Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) bR3Zo válasza jety91 (#6246) üzenetére


bR3Zo
csendes tag

Segítség kéne... [link] ezen a részen elakadtam ugyanis, nekem nem 1 hasraütésszerü számot kell beirni hanem 1 érvényes email címet kér... akármit beírok mindig hibás... ha hotmailosat irok be azt sem fogadja el. Csak azé kéne h tiszta legyen a telóm és elfogadjon bármit amit ráakarok tenni

(#6252) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Bár a fórumról már sokan rátaláltak a hírre, de aki mostanság szeretne új készüléket venni, az jobb ha elolvassa ezt a cikket:

gyengébb alapcsomaggal érkezik a Nokia 5800

[ Szerkesztve ]

(#6253) tgr válasza kelzsoca (#6252) üzenetére


tgr
tag

Hja már az is ledöbbentett, h az ezüst verzió is csonkább csomaggal van néhol, erre meg ez is... nem is értem mit szaroznak szaros kábelokon. Mindenesetre húzok is boltba venni, míg nem lesz késő.

(#6254) Con Troll


Con Troll
senior tag

Szerencsére nekem még a fullos csomagban volt a szürke mobil

Tulajdonképpen mi is az az n-gage támogatás? És miért maradt ki ebből a telóból? Lehet rá esély, hogy a későbbiekben az 5800 is rendelkezzen ezzel?

(#6255) tgr válasza Con Troll (#6254) üzenetére


tgr
tag

joni55 megkérdezhetem hol vetted fullosban a szürkét? Mert nem mindenhol adják úgy, és nekem jól jönne azért a tok meg a többiek.

(#6256) pgeri66 válasza tgr (#6255) üzenetére


pgeri66
csendes tag

HelloE!

Én itt vettem 1 szürkét kb 1 - 1,5 hónapja. Minden benn volt a csomagban...
http://www.origogsm.hu/modules.php?name=Shop&s_op=viewproductdetails&lid=3213&cid=151

G

Semmi: meghámozott lufi, vagy nyeletlen bicska él nélkül....

(#6257) zebulon007 válasza Karma (#6247) üzenetére


zebulon007
tag

Nekem is, par hete regeltem, kb 5 ora mulva jottek is a fajlok!! :)

(#6258) tgr válasza pgeri66 (#6256) üzenetére


tgr
tag

kösz a tippet G

[ Szerkesztve ]

(#6259) Oliverda válasza Dare2Live (#6244) üzenetére


Oliverda
félisten

Úgy értettem hogy egy 5800 kaliberű cucc már szerintem kivált egy céleszközt. :)

"De még 2év és rádugod a HDMI kábellel a mobilod a tévére aztán megy a HDs film dolbyval"

Én úgy gondolom hogyha ez még meg is valósul olyan nagy hasznát nem fogjuk venni. Persze bizonyos esetekben jól jöhet majd.

kelzsoca (#6252): Engem már az elején is meglepett hogy ilyen sok extrát adnak hozzá. A tartalék stylus pedig a gyártókat ismerve már-már túlzás. Persze én örülök neki de ez nem megszokott (sajnos). A TV out kábelt bő 1 év alatt ki sem bontottam az N95-höz, ma is úgy van ahogy a dobozba rakták a gyárban. Az USB kábel nekem megint nem nagy érvágás, bugyit nem használtam még egyetlen telefonomhoz sem, tévéállványt pedig eszembe sem jutna venni (minek?). Úgy gondolom hogyha ezt a készüléket már a kezdetektől fogva ezek nélkül kezdték volna forgalmazni akkor nem sokan hőbörögtek volna ezek hiánya miatt.

Én jövő pénteken veszem meg az enyémet a Voda-nal, kíváncsi vagyok hogy milyen felszereltséggel kapom.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6260) ALI_G


ALI_G
veterán

ovi store-on talált már valaki valami használható progit ami ingyenes? :) mert én nem.

(#6261) Con Troll válasza tgr (#6255) üzenetére


Con Troll
senior tag

Az mgsm-nél vettem, moszkva téren a mammut mögött találhatod. -- >Oldaluk pedig itt van<--

[ Szerkesztve ]

(#6262) kelzsoca válasza Oliverda (#6259) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, ha már a kezdetektől így adták volna, extrák nélkül, most senki nem szólna semmit, sőt inkább úgy kellett volna hogy először ilyen csonka csomagban adni, aztán ahogy csökken a kereslet, a gyártó bedobta volna még extraként ezeket a dobozba :)

(#6263) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Hááát, én tegnap csatlakoztam a felhasználók táborához, de ma már szervizben van a drága.
Javitása 3 nap - 3 hét között van. Cseretelefonként egy ütött-kopott 3120-at akartak adni. (nem a Classicot, hanem a 8 éves szériát) :(((

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#6264) Oliverda válasza Mulderpapa (#6263) üzenetére


Oliverda
félisten

3 napon belüli csere? :F Mi baja lett? :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6265) Mulderpapa válasza Oliverda (#6264) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Az a baj, hogy 16-án lett vásárolva, de csak tegnap lett kibontva, használatba véve.
A kijelző elszineződik piros, kék, illetve zöld szinűre, vagy van amikor teljesen eltűnik.
A másik problémája pedig az, hogy a GPS nem akart jelet találni 15 perc elteltével, szabadtéren, 21-es szoftal. Szervizben azt mondták, hogy valószinűleg a kijelző vezérlése szállt el. :U Mondjuk érdekes, hogy pont a 3 alap szin jelenik meg.

Én, igy N78 után kicsit többet vártam tőle.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#6266) Oliverda válasza Mulderpapa (#6265) üzenetére


Oliverda
félisten

Miért nem próbáltad ki 3 napon belül?

Amúgy bármiből ki lehet fogni hibás darabot. Nincs olyan modell amiből ne lenne jópár gyárilag hibás darab. Erre találták ki a 3 napos cseregarit...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6267) kelzsoca válasza Mulderpapa (#6265) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez bizony kijelző hiba a második 5800-ám pont ezért ment vissza 3 napos cserébe :F :F

(#6268) -Valinas- válasza kelzsoca (#6267) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Az én 6550-emet nem teszteltem a t-mobilban, nem kapcsoltam be. --> másnap vihettem vissza, mert nem volt kijelzője...Aztán még 2x vissza kellett vinni. :(

(#6269) pohár válasza Mulderpapa (#6265) üzenetére


pohár
félisten

Nekem se nagyon akar jelet találni GPS-ben, de lehet csak azért mert rossz helyen keresem :D

Menü => Térképek, és itt régebben bejött egy földgömb, de mióta kikapcsoltam a szolgáltatói cellaizét, azóta csak egy nagy világossárga kép fogad a zoomgombokkal meg alul a számlálóval és alatta sok csíkkal, amiből villog az első, és ennyi :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6270) Ben 0306 válasza Kotkodács (#6131) üzenetére


Ben 0306
csendes tag

Nekem lg volt de elromlott . Aztán 5-ször kellett visszavinni mire hajlandóak voltak beismerni hogy a telefonnal van a baj . Én senkinek nem ajánlom az LG telefonokat.

(#6271) Mulderpapa válasza Oliverda (#6266) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Itt a PH-n vettem tegnap, vadi új, bontatlan volt, viszont 16-án lett vásárolva.

kelzsoca

A szervizes azt mondta, hogy ő még ilyen hibával nem találkozott, ahhoz képest már olvastam 1-2 fórumon erről a hibajelenségről.

pohár

A GPS nekem sehol nem talált jelet. Se Garminnal, se Nokia Maps-el.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#6272) -Valinas- válasza Ben 0306 (#6270) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Ez viszont már előítélet. Az LG-nek most tényleg le a kalappal. Ha nem lenne zárt op. az Arenan, biztos azt venném.

(#6273) Ben 0306


Ben 0306
csendes tag

Segítség kéne ! A vodánál keresek új telót és ez maradt meg a pixon. Megéri többet fizetni a pixonért a camera miatt, vagy az 5800 camerája felér a mostani sony c902-höz (5mp).A másik pedig , hogy a wlan havidíj nélkül használható-e a vodánál , ?Multimédiás felhasználásra melyiket ajánljátok ?
Előre is köszönöm!

(#6274) Oliverda válasza Mulderpapa (#6271) üzenetére


Oliverda
félisten

Magánszemélytől vásároltál és nem próbáltad ki azonnal? Ejnye...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6275) Fiddy


Fiddy
tag

Sziasztok. Annyit szeretnék kérdezni, hogy amikor rádugok a telóra 1 fülhallgatót hallgatom a rádiót és aktiválom a hangszórót akkor nem szól olyan hangosan, mint pl mintha zenelejátszóból hangosítanám ki. Találkozott már valaki ezzel?

Minden, aminek értelme van, kínlódással jár.

(#6276) kelzsoca válasza Ben 0306 (#6273) üzenetére


kelzsoca
félisten

Szerintem ez minden téren veri a pixont, kivéve a kamera, bár állítólag az se nagy szám!

Pillanatképeket készíteni az összes telefon jó, fényképezni, normális képet készíteni még mindig a külön fényképező ajánlott!

A Wlan ingyenes, nincs olyan szolgáltató ahol ezért díjat számolnak fel, nem összekeverendő a 3G szolgáltatással!

(#6277) pampika válasza Ben 0306 (#6273) üzenetére


pampika
őstag

Attól függ, milyen wlan hálóra csatlakozol. Ha pl. a saját otthoni neted osztod meg wlanon, akkor az nem kerül plusz pénzedbe. De ha pl. reptéren, kávézóban akarod használni, ott kérhetnek pénzt. Szóval nem maga a wlan képesség a fizetős, hanem a net használat, ha olyan helyen akarsz csatlakozni.

(#6278) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Hali!
Azt hiszem nem késlekedek többet, és holnap nyélbe ütök egy üzletet...
Megpróbálom eladni a 6650-emet 37-ért, és úgy már meg tudnám venni az új mobilt. Szerintetek abszolút 0 az esélyem rá, hogy sikerüljön?
Tudom, hogy úgy is lesz sokminden az új telóban, ami nem tetszik, és amit megbánok, de mindegyikben van ilyen. Ennek legalább "nyílt az op.rendszere"...

Kell szoftvert frissíteni vásárlás után? És ha kell, melyikre? Gondolom kell csepegtetős töltéssel tölteni az akksit, 16 órát, ugye? :U
Van valami fontos, amit tudni kéne vásárláskor? Megnézem, hogy jó-e a képernyő, meg hogy nem recseg-e a burkolat, és hogy mi van a dobozban..ennyi?
Köszi szépen előre is!

(#6279) -Valinas- válasza pampika (#6277) üzenetére


-Valinas-
senior tag

De arról ugye tudok, hogyha megy le a számlámról a pénz? Kiírja, hogy ez most nem ingyenes? :F

(#6280) Karma válasza -Valinas- (#6278) üzenetére


Karma
félisten

Célszerű szoftvert frissíteni, mivel sok bugot javítanak. Nincs választásod, mindig csak a legújabbat teheted fel. Nem kell csepegtetni, mert nem is lehet! Egyszerűen töltsd fel és kész. Ha a recsegő burkolat miatt nem akarod megvenni, akkor nem lesz 5800-ád.

Amúgy a fizetős WLANok nem engednek fel, amíg nem fizettél.

“All nothings are not equal.”

(#6281) Mulderpapa válasza Oliverda (#6274) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Kipróbáltam természetesen, de ez nem állandó jellegű probléma, hanem időközönként jön elő. Sőt először azt hittem, hogy feature, hogy váltogatja a szineket, de aztán rájöttem, hogy bug. :DDD

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#6282) Bandus99 válasza -Valinas- (#6279) üzenetére


Bandus99
őstag

nem irja ki, hogy most nem ingyenes.
Nem ismerem a repteri wifi szolgaltatast de nehezen hiszem el, hogy csatlakozas eseten kozvetlenul a mobil szamlara terheli ra a fizetendo osszeget....

termeszetesen siman netezes kozben atlephet wifirol ha az mar nem elerheto szolgaltato netjere ami dijcsomagtol fuggoen igen sok penz is lehet. Persze ezt jelzi, de ha nem figyelsz oda...

Ha sosem akarsz fizetost hasznalni egyszeruen torold ki ezeket a kapcsolatokat es csak a wifit hagyd meg.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6283) lexus88


lexus88
tag

Hello!

Most kb fél nap alatt kell döntenem, hogy vegyek-e ilyen Nokiát vagy sem.
Szóval nincs időm végigböngészni a 6000 hozzászólást.
Csak pár kérdésem volna.
A reális beszélgetési időre volnék kíváncsi, GSM hálózaton. Videó telefon funkciót én nem használok. A másik a beszélgetési minőség, hangerő stb. érdekelne.
Mennyire különbözik a többi nem érintős s60 rendszerektől??
Témák és különböző programok elérhetők? Az .avi videókkal boldogul már?

Nagyon köszönöm mindenkinek aki válaszol nekem!

(#6284) sbazsi válasza Bandus99 (#6282) üzenetére


sbazsi
veterán

kártyával kell fizetni. fel tudsz csatlakozni, majd bármilyen oldal helyett bejön az oldal, ahol megadhatod a kártya adataid.
de ferihegyen tudtommal pannon free wifi van.

a törlés az jogos. ki kell törölni az internetes csatlakozásokat.

(#6285) sbazsi válasza lexus88 (#6283) üzenetére


sbazsi
veterán

A reális beszélgetési időre volnék kíváncsi, GSM hálózaton.
Nem nehéz egy nap alatt lemeríteni, én naponta töltöm. Igaz wifi, wap, bt is van benne.

A másik a beszélgetési minőség, hangerő stb. érdekelne.
Rendben van

Mennyire különbözik a többi nem érintős s60 rendszerektől??
abban, hogy érintőképernyős. ;] hogy érted, miben különbözne?

Témák és különböző programok elérhetők?
ofkoz. bár nekem megfelel a gyári. háttérképben nekem spec nagyon tetszik, hogy van egy diavetítés funkció, ahol meg lehet adni, hogy mennyi időnként cserélgesse a képet. és annyi képet amennyit akarsz.

Az .avi videókkal boldogul már?
Tudtommal nem.

(#6286) ALI_G válasza ALI_G (#6260) üzenetére


ALI_G
veterán

senki nem nézi az ovi store-t?

(#6287) Wendelke


Wendelke
senior tag

Halihó!

Két kérdésem volna.

A telefon gyári videólejátszójához, milyen paraméterekkel kell átkonvertálni a videót MP4-be, hogy azt majd tv készülékre kapcsolva élvezhető minőségben tudja a kisfiam nézni a kedvenc meséjét a nyaralás alkalmával. Tehát itt arra gondolok, hogy milyen kodekkel, felbontásban stb-stb. (A lehető legtöbb információt.)

A másik pedig az, hogy a SmartMovie valóban jó és szép, és több formátumot kezel mint a gyári lejátszó, ennek ellenére hasonló felhasználás (tv-re kötve) mellett szaggatva játsza le a videókat. Ezzel van esetleg valakinek tapasztalata, vagy ez a lejátszó is valamelyik formátumot szereti jobban.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#6288) Karma válasza ALI_G (#6286) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem az, hogy senki nem talál semmi jót, nem a fórumozók hibája :P
Megnézném én is, csak most nincs mivel.
Inkább az Android Marketet böngészem.

“All nothings are not equal.”

(#6289) kelzsoca válasza lexus88 (#6283) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most kb fél nap alatt kell döntenem, hogy vegyek-e ilyen Nokiát vagy sem.

Nem rossz választás, ár/tudásban én nem tudok jobb modellt előhozni

Szóval nincs időm végigböngészni a 6000 hozzászólást.

Pedig sok infót kiad a kereső is!

A reális beszélgetési időre volnék kíváncsi, GSM hálózaton. Videó telefon funkciót én nem használok.

Hát ezt nehéz megmondani mivel szerintem senki nem mérte le, és a telefonálás mellett több mindent csinálsz egy ilyen telefonnal, ami meríti az akksit (zene, wifi, gps, bluetooth stb..)
Átlagos használat mellett nekem 3 napot is elketyeg, de 1 nap alatt is csutkára lehet meríteni :)

A másik a beszélgetési minőség, hangerő stb. érdekelne.

Beszélgetési minőség nagyon jó, hangerő, és kihangosítás minden ok!

Mennyire különbözik a többi nem érintős s60 rendszerektől??

Szerintem sokkal jobb, mint egy gombokkal vezérelhető symbian, és ez sok helyen hasznos, pl: internet, sms stb..

Témák és különböző programok elérhetők?

Témák és programok vannak már szép számmal!

Az .avi videókkal boldogul már?

Azzal még nem, de mp4-be ha átkonvertálod a videókat nem lehet gond sem a kép sem a hangminőség!

(#6290) kosturica válasza Wendelke (#6287) üzenetére


kosturica
őstag

mediacoder

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6291) lexus88 válasza kelzsoca (#6289) üzenetére


lexus88
tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
Megfontolom még ezt a telót!
Sokan panaszkodnak GPS problémára. Ezzel mi a helyzet?

(#6292) sbazsi válasza kelzsoca (#6289) üzenetére


sbazsi
veterán

Szerintem sokkal jobb, mint egy gombokkal vezérelhető symbian, és ez sok helyen hasznos, pl: internet, sms stb..

SMS írásnál szerintem pont hátrány. Fórumozásnál, meg alapvetően adatbevitelnél jobb szeretem a kézzel tapintható gombokat. Cserébe sokkal nagyobb a kijelző. :U

(#6293) sbazsi válasza lexus88 (#6291) üzenetére


sbazsi
veterán

Nálam rendben működik.

Más kérdés: vajon mi lehet az akadálya annak, hogy le tudjon játszani avi-t? Gondolom a hardver bírná, nem :U

(#6294) pampika válasza -Valinas- (#6279) üzenetére


pampika
őstag

Ahogy feljebb is írták, vagy kártyával tudsz fizetni, vagy kp-ra megveszel egy bónt a pultnál és az azon levő kóddal tudsz belépni x időre. Ha nincs kódod, be sem tudsz lépni ;) A számládról semmiképp sem vont pénzt önállóan.

(#6295) jety91 válasza sbazsi (#6293) üzenetére


jety91
őstag

Többféle módon lehet kódolni egy avi filmet így nembiztos, hogy bírná akadás mentesen alapból.Meg szerintem a NOKIA lusta volt :U

(#6296) jety91 válasza bR3Zo (#6251) üzenetére


jety91
őstag

Őszintén szólva most próbáltam ki újra, és nekem sem működik :F
Két dolgot tudok ajánlani helyette ami, nem FULL törés:
RootSigner:[link]
vagy
Telón szignózás:[link]

(#6297) Wendelke válasza kosturica (#6290) üzenetére


Wendelke
senior tag

Köszi a linket!

Valamire közben rájöttem, a SmartMovie ha a telefon képernyőjén nézem, akkor rendben megy, nem szaggat, de amint rádugom a tv kimenetet, egyből szaggatni kezd. Érdekes, hogy a telefon kijelzőjén a szaggatás látványosabb mint a tv-n, de sajnos a tv-n sem tökéletes.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#6298) kp78


kp78
addikt

Vki próbálta már ezt a Skyfire böngészőt? Skyfire

(#6299) WiZARD


WiZARD
addikt

hugom vesz 5800-t a napokban, gps-t navira szeretné használni benne.
persze az én dolgom, hogy ilyeneket megoldjak neki, symbian és nokia világa mer rettentő távol áll tőlem, ezért inkább kérdezek.

van 5800-ra valami rendes, turn-by-turn offline navigációs progi, amihez felteszem térképet, és nem netről akarja szedni?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#6300) kp78 válasza kp78 (#6298) üzenetére


kp78
addikt

Skyfire egyelőre nem jó 5800-ra, nem kell próbálkozni. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.