Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) Karma válasza dugomc (#5950) üzenetére


Karma
félisten

Először töröld le az 1.9.3-at :)
Ha így se megy, szedj le mindent, ami a Pythonnal kapcsolatos lehet (pl. ezt a riasztó programot is).

“All nothings are not equal.”

(#5952) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Szerintetek mér van az, hogy SmartMovie 4.10 filmnézés közben egyszer csak kilép az alkalmazást bezárja, utána ha visszalépek akármit, akármilyen formátumot indítok bezár? Újratelepítettem és ugyanezt játssza... nagyon idegesítő, szeretném használni, resetelni viszont nem igazán szeretnék.

(#5953) libus válasza Yushchenko (#5952) üzenetére


libus
őstag

Ugyanez van nálam is!:(
Kíváncsian várom én is a választ! :K

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#5954) sbazsi válasza Salvador20 (#5949) üzenetére


sbazsi
veterán

Nálam éles nincs. :U
Viszont kemény/normál/lágy üzemmódokban egyaránt nagyon zajos képet csinál beltéren.

smart touch-t próbálta valaki? feltettem, de hiányolt python-os cuccokat. előtte természetesen feltettem a mellette található pythont.
:F

akksi reggel töltöm-estére lemerül mennyire normális?
ok, van még 2-3-4 csík, de az már reggelre lemerülne, merthogy éjjel sem kapcsolom ki. wifi-t, bt-t, wapot használok időnként.
:F

[ Szerkesztve ]

(#5955) kosturica válasza Yushchenko (#5952) üzenetére


kosturica
őstag

Ugye ehhez is konvertálod a filmeket a saját konverterével?

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5956) Salvador20 válasza sbazsi (#5954) üzenetére


Salvador20
őstag

azért sejted,hogy amikor élesre gondoltam, akkor az keményt jelent nálam, egyébként fejből mondtam,azért mondtam rosszul :)

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5957) sbazsi válasza Salvador20 (#5956) üzenetére


sbazsi
veterán

:K ;) :P

(#5958) jety91 válasza Salvador20 (#5956) üzenetére


jety91
őstag

Nálam a kemény a legzajosabb :DDD

(#5959) Yushchenko válasza kosturica (#5955) üzenetére


Yushchenko
őstag

Azért ezt használtam, hogy divx-et nézhessek. De kipróbáltam gyárilag konvertált filmmel is és ugyanaz. Meghülyült és most semmit nem lehet vele csinálni. Amúgy Family Guy-t néztem rajta, azon nem számít az fps, és egyszerűbb volt hogy nem kell minden 20 perces filet konvertálni.

(#5960) Salvador20 válasza sbazsi (#5957) üzenetére


Salvador20
őstag

egyébként olyankor nálam belső térben, lámpafénynél, úgy néz ki, mintha túl kontrasztos lenne a kép, és apró pöttyök vannak rajta

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#5961) Bandus99


Bandus99
őstag

Tudtok mondani web bongeszot ami kezeli a proxy szervert?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5962) Karma válasza Bandus99 (#5961) üzenetére


Karma
félisten

Persze, mindegyik :P

Az access point beállításaiban tudod beállítani. Azt hiszem az Opciók menüben van elrejtve.

“All nothings are not equal.”

(#5963) Bandus99 válasza Karma (#5962) üzenetére


Bandus99
őstag

Megvan .... Koszonom
windowson nevelkedett ember a bongeszoben keresi a beallitas lehetoseget :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5964) tgr


tgr
tag

Hi
A gyári garis telik hátuljába milyen gyártó kell legyen? Made in finland vagy made in hungary vagy mi? Annyit tudok h a szürkeimportosban ált made by nokia van, amik jobban meghibásodhatnak.
kösz

(#5965) Bandus99 válasza tgr (#5964) üzenetére


Bandus99
őstag

Ezt honnan tudod, hogy azok jobban meghibasodnak??

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#5966) tgr válasza Bandus99 (#5965) üzenetére


tgr
tag

Annyit írtam, meghibásodhatnak.
nem tudom, cask hallottam h nagyobb az esély mert azok keletről jönnek, legelső széria, ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#5967) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Tudja valaki, hogy hogyan tudom törölni a telefonból az e-mailek fejléceit?

(#5968) tgr


tgr
tag

Hi
valaki akkor meg tudná nézni, hogy a nokia garis teliknek milyen gyártó van bematricázva hátulra?
köszi

(#5969) sbazsi válasza tgr (#5968) üzenetére


sbazsi
veterán

enyém vodafone-os.
made in hungary.
:U

(#5970) szrxx válasza tgr (#5968) üzenetére


szrxx
tag

made in hungary!
Gyári nokia garis!

Hol alszanak az álmos bitek????? - A Hálókártyán

(#5971) Magnat válasza sbazsi (#5954) üzenetére


Magnat
veterán

Hi, mit jelent, h időnként? Nálam 4-től 8 napig terjed a skála, ok, nem beszélek annyira sokat, de ékszakára pl még csak offline-ba sem kapcsolom. Wfif, BT nálam is mennek néha, de állandóan nincs bekapcsolva 1ik sem.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#5972) szaki04 válasza zsolidodd (#5967) üzenetére


szaki04
senior tag

Kijelölöd törlésre, azt választod hogy a telefonról is, és mikor legközelebb csatlakozik az e-mail fiókhoz akkor törölni fogja... Azt hiszem így van.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#5973) tgr válasza szrxx (#5970) üzenetére


tgr
tag

köszi srácok

(#5974) ALI_G válasza sbazsi (#5954) üzenetére


ALI_G
veterán

Ha minden be van kapcsolva egész nap, akkor simán lemerül. Wifi, 3G nagyon sokat fogyaszt, BT nem sokat, de legalább a wifi-t állítsd át, hogy csak akkor kapcsoljon be, ha kapcsolódsz is.

(#5975) sbazsi válasza Magnat (#5971) üzenetére


sbazsi
veterán

Mikor hogy.
van hogy órákat megy a wifi. (amikor otthon vagyok, és még nem vettem elő a notit.)
ekkor emailt is szoktam nézni, egy kis ph, valamint megy a nimbuzz (skype és msn, tehát folyamatos wifi)
ha gépet bekapcsolom, akkor ezekből kilépek, jobb felső sarokból eltűnik a wifi jel.
ha meg nem otthon vagyok, és nem is gépközelben, akkor wap előfizuval nézek mailt.
bt csak akkor megy, ha connectelek a géphez.
beszéd: 5 nap alatt 2 óra 20 perc. az soknak számít? :F
na meg néha 1-1 fotó (ritkán, mert nem a képminőségről híres)
meg kb napi 2-3 perc zseblámpa. :U

(#5976) ALI_G válasza sbazsi (#5975) üzenetére


ALI_G
veterán

A wifi meg a 3g zúzza le az aksidat, többi használat átlagos. De ez van ha használod.

Nekem eddig egy MSN progi se működött. Mit használsz?

(#5977) kp78 válasza sbazsi (#5975) üzenetére


kp78
addikt

Ez a Nimbuzz jobb mint a Fring? Vagy azt nem is próbáltad?

(#5978) sbazsi válasza ALI_G (#5976) üzenetére


sbazsi
veterán

sejtettem.
hát ez van.

msn és skype-ra én jobb szeretem a nimbuzz-t.
amiben jobbnak tartom, mint a fring: látom, hogy ki milyen módon kapcsolódik.
(tehát a contact neve mellett ott van egy skype/msn/gtalk logo)
valamint tudok képet küldeni: van benne menüpont: take photo. csinálok egy képet, azt felteszi a nimbuzz szerverére, és akivel chatelek, meg tudja nézni.
(lehet, hogy a fring is tudja ezt, nem tudom)

(#5979) Wendelke


Wendelke
senior tag

Sziasztok! Abban kérnék segítséget, hogy a fotó és a videó beállításoknál mit, és hogyan célszerű beállítani, hogy a legjobb képet, videofelvételt kapjam. Vagy hiába erőlködök?

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#5980) kp78 válasza sbazsi (#5978) üzenetére


kp78
addikt

Van ennek a Nimbuzznak direkt 5800-ás verziója, vagy csak sima mobilra való verzió?

(#5981) ALI_G válasza Wendelke (#5979) üzenetére


ALI_G
veterán

hiába erőlködsz...
rakj mindent legjobb minőségre. Ennyit tehetsz. Bár világosban elfogadható képet csinál.

(#5982) sbazsi válasza kp78 (#5980) üzenetére


sbazsi
veterán

a telefonnal felmentem a nimbuzz.com oldalra, és lekaptam. direkt 5800 version
vagy itt kiválasztod.

(#5983) zsolidodd válasza szaki04 (#5972) üzenetére


zsolidodd
senior tag

hát, nem jött össze, de töröltem telefonról és szerverről is, így már jó, bár a gmailos fiókom beérkezett mappájából is törölte magát, viszon az összes levél mappából meg nem. Szóval így jó :)
Másik kérdés: ha beállítom, hogy 8-22ig óránként töltse le az új leveleket, akkor az alatt az idő alatt folyamatosan kapcsolódik a hálózathoz (3G), és forgalmaz is (gondolom minimálisan, mert csak a fejléceket szedi le), vagy kapcsolódik, de nem forgalmaz, csak óránként?

(#5984) V.L.


V.L.
aktív tag

Üdv!

Van e annak módja, hogy a netre usb-n vagy usb-bluetooth-n keresztül kapcsolódjunk? Az itthoni netet szeretném megosztani az 5800-assal. Csak a wifis megoldás jöhet szóba?

(#5985) jety91 válasza V.L. (#5984) üzenetére


jety91
őstag

én csak erről tudok, egy wifis router kb 9e ft

(#5986) sbazsi válasza V.L. (#5984) üzenetére


sbazsi
veterán

elvileg mennie kell bluetoothon is. mint modem.
bár tapasztalatom nincs, mert nincs 3g net a mobilomon, az külön van.
de korábban bátyámnak volt netje, még a 6310essel, és ment vele bluetooth kapcsolaton.

(#5987) sbazsi válasza jety91 (#5985) üzenetére


sbazsi
veterán

és egy sima wifis routerrel hogy osztod meg azt a netet, amit a telefonon keresztül érsz el? :U
ha mobil netet akarsz wifis routerrel, ahhoz olyan wifis router kell. amihez kell egy külön sim kártya (=külön előfizetés, tehát akkor a telefonban nem lesz net) és routertől függöen modem.
nekem huawei+asus router van. ez eredetileg nem 3g modem, de vagy 4 éve vettem, és nem gyári firmwarrel megy rajta a net.

viszont ha azon a sim kártyán van a net előfizetés, amelyiken a mobil is üzemel, akkor sztm célszerűbb lehet wifivel szórni a netet, ha több gép is csatlakozik.
mindkét esetben számolni kell a telefon gyors lemerülésével.

[ Szerkesztve ]

(#5988) V.L. válasza sbazsi (#5986) üzenetére


V.L.
aktív tag

Próbálkozom vele de nemigen sikerül. Vista alatt az alapértelmezett netkapcsolatomon engedélyezem az internetkapcsolat megosztását, de a készülék (5800) nem észlel más kapcsolatot. Esetleg vmi ötlet?

(#5989) sbazsi válasza V.L. (#5988) üzenetére


sbazsi
veterán

oops.
azt hiszem én értettem félre. :B
ha otthoni netet akarsz telefonra osztani, akkor tényleg a legegyszerűbb, ha veszel egy wifi routert. (ez esetben nem kell, hogy menjen a gép ha a telefonra kell a net. egyszerűbb a kezelés is...)
én azt hittem, hogy a telefonodon van net, és azt akarod a gépre osztani.

(#5990) Karma válasza V.L. (#5988) üzenetére


Karma
félisten

Álljon meg a fáklyás menet! Az USB/Bluetooth modem funkció arra jó, hogy a telefon netjét használhasd a számítógéppel. A Te problémád távolról se ilyen egyszerű, ha nem akarsz rá pénzt költeni (ami mellesleg fokozottan ajánlott.)

Ha ezzel akarsz küzdeni mégis, akkor a Gnubox 3rd Editionös verzióját kell megtalálnod, és kísérletezni vele. Nem tudok róla, hogy lenne külön 5th-re fordított verzió.

“All nothings are not equal.”

(#5991) V.L. válasza sbazsi (#5989) üzenetére


V.L.
aktív tag

Így van. Én a gépem netjét szeretném megosztani az 5800-al. :K

(#5990) Karma :R :C Utána nézek.

(#5992) sbazsi válasza V.L. (#5991) üzenetére


sbazsi
veterán

ez esetben én is javaslom a routert.
egyrészt ahogy Karma is írja, amúgy is javasolt a tűzfal funkciója miatt, másrészt egyszerűbb, harmadrészt még áramot is spórolhatsz, hogyha nem megy a gép amikor mobilról neteznél...

(#5993) jety91 válasza sbazsi (#5992) üzenetére


jety91
őstag

;)

(#5994) V.L.


V.L.
aktív tag

Akkor még egy kérdés. Egy usb/wifi-s adapterrel megoldható lenne a dolog?

(#5995) szrxx válasza V.L. (#5994) üzenetére


szrxx
tag

Elméletileg lehetséges(ad-hoc) !

Hol alszanak az álmos bitek????? - A Hálókártyán

(#5996) kosturica válasza szrxx (#5995) üzenetére


kosturica
őstag

Gyakorlatilag is megosztható, semmilyen ad-hoc. Nekem D-Link routerem van, tökéletesen müödik, fix IP címet állítottam be, klónoztam a szolgáltató beállításait, ennyi!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#5997) V.L. válasza kosturica (#5996) üzenetére


V.L.
aktív tag

Akkor úgy néz ki ez lesz a megoldás a problémámra. Ha nem sikerülne a beállítása akkor megkereshetlek priviben?

(#5998) jezusom


jezusom
csendes tag

Üdv!

A 21-es szoft NSU-n elérhető már T-s telefonra is.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van...

(#5999) kosturica válasza V.L. (#5997) üzenetére


kosturica
őstag

Igen!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#6000) ALI_G válasza V.L. (#5984) üzenetére


ALI_G
veterán

Wifi-s router 4-5k, ha mindegy mit tud, nem 9e. Nekem otthon FON van, még 3k-ért vettem, tökéletes.
BT-n próbáltam régebben netet osztani, marha nehéz, rengeteget jártam utána, nem éri meg a fáradtságot és még össze se jött.
Egyébként Ad-hoc hálózatot tudsz csinálni géppel ha van benne wifi kártya, ez jóval egyszerűbb már én is csináltam és a telóm tudott csatlakozni simán.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.