, ha kikapcsolják a telefont. Egy kis móka alapját szolgálhatja ha előhozzuk a menüt egy olyan személy telefonján, aki nem ért a telefonokhoz ).

(#24012) FET-MEN válasza tresh (#24011) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R

Iphone 7

(#24013) FET-MEN válasza FET-MEN (#24012) üzenetére


FET-MEN
veterán

kár hogy csak az összesített számlálót mutatja..magyraul sose tudom meg mikor gyártották xd :DDD

Iphone 7

(#24014) tresh válasza FET-MEN (#24013) üzenetére


tresh
addikt

*#0000# második sor a telefon gyártása sry én is elolvastam :D :)

(#24015) FET-MEN válasza tresh (#24014) üzenetére


FET-MEN
veterán

2011.09.22 létezik ilyen új 5800?? :Y

Iphone 7

(#24016) tresh válasza FET-MEN (#24015) üzenetére


tresh
addikt

2008decemberébe jött ki és simán lehet hogy van még ilyen gyártású :) de mindjárt utána nézzek elég nagy siker modell volt az a 3 év meg nem sok

szerk:On October 20, 2011, firmware version 60.0.003 was released. 2011 be adtak még ki friss sw-t szóval nem elképzelhetetlen bár product kód alapján valahol tuti biztosra meg lehet nézni sajnos már nincs meg az 5800-ám :(

[ Szerkesztve ]

(#24017) FET-MEN válasza tresh (#24016) üzenetére


FET-MEN
veterán

okés köszi, mert érdekelne, imei alapján nincs leolvasás?

Iphone 7

(#24018) tresh válasza FET-MEN (#24017) üzenetére


tresh
addikt

Mindenhol azt írják hogy a*#0000# második sora a gyártási dátum..azt nem tudom hogy a főzőcske bekavarhat e ebbe a részbe és azért átírhatja másra

(#24019) FET-MEN válasza tresh (#24018) üzenetére


FET-MEN
veterán

nekem semmi főzés nem volt. egyszer raktam újra a v60-at :)

Iphone 7

(#24020) tresh válasza FET-MEN (#24019) üzenetére


tresh
addikt

Akkor passz..mikor vetted a telefont? :D

(#24021) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Tudna valaki linkelni egy jóféle számológépet? Most kellene,de nem vagyok gépnél. A gyári nagyobb összegeknél bekakil...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24022) tresh válasza Foose (#24021) üzenetére


tresh
addikt

(#24023) Foose válasza tresh (#24022) üzenetére


Foose
addikt

Nézem,köszönöm... :U Ahogy a képet nézem,biztos jobb mint a gyári,de a fele funkciót sem használnám. De most már letöltöm,és tesztelem... :DD

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24024) tresh válasza Foose (#24023) üzenetére


tresh
addikt

gondoltam ha már számológép kell akkor tudjon mindent :B

(#24025) Foose válasza tresh (#24024) üzenetére


Foose
addikt

Végülis,veszíteni nem veszíthetek vele.. :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24026) Gabócza


Gabócza
senior tag

Sziasztok,

rendet raktam a fiókomban és találtam egy vadiúj szilikon tokot 5800-ra. Sajnálom kidobni, ezért az első érdeklődőnek postaköltségért cserébe ingyen elpostázom. Így néz ki.

Személyesen Szegeden vehető át...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#24027) tresh válasza Gabócza (#24026) üzenetére


tresh
addikt

5800-tulajok tessék rá lecsapni ingyééé van :R ;)

(#24028) mrpet


mrpet
tag

Imádtam a kis tubit, a mai napig ellennék vele...

(#24029) FET-MEN válasza mrpet (#24028) üzenetére


FET-MEN
veterán

mennyi a posta költség? érdekelne..

Iphone 7

(#24030) Gabócza válasza FET-MEN (#24029) üzenetére


Gabócza
senior tag

Este becsomagolom és lemérem, aztán megírom...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#24031) tresh válasza Gabócza (#24030) üzenetére


tresh
addikt

max 400ft szerintem ajánlottan :)

(#24032) adp


adp
őstag

Tud valaki adatforgalom kikapcsolót?
Konkrétan van a telóba integrálva, de a What's up nevű program magától visszakapcsolja 10mp után kb.

(#24033) tresh válasza adp (#24032) üzenetére


tresh
addikt

Szedd le a progit/ vagy a programon belül kapcsold ki a folyamatos szinkronizációt :)

(#24034) Foose


Foose
addikt

Na megint kérdés... Van most egy 2GB-os kari a telómban. Úgy néz ki,hogy néhány nap múlva 4GB-os karim lesz. Hogy a legegyszerűbb mindent átpakolni a 4GB-os karira,minél kevesebb munkával? :DD Biztonsági mentés,és azt rakjam át? Vagy ez így nem jó,és mindenképpen telepítgetnem kell azt,ami most a 2GB-os karin van? :W Sorry,de ilyet még nem csináltam...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24035) tresh válasza Foose (#24034) üzenetére


tresh
addikt

Elvileg ha full átmented a karid tartalmát a másikra működnie kell :) (a navi tuti menni fog,anno ezt teszteltem )

(#24036) Gabócza válasza tresh (#24031) üzenetére


Gabócza
senior tag

Bocs rosszra válaszoltam, ez

FET-MEN-nek ment:

Megnéztem, 140 Ft a sima levél, 380 az ajánlott. Melyiket választod?
Szerintem innentől a többit intézzük privátban...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#24037) Foose válasza tresh (#24035) üzenetére


Foose
addikt

Aham. Csak én olyan kezdő vagyok ebben,azt sem tudom hogy csináljam a mentést. Csak simán a teló menüjében csinálok egy mentést? De azt hová menti? És azt hogyan tudom a másik karira "visszamásolni"? :B Sosem csináltam még ilyet... :DD

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24038) tresh válasza Gabócza (#24036) üzenetére


tresh
addikt

Akkor eltaláltam hogy max 400FT ;]

Foose:[itt] találsz pár alap progi eléréseket hogy hol ment a telefon de ha jó néztem sajnos ezeket újra kell tenni viszont a beállításokat stb mind meg tartja :) A memokártya tartalmát meg lemented gépre és egy az egybe vissza másolod az új kártyádra ennyi

(#24039) Foose válasza tresh (#24038) üzenetére


Foose
addikt

Na most akkor nem értem. Ne biztonsági mentést csináljak?? Csak úgy fogom,és a memkarit mint meghajtót átmásolom a gépre.??? Amit belinkeltél,az formázáshoz van,nem? Mármint készülék formázáshoz. De én a telót nem akarom formázni. Csak mem karit cserélek.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24040) tresh válasza Foose (#24039) üzenetére


tresh
addikt

Na szóval amit linkeltem az a telepített programok visszaállításhoz segítség hogy meg tartsa a beállításaidat ha szeretnéd...biztonsági mentés csak a telefonon lévő sms/telefonkönyv jegyzetek naptár dolgokat fogja lementeni(ez akkor kell ha formázol) a programok ha karin vannak és átmented az újra a tartalmakat "elvileg" menni fog (a térkép tuti) a többibe nem vagyok 100%-ig biztos..lehet hogy azokat újra kell tenned..

(#24041) Foose válasza tresh (#24040) üzenetére


Foose
addikt

Jó,csak nem értem,hogy memkari cseréhez miért linkelted a TELÓN található fájlok kimentését :) Értem azt,hogy karit cserélek,attól még a készüléken található fájlok,(mint pl beállítás progihoz,játékhoz) nem módosulnak. Nem? :DD Erre lettem volna csak kíváncsi,hogy ami telepítve van karira,azt csak áthúzom gépre,(mappástól mindenestől) és az új karira meg rá,akkor működnek-e a cuccok :D
Vagy: menjek,szívjak el egy cigit,és próbáljam felfogni amit mondasz,mert valahogy nem értem,hogy jön ide a C:\-n található beállítás fájlok kimentése :DD Illetve még ez: elég ha csak simán TC-el mentek ki? Nem kell pc suite?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24042) tresh válasza Foose (#24041) üzenetére


tresh
addikt

szóval...röviden az amit linkeltem ahhoz kell ha a telefonon van a program beállítása lementve akkor ne keljen újra sz@rakodni a beállításokkal..de neked akkor ez most ne kelljen :D simán TC vel másolj át mindent és elvileg jónak kell lennie :P Bár mint említettem nekem emlékeim szerint csak a térkép volt/navi volt jó mert avval próbáltam :P

(#24043) Foose válasza tresh (#24042) üzenetére


Foose
addikt

Aham,kezdem érteni miről beszélsz. Én hülye,eddig miért nem vágtam. :U Na a TC-vel már átmásoltam. Csak nem értem,hogy a teljes memkari átmásolás után a gépen 806MB,míg ha a sajátgépben nézem a memkari (telóban levő) méretét,az meg 861MB. :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24044) tresh válasza Foose (#24043) üzenetére


tresh
addikt

Rejtett fájlok? :U

(#24045) FET-MEN


FET-MEN
veterán

:DDD ;] él a topic

Iphone 7

(#24046) tresh válasza FET-MEN (#24045) üzenetére


tresh
addikt

életet lehelünk belé :DDD

(#24047) FET-MEN válasza tresh (#24046) üzenetére


FET-MEN
veterán

jaja. nem leszak mostanában aktív. holnap már 6 ra megyek dolgozni sopronba. csak sikerült :C balesetvédelmin átmentem 89%-al

Iphone 7

(#24048) tresh válasza FET-MEN (#24047) üzenetére


tresh
addikt

na..gratula :P

(#24049) Foose válasza tresh (#24044) üzenetére


Foose
addikt

Vannak :D De akkor úgy érted,hogy azért van eltérés,mert azoknak a méretét nem "számolja" bele a memkari méretébe?

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#24050) tresh válasza Foose (#24049) üzenetére


tresh
addikt

feltételezem :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.