Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) Karma válasza -Valinas- (#6900) üzenetére


Karma
félisten

Kapcsoljátok ki a hangpostát. Mindannyian. Ugyanis az is átirányításnak számít :U

“All nothings are not equal.”

(#6902) cscscs


cscscs
csendes tag

Hát nemtudom ki hogy van vele, de én nem tapasztalam semmilyen változást a fényképek közt miután levettem a hátlapot...
De miért baj az, ha kiírja hogy átirányítás aktív? Több pénzt szed le vagy mi?

(#6903) jacis


jacis
nagyúr

Sziasztok. Hétfőn viszem a telot szervizbe. Sajnos olyat csinál mostanában hogy a bill. zár feloldása után a kép felvillanását követően a kép bezajosodik nem lehet rajta semmit látni. Ez változó ideig tart van amikor 1-2 mp de van amikor eltart több percig is.

Más: új szoft mikor jön ki tudja valaki?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6904) Paul14


Paul14
tag

Én azt olvastam egy fórumon h egy srác biztos forrásból tudja hogy az új szoftban lesz widget támogatás és belekerül az 5530xm görgetőrutinja. Hogy mikor jön azt nem írta...

(#6905) Oliverda válasza Paul14 (#6904) üzenetére


Oliverda
félisten

Miért jó az 5530 XM görgetőrutinja?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6906) Sly Bp. válasza Oliverda (#6905) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az 5530 Jobb teló lesz mint az 5800? Érdemes rá lecserélni? Mi az a görgetőrutin? Mert én ezen is kiválóan tolom a görgetést :)

(#6907) ALI_G


ALI_G
veterán

hogy is lehet megnézni a telefonban, hogy mi a MAC címem?

bocs a zaklatásért :)
*#62209526# így kell megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#6908) kelzsoca válasza Oliverda (#6905) üzenetére


kelzsoca
félisten

Olyan lesz mint az iphone-ban, meghúzod jobbra-balra, vagy fel és lefelé és elindul a kép az adott irányba, tehát nem kell folyamatosan rajta lenni az ujjadnak!

Ez a lényege! :)

Az 5530 pedig nem tartalmaz gps-t és 3g-t sem tudja, így jobb nem lehet! :)

(#6909) -Valinas- válasza Sly Bp. (#6906) üzenetére


-Valinas-
senior tag

A görgetőrutin az, amit azt hiszem az iPhone használt először: úgy görgetsz, hogy végighúzod az ujjad a görgetendő felületen, és az, mintha csúszna, tovább megy. Ez sokkal hasznosabb, és kezelhetőbb, mint a 'tartom az ujjam a képernyő végén'.

Nagyon jó lenne, ha lenne hozzá egy ilyen SW :(...

Szerintem nem érdemes lecserélni, mert az előnyeit előbb utóbb (remélhetőleg) a szoftverfrissítés megoldja. A másikat az vegye, akinek nem kell 3G, és olcsó telefonra (zenetelefonra) vágyik.:)

Szerkesztve: kelzsoca, megelőzél.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6910) -Valinas- válasza Karma (#6901) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Na, és azt hogy kell? :S :C :F

(#6911) kelzsoca válasza -Valinas- (#6910) üzenetére


kelzsoca
félisten

A hívásátirányítást akarod kilőni?

[ Szerkesztve ]

(#6912) Sly Bp. válasza -Valinas- (#6909) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Volt iPhonom ott megszoktam de ezt is azonnal tudtam kezelni :) Akkor maradom az M7600 B&O-nél most az a kiszemelt!

(#6913) kelzsoca válasza Sly Bp. (#6912) üzenetére


kelzsoca
félisten

Biztos olyan jó az a kapszula telefon :DDD

(#6914) Sly Bp. válasza kelzsoca (#6913) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom hogy jó e senki nem írt a M7600 fórumon :D Olyan lehet mint a Serenata!

(#6915) -Valinas- válasza kelzsoca (#6911) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Hát, hogy ne írja, ki, hogy aktív átirányítás. Ki kell hozzá kapcsolni a hangpostát, de hol? :F

(#6916) kelzsoca válasza -Valinas- (#6915) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az átirányításoknál ha mindent kiveszel nem segít?

(#6917) -Valinas- válasza kelzsoca (#6916) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nem...

(#6918) pampika válasza -Valinas- (#6917) üzenetére


pampika
őstag

Még lehet próbálni, hogy lemondod a hangpostát, minden átirányítást törölsz és elírod a hangposta számát, hogy semmiképp se tudjon oda átkapcsolni.

(#6919) -Valinas- válasza pampika (#6918) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Huh. :D Ennyire nem zavar, csak nem értettem, hogy miért van ott. De ezért nem mondom le a Hangpostámat. :) Azért köszi!

(#6920) tgr válasza -Valinas- (#6919) üzenetére


tgr
tag

Sztem a szolgáltatód help számát felhívod (dominónál 1777 pl), ott talán kikapcsolható a hangposta. Én megpróbálnám ott...

(#6921) Sly Bp. válasza tgr (#6920) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Tök fölösleges ezzel foglalkozni! Nem hiszem hogy annyira zavarna valakit is akit zavar az ne nézze hanem egyből vágja a füléhez :)

(#6922) csimpok válasza -Valinas- (#6919) üzenetére


csimpok
aktív tag

Te most arról beszélsz, hogy minden hívás elejént kiírja hogy "aktív átirányítás"? Ehhez mi köze a hangpostának, ami csak x-edik csöngés után kapcsol be? Amúgy engem is érdekelne miért írja ezt ki mindig...

(#6923) pampika válasza csimpok (#6922) üzenetére


pampika
őstag

A hangposta miatt írja ki.

(#6924) Peti N95 válasza pampika (#6923) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Bocsi hogy közbe szólok, de nekem nincsen hangpostám, mégis kiírja!
Szerintem sok köze nem lehet hozzá.
Nekem eddig minden simbianos telóm kiírta.
Szerintem nem lehet kikapcsolni sehol!

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#6925) kp78


kp78
addikt

Nekem sincs hangpostám, viszont át vagyok irányítva arra a számra bizonyos esetekben, (ha nem elérhető), hogy sms-t kapjak, ha kerestek.
Nekem is kiírja minden hívásindításnál, de nem nagyon érdekel. :)

(#6926) pampika válasza Peti N95 (#6924) üzenetére


pampika
őstag

Nem csak a symbianosok írják ki ;) (most épp egy 6310i van nálam és ez is csinálja).
Valamilyen átirányításodnak pedig lennie kéne, mert azért írja. (Nem biztos, hogy neked a hangposta, csak általánosságban írtuk, mert sok embernek amiatt van, csak nem tud róla, hogy aktív)

(#6927) -Valinas- válasza pampika (#6926) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Hát, én kikapcsoltam minden átirányítást, mégis kiírja. Nem olyan nagyon zavaró, csak 2 mp-et vesz el az ember életéből, telefonálásonként. :D

(#6928) szilvorium


szilvorium
csendes tag

Üdv,
Egy összefoglaló véleményt valaki írna erről a telóról? mert most egy zsír újat tudnék 55ért szerezni, és érdekelne, hogy megbízható-e a típus és hogy ár-érték arányban jó e?

(#6929) csimpok válasza szilvorium (#6928) üzenetére


csimpok
aktív tag

Nekem bejött, bár ez az első komolyabb telefonom. Szerintem nem fogsz csalódni (nem véletlenül veszik milliószámra világszerte).

(#6930) Blyan


Blyan
félisten

A T-mobile FAQ-ban szerepel

Hívásindításkor azt írja ki a telefon, hogy "átirányítás aktív". Mit jelent ez?

Ez azt jelenti, hogy Önnek van aktív hívásátirányítása, akár a hangpostára, akár egy másik belföldi telefonszámra. Természetesen ez csak információ és nem akadályozza Önt a telefonálásban.

Szerintem, akinek van hangpostaelőfizetése (szinte mindenkinek), használja-e vagysem, annál ez az üzenet megjelenik.

Szerk:
Most olvastam valahol:
Valószínűleg annak tudható be, hogy mivel hívást kezdeményez az ember, foglaltá válik a rendszer számára, és vagy hangpostára kapcsol, vagy sms-t kap a szolgáltatótól, ha éppen ezalatt kereste valaki. Szóval mindig aktív lesz az átirányítás.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6931) csimpok válasza Blyan (#6930) üzenetére


csimpok
aktív tag

Köszi a infót, ez lehetséges.

(#6932) pampika válasza csimpok (#6931) üzenetére


pampika
őstag

Csak azt nem értem, hogy többen miért nem tudják elhinni egy tényről, hogy így van. És nem 'lehetséges', hanem tény, le van írva hivatalos oldalon és többen is alátámasztottuk tapasztalatok alapján.
Ugyanez volt az értékesítési csomag tartalmával kapcsolatban is...

(#6933) csimpok válasza pampika (#6932) üzenetére


csimpok
aktív tag

Én elhiszem, de először azt írtad, hogy a hangposta miatt van, aztán kiderült, hogy akinek nincs hangpostája, annak is kiírja ezt...

[ Szerkesztve ]

(#6934) pampika válasza csimpok (#6933) üzenetére


pampika
őstag

Mivel az a legáltalánosabb oka.

(#6935) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Az érintőkijelző késve reagál és nem mindig elsőre. Vagyis inkább sokszor nem elsőre. :W
Az normális, h. a kijelző alsó 3/4-énél van vízszintesen 4 fekete csík a kijelző teljes szélességében?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6936) Sly Bp. válasza Joe bácsi (#6935) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem tönkrement a kijelződ :) az enyém teljesen jól reagál nincs csíkom sem!

(#6937) -Valinas- válasza Joe bácsi (#6935) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Öm. Szerinted normális? :D Vidd el szervizbe. :)

(#6938) cscscs


cscscs
csendes tag

Azt még értem hogy ha 16:9es videómódban vagyok akkor alapból ráközelít a képmódhoz képest, nade ha 4:3ban videóznék akkoris olyan mintha nagyított képet adna a képmódhoz képest :F Lehet ezt orvosolni vagy tudja vki hogy ez miért ilyen? :F

(#6939) kosarob8


kosarob8
aktív tag

Megjött az IVS fóliám, estére szerintem rakom is felfelé :C :R :DD kiváncsi vok rá

(#6940) marcell1993


marcell1993
tag

Nagyon jó kis teló csak az a kérdés érdemes e ilyet vennem? A kamerája mennyire gyenge?

megbízhatóságom: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ és http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=848816

(#6941) Sly Bp. válasza marcell1993 (#6940) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát a telefon gyengéje a kamera szerintem eléggé ócska :) de nézd meg a tesztben a tesztfotókat és annál jobbat nem csinál tuti!

(#6942) kosarob8 válasza kosarob8 (#6939) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Ebédszünetben felraktam a fóliát, nem volt egy nagy durranás, az a spray amit adnak jó dolog, 1-2 apróbb buborék maradt rajta akármit csináltam, de azt írja 2-3 nap alatt azok eltűnnek... most 1 napig kikapcsolt állapotban tartom ahogy írja, aztán holnap újra izzítom a telót :) egyébként jónak tűnt tapintásra a fólia... az érzékelőknél, meg a kis hangszórónál volt nehézkes a dolog, mármint kivenni a kis darabokat ami ki van vágva, de egy csipesszel ez is sikerült :D

(#6943) Mitosz


Mitosz
csendes tag

sziasztok!

Nem tudom kinek tünt még fel, de ha a mikrofonnal felveszel valamilyen szöveget vagy hívást akkor lejátszáskor feltünik, hogy megugrik kb 4-5 másodpercenként és így érthetetlen zagyvaságot játszik le. Nálatok is jelentkezett ez a probléma, esetleg valamilyen orvosság?
:-(

(#6944) Sly Bp. válasza Mitosz (#6943) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálam nincs baj! Nem tudom mi lehet!

(#6945) szrxx válasza Mitosz (#6943) üzenetére


szrxx
tag

Nálam tökéletesen müxik! Mindenesetre érdekes jelenség.... :F

[ Szerkesztve ]

Hol alszanak az álmos bitek????? - A Hálókártyán

(#6946) Viktor0610 válasza Mitosz (#6943) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyanúm szerint valami fut a háttérben, ami "fogja" a telefont, esetleg a memóriakártya, amire mented a felvételt, lassú -bár, gondolom, a gyárilag a telefon mellé csomagolt 8 gigással használod, azzal nem lehet ilyen gond... :U

Xiaomi 13T

(#6947) Bandus99


Bandus99
őstag

hasznalja vki telefont torrentre?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#6948) pgeri66 válasza Bandus99 (#6947) üzenetére


pgeri66
csendes tag

Igen, teszt jelleggel már az is előfordult...
Kb 220 kB/s -os letöltési sebességet sikerült elérnem.
SymTorrent-et használtam.

Semmi: meghámozott lufi, vagy nyeletlen bicska él nélkül....

(#6949) bolondember válasza Paul14 (#6904) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jó lenne az a SW hamar kijönne 5800-ra is - ha más nem, a gyorshívólista az kell belőle... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6950) DoxaM válasza Sly Bp. (#6941) üzenetére


DoxaM
aktív tag

Nikon D60-at tudom ajánlani annak aki a képre izgul ;) Mivel olyan telefont még nem láttam ami SZÉP képet csinál.. :N Egyébként, poénnak hétköznapra szerintem megfelel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.