Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) Oliverda


Oliverda
félisten

Olvastam valami illesztési hibáról a jobb felső sarokban? Ez pontosan hol van és mennyire zavaró? Nem lehet megcsináltatni?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6152) MarKoo válasza Oliverda (#6151) üzenetére


MarKoo
őstag

Ha felülről ránézel a jobb felső sarokra - középen ahol az előlap illeszkedik a készülékházra, akkor vagy látni fogod vagy nem. A kijelző háttérvilágítása látszódik rosszabb esetben, de szerintem abszolút nem zavaró. Nem hiszem, hogy ezért cserélnék a telefont, max valami sufni megoldás van rá. :)

(#6153) Bandus99 válasza sbazsi (#6150) üzenetére


Bandus99
őstag

Hat kinek mi tetszik.
Nekem spec nokiaprogramokrol letoltott hang van fent, egy forumos felmondatta a 7 eves kislanyaval es azt hallgatom.
Amugy Sygic sem rossz nagy elonye szamomra a garminhoz kepest (vagy csak en csinalok rosszul valamit), hogy nem kell allandoan bepotyogni, Magyarorszag, majd a varos stb stb. Ott kapasbol felkinalja az elozoleg hasznalt neveket. Mikor uj kerul be akkor ahogy potyogom a betuket rogton kinalja fel a hasonlokat. Igaz nem jarok kulfoldre, a sok felpakolhato terkep ami Garmin elonye szamomra nem szempont.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6154) sbazsi válasza Bandus99 (#6153) üzenetére


sbazsi
veterán

na azt meglesem. aztán majd csinálok én is egy ilyet... :D bár az még pár év minimum...
ez az ország kiválasztás szerintem sem nyerő, főleg az irányítószám/kerület miatt, amit nem feltétlen tudok mindig. meg vagy pötyögök, vagy scrollozok, ami szintén nem jó.

más: a my nokia ötletek kerülnek valamibe? azon kívül amibe a regisztrációs/lemondási sms kerül?

(#6155) Oliverda válasza MarKoo (#6152) üzenetére


Oliverda
félisten

Bízok benne hogy már egy olyan verziót sikerül kifogni amit ez a hiba nem érint. Mondjuk amúgy is tervezem hogy majd feketére cserétetem a házat tehát talán annyira nem is számít.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6156) kosturica válasza Bandus99 (#6147) üzenetére


kosturica
őstag

Oly annyira, hogy én (is) csináltam magamnak saját hangot hozzá! :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6157) sbazsi válasza Oliverda (#6155) üzenetére


sbazsi
veterán

Amíg ezt nem olvastam, fel sem tűnt. :U

(#6158) Kotkodács válasza Karma (#6135) üzenetére


Kotkodács
csendes tag

Hali!
Ez a megoldás nekem minimum 2x annyiba kerülne, mint venni egy zenelejátszó telefont. Egyébként én is gondoltam már rá. :)
Nem úgy értettem, hogy nem tetszik, hanem hogy nem vagyok egyik mellett sem még elkötelezve, nem tetszik annyira, hogy a másik nem is jöhet szóba.
Még megvárom az új LG Smartot, aztán meglátjuk hogy mi lesz. Egyenlőre tényleg csak az anyagminőség, vastagság hátránya van a készüléknek. Nem tudja valaki véletlen, hogy hangminőség terén mennyivel rosszabb az Arénánál? :F

"Elnézést, be lehet tenni a húst a számítógép alá? - Hölgyem, most szórakozik? - Dehogy, a férjem mondta, hogy Windows alatt minden lefagy..."

(#6159) sandor01


sandor01
csendes tag

Sziasztok.
Lennen egy kérdésem, ha segítenétek benne azt megköszönném.
Szeretnék venni egy mobilt úgy szeptember és december között.
Már most nézegetem milyen készülék lennen megfelelő nekem.
Csakhogy elakadtam.
Megvenném magamnak a S.E. K800i-t a fényképezője miatt, még akkor is ha van nála több megapixeles, jobb képet készítő gépek is.
De viszont ami nekem motívál egy mobilban, hogy legyen benne szépen szóló sztereó hangszóró. ( Jelenleg egy Nokia 6234 tip. telefonom van, ami nem szól rosszul)
Ezen kívül nem rossz ha van benne egy xenon vakú, bár ha van benne sima egy vagy két LED akkor hasznos tud lenni sötét helyzetekben, bár fényképezéskor nem olyen mint a xenon, de tud segíteni.
Így jutott eszembe a Nokia 5800 XpressMusic. Lehet , hgy nem olyen szép, de állítólag nagyon szépen torzítás mentesen szól. Van bennen két LED( ami gondolom elége erősen világít).
Csak nem tudom , milyen használni, mert 3 gomb kivételével érintő képernyős.
Ki tudja milyen azt használni? ( már az érintő képernyőt)
Milyen egyáltlán a készülék.
Tudna valaki más készüléket ajánlani a fenti paramétereket figyelembe véve.
A segítséget előre is köszönöm.

(#6160) Oliverda válasza sbazsi (#6157) üzenetére


Oliverda
félisten

Akkor jó. :) Annyira engem sem zavarnak az ilyen apróságok. Olvastam hogy volt olyan aki azon hőbörgött hogyha megnyomja itt-ott akkor recseg a műanyag. Hát könyörgöm...

Ápropó... valami jó kis YouTube kliens alkalmazás készült már a telefonhoz? N95-höz volt anno az emTube nevű remek kis progi, de aztán valamit módosítottak a YouTube-on és azután már nem ment. A webes oldalon keresztül pedig jóval silányabb minőségben lehetett csak megnézni a videókat.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6161) ALI_G


ALI_G
veterán

van már pdf reader ami ingyenes?

(#6162) oceanearth válasza ALI_G (#6161) üzenetére


oceanearth
őstag

Ami használható és működőképes, olyan nincs.

(#6163) pohár


pohár
félisten

Juppíííí, már úton van felém a telóm, kedden hozza a futárbácsi :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6164) kelzsoca válasza sandor01 (#6159) üzenetére


kelzsoca
félisten

ami nekem motívál egy mobilban, hogy legyen benne szépen szóló sztereó hangszóró

Akkor az 5800-ban nem csalódnál ilyen téren!

Van bennen két LED( ami gondolom elége erősen világít)

Felejtős, semmire nem való ledek ezek, a telefon szép képeket készít de csak kint és világos nappal, de amint a 2 ledre kell támaszkodni erősen elvérzik a dolog :)

Csak nem tudom , milyen használni, mert 3 gomb kivételével érintő képernyős.
Ki tudja milyen azt használni? ( már az érintő képernyőt)
Milyen egyáltlán a készülék.

Teljesen jól használható!

Tudna valaki más készüléket ajánlani a fenti paramétereket figyelembe véve.

Talán a Samsung Omnia

[ Szerkesztve ]

(#6165) sbazsi válasza sandor01 (#6159) üzenetére


sbazsi
veterán

hiába van két led, ha nincs verőfényes napsütés, egyszerűen fos képeket csinál. tiszta zaj az egész.

érintőképernyő rendben van. 1000 jobb, mint egy windows mobile, pl: omnia. (ahogy ezt már írtam.)

kelzsoca: omniát inkább ne ajánlgasd... bár ez szigorúan személyes vélemény. :U

[ Szerkesztve ]

(#6166) Kotkodács


Kotkodács
csendes tag

Összességében, ha azt nézzük, hogy ez egy fél évvel idősebb készülék, mint az Aura, olyan szemmel van külömbség? Mármint, ezt a problémát a szoftverfrissítés megoldja?
A másik kérdésem, hogy melyiknek van jobban használható, szép kijelzője, amit ráadásul nem is kell megnyomni 20x, hanem elég egyszer is, hogy reagáljon..
Egyenlőre amiért az Arena mellett vagyok:
- Jobb kamera, video
- Úgy tudom, hogy jobb a böngésző ( Láma kérdés: Ha van itthon wifi adás, akkor én azt tudom fogni? :DD Bocs, de inkább megkérdeztem... )
- Fém anyaghasználat, a nokia kicsit gagyinak tűnik
- Widget

Kontra:
- Szvsz az 5800 szebb
- Több alkalmazás van rá ( az arenára nincs is :D )
- 'Nyílt op..'

Ha valaki nem segít, feldobok egy pénzérmét, és úgy döntöm el...:D

"Elnézést, be lehet tenni a húst a számítógép alá? - Hölgyem, most szórakozik? - Dehogy, a férjem mondta, hogy Windows alatt minden lefagy..."

(#6167) cscscs


cscscs
csendes tag

Helló!
Tudna valaki mondani egy megbízható és olcsó online áruházat ahonnan megvehetném a telefont?

(#6168) kp78 válasza cscscs (#6167) üzenetére


kp78
addikt

Megbízható az Edigital, tuti garival, de nem épp olcsó. :U
Olcsó pl. a Gsmline, de milyen garival :U
Márpedig a gari ilyen telóknál szerintem fontos.

[ Szerkesztve ]

(#6169) sbazsi válasza Kotkodács (#6166) üzenetére


sbazsi
veterán

Összességében, ha azt nézzük, hogy ez egy fél évvel idősebb készülék, mint az Aura, olyan szemmel van külömbség? Mármint, ezt a problémát a szoftverfrissítés megoldja?

a szoftveres problémát megoldja. de szoftveresen nem fognak tudni hardvert belerakni, ha esetleg valamit hiányolnál. amúgy meg biztos, hogy baj, ha már fél éves egy készülék? előjöttek a sw hibák rajta. az xp és a vista is az sp1 után sokkal jobb lett.

amúgy meg symbian vs zárt os eléggé egyértelmű. bár kérdés, hogy mennyire fontos neked a fényképező, és az Arena milyen képeket/videot csinál.

(#6170) tgr válasza kp78 (#6168) üzenetére


tgr
tag

Elvileg -és a fórumosok szt is, ha jól látom - ha csináld magad gsm-ben veszi meg az ember 2 év garival a telit, akkor gari ugyan olyan tuti, mint az edigitalnál, csak olcsóbb a cucc. Más kérdés, hogy a 6 vagy 12 hónap gsmbolti gari az ködös, viszont úgy még olcsóbb a teli.
Nem?

[ Szerkesztve ]

(#6171) Oliverda válasza cscscs (#6167) üzenetére


Oliverda
félisten

XXL - Itt több konstrukcióban is meg lehet venni.

Kotkodács:

Jobb kamera... hát szerintem a mobilok 99%-ával csak bohóckodni lehet ha fényképezésről van szó. Bármilyen 20K-s kompakt gép kenterbe veri az összeset. A fém anyaghasználattal pedig nekem az a bajom hogy télen hideg illetve ha véletlenül leejted vagy erősebben megnyomódik akkor behorpad.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6172) Kotkodács


Kotkodács
csendes tag

Nem biztos hogy baj, hogy már fél éves. Tulajdonképpen csak megkérdeztem, hogy van-e hátrány belőle. Hát, nekem képek terén az kell, hogy minél élvezhetőbb legyen. Természetesen nem egy tükörreflexes masinához szeretném hasonlítani a képeket, de a nyaralás közben készült fotók nézegetése, satöbbi, arra lenne jó. A hangzásra tudsz mondani valamit? Egy agybadugós fülessel eléri azt a szintet a nokia, mint az arena? :)

"Elnézést, be lehet tenni a húst a számítógép alá? - Hölgyem, most szórakozik? - Dehogy, a férjem mondta, hogy Windows alatt minden lefagy..."

(#6173) Kotkodács válasza Oliverda (#6171) üzenetére


Kotkodács
csendes tag

Értem.. :D Érdekes vélekedés a fém házról.:D
Azt esetleg tudjátok, hogy melyiknek szebb a képe? Mármint a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

"Elnézést, be lehet tenni a húst a számítógép alá? - Hölgyem, most szórakozik? - Dehogy, a férjem mondta, hogy Windows alatt minden lefagy..."

(#6174) tgr


tgr
tag

Amúgy nekem szimpatikus az mgsm, mivel ad tesztre sokszor készüléket, és gondolom a weboldal megválogatja a partnereit. amit meg a fórumon ajánlottak, az a Part nero gsm

(#6175) sbazsi válasza Kotkodács (#6173) üzenetére


sbazsi
veterán

Az arena felbontása nagyobb. Képet nézni szerintem mindkettő megteszi, fotózni egyik sem igazán. hiába az 5mpxl, vagy 3,2 egyik sem készít jó képeket. szar optika, kicsi szenzor. vaku nélkül.

Olyan helyen vedd meg, amelyikben megbízol. Vagy esetleg jól nézd meg a garit, és ha hivatalossal adják, akkor vedd meg, ugorj be vele bármelyik nokia szervizbe, és ellenőrizd le mielőtt kibontod, és használatba veszed.

(#6176) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Egy kérdés - csak én vagyok olyan szerencsétlen, h néha random módon nem hajlandó rezegni bejövő hívásnál a telefon?

így sikeresen lecsúszok hívásokról - egy restart után OK, de eléggé idegesítő és zavaró hetente kétszer (egyszer emiatt, egyszer más miatt) újraindítani a készüléket... :F

van valakinek tippje? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6177) sandor01


sandor01
csendes tag

No ezt szeretem a legjobban.

Mindenkinek más a véleménye.
Így aki nem ért annyira hozzá, mint mondjuk én akkor bajban van, vagy zsákbamacskát vesz. Elég drága zsákbamacska azért azt meg kell hagyni.
Sajnos nincsen bennem meggyőződés, hogy melyik készüléket válasszam.
Pl. a Nokia E65 is tetszik, pedig 1 db. hangszóró van amolyan üzeli telefon.

Most egy nokia 6234 tip. telefonom van és igazából főleg a hangszórói miatt vettem meg (vigyáázok rá), de nekem a 2mp kamerával sincsen semmi bajom. Nem a legjobb, de nem photo művész vagyok, emlékek megörökítésére jó fény viszonyok közöött nekem megteszi. Kedvelem ezt a telefont.
Ezen kívül telefonálásra használom, meg néha egy pár sms.

Nem mondom néha jól jonne egy gps -es telefon egy szorult helyzetben. Nézeggettem telefonna egybeoltott pda-t , csak a telefon az telefon a pda-s navigációs telefonálós készülék meg valami olyan amit nem tudom, hogy szeretnék-e. ( nem a hoszú készenléti időről híresek., nem tudom milyen szépen szól a hangszótó- hopp ez még egy fontos - hogy ne keljen minden nap tölteni).

Szóval nem tudom milyen telefont vegyek. Persze a készülék vétel szeptember és december vége között lenne, de nem akarok akkor hirtelen dönteni, utána nézek a dolgoknak.)

Eddig kis szájhúzással a Nokia 5800 a nyerő. Ezen kívül kacsingatok a Mitac Mio A701 felé ami telefon + pda+ gps. ( vagy valami ilyesmit, amihez van szoftver is szép is.) Mitac Mio A701 nem olyan szé, de nem is olyan csúnya. Mivel gps is egyben nem kell fizetni a térképért, csak egyszerűen megveszem , vele együtt adják a szoftvert és ennyi. Ha akarok veszek rá másik térképet vagy frissitek. Nincs adtforgalommal való babrálás, nincs plusz költség, egyszer fizetek és slussz.

De majd megltjuk meglátjuk, hogy melyik lesz a nyerő. De eddig ez az álláspontom, még ha helytelen is.

Ha valaki valami értelmeset tanácsot tud mondani a fent írtakohoz azt szívesen olvasom.

sziasztok

és köszönöm az eddigi ssegítségeteket.

Lö pá
Majd meglátjuk.

(#6178) sbazsi válasza bolondember (#6176) üzenetére


sbazsi
veterán

éjszaka kikapcsolod, vagy csak az a heti 1-2 restart van neki? :U

(#6179) pohár válasza bolondember (#6176) üzenetére


pohár
félisten

Jééé, neked is ilyen telód van? :D

A legújabb soft van rajta? Ha nem akkor szerintem az lehet a baja :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6180) tgr válasza sandor01 (#6177) üzenetére


tgr
tag

Pár havernak van e66-on garmin xt. Igaz nem olyan zsír mint igo, de majdnem ugyan az, frankón használható, csomó térkép tölthető rá, és nincs forgalmi díj (max ha bekapcs az A-gpst hogy gyorsabban találjon műholdat). Totál bejön nekik, sokszor használják. Én a gps miatt nem vennék pda-s telcsit. Ráadásul ismerős szív az ilyen pda-s telcsivel (vmi HP ipaq), valszínű mertwin fut rajta (ez lehet egyedi hiba is, de nekem nem jön be a win-es teli), és bűn lassú.

(#6181) sbazsi válasza sandor01 (#6177) üzenetére


sbazsi
veterán

Mindenkinek más a véleménye.
Ez így van rendjén. Képzeld el, ha mindenki ugyanazt a szöveget fújná, majd megveszed, és neked meg más lett volna a véleményed.

pda telefon: nekem volt egy omniám. Eleinte tetszett, mert az milyen jó. csak épp a kezeléssel nem jutottam dűlőre vele. A Windows mobile alapvetően egy pda software, amit ceruzával szokás irányítani. az pedig macera. ezzel szemben az 5800 kézzel is használható

amelyik telefonban van gps vevő azoknál nem kell feltétlen adatköltséget is fizetni, max venni kell hozzá gps software-t. 5800-pl ott a garmin. Nem egy igo, de műkődik. Amennyit használom, arra meg bőven megteszi. kb havi 2-3x.

Töltés: Van nokia e51-em, meg 5800. mindkettőt töltöm naponta. éjjel nem kapcsolom ki, és a 2. napot már nem szokta kibírni. Omniával ugyanez volt.

Ha úgyis szeptember-december, akkor még vedd képbe a nokia e52-t.

(#6182) bolondember válasza sbazsi (#6178) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mivel on-callos vagyok, sosincs kikapcsolva.

bármi lehet.

tudom, oprenceres telefon, satöbbi (ja, P910-et EGYSZER kellett újraindítani - haverteve betette a SIM kártyáját, tele volt az sms tára, és kapott egyet, na ebbe belefagyott az őskövületem :S).. De pölö ex E51-ét miért nem kell soha újraindítani? :F

és csak néma módban teszi ezt...

@bögre: igen, nekem is, bár megbízhatóság szempontjából néha visszasírom a W880-am...
SW: 21.0.025, egyedi verzsön: 21.0.025.c01.01.

Amúgy utoljára csütörtökön lett restartolva, akkor szépen gondolt egyet, nem fordult vissza a kijelző, majd egy idő után nem reagált semmire - akksi ki, akksi vissza...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6183) sbazsi válasza bolondember (#6182) üzenetére


sbazsi
veterán

jó kérdés. azért néha nem árt a telefonnak sem egy kikapcs-bekapcs. :U
ezt a funkciót biztos licenszelik az MS-től. :))

(#6184) pohár válasza bolondember (#6182) üzenetére


pohár
félisten

Hát igen, a W880i az egyszerű mint a kő, azon nagyon nincs ami elromoljon :D
Meg a SE-k annyira nem hibások, jól vannak összerakva :K

Hogyhogy egyedi softod van? :F
Ezt hogy lehet? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6185) bolondember válasza pohár (#6184) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

AnDante tett ki egy hírt, h közvetlen elérhető frissítés van a telefőnre.

csekk

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6186) Karma válasza pohár (#6184) üzenetére


Karma
félisten

Mindenkinek van egyedi szoftvere, az az adott régió variánsának verziója :) Legalábbis azt hiszem, és még logikusnak is tűnik.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6187) Con Troll válasza tgr (#6174) üzenetére


Con Troll
senior tag

Én az mgsm-nél vettem szürkét, és semmi nem volt kispórolva a csomagból. (benne volt a két stylus, hosszu usb kábel stb..)+ ugye a két év nokia garancia. Sztem tök rendben van a bolt.

A bejelentkezési szignált le lehet cserélni valahogy más zenére? (független telóm van, szóval nem valami szolgáltatós szignál szokott felcsendülni, hanem a nokia eredeti cuccosa)

[ Szerkesztve ]

(#6188) kelzsoca válasza Kotkodács (#6172) üzenetére


kelzsoca
félisten

Egy agybadugós fülessel eléri azt a szintet a nokia, mint az arena?

Ezt nem inkább fordítva kellene kérdezni?

Gondolod hogy az LG jobb hangzásra képes? :U

(#6189) MarKoo


MarKoo
őstag

Érdekességnek itt egy új "multitouch"-os játék: [link] El lehet vele bohóckodni. :B

(#6190) Kotkodács válasza kelzsoca (#6188) üzenetére


Kotkodács
csendes tag

Őszintén? :K
- Fém ház, kihangosítva dolby, állítólag állati jó.
- gyári füles is nagyon jó, azt mondják
- "Kihangosítva úgy szól, mint még nokia sosem" ez lehet, de az LG-k szerintem jobban szoktak szólni, mint a Nokiák....:/

Ha nem így van, és jobb, az nekem csak jó, egy újabb érv a készülék mellett. Most viszont jött egy ellenérv: Nem olyan jó az érintőfelület a Nokián?? :S :F

[ Szerkesztve ]

"Elnézést, be lehet tenni a húst a számítógép alá? - Hölgyem, most szórakozik? - Dehogy, a férjem mondta, hogy Windows alatt minden lefagy..."

(#6191) jety91 válasza Kotkodács (#6190) üzenetére


jety91
őstag

Nem olyan jó az érintőfelület a Nokián??
Hát mit értünk jó/rossz alatt.
Ez rezisztív kijelző, nem kapacitív, azaz nyomkodni kell nem ujjal hozzá érni.

(#6192) Kotkodács válasza jety91 (#6191) üzenetére


Kotkodács
csendes tag

Értem. Hát, jó...Mostmár 60%-osan meg vagyok győzve a készülék mellett... :DDD Még gondolkozom, de remélem nem találok semmi ellenvetést. Fimlekkel hogy áll? Élvezhetően lehet rajta fimet nézni?

"Elnézést, be lehet tenni a húst a számítógép alá? - Hölgyem, most szórakozik? - Dehogy, a férjem mondta, hogy Windows alatt minden lefagy..."

(#6193) Wendelke válasza Con Troll (#6187) üzenetére


Wendelke
senior tag

"A bejelentkezési szignált le lehet cserélni valahogy más zenére? (független telóm van, szóval nem valami szolgáltatós szignál szokott felcsendülni, hanem a nokia eredeti cuccosa)"

Ez mondjuk engem is érdekelne, bár én a T-s szignált akarom eltüntetni, illetve sem a T-s sem a Nokiás szignál nem kell, mert hangos. Néha ez kellemetlen lehet.

Erre esetleg van valami egyszerű megoldás, mert a beállításokban ilyent nem találtam.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#6194) Oliverda válasza Kotkodács (#6190) üzenetére


Oliverda
félisten

"kihangosítva dolby"

Vááá... Mit bele nem szerencsétlenkednek már egy telefonba. Dolby, HD videó, 10 megapixel, 1GHz-es processzor... Minek? Jó persze...minek...parasztkábításnak. Rendezz házibulit telefonoddal, nézz HD filmeket, fotózz úgy mint egy profi és forgass vele oscar-ra jelölt filmet. :DDD

Amúgy én eddig csak jókat olvastam az 5800 kihangosításáról, bár még a saját füleimmel nem volt lehetőségem meghallgatni.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6195) jety91 válasza Kotkodács (#6192) üzenetére


jety91
őstag

Smart movieval konvertálsz át filmeket és a lejátszójával nézed tökéletes.
Nem minden codecformátum megy akadásmentes.
De filmnézésre szvsz szinte tökéletes.

(#6196) jety91 válasza Wendelke (#6193) üzenetére


jety91
őstag

(#6197) kosturica válasza jety91 (#6195) üzenetére


kosturica
őstag

Az szar! A Media Coderrel az igazi. Mpeg4-be kell konvertálni 360x640-es felbontásba! Olyan minőségü, hogy behalsz, teljesen akadásmentes! Feliratokat kezel, millió beállítás stb.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6198) Con Troll válasza jety91 (#6196) üzenetére


Con Troll
senior tag

A progihoz tartozó használati utasitást le tudná forditani valaki? 75%-ban értem, de nem szeretnék igy nekiállni a dolgoknak.

(#6199) Steven


Steven
addikt

Talált már valaki quick time progit a telóra ? Mer én nem és pedig tök jó lenne:(

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#6200) cscscs


cscscs
csendes tag

Ismét kérdezni szeretnék: mi a különbség az EU a HU és a NOKIA garancia közt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.