Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) Olajbogyesz


Olajbogyesz
tag

Sziasztok. Quick-Office gondjaim vannak. Nem megy fel , mert nincs aláírva a progi :DDD . Vaki tudna segíteni, tanácsot adni PLS? :R

(#6952) Karma válasza Olajbogyesz (#6951) üzenetére


Karma
félisten

Vedd meg a programot. A warezolós kérdésekkel egyébként is menj a Nokiaprogramok.hu-ra, itt az alapelvekbe ütközik az ilyen segítségkérés.

“All nothings are not equal.”

(#6953) Olajbogyesz válasza Karma (#6952) üzenetére


Olajbogyesz
tag

THX. Esetleg azt is tudod hol és mennyiért lehet megvenni?

(#6954) Karma válasza Olajbogyesz (#6953) üzenetére


Karma
félisten

Itt meg tudod venni, most akciós, így 20 dolcsiért (kb. 4000 Ft) odaadják a legújabb verziót.

“All nothings are not equal.”

(#6955) kp78 válasza Olajbogyesz (#6953) üzenetére


kp78
addikt

Mintha a telón a letöltéseknél is fent lenne. :U

(#6956) kosarob8


kosarob8
aktív tag

PowerMP3 skin-nel akadt egy kis gondom.
Felraktam az 1.16os progit (alapból magyar nyelvűt) majd töltöttem le hozzá skineket (6db), gondoltam eggyel kipróbálom hogy megy-e, felmásoltam a memkártya Shared/PowerMp3/skin mappába a mappát, illetve a C-re is, de ott nem volt Shared könyvtár ott létrehoztam, na most, a Beállításokban láttam is egyből a másik skint, átállítottam és onnan kezdve semmi, szól a zene, de semmi nincs a képernyőn csak a téma háttere :F gondoltam segond, letöröltem feltelepítettem újra, alap skinnel csak, ugyanúgy nincs most semmi :Y :F tudja vki mit lehet ennek tenni? köszi
esetleg skineket rakott már fel vki hozzá? gondolom

(#6957) Olajbogyesz válasza Karma (#6954) üzenetére


Olajbogyesz
tag

Az az igazság h. nem az enyém a masina csak beletúrtam kérésre. De nem 20 perces művelet kiismerni a drágát. Viszont nekem bejön, csak a fájlkezeléséről , egyebekről gőzöm sincs még.

(#6958) pgeri66 válasza kosarob8 (#6956) üzenetére


pgeri66
csendes tag

Nálam akkor van ilyen jelenség, ha elforgatom a telót.(olyan mint 1 billentyűzár).
Nem ez a "probléma" nálad is?

Semmi: meghámozott lufi, vagy nyeletlen bicska él nélkül....

(#6959) kosarob8 válasza pgeri66 (#6958) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Bármerre forgatom nem csinál semmit... mit lehet ilyenkor tenni?

(#6960) pgeri66 válasza kosarob8 (#6959) üzenetére


pgeri66
csendes tag

Töröld le a skin-eket, amiket felmásoltál (c, mem). Utána telepítsd újra.
Ha akkor se megy próbálj meg valami régebbi verziót...

Semmi: meghámozott lufi, vagy nyeletlen bicska él nélkül....

(#6961) cserry193


cserry193
tag

Most akarok egy ilyen telót venni T-nél. Ott is adnak hozzá tokot? Mert a Mi van a dobozban résznél nem írják.

(#6962) G4ga válasza cserry193 (#6961) üzenetére


G4ga
őstag

nem adnak már egyik helyen se! söt + ceruza és + hosszu adatkábel sincs benne.
Ha sokáig vársz elöfordulhat hogy állvány és tv kábel se lesz benne! ezeket is kiveszi a nokia juliustól!
Ugyhogy ne habozz vedd meg minél elöbb!

[ Szerkesztve ]

(#6963) pampika válasza DoxaM (#6950) üzenetére


pampika
őstag

Azért vannak jobban sikerült darabok is. Pl. N82-vel igen szép képeket csináltam, főleg telefonhoz mérten, gépen nézve is. Volt, ami elő is lett hívva és még engem is meglepett.
Persze sehol sincs a tükrös pentaxomhoz képest, de jelentős fejlődés a régebbi telefonokhoz képest.

(#6964) komo95


komo95
csendes tag

hali
trémobilos gépen ugyanúgy lehet szoftvert frissíteni? (mármint nem kell vinni sehova meg fizetni érte mer olvastam ilyeneket is)
köszi előre is

(#6965) cserry193 válasza G4ga (#6962) üzenetére


cserry193
tag

Állványt sem írják. Ez szép.. 3hónap múlva töltő se lesz benne :D

(#6966) kelzsoca válasza komo95 (#6964) üzenetére


kelzsoca
félisten

Miért ne lehetne, a szoftverfrissítés ingyenes (esetleg a függetlenítésért fizethetsz de az más dolog)

Nokia szervizbe, vagy otthon magad a telefonon el tudod végezni, ha már megjelent a telefonodra az adott frissítés!

(#6967) kosarob8 válasza pgeri66 (#6960) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Minden skint letöröltem de sajnos így sem jó, természetesen újratelepítettem törlés után.... Na majd lehet keresek régebbit ,..

(#6968) sbazsi válasza cserry193 (#6965) üzenetére


sbazsi
veterán

(#6969) pohár


pohár
félisten

Azt észrevettétek már, ha hangot rögzítek a telóval, választhatok, milyen minőségben vegye fel, de ez nem nagy szám, hanem az hogy ha a kiválóra mész, akkor mp4-ben veszi fel, kegyetlenjó minőségben! :Y :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6970) jety91 válasza pohár (#6969) üzenetére


jety91
őstag

S60 as telókban ez alap ;)

Új Garmin van fent, és nem talál a szabad ég alatt jelet...
Egyéb jelenség valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#6971) goofy86


goofy86
tag

HEllo mindenki.
OLyan kérdésem lenne, hogy erre a telóra mondjuk rá lehet e pakolni a garmin navit? Vagy ez is csak saját szoftverrel és adatforgalommal mülödik?

Alcatel 303, Nokia 3410, SE K700i, SE S700i, SE K610i, SE w810i, Nokia E60, SE W950i, SE P1i, Nokia E90, HTC touch pro, E71, SE w960i, Nokia 5800XM, SE X1, Apple iPhone 2G, rövid telótörténetem:)

(#6972) kosarob8 válasza goofy86 (#6971) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Megelőzve a többieket ajánlom figyelmedbe a keresőt bal felül :)
beírod garmin egyből választ kapsz a kérdésedre.... megy adatforgalom nélkül is, ha úgy állítod be...

(#6973) goofy86 válasza kosarob8 (#6972) üzenetére


goofy86
tag

Kössz. Már akartam kérdezni, hogy hogy lehet keresni a fórumüzenetek között. Lehet azzel kellett volna kezdenem.:)

Alcatel 303, Nokia 3410, SE K700i, SE S700i, SE K610i, SE w810i, Nokia E60, SE W950i, SE P1i, Nokia E90, HTC touch pro, E71, SE w960i, Nokia 5800XM, SE X1, Apple iPhone 2G, rövid telótörténetem:)

(#6974) szkury válasza goofy86 (#6973) üzenetére


szkury
tag

PÜ ment!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#6975) Horrock


Horrock
csendes tag

Sziasztok!
Végre megjött az 5800-ám, délután megyünk érte, remélem nem lesz semmi gond vele.
Szürke csíkos, szerencsére volt az edigitalnál, úgyhogy holnaptól kezdődik az ismerkedés, telepítgetés :))
És köszi, h ilyen termékeny fórumot csináltok:D

(#6976) sheep válasza jety91 (#6970) üzenetére


sheep
addikt

mit jelent az "új" jelző? nekem 500.50-es van, egy-két percem belül mindig pozicionál a-gps nélkül

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6977) szkury válasza Horrock (#6975) üzenetére


szkury
tag

nekem is ma töltött fel!
:DD délután ismerkedés!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#6978) kp78


kp78
addikt

Az alkalmazás frissítés menüpontban van egy email beállítási program, ami pikk-pakk beállítja a kívánt email fiókot a telón.
Bár nekem a gmail-es nem igazán működik jól, mert nem akarja a friss leveleket leszedni.
Meg ami furcsa, hogy korábban már leszedtem a 3.1-es flash lite frissítést, és megint felajánlotta, pedig nem volt telefon reset. Mindegy leszedtem, baj nem lehet belőle :)

(#6979) VD válasza kp78 (#6978) üzenetére


VD
őstag

Akkor nem én vagyok a hülye, mert a gmail-vel nálam sem a legjobb a kompatibilitása a proginak. Nálam konkrétan fordítva van a gond. Az újakat leszedi, de a régiekete nem. Gondoltam v.mi beállítási gond, de nem találtam rá megoldást. Így maradtam a javas Gmail kliensnél, az jól működik.

A flash-t nekem is 2x frissítette. 1X amikor megjelent, illetve most 3-4 napja újra jelezte,hogy van elérhető új frissítés a flash-ez.

[ Szerkesztve ]

(#6980) szilvorium


szilvorium
csendes tag

Hali, na megvan a teló :DD
VIszont van 1 nagy bajom vele....elkezdte aztcsinálni, hogy elindítok 1 zenét, és nem ad hangot...aztán ha elkezdem pszkálni a hangerőt akkor már ad.....volt valakinek hasonló gondja? Szerintetek mit lehet ezzel a hibával csinálni :F

(#6981) jety91 válasza sheep (#6976) üzenetére


jety91
őstag

Nekem is az 500.50-es van (tudtommal ez a legújabb)
Eddig a 500.40-es volt és kb 20s volt míg talált jelet, most 5perc után meguntam...

(#6982) Blyan válasza jety91 (#6981) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem is 5.00.50-es van és szinte mindig azonnal (max 1 perc) talál jelet, most is szobában.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6983) Karma válasza Blyan (#6982) üzenetére


Karma
félisten

Még jó, hogy ez nem függ a Garmintól, hiszen a helymeghatározást a GPS modul, a koordináták kezelését meg a Symbian megfelelő alrendszere végzi :) Szóval elméletben nem lehet különbség a különböző programok fixálási idejében.
Az persze más kérdés, hogy ha egyszer megvan a fix, a következő indításnál nagyságrendekkel gyorsabb lesz (hideg-meleg-forró indítás). Ez megtévesztheti az embert.

“All nothings are not equal.”

(#6984) kosarob8


kosarob8
aktív tag

A flasht h lehet frissíteni? :B
Van rá vmi menüpont? vagy azt a böngészőben frissíti esetleg?

Böngészőben automatikus frissítés engedélyezve van...

[ Szerkesztve ]

(#6985) Blyan válasza Karma (#6983) üzenetére


Blyan
félisten

Persze, nem is gondoltam, hogy a Garmin hibája lenne, sőt még a telefoné sem.
Már ha korábban működött rendesen.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6986) kp78 válasza kosarob8 (#6984) üzenetére


kp78
addikt

Csak hat hozzászólással korábban írtam :U

(#6987) kosarob8 válasza kp78 (#6986) üzenetére


kosarob8
aktív tag

Súgóban megtaláltam, azt írja minden a legfrissebb :) köszi azért :R

(#6988) jety91 válasza Karma (#6983) üzenetére


jety91
őstag

Ez idáig rendben is van, csak furcsállom, hogy eddig működött rendesen és amióta felraktam az újat azóta nem talál jelet

(#6989) Lop!N válasza pohár (#6969) üzenetére


Lop!N
tag

Kiváló minőségben nagyon jól teljesít.

Jún.14-én voltam a Hungaroringen a World Series by Renault versenyen... ott vettem fel hangokat. kb 20 méterre ültem az elsuhanó autóktól a célegyenes közepén. (ezek az autók 3.5 literes 500 lüerős masinák , hangjuk , és az egész autó ezek hasonlítanak a legjobban az F1-esekre.)
És olyan jó minőségben vette fel a hangot , h mikor itthon visszahallgattam alig hittem el :D

(#6990) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

egy kérdés:

a tok belsejében lévő filc kezd elég szépen elválni a toktól - ez tartozék nem? Érdemes bevinni "gariztatni"?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6991) kp78 válasza bolondember (#6990) üzenetére


kp78
addikt

Jó kérdés!
Lehet, hogy pont ezért vették ki a tartozékok közül, mert sokkal gond volt. :U
Ha közel a szerviz, én tuti bevinném. Aztán vagy elhajtanak, vagy nem. :DDD
Ha beviszed, várjuk a fejleményeket!

(#6992) Mymelody


Mymelody
aktív tag

Hello, nekem a stylus kissé lötyög a helyén, könnyen kijön, nincs "akadása"
Találkozott vki ilyen jelenséggel? Ez garanciális hiba, vagy leszarják?

Core Player nincs még rá?

Cheers

(#6993) -Valinas- válasza Mymelody (#6992) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Megtaláltátok szerintem ennek a telefonnak a bugját. :( A ceka ki fog jönni előbb utóbb mindenkinél. Ugyanis van egy ismerősöm, akinek ilyen szintén ilyen telefonja van, de már fél éve, és neki teljesen elhasználódott az akadó pöcökje. Namost, elvileg ha veszel rá egy új hátlapot, akkor meg van oldva... :U Ugyanis nem a ceka kopik el, hanem a hátlapon a pöcök, belül, aminek meg kéne fognia.

Ismerősömnek simán kicsúszott a ceka, el is vesztette..:S

(#6994) szkury


szkury
tag

vki privátban garmin ügyben tud nekem segíteni? :R

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#6995) jety91 válasza szkury (#6994) üzenetére


jety91
őstag

Egyszerűbb ide írni, hátha többen többet tudunk:U

Garmin probléma megoldva :DD
Igazatok volt a hidegindítás valami borzalmas
2x-ra belövöm a garmint és 5 másodpercen belül talál jelet :))

[ Szerkesztve ]

(#6996) szkury válasza jety91 (#6995) üzenetére


szkury
tag

köszi, sikerült!

Az élet egy olyan dolog amiből élve nem tudsz kikerülni! Mindenkinek van egy málna!

(#6997) Karma válasza jety91 (#6995) üzenetére


Karma
félisten

"Tiltunk fórumunkban [...] minden olyan hozzászólást, amely kimeríti a "Wareztevékenység" fogalmát, vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan

* használatát elősegíti (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra);
* használatára buzdít;
* illetve segítséget kér ezek beszerzésében, használatában."

Inkább ne tegye.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6998) Con Troll válasza szilvorium (#6980) üzenetére


Con Troll
senior tag

Szia! Nekem is volt ilyen jellegű problémám, szintén szürke csíkossal. Egy hard reset átmenetileg, egy szoftverfrissítés pedig végleg megoldotta a problémát :)

(#6999) sn4tch


sn4tch
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap lettem gazdája egy ilyen készüléknek.
Két dologban akadtam el:/
Probálkoztam Softresettel, de az 12345-s biztonsági kodot nem fogadja el, esetleg valami más ami lehet, esetleg valami apro cseprő trükk amivel meg tudom nézni?
Másik pedig a software frissités, felcsatlakoztatom telefont kábelen keresztül PC suite módban, elinditom az NSU-t és nem találja meg a készüléket... A pc suite simán megtalálja csak az nsu nem. Erre valami megoldás esetleg?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#7000) VD válasza sn4tch (#6999) üzenetére


VD
őstag

A telefonzár kódját ki lehet olvasni Phoenix-vel, de mivel ez is warez, ezért, bővebben a nokiaprogramok fórumjában találsz infot "Szoftverfrissítés Phoenixel" topicban keresgélj. ;)

SW updatekor az első lépés, hogy frissítsd a PC suite-ot és az NSU-t a legújabbra. Nekem hétvégén sikított a PC suite, hogy van újabb belőle, ez már integrálta magába az sw updatet is, így nem kell külön nsu a frissítéshez. De kipróbálhatod az új OVI-t is az a napokban jelent meg itt az arenán és írtak róla, állítólag ez váltja a pc suite-ot.

VÁÁÁÁ :Y enyém a 7000-dik hozzászólás! (meg az első is :DDD ) Este iszok is ennek örömére egy sört! :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.