Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) kp78 válasza Hegyirabló (#9000) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem ha összehasonlítod a kettőt, el fogod tudni dönteni.
Ha nem kell GPS meg + 3G, akkor az utóbbit vedd.
Most hirtelen nem tudom, mivel tud kevesebbet az 5530, de lehet, hogy ennyi az összes különbség. :U

Szerk.: lehet, hogy wlan sincs benne? :U

[ Szerkesztve ]

(#9002) Hegyirabló válasza kp78 (#9001) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Tényleg, igazad van, a másodikban nincs 3G és GPS! :R

Aquila non captat muscas.

(#9003) peugeotmate válasza Hegyirabló (#9000) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia,
ár érték arányban egyértelműen jobb az 5800, többet tud és még mindig jobban össze van rakva mint az 5530. Viszont az 5530 egyenlőre jobban kezelhető mint az 5800, de nemsokára igérik az új szoftvert, amibe az 5530 kezelőfelülete(hez hasonló?) is belekerül!
Szóval én egyértelműen az 5800-t ajánlanám! :K
De ez csak egy vélemény! Halgass meg másokat is!

meg

(#9004) kelzsoca válasza Hegyirabló (#9002) üzenetére


kelzsoca
félisten

az 5800-át vedd meg szerintem is :K

(#9005) kp78 válasza Hegyirabló (#9002) üzenetére


kp78
addikt

Igen, wlan van benne, csak a többi nincs. :)
Kinézetre nekem speciel az 5800 jobban bejön, de Neked kell döntened.

(#9006) Soot


Soot
csendes tag

Cső all!!
Tudtom szerint 2 féle felszerelésben lehet kapni a telót, 1. olyan mint a t-mobilnál, hogy nincs +1 stylus, miniállvány, tv bábel , 2. pedig a fullos csomag, kérdésem, van értelme a fullos csomagnak, vagy nincs :F , a fullos csomagot hol lehet most legolcsóbban megkapni??
Előre is kössz! :R

(#9007) kp78 válasza Soot (#9006) üzenetére


kp78
addikt

Rosszul tudod, nincs már fullos csomag, hacsak nem elfekvőben volt jó régóta a telefon vhol. :U

(#9008) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Szisasztok,
ma lettem figyelmes arra, hogy ha egy kicsit jobban megrázom a telefont akkor érezni , hogy az aksi elmozdul! Nálatok is jelen van ez a probléma? :F

meg

(#9009) kp78 válasza peugeotmate (#9008) üzenetére


kp78
addikt

Nekem alig lehet kikaparni az akksit körömmel, bár már azért lényegesen könnyebben kijön, mint az elején, de még mindig szoros.
Tutira az akksi mozdul be Nálad?

(#9010) peugeotmate válasza kp78 (#9009) üzenetére


peugeotmate
őstag

99% mert amikor leveszem a hátlapot, és akkor kezdem el rázni, könnyen "kipottyan"(kissé kijön a kamera felöli résznél)! :F Ezzel lehet most valamit kezdeni? Gariba csinálnak vele valamit?
Amúgy működését nem befolyásolja és nem is hinném hogy komolyabb gond is származhatna belőle, de azért ez így elég gáz...

[ Szerkesztve ]

meg

(#9011) kp78


kp78
addikt

Felraktam ezt az internetes rádiót, mivel 5800 nem volt a listában, jobb híján az 5320-ét.
Települt a teló memóriájába, de sehol sem lelem.
Telepített alkalmazások között pedig mutatja is. :U
Meg alul a képen éppen 5800-val mutatják, szóval igazán működhetne.

[ Szerkesztve ]

(#9012) HardRic válasza peugeotmate (#9010) üzenetére


HardRic
addikt

Nekem is lötyög egy icipicit, de gondolom tizedannyira sem minz neked lehet.
Ez is aksival kapcs.:
Amikor én megkaptam a telefont kb. óránként kikapcsolt magától. Nem tudtam hogy mi lehet a baj, aztán kiderült, hogy az akksi érintkezői túl távol voltak egymástól, és ha kicsi elmozdulás volt, nem érintkeztek a telefon érintkezőivel, és ilyenkor kikapcsolt. aztán tűvel helyére húzogattam a bigyuszokat, és azóta nem kapcsol ki magától, és kevésbé lötyög (de még mindig van egy kicsi).

(#9013) TGa


TGa
tag

Sziasztok!
Beállításban tudnátok segíteni nekem?
A feladat az lenne, hogy T-mobile NET alapértelmezett kapcsolatot szeretnék állítani rákérdezés nélkül. Tehát úgy kellene működnie, hogy kérdezés nélkül a mobilhálózaton kezdje a netet.
Pontosabban adatküldésről van szó, hogy a feltöltésekre ne kérdezzen rá mindig, csak tegye az alapértelmezett módon a http-re a feltöltést. Melyik menüpontban lehet ezt?

Másik: Lehet a főképernyőn a gyorsindítók alá a kontaktokból is berakni. Én csak egyiket illetve másikat tudtam berakni, egyszerre nem...

(#9014) Salvador20 válasza TGa (#9013) üzenetére


Salvador20
őstag

beállítások-kkapcsolatok-célok-Internet-t-mobile NET- legalul H.férési pont használata(automatikusan)

Másik: sztem nem, lehet van rá maszek progi,nézegess

[ Szerkesztve ]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#9015) Salvador20 válasza peugeotmate (#9010) üzenetére


Salvador20
őstag

lötyög mindenkinek...tömd ki papírral, ha zavar :D

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#9016) peugeotmate válasza Salvador20 (#9015) üzenetére


peugeotmate
őstag

Az lesz :DDD

meg

(#9017) peugeotmate válasza HardRic (#9012) üzenetére


peugeotmate
őstag

Hát ezek után én csak E szériás nokiát vesze mert ez így nagyon gáz!
De ha kicsit erősebben megrázod a telefont, akkor Te is érzed hogy kicsit kimozdult az akksi? :U

meg

(#9018) HardRic válasza peugeotmate (#9017) üzenetére


HardRic
addikt

Kisit mozog, meg most vettem észre hogy kattog is rázás közben. :S

Bocs az offért:
Most kalibrálom a monitort, és elég furcsa hogy laptopon a mobilarena fórum kicsit zöldes szürkés, az LCD monitoron pedig rendesen zöld. Nálatok milyen?

(#9019) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Köszi a választ mindenkinek! :R

Na most még azt kérdezném, ha megveszem az 5800-t (márpedig holnap megveszem), és ráteszem a DivX telefonokhoz írt szoftverét, akkor elveszítem a garanciát? Csak mert nem lenne rossz ha le lehetne játszani rajta filmeket (bár sok értelme nincs :U ), de a gari is fontos.

Aquila non captat muscas.

(#9020) peugeotmate válasza HardRic (#9018) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nah ez a kattogás keltette fel bennem a gyanút, hogy valami gáz van... És végülis az is van! :F

meg

(#9021) sanyecz válasza Hegyirabló (#9019) üzenetére


sanyecz
csendes tag

Nyugi!
Sztem nem veszted el a garit!

(#9022) madster


madster
tag

Tokot hol vegyek és milyet ajánlotok? Én valami szövet tokra gondoltam, nem a gyárira, meg nem is ilyen becsatolósra...

(#9023) Hegyirabló válasza sanyecz (#9021) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#9024) janos666 válasza Hegyirabló (#9019) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Miért veszítenéd? Amíg nem kell hackelni a telefont, hogy települjön, addig szabadon tehetsz rá bármit. Ha pedig hackelni kell, és később gond lesz, még akkor is ott a hardreset, amivel el tudod tüntetni a nyomait. (ha lefagy induláskor, akkor kiveszed az akksit, visszarakod, aztán úgy kapcsolod be, hogy nyomva tartod a piros, zöld, és kamera gombokat, mikor megnyomod a ki/bekapcsolót, és úgy indul, mint ha ma jött volna ki a gyárból)
Ha valami olyasmit csinálsz, amitől "félsz", akkor backupolj előtte PC Suit-tal mindent, és esetleg resetelsz egyet, nem nagyon lehet szoftverrel kinyírni a hardware-t.

Egyébként CorePlayer? Azt hallottam, ezen a telón nem bírja vele a CPU a kijelző felbontását (Divx filmek alatt).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9025) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Szerintetek lehet abból gond, hogy most kitömtem papírral a hátlap és az akksi közötti részt, mert viszont nem lötyög az akksi! :DDD Ezt most komolyan kérdezem! :K

meg

(#9026) Karma válasza peugeotmate (#9025) üzenetére


Karma
félisten

Nem hinném. Mástól is hallottam már ilyet, és egyébként se melegedhet fel annyira az akku, hogy begyújtsa a papírt :N Ha olyan meleg, akkor már régen mindegy.

“All nothings are not equal.”

(#9027) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Tapasznyalat cserét kérnék a tisztelt készülék tulajdonosoktól.

Mai napon megvettem én is a készüléket, a Hülye Vagyok áruházban szurkoltam le érte 70K-t. Már az osztályon észrevettem, hogy minden készülék doboza fel van vágva, úgy vannak benne abban a műanyag lopásvédő szarban. Ez nem tetszett, mert én úgy szeretem, hogy vagy én nyitom ki, vagy előttem nyitják ki. Viszont a doboz nem tartalmazta sem a hordtáskát, sem pedig az állványt. Elhoztam ugyan a készüléket, de a biztonság kedvéért írattam egy jegyzőkönyvet, hogy szerintem hiányos az egységcsomag. Az árulók azt mondták, biztos a Nokija vette ki belőle, beszéltem velük, ők meg azt mondják, ők biztosan nem vesznek ki, viszonteladóknak sem javasolnának hasonló lépést.

Ki mit tapasztalt a sajátjával? Meg volt minden a csomagban?

Aquila non captat muscas.

(#9028) Karma válasza Hegyirabló (#9027) üzenetére


Karma
félisten

Olvasd el ezt.

“All nothings are not equal.”

(#9029) Hegyirabló válasza Karma (#9028) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hát ez csúcs, ez meg is oldja a problémát.

Köszönöm! :R

Aquila non captat muscas.

(#9030) peugeotmate válasza Karma (#9026) üzenetére


peugeotmate
őstag

Nah én is valahogy így gondoltam! ;)
OFF
De ha jobban belegondolok,mekkora szégyen már a Nokiának, hogy egy ilyen árú készüléknél ilyen turpisságokhoz kell folyamodni... Azért ez elég durva! :Y
ON

meg

(#9031) HardRic válasza peugeotmate (#9030) üzenetére


HardRic
addikt

Vagy egy ilyen árú XpressMusic telefonfa rakhattak volna már zenekezelő gyorsgombokat. Milyen már hogy egy egyszerű számváltáshoz ki kell szednem a telefont a zsebemből a vezetékkel együtt, aztán oldjam ki a billzárat, aztán még nézzek is oda hogy jót nyomok-e, majd tömködjem vissza a zsebembe az összes cuccot...
A tella nem nyújt semmivel többet mint egy nem XM telefon. Jó, talán a nokia készülékeihez viszonyítva kicsit hangosabban szól.

(#9032) peugeotmate válasza HardRic (#9031) üzenetére


peugeotmate
őstag

Hát most már azért sikerült megkedvelnem a telefont, de azért elég sok bosszantó hibája van! :F Meg én nem is az "XpressMusicsága" miatt vettem meg a telefont, hanem sokkal inkább kíváncsiságból! :DDD

meg

(#9033) szkorhetz válasza HardRic (#9031) üzenetére


szkorhetz
őstag

már bocsika, de ezért van a távirányítós headset..

(#9034) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hozzám kerül egy használt 5800 (kék). Toltam neki egy hardresetet, erre egy T-mobilos indítóképernyő, és alaptéma foga.
Tudtok mondani egy product code-ot, amire lehúzná nekem az NSU a sima Nokia firmware-t (Tmobil cuccok nélkül)? Vagy ez nem orvosolható ilyen egyszerűen? Bár egy kód attól még nem ártana friss firmwarehez, mert V21-es, és neten át nem talál magától frissítést a telefon.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9035) janos666 válasza janos666 (#9034) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Találtam magamnak: 0570122, ezzel sikerült újraflashelni NSU-val (kölcsönkért XP-s laptoppal, ha már Win7-en az istennek nem indul a program kompatibilis módban sem), és eltakarodott a T-mobil pack is.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9036) HardRic válasza peugeotmate (#9032) üzenetére


HardRic
addikt

Persze én meg a wifi miatt (a kínálatból amiből akkor lehetőségem volt választani, csak ez volt nagy kijelzős és wifis), végülis net terén nem is nagyon csalódtam, mert az alap böngésző elég faja, kár hogy néha magától bezáródik, de olyankor ott az Oprea.
De ha rá van írva, akkor mutasson már vmi pluszt.

(#9037) HardRic válasza szkorhetz (#9033) üzenetére


HardRic
addikt

Ja, persze de mivel a telón alapból van jack dugó -ami lényegében azért van hogy saját fülest használhass-, nekem meg sokkal jobb van mint a gyári, akkor már nem tudom hova tenni a táviráyítót, túl hosszú lesz a kábel.
És igen, tudom dögöljek meg a nyavalyáimmal :D

[ Szerkesztve ]

(#9038) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm. Nem olyan rossz ez a kezelőfelület. Legalább is így V31-es szoftware-rel. Mondjuk mikor kezdtem konfigolgatni, és elértem a kézírás betanításhoz, elővettem a stylust, és utána inkább a kezemben is maradt a következő ~20 percre, míg oda-vissza körbejártam minden menüt. Így cerkával eddig nem hiányzott még a kinetikus görgetés se. Persze ha csak előkapom majd valamiért, nem akarom majd folyton előráncigálni a cerkát.
Ami eddig nem annyira nyerő, hogy újjal azért rendesen meg kell nyomni a kijelzőt (cerkával nem, mert ugye kicsi a felület, nagy a nyomás), nem olyan könnyed, mint az ájfónok, de gondolom csak megszokás kérdése.

Viszont nem lehet áttenni a görgetőcsúszkát a bal oldalra? Már az is zavar, hogy a stylus a jobb sarokból csúszik ki, mikor én a bal kezembe akarom venni, és így mikor görgetek, akkor kitakarom a betűket az ujjammal/ceruzámmal.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9039) Karma válasza janos666 (#9038) üzenetére


Karma
félisten

Nem lehet átrakni... Egyébként tényleg megszokás/megtűrés kérdése minden.

“All nothings are not equal.”

(#9040) HardRic válasza janos666 (#9038) üzenetére


HardRic
addikt

Balkezes vagyok, engem is idegesít. Úgy szoktam megkönnyíteni a dolgom, hogy megnyomom a csuszkát, majd nyomva tartva elhúzom az ujjam a kijelző bal oldalára, így ha ott mozgatom fel-le az ujjam, olyan mintha közvetlen a csúszkát húzogatnám.

(#9041) janos666 válasza HardRic (#9040) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én most úgy fogom jobb kézben, hogy a jobb hüvelyk ujjammal elérjem a csúszkát, a bal kezemmel pedig böködöm az ikonokat. De kösz a tippet, majd kipróbálom. ;)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#9042) TGa


TGa
tag

Sziasztok!
Tudtok valami módszert, mellyel a naplóból lehet kitörölni csak egyetlen hívást.
Sajnos alapból csak a lista egésze törölhető. Egyesével csak a legutóbbi hívások menüből törölhető csak egy szám, míg a többit érintetlenül hagyja.
Fontos lenne. A gond, hogy egy programomba úgy tudok bemenni, hogy a titkos kódot kell hívjam fel és ezután lép a programba. De így sajnos logolja a napló a kódomat is!!! És bármikor kiolvasható a kódom a naplóból :W

(#9043) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Előre is elnézést kérek, de sok hülyeséget fogok kérdezni mostanában, legyetek elnézők, csak ma reggel óta ismerkedem a készülékkel. Kérdéseim:

- hogyan lehet kikapcsolni azt a kattanást, amely minden képernyőérintésnél van (nagyon idegesít)?
- hogyan lehet az óra témáját megváltoztatni?

Köszi!

Aquila non captat muscas.

(#9044) kp78 válasza TGa (#9042) üzenetére


kp78
addikt

Sajnos erre nincs mód tudtommal, pedig már széttúrtam a menüt én is emiatt korábban :(

Hegyirabló
A kattanást az üzemmódok testreszabásánál tudod kikapcsolni, érintőképernyő hangjai alatt.
Az órát pedig ráböksz az órára, opciók, beállítás, és óratípus.
Remélem erre gondoltál. :))

[ Szerkesztve ]

(#9045) Hegyirabló válasza kp78 (#9044) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszönöm Neked, erre gondoltam! :)) (Samsungom volt másfél évig, elszoktam a Nokiától.)

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#9046) TGa válasza kp78 (#9044) üzenetére


TGa
tag

Nagyon sajnálatos lenne ha nem lenne mód a napló megváltoztatásához!

Remélem azért tud valaki megoldást!

(#9047) kp78 válasza TGa (#9046) üzenetére


kp78
addikt

Ha meghackeled a telót, lehet, hogy bele tudsz vhogy nyúlni, de anélkül szinte biztosra mondom, hogy nem lehet csak egy tételt törölni a naplóból :U

(#9048) Karma válasza kp78 (#9047) üzenetére


Karma
félisten

Pusztán hackkel nem lehet, egy adatbázis tárolja a naplót. Viszont nem lehetetlen írni egy olyan programot, ami képes egy bejegyzést törölni - naplót olvasó programot már írtam, de most nincs SDK-m itthon (meg nem is vagyok otthon, sőt ZH-m lesz később), de a napokban összeüthetek valamit, ha van rá érdeklődés.

“All nothings are not equal.”

(#9049) kp78 válasza Karma (#9048) üzenetére


kp78
addikt

Szerintem lenne rá igény, ha készülne egy ilyen "program". :K :C

(#9050) sanyecz


sanyecz
csendes tag

Hi all!
A hard reset után is villog a kis boriték a telefonon a megtelt SIM memóriáról.
Teendő??
Előre is köszi a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.