Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) Sly Bp. válasza G4ga (#6797) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Arena Place :) Ott ember sem jár azért oda mentem :D

(#6802) G4ga válasza Sly Bp. (#6801) üzenetére


G4ga
őstag

mázlista vagy.

A memória kártya biztos hogy benne lesz. anélkül olyan a telefon mint aegy használhatatlan autó a motor nélkül. van 4 kereke de mégse gurul :)

[ Szerkesztve ]

(#6803) pampika válasza Blyan (#6800) üzenetére


pampika
őstag

Nem konkrétan neked szólt a dolog, csak te kérdezted utoljára :B
Sokan még most is reménykednek...csak azt nem értem, miben? A ph! cikkben konkrétan le van írva, mi került ki eddig a dobozból és mi lesz júliustól.

A memkártyát kivenni már tényleg pofátlanság lenne, de valószínűleg azért nem sorolták fel külön, mert az benne van a telefonban. Nekem legalább is ezt erősítette meg a voda kiemelt ügyfélszolgálat és a nokia mintabolt is. De ha minden igaz, nemsoká kiderül a dolog. Enyém is vodás, céges előfizuhoz lesz.
Nekem a tok azért hiányzik, mert ekkora felületű kijelzőt valahogy védeni kell. A fólia véd a karc ellen, de ha benyomódik a kijelző, az ellen sajnos nem. És egy halott kijelző elég sokba van, míg rendbe rakják :(
A rövid madzagban meg csak az a rossz, hogy egy noti mellé még könnyebben odarakod az asztalra, de egy asztali gépnél elég macerás lehet a használata.

[ Szerkesztve ]

(#6804) G4ga válasza pampika (#6803) üzenetére


G4ga
őstag

a tok amugy se egy nagy duranás. szürke szilikon tok, ami csak az alját védi.
horpadás ellen az se védi meg :)

azért leültetteném a gépem mellé azt aki kitalálta ezt az 5 centis kábelt. nyormális számitógép asztalba van a gép. az hogy a telefont a földre kell rakni az egy dolog. de hogy tornázni is kell mellé :) nah az már gáz. nem mintha lusta lennék, de nagy agy lehet akik kitalálta hogy ezen sporoljanak! :)

(#6805) Sly Bp. válasza pampika (#6803) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na a tok ne hiányozzon használhatatlan műanyag vacak! Mire kiveszed belőle a teló aki hív az megunja és lerakja! Kihúzod feloldja a billzárat nagyon gagyi! :K

(#6806) Blyan válasza pampika (#6803) üzenetére


Blyan
félisten

Tokot lehet venni, persze jó, ha adják, de azért az kisebb beruházás, mint egy kihagyott memóriakártya, amúgy is tervezem is egy tok beszerzését, mint ahogy egy normális
fóliát is. Noti mellé kerül majd mindig, így ezzel nem lesz gondom.

Nekem is céges előfizetéshez lesz, mint az eddigiek is. Kiemelt ügyfélszolgálat.. pfff
ne is mondd. :D Semmi, értsd semmit nem tudok elintézni a vodafone-nál, csak a cégen keresztűl. Egyszerűen eszméletlen, még a készülékvásárlást is, amíg ki nem szedem magam az ottani csomagból.
Szerencsére a céges kapcsolattartó némi korbácsolás után ráveti magát a különböző
feladatra. Na meg persze van előnye is ennek, a cégen keresztűl olcsóbban veszek telefont, mégha nem is túl sokkal, de azért számít valamit. Mittomén, amikor venni akartam csak úgy készüléket mindig a B-be akartak besorolni, a cégen keresztűl meg picivel olcsóbb, mint a D előfizetés.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6807) Yushchenko válasza Sly Bp. (#6794) üzenetére


Yushchenko
őstag

Csak az a baj, hogy megjelent egy kb fél mm hosszú karc pont a képernyő közepén, nem hiszem hogy a fólia eltüntetné :( Ezért gondoltam, hogy valamivel fel kéne polírozni, de ilyenben nincs tapasztalatom, és nem akarok még nagyobb kárt tenni a kijelzőben.

(#6808) Sly Bp. válasza Yushchenko (#6807) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom mekkora a karc de a Brando fólia nagyon vastag és minőségi! 2000 körül van próbáld meg ha jó ha nem akkor leveszed és viszateszed polírozás után! Csak picit ahol a karc van ott és látod hogy látszik e még! :)

(#6809) G4ga


G4ga
őstag

Picit más kérdés:

visszaolvasva szó volt a garanciáról... Megmondom öszintén gondolkodtam egy esetleges hátlap és elölap cserén ( ami nekem kék szinü ). ugye irtátok ha változtatok magam a telefon kinézetén, gart vesztek. esetleg valakinek van fogalma megcsinálják ezt nekem a nokiánál? ha mi pénz lehet ez?
ez a kék szin nem jön be... nézegettem fekete hátlapot meg elölapot. az szimpatikusabb lenne!

(#6810) Yushchenko válasza Sly Bp. (#6808) üzenetére


Yushchenko
őstag

Én nem hiszem hogy egy mélyebb karcot eltüntetne a fólia, de majd kiderül.

(#6811) Sly Bp. válasza G4ga (#6809) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Csak akkor cserélik a házat ha az jogos pl lepattant a műanyag valahol akkor kérhetsz amilyet akarsz! Ez tuti :)

(#6812) Sly Bp. válasza Yushchenko (#6810) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom milyen lehet a karc (ismered a Brado fóliákat?) Ilyan mint ha egy új plexit tennél rá!

(#6813) G4ga válasza Sly Bp. (#6811) üzenetére


G4ga
őstag

semmi baja az eredetinek pusztán nem tetszik...
olcson tudnék venni más szinü házat. ha beviszem a nokiához hogy itt a telefon itt a ház. rakják rá... gondolom ugy az hivatalos... rárakják vajon vagy elhajtanak a csába hogy hagyam öket ezzel békén?

(#6814) Sly Bp. válasza G4ga (#6813) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem náluk kell venni a házat hozzá! Mert amit visszel azt mondják hogy utángyártott!

Az én házam is kék hát nem is látszik csak az a csík az oldalán :) ha az aztali tartójában van akkor cak a kijelző meg a keretet látni :D ha beszélek nem látok semmit :D ha játszok se a kékre figyelek :) csak úgy nézegetni meg nem szoktam :D

[ Szerkesztve ]

(#6815) sn4tch válasza Sly Bp. (#6808) üzenetére


sn4tch
csendes tag

Nem a brando rontotta el az 5800 fóliáit? Vagy azóta javitották már?

(#6816) Sly Bp. válasza sn4tch (#6815) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Erről nem hallottam de annyit tudok hogy a Brando a létező legjobb kijelzővédő fólia!

(#6817) Yushchenko válasza Sly Bp. (#6812) üzenetére


Yushchenko
őstag

Nem ismerem, de majd ráteszem, ha lesz időm, aztán elmondom mi lett vele.

(#6818) pampika válasza G4ga (#6813) üzenetére


pampika
őstag

Nokiában szerintem akkor rakja rá, ha ott veszed. Mivel ha te viszed a házat, ő felrakja egy garanciális telefonra és aztán netán a házból adódóan lesz később vmi probléma, vagy magával a házzal, arra miért vállalna a nokia garit?
Valamint lepattant sarok és hasonlók nem igazán képezik garis javítás tárgykörét, mivel valószínűleg fizikai behatás miatt történt, ami meg nem garis eset. Kivéve persze, ha kiderül vmi olyan gyári hiba, ami tömegesen érint készülékeket.

(#6819) G4ga válasza pampika (#6818) üzenetére


G4ga
őstag

Mind kettötöknek köszi a választ! innetöl akkor telefonálok nekik azt megkérdezem! :) :R

(#6820) sn4tch válasza Sly Bp. (#6816) üzenetére


sn4tch
csendes tag

[1585-s] komment alapján, de ez elég régi téma volt itt, azért érdeklődtem, hogy esetleg van valami remake ebből

(#6821) pampika válasza Blyan (#6806) üzenetére


pampika
őstag

Az a tok, amit régebben adtak hozzá, a nokiánál 4,5k. És még ha nem is vmi nagy eresztés, mégiscsak van vmi, ami védje a telefont. Mondjuk ilyen árban pont kijön egy memkártya is :)

A céges előfizuknál szinte mind így működik. Mivel a cégé a flotta, így ő dönthet az elérhető szolgáltatásokról. Ami végülis jogos is, mert sok helyen a cég fizeti a számlát és nem akar senki helyett fölösleges kiadásokat (pl. a kedves dolgozó nekiáll netezgetni, vagy emeltdíjas smseket küldözgetni). Szóval ezért van a kapcsolattartó, aki intézi az ilyen dolgokat és elvileg képben van, hogy mit-hogy lehet.
Persze ezek az emberek ált. nem túl lelkesek...a mi flottánkban az ügyintézés vmi katasztrófa...vagy nem veszik fel a telefont, vagy ha felveszik, nem tudnak semmi érdemit mondani. Semmit. Csak kérnek egy kis türelmet, hogy utánanézzenek. Persze nem, mintha lenne bármi eredménye is :W
De legalább jó olyan szempontból, hogy itt mindenki magánelőfizető és névre kapja a számlát a vodától. Ha kell vmi szolgáltatás, akkor azt meg tudom magamnak rendelni, nem kell velük szenvedni, hogy hajlandók-e végre elintézni :)

(#6822) Sly Bp. válasza sn4tch (#6820) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A te linkedet megnyitja az övét már nem :) de mindegy :)

(#6823) Blyan válasza pampika (#6821) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk annál valamivel masszívabb tokot is vehet az ember ennyiért, ezért nem is bánom,h hogy kimarad a csomagból. A kártyát már bánnám, nem azért mert akkora költség, hanem mert az tényleg egy szükséges és azonali hozzávaló.

Szerencsére a szolgáltatással és a számlázással itt is ez a helyzet.
Egyszer ki akartam már mászni ebből, mert akkor amikor a cégen keresztűl kötöttem az előfizetést az is az előnye volt, hogy jóval olcsóbb tarifák voltak, mint az akkori publikus tarifák, ma már szinte elhanyagolható a különbség, de kilépés rettentő macera. De legalább a készülékvásárláskor kicsit kárpótlom magam.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6824) kp78


kp78
addikt

Másszunk már le erről a "mi jár a telefonhoz" témáról, mert másról sem szól már a topic.
Arról nem is beszélve, hogy megvannak a hivatalos forrásoktól az infók, hogy áprilistól, és júliustól mi kerül ki.
A memóriakártya pedig 100%, hogy elírás, és azért nem írta a szerencsétlen vodás ember, mert benne van a telefonban.
Kész, pont! :((

[ Szerkesztve ]

(#6825) Blyan válasza kp78 (#6824) üzenetére


Blyan
félisten

Bocs, főnök, nem gondoltam, hogy ez kiveri a biztosítékot. :))

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6826) sn4tch válasza Sly Bp. (#6822) üzenetére


sn4tch
csendes tag

Elirtam sry:)
1586 ez a jó:)

(#6827) Sly Bp. válasza sn4tch (#6826) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát már nem ma volt a hozzászólás :)

(#6829) Atlantis


Atlantis
veterán

Warez témát hanyagoljátok! Sly Bp., érthető?!

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#6830) henesa


henesa
aktív tag

Hol volt itt warez téma ? Szemem kinézem de nem látom.

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6831) ALI_G


ALI_G
veterán

LCG jukebox csinált másnak is olyat, hogy kiválasztom mit akarok lejátszani, elindul és lefagy. Minden alkalommal, eddig ment minden rendben. :F

(#6832) jety91


jety91
őstag

Na nekem is ma egy 3s-re bepirosodott a kijelző azóta semmi :F
lassan 3 hónapos és most csinálta először

Gariban Nokia szervíz, vagy ha nem jön elő többszőr hagyjam?

(#6833) ALI_G válasza jety91 (#6832) üzenetére


ALI_G
veterán

nekem is elő szokott jönni néha, de nem vagyok benne biztos, hogy nokia szerviz csinálna vele bármit is. Legalább is itt nem olvastam, hogy bárki is visszavitte volna. Nekem havi egyszer csinálja pár másodperce. Persze morcos leszek ha rendszeresíti ezt :)
ha elviszed, írj, hogy mi lett.

(#6834) jety91 válasza ALI_G (#6833) üzenetére


jety91
őstag

Kétlem, hogy elfogom mert eddig 1 témánál jött elő :)
Most visszaraktam egy másikat, aztán várunk...

(#6835) G4ga válasza henesa (#6830) üzenetére


G4ga
őstag

szerintem a játék miatt... hogy felajánlotta elküldi!

(#6836) henesa válasza G4ga (#6835) üzenetére


henesa
aktív tag

Lehet. Könyörgöm akasszuk fel!!!!!! :DD :DD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6837) Sly Bp. válasza henesa (#6836) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Fel akarsz akasztani? Durva dolog ez a netezés az iskolában régen mindig mondták hogy vigyázni kell!

(#6838) henesa válasza Sly Bp. (#6837) üzenetére


henesa
aktív tag

Ha azzal jó útra térsz fel! :D Micsoda egy ember lehet aki ilyet felajánl :DD

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#6839) Sly Bp. válasza henesa (#6838) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát igen! Aki felajánlotta azt le kell lőni!

De ez nem vág a témába!

[ Szerkesztve ]

(#6840) kinzo


kinzo
csendes tag

Szevasztok! Egyetlen kérdéssel zaklatnálak benneteket,ha minden igaz a mai nap folyamán remélhetőleg boldog tulajdonosa leszek egy 5800 tipusú telefonnak(majd nyilatkozok). Hogy szinte azonnal a tárgyra térjek-első töltés-,eddig többé kevésbé ki tudtam várni a 12-16órát,de most nem biztos,h sikerülni fog,ha feldugom a töltőre -persze bekapcsolt állapotban- attól lehet nyomkodni,ugye? Vagy jobb lenne ha békényhagynám arra az időre amég töltődik? Válaszotokat előre is köszönöm.

kinzo

(#6841) Blyan


Blyan
félisten

MediaCodert használok a videók átalakításához. Pöpec, gyors meg minden, de akármit állítok be hangformátumnak nem egyszerűen süket lesz az előtte szépen hangzó vidi.
Még akkor is, ha a hangot csak átmásoltatom vele, konvertálás nélkül.
Mit cseszek el? :W

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6842) kelzsoca válasza kinzo (#6840) üzenetére


kelzsoca
félisten

Persze, ha töltőn van nyugodtan lehet használni :)

És megszólítás nélkül pár kérdésre a válasz:

A Brando-nál az első generációs fóliákat úgy csinálták meg hogy az érzékelő szenzoroknak nem vágták ki a helyét, ezért azokat is letakarta a fólia, amitől a telefon megbolondult!
Ezt a hibát már régóta kiküszöbölték, tehát nyugodtan lehet rá venni ilyen fóliát ~2500ft!
A gyorsboltban kérésre fel is teszik a telefonra :)

Nokia szervizben ~12-14k az elő-hátlap-közép rész csere (anyag+munkadíj) csak saját anyaggal dolgoznak, mással nem!

[ Szerkesztve ]

(#6843) Pferi


Pferi
senior tag

Sziasztok!
A Nokia 5800-on lehet betűtipust választani?

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#6844) kp78 válasza Pferi (#6843) üzenetére


kp78
addikt

Meg lehet változtatni. :K

[ Szerkesztve ]

(#6845) ALI_G


ALI_G
veterán

LCG jukebox csinált másnak is olyat, hogy kiválasztom mit akarok lejátszani, elindul és lefagy. Minden alkalommal, eddig ment minden rendben.

jety91: nekem alap téma van és sztem független ettől. teljesen. De mutasd melyik téma, kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#6846) -Valinas- válasza kinzo (#6840) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Hát ezt most én nem értem. Te töltöd 16 órát? Minek? nem az van, hogy felesleges? Ja, és az első töltésnél nem jobb, ha egyáltalán nem piszkáljuk a telefont, hogy egyenletes legyen a töltés? :F

Én bedugtam 4 órára egyszer kikapcsolva, egyszer bekapcsolva, most meg utoljára 10 órára kikapcsolva....de így is csak egy napig bírja.. elrontottam? :O

(#6847) Helyes válasza kelzsoca (#6842) üzenetére


Helyes
csendes tag

Tegnap írtam a gyorsbolt-nak és a csákó mondta h itt a csabai viszonteladónál is felteszik ingyen szal sztem akk a többinél is, ezt a nem pesti emberkéknek szántam főként!

(#6848) Sly Bp. válasza -Valinas- (#6846) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én egyszer tettem fel 5 órára amíg feltöltötte teljesen most 2-3 napot visz az akksi ha játom folyamatosan akkor kb 6-7 órát! De az folyamatos! :DDD

(#6849) G4ga válasza kelzsoca (#6842) üzenetére


G4ga
őstag

Köszi a választ!
közben leveleztem velük... nem olccsó... mondjuk nem is vártam mást hisz szakszerviz. annak pedig ára van. nagyon korrektek voltak.

(#6850) Wendelke válasza Blyan (#6841) üzenetére


Wendelke
senior tag

[Ezt olvasd el]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.