Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) asadasad22 válasza HoReSz1975 (#10999) üzenetére


asadasad22
őstag

"mert jó párat kiprobáltam, de nem mennek rajta, vagy lejárt a dátum, de hiába állitom vissza, akkor sem telepíti fel,"

elso korben sztem egy HelloOX2-vel tord meg a rendszert.
egyebkent a legjobb kulon videolejatszo asszem a smartmovie ra, de azon is szaggat a videok zome :S kene valami jo kis CorePlayer ra, az mar hasznalhato is lenne valamire. egyebkent a gyarit erdemes hasznalni, azzal teljesen folyamatosan mennek legalabb a telora optimalizalt videok..

[ Szerkesztve ]

(#11002) tresh válasza asadasad22 (#11001) üzenetére


tresh
addikt

Én is a smart moviera voksolok:)

Horesz:lehet hogy a konvertálással van gáz mert smartmovie nekem mindig jó volt n95,most 5800 án is jó:)lehet hogy túl sok a bit sebesség.írd le milyen beállításokkal konvertálsz

[ Szerkesztve ]

(#11003) D@niel


D@niel
addikt

Ugye az 5800 volt az 1. érintőképernyős Symbian ?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11004) Karma válasza D@niel (#11003) üzenetére


Karma
félisten

Nem. A 7700 és a 7710 volt.
Az első érintős S60 volt az 5800.

“All nothings are not equal.”

(#11005) D@niel válasza Karma (#11004) üzenetére


D@niel
addikt

Egy töltéssel hány órát lehet az 5800-val netezni, mondjuk 3g-n és külön wifin ill. egy töltéssel hány óra zenét lehet hallgatni ?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11006) tresh válasza D@niel (#11005) üzenetére


tresh
addikt

Nem szoktam ennyire igénybe venni de szerintem gond nélkül le lehet gyilkolni kevesebb mint egy nap alatt wifivel és zenével:) Igaz én tegnap óta nyúztam és két pálcika van csak de még bírja:D

(#11007) szkrisz


szkrisz
tag

üdv mindenkinek!

a múltkor segítettetek a Sygic telepítésben, ezt most is köszönöm mindenkinek :R

a lényeg: rámentem a Sygic oldalára és olvasgattam az oldalon, míg egyszer csak találtam valami érdekeset... ki volt rakva az oldalra 4 EU-s ország térképe, mert többen szóltak a fejeseknek, hogy nincs benne a teljes EU-s térképbe ez a 4 ország.
Gondoltam egy próbát megér és leszedtem mind a 4-et és feltettem a telóra... és MŰKÖDIK!!!! :DD
úgyhogy aki még nem találta meg még az oldalon a Mapokat, annak itt a [link] nyugodtan szedje le és tegye fel ;)

már csak a többi 39 EU-s térkép kellene ingyen :U

[ Szerkesztve ]

(#11008) rin02 válasza szkrisz (#11007) üzenetére


rin02
aktív tag

Kösz az infót. Kár, hogy számomra nem olyn hasznos,mert nem hiszem, hogy gyakran járnék ezekben az országokban. :) A többi 39 országét be lehet szerezni, csak kérj segítséget itt a fórumon. ;] Nekem meg van az az oldal, ahonnan le lehet szedni, de jelenleg nem működik. :(

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#11009) szkrisz válasza rin02 (#11008) üzenetére


szkrisz
tag

rendben, akkor kérem a segítségeteket, hogy honan tudnám megszerezni a maradék 39 EU-s ország térképét Sygic-hez??? :U :R

(#11010) rin02 válasza szkrisz (#11009) üzenetére


rin02
aktív tag

Privátban ment, mert itt tiltott a warez.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#11011) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Sziasztok!

Még október végén bementem a Nokiához, hogy rakják fel a legfrissebb szoftvert. Beviszem kérdik, hogy mi a baja mondom semmi, csak szeretném ha a frissebb szoftver lenne rajta. Aztán mondja a srác, hogy oké frissítik. Megyek érte, nézem a verziószámot: 31.0.008 pedig ekkor már kint volt a 31.1.101.

Most december végén megint bemegyek, hogy megint szeretnék frissíteni, megint megkérdi, hogy mi a baja mondom semmi csak szeretném, ha a frissebb lenne rajta. Beviszi a srác a szervizeshez az is kérdi, hogy mi a baj annak is mondom, hogy semmi, csak azt olvastam, hogy a legújabb fw-vel jobban fogja a GPS jelet. Elkezdi a csávó, hogy nincs újabb és, hogy ne is frissítsem mert a warez GPS-em (Garmin) nem fog működni az új fw-vel.

Akárhol olvastam mindenkinek működik a Garmin a legújabb fw-vel. Na mindegy én nem könyörgök nekik gondom, most, hogy még garis és ingyen kell megcsinálniuk nem igazán akarják. Ha fizetnem kéne érte tuti egyből frissítenék.

A kérdésem az, hogy meg-e merjem itthon csinálni a frissítést. Olvastam már olyat, hogy volt aki frissített és angol nyelvű lett a telefonja és csak a product kód átírásával lehetett magyarrá "varázsolni" és így ugrott a garancia.

Tényleg van benne ilyen kockázat?

(#11012) rin02 válasza Gabesz1019 (#11011) üzenetére


rin02
aktív tag

Szia, ha a telefon tényleg Magyarországra szánt, akkor semmi kockázat nincs, persze előtte nem árt biztonsági mentést csinálni róla. A Nokia PC Suite-al érdemes csinálni, és ott a Szoftverfrissítés menüpontnál.

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#11013) Gabesz1019 válasza rin02 (#11012) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Hivatalosan Nokia boltba lett véve, tehát elméletileg Magyarországra szánt. Megcsinálom a biztonsági mentést, és utána wifi-n keresztül frissítem?

A *#0000# után Opciók-Frissítések ellenőrzése és utána már frissít is igaz? Telefon legyen a töltőn? Mert már olvastam azt is, hogy rajta kell hogy legyen miközben frissítek.

(#11014) Karma válasza Gabesz1019 (#11013) üzenetére


Karma
félisten

Nem kell, de ha esetleg lemerülne menet közben, na az szopás.

“All nothings are not equal.”

(#11015) nikjud


nikjud
csendes tag

Sziasztok!
A Beállítások->Kapcsolat->Hálózatcélok->Internet menüpont alatt próbáltam beállítani a netezést, de egyes egyedül WLAN-on keresztül engedélyezi. T-mobile-os vagyok, de gondolom a T-Mobile WAP és a W'nW díjcsomagtól függetlenül elérhető... (Vagy akármelyik másik netezős dolog. BÁRMELYIK!!!) Ehhez képest nálam semmi. Valamit elállítottam volna a nagy próbálkozások közepette??? :F
A másik problémám a GPS. Lehetek földön, vízen, levegőben, a telefonom sehogy sem érzékeli a műholdat, így a GPS-t sem tudom használni.
A térkép funkcióról nem is beszélve - gondolom e kettő probléma között összefüggés van...
Tudnátok segíteni? Mert jelenleg amik miatt vettem a készüléket, még semmit sem tudtam használni...
Előre is nagyon köszi! :R

(#11016) Gabesz1019 válasza Karma (#11014) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Oké, köszi.

Még egy kérdés. Most már ez a Nokia Ovi Suite van a PC Suite helyett?
Ezzel is lehet csinálni biztonsági mentést igaz?

(#11017) rin02 válasza Gabesz1019 (#11016) üzenetére


rin02
aktív tag

Igaz, de a PC Suite jobb. A memkarira is tudsz telefonnal csinálni biztonságit.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#11018) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Üdv.!

Én is a Nokia 5800 tulajdonosok népes táborába tartozom. A következő lenne a kérdésem:

Melyik Igo verzió fut az 5800 telefonon? Hogy tudom feltelepíteni?
-Tárgytalan... megnéztem keresőben :)....

A garnim jó rá, vagy milyet ajánlotok a telóra?

A válaszokat előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Hala Madrid :)

(#11019) adodaniel válasza szabozeee (#11018) üzenetére


adodaniel
őstag

Igo semelyik. Garmin, Sygic vagy Ndrive...ezekkel érdemes próbálkozni

(#11020) szabozeee válasza adodaniel (#11019) üzenetére


szabozeee
aktív tag

:R

Te melyiket ajánlod?

Hala Madrid :)

(#11021) pethYeti válasza szabozeee (#11020) üzenetére


pethYeti
addikt

Sztem továbbra is a legjobb legtartalmasabb a "bütykölt" Ovi maps!

(#11022) Gabesz1019 válasza rin02 (#11017) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Értem. És frissítés után a memóriakártyán lévő dolgok megmaradnak? Vagy a kártyáról mentsem a gépre a biztonsági mentés fájlját?

(#11023) markingoo


markingoo
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom hogy valaki használ-e ilyent vagy esetleg keres ilyen témát a telefonra,de nekem megtetszett, elég jól néz ki.Még nem tudtam kipóbálni , mert nem jött még meg a telóm,ezért nem tudom hogy emnyire használható. Valaki tudna segíten , hogy hogyan működik ez a téma a telefonon? http://gallery.mobile9.com/f/1080449/[link]

[ Szerkesztve ]

(#11024) nikjud válasza markingoo (#11023) üzenetére


nikjud
csendes tag

Én próbáltam telepíteni, de azt írja, hogy nem támogatott...
Pedig tényleg jól néz ki.

(#11025) D@niel


D@niel
addikt

Sziasztok!

Kérdezhetnék egy olyat, hogy az 5800-t, vagy az iPhone-t tartjátok jobb készüléknek, ill. ha tehetnétek, így "utólag" melyiket vásárolnátok meg ?

Köszi, Hello !

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#11026) markingoo válasza nikjud (#11024) üzenetére


markingoo
csendes tag

értem, köszi :)

(#11027) tresh válasza D@niel (#11025) üzenetére


tresh
addikt

szerintem nem összehasonlítható a két telo nincs összehasonlítási alap max az hogy mind kettő érintés vezérelt :) De amugy szerintem felhasználó függő is iPhone-al lehet villogni ,meg fain a multi tácccss de ezért nem adnék 150k :U 5800 röviden tömören mindent tud amire szükséged lehet elérhető áron. plusz ugye iPhone ba megfizeted az apple nevet,attól függetlenül hogy tényleg jó telefon nekem nem érne 60-70knál többet.

(#11028) Karma válasza D@niel (#11025) üzenetére


Karma
félisten

Egyértelműen iPhone.

Egyébként egyetértek tresh-sel, tényleg benne van minden, az árának megfelelő minőségben. "Olcsó húsnak híg a leve."

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#11029) sbazsi válasza D@niel (#11025) üzenetére


sbazsi
veterán

Ez a masodik 5800m, az elsot a szerviz cserelte. Ebben nem megy a bluetooth. Az ugyfelszolgalat botranyos. Es a kinetiqs gorgetest is csak igergetik, na meg az uj feluletet. Az emberek meg elhiszik...

(#11030) tresh válasza sbazsi (#11029) üzenetére


tresh
addikt

Mindig van sajnos hibás darab/széria.(hol vetted?) Amúgy meg engem a kinetikus görgetés érdekel a legkevésbé:)

(#11031) xmad válasza sbazsi (#11029) üzenetére


xmad
őstag

nekem a kinetikus görgetés annyira nem hiányzik. nemtudom miért vagytok oda érte annyira. én mindig is a csúszkát használtam. még abba a telefonomba is amelyikbe volt kinetikus görgetés. :)

én csak azt hiányolom belole ami az LG kp500 ba is volt.. az sms irásnál az alfa numerikus bill. jelent meg. majd ha fordította, a telefonon akkor a qwerty.. itt meg manuálisan kell állítani.

(#11032) rin02 válasza sbazsi (#11029) üzenetére


rin02
aktív tag

Abba még ugye egyikőtök sem gondolt bele, hogyha mondjuk megjönne a nagyon várt homescreen (widgetekkel), akkor fele annyit bírna az aksi?! :U Csak egy példa erre az N97 mini... A kinetik szkroll meg jó dolog, de úgymond felesleges. Persze a névjegyzékben néha jól jönne azoknak, akiknek sok névjegye van. Az iPhone szerintem mutogatás. Sokat tud, de akiknek a bírtokában van azoknak több mint a 70%-a csak mutogatásból veszi meg. Én idáig azt hittem, hogy az iPhone a legjobb, és milyen rossz ez az 5800, mert a legtöbben szídtátok. De szerencsére más a véleményem, és tudom, hogy nagyon frankó telefon, az igaz ,hogy sok hibája van, de sokkal több jó dolog szól mellette. "Olcsó húsnak híg a leve" Ha azt nézzük, ez egy 120 ezer forintos telefon... Csak a Nokia mindig újabb telefonokat ad ki, és ezért csökken az ára a régi modelleknek. Az iPhone viszont 3 telefonmodellt tart, és azok ezért tartják az árukat. Ez sajnos egy üzletpolitika. Én azt mondom, hogy akinek egy ilyen Nokia van a kezében, az örülhet, hogy neki lehet ilyen jó telefonja, és megengedheti magának. Ne legyünk azért telhetetlenek. ;) Egyszóval kinek az iPhone 3G(S), kinek a Nokia 5800. Köszönöm a figyelmet.

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#11033) tresh válasza rin02 (#11032) üzenetére


tresh
addikt

"az igaz ,hogy sok hibája van" attól függ kinek mi számít annak, mint minden telo ez sem lehet tökéletes mert akkor hova gyártson új készüléket a nokia ha már egybe bele pakolt minden földi jót,én spec megvagyok elégedve vele hozza azt amire szükségem van és azt hibátlanul:)

(#11034) makaveli666 válasza markingoo (#11023) üzenetére


makaveli666
senior tag

Az a baj hogy nem téma amit kinyomtál, hanem Gdesk programhoz kinézet...

(#11035) Karma válasza tresh (#11033) üzenetére


Karma
félisten

Tegnap pl. megint úgy döntött, hogy újraindításig nem hajlandó a hívó fél hangját lejátszani nekem, se a handset hangszórón, se kihangosítva, se fülessel. Az én hangom átmegy, de nekem olyan, mintha egy néma műanyagdarabot hallgatnék, be se kapcsol semmit.

Nem hardver, mert a reboot megjavítja.
Nem egyedi, mert olvastam már mástól is.

Örülök, hogy Nektek ennyire bejön, nekem nincs ekkora szerencsém vele :P
Amellett, hogy a rendszert nagyon nem komálom.

“All nothings are not equal.”

(#11036) rin02 válasza Karma (#11035) üzenetére


rin02
aktív tag

Nekem meg a fényképező nem akart bekapcsolni, bejütt 3 ikon, de sötét kép, és nem reagált, aztán másnap meg fogta magát a kijelző,és kikapcsolt, a gombok meg égtek, és minden ikon reagál, ahogy nyomtam a sötét képet. :D Ezeken egy újraindítás segített. :))

[ Szerkesztve ]

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#11037) tresh válasza Karma (#11035) üzenetére


tresh
addikt

nem tudom nekem semmi bajom sincs vele igaz trés kütyü de én még ilyet nem tapasztaltam vele:)

(#11038) sbazsi válasza tresh (#11030) üzenetére


sbazsi
veterán

tresh: Vodafone-nál vettem. és igen, hibák előfordulnak.
ellenben azokat nem úgy kell lekezelni, ahogy azt a nokia tette. hülyére vesz, hazudik, összevissza hülyeséget írogat, nem a jogszabályoknak megfelelően, úgy, hogy csak írja a hülyeséget anélkül, hogy utánanézne a konkrét dolognak. azért ehhez elég nagy pofa kell. és a legszomorúbb, hogy fejétől bűzlik a hal

xmad: sosem interneteztél vele, és nem néztel pl a PH-t rajta. előtte omniám volt (azon a windows mobilet rühelltem), és ott kb 2x kellett elhúzni a kezem, mire a hsz-ekhez érek, itt meg vagy 10x. itt a másik opció a stylus, mert jobboldalt nagyon vékony a görgetőcsík az operában.

rin02: lásd xmadnek amit írtam. továbbá ha az 5800 alsóbb kategóriás társai tudják a widgeteket, akkor ebbe mi a francért nem pakolják bele? ez amolyan vegyél új telefont feeling, márpedig az valszeg nem nokia lesz.
és nem mondom, hogy az iphone jobb lenne, de azt sem hogy ez. leírtam amit tapasztaltam.

karma: nálam rendszeresen előfordul, hogy felhívnak, és semmit nem hallok. engem hallanak. ilyenkor újrahívás... tiszta gáz.

(#11039) rin02 válasza sbazsi (#11038) üzenetére


rin02
aktív tag

Abban is igazad van. Szerintem ennek a folytonos versengésnek az lesz a vége, hogy mind a kettő világcég pofára fog esni, mert be fog jönni egy harmadik gyártó, amelyik már mindenben a maximumot fogja nyújtani. :DD

Nokia 5800 GY.I.K.: http://logout.hu/cikk/5800_a_nokia_iphone-ja/bevezeto.html

(#11040) sbazsi válasza rin02 (#11039) üzenetére


sbazsi
veterán

egyébként az 5800 pont ennek az ellenkezőjét mutatja, a dobozból sorba kivett kiegészítők sorával, valamint a frissítés után eltűnő alkalmazásokkal.

(#11041) xmad válasza sbazsi (#11038) üzenetére


xmad
őstag

interneteztem vele. nem is egyszer. operában tényleg vékony a csúszka.. de engem nem zavart az hogy pl. 10x kell elhúzni az ujjam mire a hsz.-hez érek.. :) kinek a pap kinek a paplan.

(#11042) tresh válasza sbazsi (#11038) üzenetére


tresh
addikt

Tévedés ne essék nem mondtam hogy nincsenek hibái csak nálam ezek egyike se jött még elő kop kop kop:) Lehet mert én nem pakolom teli alkalmazásokkal meg nincs hackelve nem tudom de egyedül a gyári böngésző adja meg magát kilép vissza lépek és utána mintha mi se történt volna megy minden szépen jah mega shake it játék nem csinál semmit kb ennyi :D

(#11043) farkas.david válasza asadasad22 (#11001) üzenetére


farkas.david
csendes tag

sziasztok
Dávid vagyok. Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy most vettem egy 5800, és netezni akarok rola de csak wifivel. és meglehet-e azt oldani valahogy hogy letiltassam a vodafonos netet. Vodafon előfizis vagyok és nem akarok arról netezni. van valami tippetek?

(#11044) sbazsi válasza tresh (#11042) üzenetére


sbazsi
veterán

én sem hekkeltem.
van rajta jópár progi, de az miért is baj? asszem pont ez a lényege az okostelefonoknak, hogy tudok rá progikat tenni.

továbbá az elsőnek az volt a baja, hogy egyszercsak akksi feltetelekor kigyuladt a fényképező vakuja. hardreset után is. amikor meg szervízből visszakaptam először, akkor meg egyáltalán nem volt vaku. se fényképezővel, se zseblámpa progival. sztm "kikötötték"

most is próbáltam rajta hard resetet, utána az első dolgom a bluetooth bekapcsolása volt, eredménytelenül.

szóval nem szoftveres a probléma.

(#11045) kp78 válasza farkas.david (#11043) üzenetére


kp78
addikt

Beállítások > kapcsolatok > célok > internet > vodafone net
Ráböksz, és a lista végén a H.férési pont használata-t átteszed "Megerősítés után"-ra :)
Onnantól magától nem mehet fel a voda netre.
Vagy ha soha többet nem akarod használni a voda netet, akkor elállítasz ott 1-2 dolgot (felhaszn.név, hozzáférési pont neve), és akkor tuti nem megy fel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11046) tresh válasza sbazsi (#11044) üzenetére


tresh
addikt

Értem én csak azt mondtam hogy van amikor egy két progi ami nem igazán erre a telora van megtudja ingatni az sw-t n95 nél anno nekem is volt és nekem is van rajta jó pár program gond nélkül megy. Nem tudom mit csináltak a telodon de ezek szerint elégé alaplap gyanús lesz a cucc,én tuti kicseréltetném velük a telot ha már ennyi baja van vele:)

(#11047) farkas.david válasza kp78 (#11045) üzenetére


farkas.david
csendes tag

ááá királyság:D köszi szépen

(#11048) farkas.david válasza farkas.david (#11047) üzenetére


farkas.david
csendes tag

és még azt szeretném megtudni hogy van ez a TTPOD, vag TIPOD zenelejátszót. és sehogy sem akar feltelepítődni. mindig kiirja hogy baja van a tanusítvánnyal. azzal mit kezdjek? :F :F

(#11049) kp78 válasza farkas.david (#11048) üzenetére


kp78
addikt

Lehet, hogy szignózni kellene? :U
Bővebben róla itt

[ Szerkesztve ]

(#11050) sbazsi válasza tresh (#11046) üzenetére


sbazsi
veterán

A vakusat cserélték, ez már a második...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.