Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) oceanearth válasza Steven (#5641) üzenetére


oceanearth
őstag

Még mindig keresek normális pdf progit ehhez a telóhoz...

Csak a 15 napos próbaverzió van még mindig?

üdv

(#5652) TokLac válasza kelzsoca (#5650) üzenetére


TokLac
senior tag

Nyugi, értem miről beszélsz. :)

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5653) TokLac válasza oceanearth (#5651) üzenetére


TokLac
senior tag

nokiaprogramok.hu

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5654) Salvador20 válasza TokLac (#5653) üzenetére


Salvador20
őstag

innen az összes progi müxik az 5800-on?

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5655) eBeni


eBeni
tag

Bocs, lehet, h nagyon alap kérdés, de ha hackelem a telót ugrik a gari? és ha függetlenítem?
Valamint a hacknek jelenleg van értelme, úgy értem van már sok progi amihez kell?

(#5656) oceanearth válasza TokLac (#5653) üzenetére


oceanearth
őstag

Tényleg van már hozzá működő, vagy csak benyögted azt, hogy nokiaprogramok.hu??
mert 2 héttel ezelőtt még nem volt, csak az a szar próbaverzió, amit 15 naponként újra kell telepíteni...

(#5657) TokLac válasza oceanearth (#5656) üzenetére


TokLac
senior tag

Az ilyen stílust hagyd meg a barátnődnek... Vagy a barátodnak...

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5658) TokLac válasza Salvador20 (#5654) üzenetére


TokLac
senior tag

Nagy része igen. De ami v3 nem v5 kompatibilis csak kipróbálás után derül ki hogy működik-e rendesen. Ajánlom az áláírásomban szereplő cím meglátogatását.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5659) Bandus99 válasza Judy075 (#5638) üzenetére


Bandus99
őstag

Szia
Szinten CK-7w-t hasznalok tokeletesen mukodik vele a telefon. BT rejtve van a telefonon es igy is csatlakozik amint bedugom a kulcsot.
(CK-1W vel nem mukodik)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5660) oceanearth válasza TokLac (#5657) üzenetére


oceanearth
őstag

nem tudom mi kivetni való volt a hszemben, de elnézést ha belegázoltam érzékeny lelkedbe...

(#5661) Salvador20


Salvador20
őstag

nem értek én a telefonokhoz, mit jelent az, hogy szignózás? Mert látom már az 5500-on is meg lehet csinálni, hogy ne "szignózzon".

Szerk.: Már meglett közben, a tanusítványok kikerülése.

[ Szerkesztve ]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5662) jety91 válasza oceanearth (#5660) üzenetére


jety91
őstag

Stílusoddal van probléma...
[link]
Nekem nem kell újratelepíteni...

(#5663) dugomc válasza jety91 (#5662) üzenetére


dugomc
tag

Szerintem semmi gáz nem volt a stílusába csak kérdezett valamit és egy elég tág fogalmat kapott. Ennyi erővel lehetett volna azt is mondani google.hu. Nem kötelező válaszolni kérdésekre szerintem. Amúgy nálam nem volt kóser ez az acrobat reader. Felraktam telóra leszedtem egy chip újság pdfjét de nem tudta megnyitni.

(#5664) kp78 válasza dugomc (#5663) üzenetére


kp78
addikt

A pdf olvasó nálam sem teljesít túl jól, kevés memóriára hivatkozva alig nyit meg vmit.
Pedig szinte semmi sem futtatok a háttérben. :U

(#5665) alien_ válasza kelzsoca (#5650) üzenetére


alien_
őstag

Annyira nem kell aggódni a por miatt... Jó módszerrel kell tisztítani, ennyi.
Én pl a szobámban cseréltem lcd-t, sikerült is tökéletesen pormentesen megoldani a dolgot.
Mindenképp kell valami mikroszálas rongy, meg esetleg egy sűrített levegős spré, bár én az utóbbi nélkül csináltam.
A tiszta szoba jól hangzik, de én egyedül a winchester gyártásban hallottam, hogy valóban használják is. A trükk az, hogy a Nokia előlapok (slide upper-ek, stb) olyan anyagból vannak, hogy ne rántsák magukra a port, így könnyű tisztítani. (Ellenben sok Samsung modellel....Pl G600 tisztításához kell gyakorlat). Dolgoztam Európa legnagyobb Nikon márkaszervízében is, ahol tényleg fontos lenne a pormentesség, a CCD-k bakteriális tisztasága, ott konkrétan 2-3cm-es porcicák repkedtek a levegőben, miközben dolgoztunk. A tisztitási módszeren múlik az egész..

Swarm is coming.

(#5666) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Most lehet, hogy én maradtam le valamiről, de ez az 5800-2 miben különbözik az 5800-tól?

(#5667) Karma válasza Yushchenko (#5666) üzenetére


Karma
félisten

Abban, hogy ez az észak-amerikai (NAM) verzió. Volt is vele baj rendesen, ha olvastad a híreket, még rosszabb volt, mint ahogy nálunk startolt szerencsétlen telefon :DDD

“All nothings are not equal.”

(#5668) Yushchenko válasza Karma (#5667) üzenetére


Yushchenko
őstag

Ja, hát akkor aww amcsiknak.

(#5669) oceanearth válasza kp78 (#5664) üzenetére


oceanearth
őstag

Pont ezért kérdeztem, hogy tényleg van-e új működő pdf reader.
Bár úgy látszik sok itt a gyenge lelkű kislány és inkább megsértődnek, mint, hogy válaszolnának.
Nekem is ez a hiba áll fent, arról nem is beszélve, hogy rendesen, görgetve lapozni sem tudok. Lapozáshoz opciók/ugrás/következő oldal...
Meg a nagyítás és a kicsinyítés az fordítva működik.

Nem hiszem el, hogy 3 hónap alatt nem sikerült normális pdf readert csinálni a telóhoz, ez elég durva szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#5670) Karma válasza oceanearth (#5669) üzenetére


Karma
félisten

3rd Edition-re évek alatt se sikerült, de még csak nem is próbálkoznak. Talán majd most lesz valaki, aki ír egy normálisat. Nem akar valaki kreatívkodni, és átportolni a Fitz/muPDF-et? :DDD

“All nothings are not equal.”

(#5671) oceanearth válasza Karma (#5670) üzenetére


oceanearth
őstag

Ne paráztass... Én rengeteg pdf-et nyitok meg, nagyon kéne ez a funkció nekem. Lehet megveszem a pdf readert, nem tudok mit csinálni igazából.

(#5672) g3tt0harcos


g3tt0harcos
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretnem megkerdezni hogy megjelentek-e mar a kovetkezo programok es ha igen honna tudnam letolteni oket ? Valamint hogy mikent kell oket feltelepiteni ...
1.Msn
2.Skype

Illetve milyen browsert javasoltok vagy hasznaljam az eredetit ami a telon van ?

Elore is koszonom !!

(#5673) Karma válasza g3tt0harcos (#5672) üzenetére


Karma
félisten

1.) Fring
2.) Fring

Elmész az oldalára, leszeded a csomagot (Download with PC), átküldöd a telefonra; vagy elküldöd a linket SMS-ben a telefonodra, és azzal szeded le. Elég egyszerű.

“All nothings are not equal.”

(#5674) g3tt0harcos válasza Karma (#5673) üzenetére


g3tt0harcos
csendes tag

Nem ismerem ezt a progit.Ez jobb mint a Skype vagy meg nem jott ki 5800-ra?
Ezek szerint nincs meg hozza Msn ?

Thx

(#5675) Karma válasza g3tt0harcos (#5674) üzenetére


Karma
félisten

Mi a búsnak Neked külön MSN? Skype nem jött ki 3rd Edition-re sem, egyhamar ne számíts rá, hogy 5800-ra lenne. Ez a Fring egyértelműen jobb, mivel egy csomó hálózatot kezel (MSN, Google Talk, Skype, AIM, ICQ, satöbbi), lehet vele üzenni és telefonálni is. Mi más kell még?

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5676) g3tt0harcos válasza Karma (#5675) üzenetére


g3tt0harcos
csendes tag

Meggyoztel :DD
koszike

(#5677) sbazsi válasza g3tt0harcos (#5674) üzenetére


sbazsi
veterán

Msn létezik symbianra (legalábbis nekem van messengerem e51-re)
a fring-en kívül van még a nimbuzz nevű prog, e51-en a letöltés! menüpontban megtalálható.alkalmazások/social networking vagy mi. ugyanitt van az msn.

(#5678) g3tt0harcos válasza sbazsi (#5677) üzenetére


g3tt0harcos
csendes tag

Es neked hogy jon be a Fring ? A masik progikkal osszehasonlitva...
THX

(#5679) Karma válasza sbazsi (#5677) üzenetére


Karma
félisten

Kár hogy ez az 5800 topik, és S60v5-re még nem ilyen rózsás a helyzet :U

“All nothings are not equal.”

(#5680) sbazsi válasza Steven (#5641) üzenetére


sbazsi
veterán

Egyáltalán nem támogatja?
Most egy e51-esem van, az elvileg olvasni tud pfd-et meg office-t
Quickoffice/adobe pdf nincs rajta?

(#5681) sbazsi válasza Karma (#5679) üzenetére


sbazsi
veterán

igazad van, sorry
csak benéztem a topicba, mert lehet lesz egy ilyen telám
fring vs nimbuzz nekem utóbbi jobban tetszik, mert a contact neve melletti ikonból látom, hogy msn/skype/melyik egyéb chatprogin keresztül van az ember. pl ha több jani van a listán akkor jól jöhet. de ez itt erősen off, ugyhogy befejezem. :)

(#5682) g3tt0harcos


g3tt0harcos
csendes tag

Karma...latom te eleg nagy szaki vagy
Alkalmazasokat ill. mas progikat mit javasolsz letolteni a telohoz ?

(#5683) Bandus99 válasza g3tt0harcos (#5682) üzenetére


Bandus99
őstag

Elsokent egy kis visszaolvasast javasolnek a topikban...
Aztan ha van meg kerdes tedd fel.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5684) kola.11 válasza kola.11 (#4898) üzenetére


kola.11
tag

Hát, nem Tube lett végül, hanem ..ifon. Sajnos, T-s előfizuval nem tud versenyezni árban a Tube az érintőképernyős etalonnal (16GB, white). Itt csak kb. 10k a difi a ..ifon-ért cserébe, de ennyi még belefért nálam. Eddig csak Nokia telóm volt (kivéve az elsőt, az Ericsson volt, de annak már majd 10 éve), nagyon akartam, hogy az első érintőképernyős telóm is Nokia legyen, de az érzelmeket legyőzte a racionalitás.

Félreértés ne essék jó a Tube, de szerintem túl van árazva. (Ezt nem írtam volna le, ha nincs kb. két hete nálam a másik teló és nem győz meg a kezelőfelülete és a szolgáltatása erről).

Hajrá Nokia, remélem a köv. telónak sikerül az, ami az 5800-nak most nem jött össze nálam, és sikerül legyőzni a konkurrenciát ebben a szegmensben.

(#5685) kola.11 válasza kola.11 (#4898) üzenetére


kola.11
tag

Bocs, duplázott a motor, ezt a hsz-t lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

(#5686) Judy075 válasza Bandus99 (#5659) üzenetére


Judy075
tag

Köszönöm a válaszod!
Judy

(#5687) kosturica válasza kola.11 (#5684) üzenetére


kosturica
őstag

Tul van árazva? Hm.. Érdekekes. Gyakorlatilag mindent tud! Én tudom, hogy az Iphone verhetetlen az internetben (Safari böngésző) + a multitouch, ugye! Ezenkívül egy hihetetlenül ostoba jószág, és te is rá fogsz jönni nemsoká', hogy rosszul választottál! Ha nem így lesz, akkor oszd meg velünk, hogy miért! Szia

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5688) Steven válasza kosturica (#5687) üzenetére


Steven
addikt

ami miatt nem vettem iphone-t én: (szem elött tartottam hogy szarabb ne legyen mint a k810i -m)

1.,iphone-t nem lehet modemként használni

2., 2mp es kamera elözőn 3 volt

3., videót nem lehet vele készíteni

4., nem lehet kikötni tv-re

mellékessen kisebb felbontású a kijelzője... amúgy is szerintem hype az egész iphone kijelzős dolog, aksit nem lehet cserélni ha lemerült akkor ennyi....

és még sok más...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5689) jety91 válasza Steven (#5688) üzenetére


jety91
őstag

Olyan flamelés lesz ebből, hogy tyűűűű
Valaki használja a smart touch nevű progit?
Photoshopban eléggé használható kis cucc tud lenni rajzpadként :DD

(#5690) Steven válasza jety91 (#5689) üzenetére


Steven
addikt

ezek tények amúgy az árat el is felejtettem említeni sokkal drágább mint az 5800...

amúgy jöhetne már az n97 akkor végre elkezdenének ömleni a szoftverek a telóra....
amibe pl az iphone magasan előrébb tart ....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5691) jety91 válasza Steven (#5690) üzenetére


jety91
őstag

Valakinek a pap, valakinek a papné...

Miért van összefüggésben az n97 megjelenése a sok programmal :F Más proci lesz benne, meg qwerty bill, ebben fog kb. nagyvonalakban különbözni a teló.

Szerk.: Kétlem h azért elkezdenék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5692) Steven válasza jety91 (#5691) üzenetére


Steven
addikt

azért mert végre elkezdik gyártani a touch screenes, progikat gamékat...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#5693) Karma válasza Steven (#5688) üzenetére


Karma
félisten

1. A 3.0-tól kezdve lehet kábelen is, adhoc WLAN-nal már most is használható (ala JoikuSpot).
2. Ez van, majd az újabban jobb lesz.
3. Cycorder, de a 3.0-tól kezdve lesz beépítve is.
4. Persze hogy lehet :(((
5. Lehet, hogy az akkut nem tudod cserélni (elhiszem, hogy felmerülhet az igény, nekem még sose), de legalább USB-n töltheted.
6. A felbontás kisebb, de az arányok jobbak, kapacitív és még videót is tud lejátszani.

Nem akarok flame-et szítani, de azért a tényeket ne ferdítsük már el.

“All nothings are not equal.”

(#5694) Con Troll


Con Troll
senior tag

Sziasztok!

Van egy kis gondom a szignózással. Megkaptam opdaról a cer és key fájlokat, letöltöttem a SISSigner progit. A mappájában van két exe fájl a signsis.exe és a SISSigner.exe- Egy régebbi hozzászólásban (#5236) olvastam, hogy a signsis.exe-t be kell másolni a C:/windows/system32 könyvtárba, majd pedig kell csinálni egy ki-be jelentkezést. Ezeket meg is csináltam, de amikor elindítom a SISSigner.exe-t akkor azt a hibaüzenetet kapom hogy: D:/mappa1/mappa2/SISSigner/signsis.exe: nem Win32 alkalmazás.

Ez miért van és hogyan lehet kiküszöbölni? Nem tudok semmit szignózni, pedig régebben ment. :W

[ Szerkesztve ]

(#5695) Con Troll


Con Troll
senior tag

Illetve van még egy problémám. A quickoffice Premier Upgrade v6.1.91 s60 v3 Symbian OS 9.1 telepitésénél ezt írja ki: "nem megbízható kibocsátó védett alkalmazása nem telepíthető" ez miért van, mit csináljak, hogy feltudjam telepíteni a cuccot?

(#5696) kosturica válasza Steven (#5688) üzenetére


kosturica
őstag

Így igaz!... És a többi :D Bluetooth mire használható, zene hogy szól (vagy nem) kihangosítón, vagy anélkül, programok stb...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5697) jety91 válasza Karma (#5693) üzenetére


jety91
őstag

Flame lezárásaként, mindkét telefon más célközönségnek készült és ez alapján értékeli mindenki a saját ízlése szerint, hogy neki mire kell egy telefon, és pont.

#5694:
Használd a rootsigner-t (nokiaprogramok.hu)

#5695:
"nem megbízható kibocsátó védett alkalmazása nem telepíthető"
Erre én is kíváncsi lennék, hogy mit lehet ezzel kezdeni

[ Szerkesztve ]

(#5698) TokLac válasza jety91 (#5697) üzenetére


TokLac
senior tag

A root signer vakítás.
"nem megbízható kibocsátó védett alkalmazása nem telepíthető" ami ezt írja ki csak egyedi, a teló imei számára készült opda-s szignóval megy fel.

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#5699) csimpok válasza TokLac (#5698) üzenetére


csimpok
aktív tag

Lossless zenéket (flac, ape) le lehet játszani az 5800-assal? Azt tudom, hogy alapból nem, de van letölthető program hozzá?

(#5700) jety91 válasza TokLac (#5698) üzenetére


jety91
őstag

Értem, akkor már miért nem megy pár játék a telefonon :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.